NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 536 537 538 539 540 541 542 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 06:35  
Cytuj
CYTAT
Zadałem to trochę ironiczne pytanie i ukazałem Wam to, że hipokryci są również po drugiej stronie, po tej Waszej.

Krzyczycie, że umiera 6 dzieci na rok, a nie przejmujecie się gdy zabijanych jest ponad 1000 dzieci w ciągu roku.

Zanim katolików zaczniecie nazywać hipokrytami spójrzcie na siebie.
Bo wytykacie rządowi śmierć sześciu dzieci, a nie widzicie problemu w śmierci ponad tysiąca dzieci ...


Rsta, jakie znaczenie ma ilość. Jedno umierające dziecko to o jedno za dużo. Jedyne co pokazałeś to swoją własną hipokryzję dodatkowo otworzyłeś pole do popisu kolejnym hipokrytom.
Tak, wytykam takim jak ty pseudo-katolikom hipokryzję. Śmierć ponad tysiąca dzieci? A tu tylko 6? Dla prawdziwego katolika ilość nigdy nie miała by znaczenia dla was pseudo katolików hipokrytów to powód do wyśmiewania i bagatelizowania problemu. Szkoda moje go czasu na tłumaczenie takim jak ty problemu. Kto chciał, zobaczył jacy jesteście naprawdę. Obrońcy życia. Pseudo-katolicy hipokryci.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 06:35  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 06:57  
Cytuj
Odwracasz kota ogonem i próbujesz się wybronić.
Dla mnie każde życie jest ważne.
I napisałem, że mam nadzieję, że uda się pomóc wszystkim dzieciom. Tego nie doczytałeś?
Ja walczę o wszystkie dzieci.
A Ty też o wszystkie?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 07:02  
Cytuj
CYTAT
Odwracasz kota ogonem i próbujesz się wybronić.
Dla mnie każde życie jest ważne.
I napisałem, że mam nadzieję, że uda się pomóc wszystkim dzieciom. Tego nie doczytałeś?
Ja walczę o wszystkie dzieci.
A Ty też o wszystkie?


Niczego nie odwracam. Twoja pierwsza reakcja "To WOSP nie kupi?" Później pewnie się zreflektowałeś i teraz odkręcasz swoją wypowiedź. No ale pierwsza reakcja z reguły jest prosto z serca.

Tak, dla mnie kazde życie dziecka jest ważne. Tak bez zastanowienia. Nie jak u Ciebie, po zastanowieniu i przeanalizowaniu co się bardziej opłaca. Dla mnie temat zakończony. Pokazaliście swoje prawdziwe oblicze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 07:17  
Cytuj
Skoro tak to Wosp wychwalacie, to chciałem Wam pokazać, że nie jest ono takie wielkie.
A przełożenie pieniędzy w Ministerstwie Zdrowia spowoduje, że trzeba będzie zabrać z innego miejsca, innym potrzebującym.

Napisanie przez Was o braku pieniedzy na wszystkie wcześniaki odbieram jako hejt przeciwko rządowi, a nie jako troskę o dzieci.
Pokazaliście to już wcześniej na dzieciach nienarodzonych.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 07:22  
Cytuj
W tym szaleństwie jest metoda.

Zwalczać tych, dzięki którym wzrosła liczba urodzeń, zmniejszył się deficyt, staliśmy się prawdziwym członkiem NATO, nie pozwalamy się szkalować na arenie międzynarodowej!

To trzeba koniecznie zatrzymać.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
No tak amnezja, wszędzie amnezja good
Trollu umieraj albo podpisz zobowiązanie ze nie korzystasz ze sprzętu WOSP oddanego w użytkowanie szpitalom z datków mieszkańców. Czy można upaść nizej, tak!
Domagać się sankcji, robić z Polski kolaboranta Hitlera żeby pomóc Targowicy i folkdojczom obronić Niemców przed reparacjami i przez to wypłacić moralnie usprawiedliwione reperacje Izraelowi zaklopotany za bezpotomnych obywateli Polski. Można? Można być z PO.


Wole rumbę, ale Zumba tez potrafi zakręcić ok


Prezydent Andrzej Duda: "Nie było żadnego udziału Polaków jako narodu w Holokauście"

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
Skoro tak to Wosp wychwalacie, to chciałem Wam pokazać, że nie jest ono takie wielkie.
A przełożenie pieniędzy w Ministerstwie Zdrowia spowoduje, że trzeba będzie zabrać z innego miejsca, innym potrzebującym.

Napisanie przez Was o braku pieniedzy na wszystkie wcześniaki odbieram jako hejt przeciwko rządowi, a nie jako troskę o dzieci.
Pokazaliście to już wcześniej na dzieciach nienarodzonych.


Do kogo ty piszesz? Czy może do mnie zwracasz sie w liczbie mnogiej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 19:07  
Cytuj
Kaczyński: Albo sobie wywalczymy pozycję, albo jej nie będziemy mieli. Na piękne oczy czy po koleżeńsku nikt nam nic nie da.

Izrael: stoi na tym samym stanowisku co Polska, nazywa obozy śmierci niemieckimi nazistowskimi obozami – poinformowała w komunikacie Anna Azari, Ambasador Izraela. Mam jednak nadzieję na stworzenie polsko-izraelskiej grupy roboczej, która będzie wspólnie pracować nad projektem ustawy, rozpatrzy ją na nowo i doprowadzi do porozumienia. W czym?


Już samo to, ze musimy się tłumaczyć a inne "zasłużone" narody nie, podpowiada jaki pieski los Polakom szykowano. Trolle też.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 19:34  
Cytuj
Jak to w czym?
W odszkodowaniach dla pejsatych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 19:44  
Cytuj
faryzeusze zdemaskowani

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2018r. 23:14  
Cytuj

prof. Marek Chodakiewicz: V kolumna będzie nas nękać



W ocenie prof. Chodakiewicza, przyjęcie słynnej już i kontrowersyjnej ustawy 477 rozpocznie proces nękania Polski. Naukowiec ma w tym przypadku m.in. naciski.

– Od nieoficjalnych nacisków przez oficjalny lobbing aż do sankcji: pozytywnych czy negatywnych. Sankcje pozytywne to, krótko mówiąc, przekupstwa. Na przykład, jeśli Polska zapłaci odszkodowania zarządzone przez organizacje żydowskie, dostanie ochronę tarczy antyrakietowej albo faworyzowany status handlowy – powiedział Chodakiewicz w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

A jakie są sankcje negatywne? Profesor wymienia tu np. bojkot polskich produktów, cła zaporowe, albo odmowę udzielenia kredytu.

Profesor zaznacza, że brakuje w sprawie ustawy 447 polskiego lobby! Dodaje, że polska dyplomacja nie zna się na takich sprawach.



– Po pierwsze trzeba zasięgnąć opinii ekspertów czy to jest w ogóle możliwe. Bo z jakiej racji RP ma ingerować w wewnętrzne sprawy USA. Jeśli w ogóle to powinni to zrobić Amerykanie polskiego pochodzenia – mówi profesor w rozmowie z PAP.

Dodał, że jeśli ustawa wejdzie w życie, będzie oznaczać dla polski rozmaite nękanie, do momentu, aż nasz kraj nie ugnie się i nie zapłaci. Chodakiewicz wskazuje, że dobrym pomysłem jest wysłanie takiego rachunku do Berlina.

– Być może wtedy operacja się skończy. Przynajmniej na jakiś czas - powiedział prof. Chodakiewicz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2018r. 07:18  
Cytuj
Wszelkie roszczenia pejsatych należy przekierowywać na Berlin. Z automatu. ok

A z innej beczki:

"Budżet państwa zakończył 2017 r. deficytem w wysokości 25,4 mld zł, wobec dopuszczonego w wysokości ponad 59,3 mld zł - poinformowało dziś Ministerstwo Finansów. Zdaniem minister finansów Teresy Czerwińskiej tak niski deficyt to efekt m.in. bardzo dobrej ściągalności dochodów, zwłaszcza z VAT."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 16:06  
Cytuj
Nie ukradli 35 mld? Horror, będzie rezolucja PE o braku demokracji w IV RP.
Kartoniada i interpelacja do Łukacijewskiej.
Ja bym wnioskowała o ścisłe powiązanie interesu Niemców z poziomem okradania Polaków. Troska europosłanki wzbudza uzasadnione zainteresowanie jej osiągnięciami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 08:28  
Cytuj
Gdyby nie wydatki na 500+, mogłoby się okazać, że nie byłoby deficytu.

A pamiętam słowa żydowskiego kamienicznika - Rostowskiego - że 500+ po prostu nie da się zrealizować, bo na to nie ma i nie będzie pieniędzy....good szarlatan a nie finansista.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 12:57  
Cytuj
Mam pytanie.
Nie chodzi o.to czy jestem za czy przeciw PiS. Chodzi mi o jedno pytanie...
Dla czego co by nie zrobili ... co wymyślili to wprowadzają to na siłę... Dla czego wszystko jest kontrowersyjne.
Rozumiem opozycję... są jak dupa od srania by szczekali Ale w PiS sa sami mądrzy ludzie A czego by nie dotknęło to jest wielkie alo.
Teraz odnośnie żydów. Niemców.
Tak warczymy na nich. Ale czy to nie my jednym pomagalismy kosztem życia. A co do drugich to czy nie.przez nich nie mamy traumy ... A teraz... dyktuje warunki.

A ja mam pytanie. A gdyby tak jak zrobili Szkoci anglikom... zebrać się w duży oddział i zdjąć spodnie i pokazać tyłek... Ale nie... bo dwa dni później będzie co... BIDA ...bo wszystko niemieckie lub żydowskie ... A miało się wszystko zmienić. I co. W stalowej woli kwitnie w najlepsze biznes niemiecki A pożyczki udzielają jak udzielały żydowskie Banki. Więc gdzie ta polska wymachujaca siekierki... oj... dziwne to wszystko. I nie piszcie o sądach czy już dawno nie wspomnianych sprzedanych stoczniach bo to lipa. Ogólnie to miłego dnia...heee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 13:09  
Cytuj
Tak wygląda wstawanie z kolan.

Jesteśmy świadkami oporu tych, co uważali się za naszych "panów" .

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie.
Nie chodzi o.to czy jestem za czy przeciw PiS. Chodzi mi o jedno pytanie...
Dla czego co by nie zrobili ... co wymyślili to wprowadzają to na siłę... Dla czego wszystko jest kontrowersyjne.
Rozumiem opozycję... są jak dupa od srania by szczekali Ale w PiS sa sami mądrzy ludzie A czego by nie dotknęło to jest wielkie alo.
Teraz odnośnie żydów. Niemców.
Tak warczymy na nich. Ale czy to nie my jednym pomagalismy kosztem życia. A co do drugich to czy nie.przez nich nie mamy traumy ... A teraz... dyktuje warunki.

A ja mam pytanie. A gdyby tak jak zrobili Szkoci anglikom... zebrać się w duży oddział i zdjąć spodnie i pokazać tyłek... Ale nie... bo dwa dni później będzie co... BIDA ...bo wszystko niemieckie lub żydowskie ... A miało się wszystko zmienić. I co. W stalowej woli kwitnie w najlepsze biznes niemiecki A pożyczki udzielają jak udzielały żydowskie Banki. Więc gdzie ta polska wymachujaca siekierki... oj... dziwne to wszystko. I nie piszcie o sądach czy już dawno nie wspomnianych sprzedanych stoczniach bo to lipa. Ogólnie to miłego dnia...heee


Po pierwsze to zainwestuj w słownik, bo od tego "dla czego" oczy bolą.

Jest kontrowersyjne dla kogo? Dla łżemediów, które za PO siedziały cicho, bo Polska się wszystkim nadstawiała byle tylko nas poklepali po plecach i dobrze pisali w sragescajtung.

Tam, gdzie są zagrożone interesy krętaczy tam zawsze jest wycie!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 14:15  
Cytuj
Widzisz... ważne jest: Dla czego=dlaczego.
Ale żadnych konkretnych odpowiedzi. Dla czego?😂

Poza tym ja pisze jadąc pociągiem i nie chce mi się za bardzo myśleć co wyprawia telefon.

Jeszcze raz pytam... Dla czego PIS uważa że robi same dobre rzeczy... uchwały?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 14:44  
Cytuj
PiS to ludzie.
Mają swoje poglądy. My wybraliśmy ich właśnie ze względu na te poglądy i linię programową.
Co jest dziwnego w tym, że realizują tą linię programową?
:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
Widzisz... ważne jest: Dla czego=dlaczego.
Ale żadnych konkretnych odpowiedzi. Dla czego?😂

Poza tym ja pisze jadąc pociągiem i nie chce mi się za bardzo myśleć co wyprawia telefon.

Jeszcze raz pytam... Dla czego PIS uważa że robi same dobre rzeczy... uchwały?


Uchwały czy ustawy?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 18:25  
Cytuj
Dziwne bo gość zadaje konkretne pytania, a po za czepianiem się Antylewaka i banału o wstawaniu z kolan (myślałem, że już dumnie maszerujemy po zwycięstwo), żadnych konkretów umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2018r. 19:32  
Cytuj
Nadal nie wiem.
A zamiast odpowiedzieć tak poprosili od siebie to czepiasz się... ortografia... słówek... A odpowiedzi nie.ma.

Dla czego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 07:59  
Cytuj
Bo nie rozumiesz.
To już Twój problem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 08:27  
Cytuj
Nadal mijacie się z odpowiedzią...
... były wytykane błędy
... Nadal chcecie mi wmówić że mam sobie sam odpowiedzieć... Ale niech ktoś odpowie bo ja za głupi jestem na to..hehe😢😢😢

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2018r. 08:44  
Cytuj
CYTAT (TRICK)
Jeszcze raz pytam... Dla czego PIS uważa że robi same dobre rzeczy... uchwały?

Bo wg nich są dobre.
A dodatkowo mają potwierdzenie tego poparciem w sondażach.
Większość Polaków ich popiera.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 536 537 538 539 540 541 542 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »