NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 484 485 486 487 488 489 490 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:43  
Cytuj
CYTAT




Wydałem wyrok? O jej. Nie mam takich możliwości.
Potępiałem zgodę na zatrudnianie na śmieciówkach gdy tak walczy o prawa pracowników. Hipokryta. Potępiałem bonus z jakiego korzystał w hotelu (niski koszt pobytu). O psie? Co mnie to obchodzi. Nic nie mam do futrzaka.

Nie czytam linków które podajesz. Co mnie to obchodzi. Wystarczająco uwagi poświęcam na ciebie czytając i komentując te twoje wypociny ;-)

Ostatni akapit to do czego? Niewyraźnie napisałem? To powtórzę jeszcze raz. Nigdy nie pochwalałem tych inwestycji. Każdej z aluminiowych odlewni. Uważam wręcz, że powinno się je obłożyć wysokimi karami za trucie środowiska i ludzi. Jeśli nie pasuje to zawsze mogą przenieść produkcję gdzie indziej.
Ostatnie twoje zdanie to jakaś tęsknota? Znajdź sobie chłopaka i niech cie wybolcuje. Po co swoje pragnienia tak opisujesz na forum?


No i co z tych zarzutów się potwierdziło skoro Duda wygrał w sądzie?
Andrzejku to szkoda że nie czytasz moich linków , bo naoglądasz się głupot w TVN , a potem te głupoty powielasz.umiech
Ostatni akapit to po to żeby cię sprowokować do rzucania mięsem. Mnie to pop prostu bawi.
Z tym wybolcowaniem to trochę przesadziłeś. Figlarz skojarzył mi sie z ch. , bo na takich ludzi inni wołają : ale kawał ch.ja, albo co za tępy ch.j. Nie chodziło mi żeby sugerować jego odbiegające od normy preferencje seksualne, gdzieżbym śmiał. Nie wiem czemu ty od razu to połączyłeś. Tzn. mam pewne podejrzenia ( zważywszy na twoje bliskie relacje z figlarzem ) , ale ponieważ nie mam dowodów to o tym cisza.smiech2
Jeżeli chcesz rozmawiać o swoich wynaturzeniach , to forum nie jest odpowiednim miejscem. Zdecydowanie. No i co z tym figlarzem Andrzejku?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:43  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:43  
Cytuj
Tristan - no co ty.

Absolutnie. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
Tristan - no co ty.

Absolutnie. potluczony


A jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 17:56  
Cytuj
CYTAT


Gdzie ty te bluzgi widzisz?

Z tym seksem to wiesz z własnego doświadczenia?

Dobrze zrozumiałem? Morawiecki nie załatwił Mercedesowi dofinansowania do budowy oraz zwolnienia z podatku? Jesteś mistrz manipulacji ;-) Tylko kto sie na to łapie? Gimbaza?
Shreka za to też nie chwaliłem tak samo jak Morawieckiego ;-) Pokaż jeden mój wpis gdzie chwaliłem Shreka za te inwestycje ;-)

Nie zamierzam cię do niczego prowokować. Może cie to rozczaruje ale jesteś mi obojętny.

Zapewne uraziłem twoją narcystyczną naturę swoja obojętnością. Nawet nie jest mi przykrosmiech2




Żal kolegi po fachu? smiech2smiech2smiech2


Andrzejku każdy przeciętnie inteligentny szympans wie , że udane życie seksualne jest bardzo ważne . No nie pisz że nie wiedziałeś.umiech Te nerwy , które biją od ciebie , kumulują się i potem trach. Więc weź to pod uwagę.
Musisz się zdecydować kim w końcu jestem. Gdybym cofnął się wstecz to nazywałeś mnie już czopkiem Kudłatego , pisowskim działaczem partyjnym , narcyzem , głąbem , domorosłym gimnazjalistą a teraz nawet piszesz o byciu mistrzem manipulacji. Bycie mistrzem manipulacji przecież wymaga jakiejś formy inteligencji , czyli zaczynasz kluczyć Andrzejku. umiech
O tym że piję i biję żonę również czytałem , a teraz znowuż że wolę chłopców. Musisz się na coś zdecydować , bo to wszystko nie trzyma się kupy. Ten twój rozwód i alimenty cię tak wkurzyły? Bo nie wiem o co ci chodzi? Po prostu uważam cię za mega-krętacza i mam trochę satysfakcji jak ci przypominam zmianę narracji. Nie reagujesz obojętnością na moje posty, rzucasz bluzgi i to widać. Wyluzuj Andrzejku i głowa do góry.
Gdybym był chamski odpisałbym ci że kolegów po fachu możesz poszukać u siebie w sypialni. Ale że nie jestem , to tak nie napiszę.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT




Wydałem wyrok? O jej. Nie mam takich możliwości.
Potępiałem zgodę na zatrudnianie na śmieciówkach gdy tak walczy o prawa pracowników. Hipokryta. Potępiałem bonus z jakiego korzystał w hotelu (niski koszt pobytu). O psie? Co mnie to obchodzi. Nic nie mam do futrzaka.

Nie czytam linków które podajesz. Co mnie to obchodzi. Wystarczająco uwagi poświęcam na ciebie czytając i komentując te twoje wypociny ;-)

Ostatni akapit to do czego? Niewyraźnie napisałem? To powtórzę jeszcze raz. Nigdy nie pochwalałem tych inwestycji. Każdej z aluminiowych odlewni. Uważam wręcz, że powinno się je obłożyć wysokimi karami za trucie środowiska i ludzi. Jeśli nie pasuje to zawsze mogą przenieść produkcję gdzie indziej.
Ostatnie twoje zdanie to jakaś tęsknota? Znajdź sobie chłopaka i niech cie wybolcuje. Po co swoje pragnienia tak opisujesz na forum?


No i co z tych zarzutów się potwierdziło skoro Duda wygrał w sądzie?
Andrzejku to szkoda że nie czytasz moich linków , bo naoglądasz się głupot w TVN , a potem te głupoty powielasz.umiech
Ostatni akapit to po to żeby cię sprowokować do rzucania mięsem. Mnie to pop prostu bawi.
Z tym wybolcowaniem to trochę przesadziłeś. Figlarz skojarzył mi sie z ch. , bo na takich ludzi inni wołają : ale kawał ch.ja, albo co za tępy ch.j. Nie chodziło mi żeby sugerować jego odbiegające od normy preferencje seksualne, gdzieżbym śmiał. Nie wiem czemu ty od razu to połączyłeś. Tzn. mam pewne podejrzenia ( zważywszy na twoje bliskie relacje z figlarzem ) , ale ponieważ nie mam dowodów to o tym cisza.smiech2
Jeżeli chcesz rozmawiać o swoich wynaturzeniach , to forum nie jest odpowiednim miejscem. Zdecydowanie. No i co z tym figlarzem Andrzejku?


Edzio piątunio a ty dalej temat obracasz. Za żonkę sie weź no chyba, że ze stresu kuśka ci nie staje tak jak pisałeś w poprzednich postach. ;-)
Tyle wulgaryzmów, pewnie stres ogromny i tak sie rozładowujesz ;-)
Połączyłem to z twoimi preferencjami seksualnymi no ale skoro kuśka niedomaga to i chłopakiem sie nie zadowolisz ;-)
Zacząłeś temat a teraz odwracasz kota ogonem. Jak gej z Żoliborza ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 19:31  
Cytuj
Kurde zawsze sądziłem że widzowie Faktów TVN to tacy tolerancyjni i otwarci na świat ludzie. Tymczasem ty jesteś homofobem. Mi homoseksualiści dopóki nie afiszują się ze swoimi skłonnościami nie przeszkadzają . Ty byś ich chyba wysłał do komory gazowej. Taka karma w sumie.umiech

Doceniam fakt zainteresowania moją kuśką , jednak z całą stanowczością stwierdzam że nie jestem zainteresowany.smiech2

No napisz w końcu co tam u tego chlora-figlarza?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Gdzie ty te bluzgi widzisz?

Z tym seksem to wiesz z własnego doświadczenia?

Dobrze zrozumiałem? Morawiecki nie załatwił Mercedesowi dofinansowania do budowy oraz zwolnienia z podatku? Jesteś mistrz manipulacji ;-) Tylko kto sie na to łapie? Gimbaza?
Shreka za to też nie chwaliłem tak samo jak Morawieckiego ;-) Pokaż jeden mój wpis gdzie chwaliłem Shreka za te inwestycje ;-)

Nie zamierzam cię do niczego prowokować. Może cie to rozczaruje ale jesteś mi obojętny.

Zapewne uraziłem twoją narcystyczną naturę swoja obojętnością. Nawet nie jest mi przykrosmiech2




Żal kolegi po fachu? smiech2smiech2smiech2


Andrzejku każdy przeciętnie inteligentny szympans wie , że udane życie seksualne jest bardzo ważne . No nie pisz że nie wiedziałeś.umiech Te nerwy , które biją od ciebie , kumulują się i potem trach. Więc weź to pod uwagę.
Musisz się zdecydować kim w końcu jestem. Gdybym cofnął się wstecz to nazywałeś mnie już czopkiem Kudłatego , pisowskim działaczem partyjnym , narcyzem , głąbem , domorosłym gimnazjalistą a teraz nawet piszesz o byciu mistrzem manipulacji. Bycie mistrzem manipulacji przecież wymaga jakiejś formy inteligencji , czyli zaczynasz kluczyć Andrzejku. umiech
O tym że piję i biję żonę również czytałem , a teraz znowuż że wolę chłopców. Musisz się na coś zdecydować , bo to wszystko nie trzyma się kupy. Ten twój rozwód i alimenty cię tak wkurzyły? Bo nie wiem o co ci chodzi? Po prostu uważam cię za mega-krętacza i mam trochę satysfakcji jak ci przypominam zmianę narracji. Nie reagujesz obojętnością na moje posty, rzucasz bluzgi i to widać. Wyluzuj Andrzejku i głowa do góry.
Gdybym był chamski odpisałbym ci że kolegów po fachu możesz poszukać u siebie w sypialni. Ale że nie jestem , to tak nie napiszę.



Ja o tym wiem ale ty jak widać niekoniecznie. Szympans wie ale Edzio nie ;-)
Każdy widzi to z czym ma do czynienia. Ciekawe że ty tak o tych nerwach ;-)
Widzisz doceniał cię ;-)
nie będę wymieniał jak ty mnie nazywałeś. Po co. ;-)
Taka głupia manipulacja, którą widzi nawet Mirek nie jest oznaką inteligencji wysokich lotów. Nie przeceniaj się. Poziom Mirka i orangutana spokojnie ci wystarczy ;-)
Mój rozwód i alimenty? A dlaczego niby miało by mnie to rozzłościć? O czym ty piszesz? Kolejne ploty? Lubisz to ;-) Niezły z ciebie dewot'ek ;-);-)
Przypominasz zmianę narracji? zaklopotany
Ja mam te same poglądy od lat. Faktycznie one ewaluują ale zmianą bym ich nie nazwał. Niby mnie znasz ;-) A nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Taki typowy Edek plotkarz. Już ze trzy posty ci napisałem o moim podejściu do aluminium w naszym mieście a ty dalej swoje ;-) No ale jak pisałeś szympans ogarnie a ty nie;-)
Jesteś chamski i głupi, dlatego nie jesteś w stanie mnie obrazić. ;-)
No ale skoro piszesz o kolegach w sypialni to może z własnego życia bierzesz wzorce. Miłego weekendu tylko nie zalej się jak zwykle i nie bij już tej żony ;-) Nara ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 19:41  
Cytuj
Tristan - wbrew pozorom PiS i Kukizowi nie jest po drodze.
Kukiz robi dziwne wyskoki, nie budząc tym zaufania tych, którzy bacznie tej "partii" się przyglądają.

Jak popatrzysz, na stronie Kukiza, na ich główne postulaty - wiele pokrywa się z tym, co robi PiS, ale są też takie, na których realizację nie ma szans (np zniesienie finansowania partii z budżetu)

To dziwna sytuacja, a Kukiz za wszelką cenę, nie chce skończyć jako przystawka.

PiS chętnie rozmontowałby tą "partię" wchłaniając co wartościowszych.

Myślę, że oni celują w koalicję za 2,5 roku, licząc na to, że wówczas PiS nie dostanie tyle głosów, by samodzielnie rządzić.

Edek - olej wiesz kogo.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 19:48  
Cytuj
Jerzy Kozłowski - Poseł na Sejm RP: "Zlikwidować gabinety polityczne, skończyć z finansowaniem partii z budżetu i dofinansować ochronę zdrowia!" Popierasz? Udostępnij!


https://www.facebook.com/poseljerzykozlowski/videos/1953542758211042/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
[UWAGA❗️] PiS po raz kolejny pokazało jak bardzo potrafi lekceważyć pro-obywatelskie projekty! Jako Kukiz'15 walczymy o obniżenie wysokich podatków nakładanych na Obywateli i złożyliśmy projekt likwidujący akcyzę od samochodów osobowych. Co zrobiło PiS? Odrzuciło projekt już w 1 czytaniu! Mało tego - PiS sugerowało nawet, że akcyzę na samochody należy wręcz podwyższyć!
Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nakłada na Obywateli taką daninę, mimo iż Unia nie narzuca naszym rządzącym takiego obowiązku. Objęcie samochodów akcyzą prowadzi w praktyce do podwójnego opodatkowania tego samego towaru! PiS woli jednak dalej uderzać w kieszenie Obywateli. Buta i arogancja władzy przekracza wszelkie granice. Pamiętajcie o tym przy kolejnych wyborach. Apelujemy o udostępnianie!


Obrazek


Witam

A o potrójnym opodatkowaniu jeszcze nie pomyśleli???? Dziwne .....

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 21:27  
Cytuj
Opozycja kiedyś wróci rządzić smiech2 nie kracz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 22:15  
Cytuj
Art - lepiej niech nie wracają.... Może niech ktoś uczciwy nami porządzi!!!! Tylko, gdzie takiego szukać?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 22:19  
Cytuj
Władza ludu!!!!

EEEE - to już było. Wyszło do d.....

Demokracja? Głos idioty jest tyle samo wart co mędrca.....
Wypaczony system....

Deltuś nieomylny - zaproponuj jakiś ustrój.mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2017r. 22:32  
Cytuj
Ustrój sam w sobie nie jest taki zły, tylko do polityki garną się.... no wiecie.... Tam nie powinno być miejsca dla karierowiczów i nieudaczników życiowych.... Tylko, gdzie w dzisiejszych czasach szukać prawdziwych mędrców.... Mężów stanu.... Autorytetów...... Smutne czasy.... Dla mnie autorytetem jest.... Jestem chyba sam good.... Może wybierzecie mnie na prezydenta hehehehhhe... Taki żarcik.... Ale w tym kraju nie ma autorytetów.... I to chyba największy nasz problem..... Nie znam nikogo, za kim mógłbym iść w ogień.... Straszne czasy nastały.... Trzeba rzec - God Save The Poland hehehe przez łzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 08:02  
Cytuj
Delta - jaki ustrój nie weźmiesz - w założeniach jest super. Tylko większe parcie na władzę mają źli ludzie niż dobrzy.

Wyjątki rzadko się trafiają.
Krajem można i rządzić jednoosobowo. Jak będzie rządził człowiek prawy - ludziom będzie dobrze, a kraj będzie rozwijał się błyskawicznie. Ale wystarczy na jego miejsce skur.... - i równie szybko będzie nędza, bezprawie, korupcja....


"Pełen spokój i wyważenie zachował wicemarszałek Ryszard Terlecki, prowadząc ostatnie posiedzenie Sejmu. Trzeba trzymać nerwy na wodzy, by słuchać wypowiedzi przedstawicieli tzw. totalnej opozycji. Marszałek oprócz tego pokazał swój dodatkowy atut... sarkazm.

Po furiackim wystąpieniu Stefana Niesiołowskiego, który w imieniu koła poselskiego Europejscy Demokraci, zrzeszającego byłych posłów Platformy Obywatelskiej, poparł wniosek o wotum nieufności wobec ministra środowiska, Ryszard Terlecki powiedział ze stoickim spokojem: „Proszę opuścić mównicę, wyczerpał pan czas, szczęśliwie kompromituje pan niewielkie koło”.

Niesiołowski musiał zejść z mównicy ze spuszczoną głową. "

No brawo Terlecki.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Ustrój sam w sobie nie jest taki zły, tylko do polityki garną się.... no wiecie.... Tam nie powinno być miejsca dla karierowiczów i nieudaczników życiowych.... Tylko, gdzie w dzisiejszych czasach szukać prawdziwych mędrców.... Mężów stanu.... Autorytetów...... Smutne czasy.... Dla mnie autorytetem jest.... Jestem chyba sam good.... Może wybierzecie mnie na prezydenta hehehehhhe... Taki żarcik.... Ale w tym kraju nie ma autorytetów.... I to chyba największy nasz problem..... Nie znam nikogo, za kim mógłbym iść w ogień.... Straszne czasy nastały.... Trzeba rzec - God Save The Poland hehehe przez łzy


Ale jesteś naiwny. Ile ty masz lat w ogóle?

A może podasz jakiś okres w historii PL gdzie było super, tak zgodnie z twoimi dziecięcymi marzeniami.

Straszne czasy to były po upadku powstania styczniowego w zaborze rosyjskim, no albo za okupacji w GG umiech.

* przy czym GG to nie jest gadu gadusmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Opozycja kiedyś wróci rządzić smiech2 nie kracz!


Magdaleno po skończonym kursie żeglarskim nie obawiasz się chyba powrotu opozycji do władzy. Zmienisz kierunek i będzie git ;-) Może nawet posadkę zachowasz ;-)

CYTAT (Paweł Kukiz)
"Panie prezydencie, jeśli nie chce pan przejść do historii jako podpisywacz wszystkiego, co od jedynie słusznej partii dostanie pan do podpisania, to czas zacząć działać. Proponuję zacząć od zawetowania wzorowo socjalistycznej ustawy o szpitalach, której wprowadzenie w życie oznaczać będzie katastrofę." Apelujemy o udostępnianie!

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 11:10  
Cytuj
Nieee, to się nie dzieje. To niemożliwe.

To niemożliwością jest.

Najpierw ,,Gazeta", a teraz naTemat łapie się linii: ,,uwypuklimy fakt, że zamachowiec urodził się w Boże Narodzenie, może uda się odkleić trochę gówna od islamu i przykleić katolikom."

Powiedzcie mi, CZYM ONI SIĘ KIERUJĄ decydując się na coś aż tak jawnie debilnego...? Co nimi powoduje, kiedy wysyłają światu świadomy sygnał: ,,patrzcie, jestem dziennikarskim skończonym kretynem i chwytam się sztuczek rodem z podstawówki", bo jednak większość gimnazjalistów czułaby zażenowanie przed czymś aż tak żałosnym.

Jakie ma, k**wa, znaczenie, data urodzenia w kontekście wyznania...?! :O Niech mnie jakiś oświecony lewak oświeci, bo naprawdę trudno mi uwierzyć, że ktoś mógł wydostać się poza mury podstawówki czy gimnazjum i dalej być aż tak, beznadziejnie tępym człowiekiem, kompletnie nieprzystosowanym do dorosłego życia. Bo to, że akurat ktoś taki dostał fuchę w portalu Lisa, jakoś mnie nie dziwi. Można odnieść wrażenie,że tam co drugi pan redaktor nadaje z poprawczaka.

Jak znajdziemy zdjęcie, na którym Breivik opierdala kebaba, będziemy mogli na tej podstawie wydziergać narrację, że jest...

...islamistą? umiech

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 13:15  
Cytuj
Będzie afera? Rządowa fundacja z budżetem 100 mln zł to organizacja widmo!

Promowana przez rząd Polska Fundacja Narodowa to organizacja widmo – ustalili dziennikarze Radia ZET.

Polska Fundacja Narodowa swoje logo i zawierzone jej zadania zaprezentowała we wrześniu ubiegłego roku na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Powstanie fundacji uroczyście ogłosiła premier Beata Szydło.

– Jesteśmy państwem, które ma wielkie ambicje, chcemy zdobywać świat i rynki. Jesteśmy do tego przygotowani. Teraz czas zrobić ten kolejny krok, którym jest Polska Fundacja Narodowa – ogłosiła w lipcu ubiegłego roku premier Beata Szydło..............


http://polskaracja.com/bedzie-afera-rzadowa-fundacja-budzetem-100-milionow-organizacja-widmo/

Jak to było?

By żyło sie lepiej - kolesiom?

Nie ;-)

Dobra zmiana ;-) Teraz K.rwa My ;-)

O jak dobrze zmieniają na swoich ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 15:58  
Cytuj
Andrzejek chyba za daleko wybiegasz w swoich interpretacjach i wyciągasz zdecydowanie takie jakieś naciągane wnioskiumiech

Mnie tez bardzo często nie ma tam gdzie jestem zameldowanyumiech

Poza tym, tylko nie odbierz tego jako atak personalny, mam wrażenie, że ta cała obecność twoja tu na forum i sprawa, w która się zaangażowałeś powoli prowadzi do degradacji twojej osobowości. Ajuż nie wspomne o olbrzymiej ilości traconego czasu, który móglbys spozytkowac na rozwój wewnętrzny, udział w Radzie Parafialnej czy Radzie Rodziców robiąc przy tym cos dobrego.

Wybacz tak osobiste uwagi, pewnie ich nie potrzebujesz, ale jakos tak nie moglem się powstrzymać.

Co innego jak ktoś tu jest "służbowo", to wtedy inna broszka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Będzie afera? Rządowa fundacja z budżetem 100 mln zł to organizacja widmo!

Promowana przez rząd Polska Fundacja Narodowa to organizacja widmo – ustalili dziennikarze Radia ZET.

Polska Fundacja Narodowa swoje logo i zawierzone jej zadania zaprezentowała we wrześniu ubiegłego roku na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Powstanie fundacji uroczyście ogłosiła premier Beata Szydło.

– Jesteśmy państwem, które ma wielkie ambicje, chcemy zdobywać świat i rynki. Jesteśmy do tego przygotowani. Teraz czas zrobić ten kolejny krok, którym jest Polska Fundacja Narodowa – ogłosiła w lipcu ubiegłego roku premier Beata Szydło..............


http://polskaracja.com/bedzie-afera-rzadowa-fundacja-budzetem-100-milionow-organizacja-widmo/

Jak to było?

By żyło sie lepiej - kolesiom?

Nie ;-)

Dobra zmiana ;-) Teraz K.rwa My ;-)

O jak dobrze zmieniają na swoich ;-)

ja bym był ostrozny z tymi ustaleniami dziennikarzy, bo patrzac na te codziennie manipulacje to moze byc taka prawda jak z Błasikiem w kokpicie albo "jak nie wyląduje to mnie zabiją..."...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 17:44  
Cytuj
Z zewnętrzną opozycją i ich mediami należy być bardzo ostrożnym i stosować środki zabezpieczające przed chorobami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 19:12  
Cytuj
Prosta sprawa. Co robi czym się zajmuje ta fundacja?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 19:27  
Cytuj
Zumba dokładnie - wiadomo skąd właśnie wyszli błyszcząc od wazeliny? :szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Marz 2017r. 23:00  
Cytuj
CYTAT


Ja o tym wiem ale ty jak widać niekoniecznie. Szympans wie ale Edzio nie ;-)
Każdy widzi to z czym ma do czynienia. Ciekawe że ty tak o tych nerwach ;-)
Widzisz doceniał cię ;-)
nie będę wymieniał jak ty mnie nazywałeś. Po co. ;-)
Taka głupia manipulacja, którą widzi nawet Mirek nie jest oznaką inteligencji wysokich lotów. Nie przeceniaj się. Poziom Mirka i orangutana spokojnie ci wystarczy ;-)
Mój rozwód i alimenty? A dlaczego niby miało by mnie to rozzłościć? O czym ty piszesz? Kolejne ploty? Lubisz to ;-) Niezły z ciebie dewot'ek ;-);-)
Przypominasz zmianę narracji? zaklopotany
Ja mam te same poglądy od lat. Faktycznie one ewaluują ale zmianą bym ich nie nazwał. Niby mnie znasz ;-) A nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Taki typowy Edek plotkarz. Już ze trzy posty ci napisałem o moim podejściu do aluminium w naszym mieście a ty dalej swoje ;-) No ale jak pisałeś szympans ogarnie a ty nie;-)
Jesteś chamski i głupi, dlatego nie jesteś w stanie mnie obrazić. ;-)
No ale skoro piszesz o kolegach w sypialni to może z własnego życia bierzesz wzorce. Miłego weekendu tylko nie zalej się jak zwykle i nie bij już tej żony ;-) Nara ;-)


Andrzejku mimo wszystko wyczuwam ogromne napięcie. umiech Nie musisz się tego wypierać. Zawsze jak jesteś przyparty do muru to zaprzeczasz , a przecież najlepszym dowodem jest styl i całe mnóstwo inwektyw. Wcale cię to nie rusza , nic a nic.smiech2
Spójrz Andrzejku na swój post i użyj tej namiastki inteligencji , którą być może posiadasz. Zarzucasz mi plotkarstwo i sugerujesz że biję żonę. Przecież nawet nie wiesz jak się nazywam i kim jestem. Twoje dane poznaliśmy dzięki jednemu z użytkowników, o ile dobrze pamiętam wrzucił również zdjęcie. Taki mały grubasek na rowerku -nic szczególnego. Samo to że cały czas piszesz do mnie "edek" , a przecież mój nick to ni mniej ni więcej tylko taka spolszczona wersja Jozina z bazin .umiech Jak chcesz zabłysnąć to napisz jak naprawdę mam na imię , i wtedy uprawdopodobnisz , ze cokolwiek o mnie wiesz. I że np. biję żonę czy dzieci- cokolwiek. A tak w ogóle pisałem ci już niejeden raz , że mamy taki fetysz , że to żona bije mnie. Nie będę ci opowiadał o szczegółach , ale ty cały czas nie chcesz tego przyswoić. Po prostu lubię takie klimaty , a ty usiłujesz zrobić ze mnie damskiego boksera.smiech2 Kto tu jest plotkarzem?
Podobnie sprawa przedstawia się z piciem. Alkohol nie stanowi dla mnie problemu , bo mój organizm go nie toleruje. Kilka razy w roku wypiję kilka kieliszków, i na tym sprawa się kończy. Jeżeli szukasz osoby z problemem alkoholowym , to pogadaj ze swoim kumplem figlarzem. Ten chlor waliłby z kalosza , jakby miał możliwość. Co tam u niego?umiech
Reasumując napisz jak naprawdę mam na imię i wtedy ciskaj oskarżenia , bo tym co napisałeś do tej pory wzbudzasz jedynie żałość/politowanie.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 484 485 486 487 488 489 490 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »