NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 436 437 438 439 440 441 442 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 10:54  
Cytuj
CYTAT


A ty ile masz kont?

ćwok edek przynajmniej 2 a ty? ZSRR, inni, WHO, podróbki Banana....

na tym forum to standard. Dziwisz sie że Banan wykorzystuje wasze metody? A może to nie Banan tylko ktoś z obserwatorów postanowił wam dokopać ;-)


Andrzejku ty stara murzyńska lafiryndo za lichwiarskie srebrniki.umiech
Mam tych kont grubo ponad 10 , więc bądź chociaż skrupulatny skoro nie umiesz być uczciwy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 10:54  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


A ty ile masz kont?

ćwok edek przynajmniej 2 a ty? ZSRR, inni, WHO, podróbki Banana....

na tym forum to standard. Dziwisz sie że Banan wykorzystuje wasze metody? A może to nie Banan tylko ktoś z obserwatorów postanowił wam dokopać ;-)


Andrzejku ty stara murzyńska lafiryndo za lichwiarskie srebrniki.umiech
Mam tych kont grubo ponad 10 , więc bądź chociaż skrupulatny skoro nie umiesz być uczciwy.



Tytuł starej murzyńskiej lafiryndy jest już zarezerwowany dla kogoś innego z tego forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 14:41  
Cytuj
Pozwolę sobie wyrazić inna opinię. Nadałem to zaszczytne miano prawej kulce Banana-figlarza, Andrzejkowi. Zrobiłem to już kilka lat temu i jak mniemam nic się w tej kwestii nie zmieniło.umiech
Możesz zapytać Andrzejka jak to było z tą lafiryndą.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Pozwolę sobie wyrazić inna opinię. Nadałem to zaszczytne miano prawej kulce Banana-figlarza, Andrzejkowi. Zrobiłem to już kilka lat temu i jak mniemam nic się w tej kwestii nie zmieniło.umiech
Możesz zapytać Andrzejka jak to było z tą lafiryndą.



Ok;)

Andrzejek akurat nie jest tak jebn*** jak bananek i da się z nim normalnie podyskutować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 15:02  
Cytuj
Rząd będzie decydował, za kształcenie na których wydziałach zapłaci uczelniom. Część fakultetów będzie dostępna tylko za czesne – to jedna z propozycji akademików.
Szykuje się rewolucja w szkołach wyższych. Na zlecenie Ministerstwa Nauki trzy zespoły – z Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Instytutu Allerhanda – przygotowały już nowe projekty ustaw dla uczelni. Do ich treści dotarł DGP – oficjalnie będą przedstawione dopiero 1 marca. Na ich podstawie resort nauki opracuje własny projekt ustawy. Wejdzie on w życie w roku akademickim 2018/2019.

Limity na kształcenie

Propozycja zawarta w projekcie założeń ustawy przygotowana przez zespół pod kierownictwem prof. Huberta Izdebskiego z SWPS zakłada, że wszystkie kierunki studiów powinny zostać podzielone na trzy typy: regulowane, uniwersyteckie oraz nieregulowane. Najprościej mówiąc, dwa pierwsze będą finansowane przez rząd (ale tylko w ramach określonych przez resort limitów), a za ostatnie budżet państwa nie zapłaci uczelniom ani grosza. Oznacza to, że część kierunków w ogóle nie będzie oferowana bezpłatnie.


Kpina

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 16:14  
Cytuj
Zakaz handlu w co drugą niedziele?

http://tvn24(...)772.html" TARGET="_blank">
http://tvn24(...)772.html

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
Zakaz handlu w co drugą niedziele?

http://tvn24(...)772.html" TARGET="_blank">
http://tvn24(...)772.html

w co drugą? dziwne podejście.co albo zakaz albo nie. boją się podejmować niepopularne decyzje czy wszystkim chcą zrobić dobrze po troszku.smiech2

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zakaz handlu w co drugą niedziele?

http://tvn24(...)772.html" TARGET="_blank">
http://tvn24(...)772.html

w co drugą? dziwne podejście.co albo zakaz albo nie. boją się podejmować niepopularne decyzje czy wszystkim chcą zrobić dobrze po troszku.smiech2



A może by tak zakaz handlu sklepom rybnym w piątki.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 17:17  
Cytuj
Taki paradoks - za prl-u sklepy w niedzielę były zamknięte i było ok.
Teraz wielki szum o to. Toje kwestia ponownego przyzwyczajenia się. A osobom sprzedającym też się należy wolna niedziela.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Taki paradoks - za prl-u sklepy w niedzielę były zamknięte i było ok.
Teraz wielki szum o to. Toje kwestia ponownego przyzwyczajenia się. A osobom sprzedającym też się należy wolna niedziela.ok


Obecnie przez bardzo mało państwowych firm gdzie można dobrze zarobić od poniedziałku do piątku od 7 do 15
czas aby coś spokojnie kupić to mam w niedziele- jak zamkną sklepy w niedziele nic się nie stanie ale już tak wygodnie mnie i innym nie będzie. Ale mimo wszystko ten zakaz jest mi obojętny.
Oby tylko kawiarni i restracji w niedziele nie zamknęli.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


A ty ile masz kont?

ćwok edek przynajmniej 2 a ty? ZSRR, inni, WHO, podróbki Banana....

na tym forum to standard. Dziwisz sie że Banan wykorzystuje wasze metody? A może to nie Banan tylko ktoś z obserwatorów postanowił wam dokopać ;-)


Andrzejku ty stara murzyńska lafiryndo za lichwiarskie srebrniki.umiech
Mam tych kont grubo ponad 10 , więc bądź chociaż skrupulatny skoro nie umiesz być uczciwy.


Gratuluję ćwoku. Pokazałeś co potrafisz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 17:53  
Cytuj
"To największa afera finansowa w wolnej Polsce". PO chce komisji śledczej

PO chce, by Sejm powołał komisję śledczą, która zbadałaby prawidłowość i legalność działań organów oraz instytucji publicznych podejmowanych wobec SKOK-u Wołomin. Projekt uchwały Sejmu w sprawie powołania komisji ma jeszcze w środę trafić do marszałka Sejmu.

- Dzisiaj Platforma Obywatelska składa na ręce marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego projekt uchwały mający powołać komisję śledczą do zbadania prawidłowości, legalności działań SKOK Wołomin - poinformował szef klubu PO Sławomir Neumann na środowej konferencji prasowej

Jak podkreślił, straty jakie do tej pory pokrył Bankowy Fundusz Gwarancyjny w związku z funkcjonowaniem SKOK Wołomin to 2,2 mld złotych. - To jest największa afera finansowa w wolnej Polsce, afera finansowa kryta przez działaczy PiS, którzy nie chcą badania tej sprawy - ocenił Neumann. Ogółem - jak dodał - Bankowy Fundusz Gwarancyjny przeznaczył już 4,5 mld złotych na ratowanie SKOK-ów

...
więcej na TVN24bis pl


Złodzieje pisowscy dobrze się ustawili ... Jedyna nadzieja w sądach

ps. Andrzejku odpuść to coś nie posiada nawet dwóch szarych komórek... bardziej rozwinięta jest rozwielitka

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Taki paradoks - za prl-u sklepy w niedzielę były zamknięte i było ok.
Teraz wielki szum o to. Toje kwestia ponownego przyzwyczajenia się. A osobom sprzedającym też się należy wolna niedziela.ok


Obecnie przez bardzo mało państwowych firm gdzie można dobrze zarobić od poniedziałku do piątku od 7 do 15
czas aby coś spokojnie kupić to mam w niedziele- jak zamkną sklepy w niedziele nic się nie stanie ale już tak wygodnie mnie i innym nie będzie. Ale mimo wszystko ten zakaz jest mi obojętny.
Oby tylko kawiarni i restracji w niedziele nie zamknęli.


Kawiarni nawet za PRLu nie zamykali. Teraz też nie zamkną. Sklepy mogliby pozamykać i nic by sie nie stało. Pomysł z zamykaniem co drugą niedzielę to jakaś kpina.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 17:57  
Cytuj
7 osób zostało zatrzymanych podczas prowadzonego w Białymstoku śledztwa ws. grupy przestępczej wyłudzającej VAT w obrocie paliwami. Straty Skarbu Państwa związane z tą działalnością i mogą wynosić ponad 700 mln zł – szacuje Urząd Kontroli.

– Prokuratura Regionalna w Białymstoku prowadzi to śledztwo od zeszłego roku. To pierwsze zatrzymania – poinformował rzecznik prokuratury Paweł Sawoń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 18:03  
Cytuj
Nocne wejście Misiewicza do CEK NATO. Śledztwo jednak ruszyło

Prokuratura wszczęła śledztwo dotyczące nocnego wejścia do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO, którym ponad rok temu dowodził Bartłomiej Misiewicz - dowiedział się tvn24 pl. Prokuratura ma także obowiązek zbadać, czy minister Antoni Macierewicz nie złamał prawa, odwołując szefów CEK. Fakt rozpoczęcia śledztwa potwierdził nam oficjalnie rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Michał Dziekański. To nie jest decyzja samych prokuratorów, lecz sądu, który nakazał im rozpoczęcie śledztwa. Bowiem wcześniej prokuratura odmówiła prowadzenia śledztwa, a na tę decyzję zażalenie złożył do sądu mecenas Antoni Kania-Sieniawski reprezentujący byłe kierownictwo Centrum.

Rozwiercanie zamków Przypomnijmy, że operacją w nocy z 17 na 18 grudnia 2015 r. dowodził Bartłomiej Misiewicz. Oficjalnie był wtedy doradcą w gabinecie politycznym ministra Macierewicza, który dodatkowo powierzył mu obowiązki szefa Centrum Eksperckiego. Do jednostki NATO, która miała specjalizować się w kontrwywiadzie, Misiewicz wszedł m.in. z ekspertami od otwierania zamków i sejfów. Młody współpracownik Macierewicza działał w nocy, gdy na miejscu nie było nikogo ze składu dotychczasowych szefów: pułkownika Krzysztofa Duszy czy jego zastępcy ze słowackich służb specjalnych. MON konsekwentnie uważa, że w nocne wejście do CEK było zgodne z prawem. Wiceminister obrony Bartosz Kownacki tłumaczył jeszcze w grudniu 2015 r. w Sejmie, że "szef MON w ramach swoich ustawowych kompetencji ma prawo powołać i odwołać przedstawicieli Polski w CEK NATO".

więcej na tvn24 pl

Dodać trzeba że mafia pisowska odmówiła wcześniej wszczęcia postępowania ... kolejnym faktem jest to że centrum do dziś nie działa ... kto z oszołomami chciałby się zadawać nie wiem

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 18:07  
Cytuj
CYTAT
Taki paradoks - za prl-u sklepy w niedzielę były zamknięte i było ok.
Teraz wielki szum o to. Toje kwestia ponownego przyzwyczajenia się. A osobom sprzedającym też się należy wolna niedziela.ok


Za PRL-u w sklepach niewiele było, więc bez sensu było w niedzielę otwierać umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
"To największa afera finansowa w wolnej Polsce". PO chce komisji śledczej

PO chce, by Sejm powołał komisję śledczą, która zbadałaby prawidłowość i legalność działań organów oraz instytucji publicznych podejmowanych wobec SKOK-u Wołomin. Projekt uchwały Sejmu w sprawie powołania komisji ma jeszcze w środę trafić do marszałka Sejmu.

- Dzisiaj Platforma Obywatelska składa na ręce marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego projekt uchwały mający powołać komisję śledczą do zbadania prawidłowości, legalności działań SKOK Wołomin - poinformował szef klubu PO Sławomir Neumann na środowej konferencji prasowej

Jak podkreślił, straty jakie do tej pory pokrył Bankowy Fundusz Gwarancyjny w związku z funkcjonowaniem SKOK Wołomin to 2,2 mld złotych. - To jest największa afera finansowa w wolnej Polsce, afera finansowa kryta przez działaczy PiS, którzy nie chcą badania tej sprawy - ocenił Neumann. Ogółem - jak dodał - Bankowy Fundusz Gwarancyjny przeznaczył już 4,5 mld złotych na ratowanie SKOK-ów

...
więcej na TVN24bis pl


Złodzieje pisowscy dobrze się ustawili ... Jedyna nadzieja w sądach

ps. Andrzejku odpuść to coś nie posiada nawet dwóch szarych komórek... bardziej rozwinięta jest rozwielitka



Bez trudu mozna w internecie znalesc ,ze politycy PO sa w to zamieszani . Zyj dalej we wlasnym swiecie hahahha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 18:38  
Cytuj
Próba połączenia sprawy SKOK Wołomin i PiS to jedna z większych akcji zmasowanego okłamywania społeczeństwa.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 19:53  
Cytuj
Obrazek

Tyle jadu z was płynie pisowcy mówię tutaj o edecośtam i who...
Ale czemu się dziwić jaka partia tacy wyborcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Tyle jadu z was płynie pisowcy mówię tutaj o edecośtam i who...
Ale czemu się dziwić jaka partia tacy wyborcy


Krugerku
Nigdy w swoim życiu nie głosowałem na PIS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:10  
Cytuj
Ja znowuż zagłosowałem jeden raz. I już więcej tego nie zrobię.
Jest natomiast faktem że przeciwnicy PiS ( figlarz na ten przykład) słyną z kultury osobistej.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Ja znowuż zagłosowałem jeden raz. I już więcej tego nie zrobię.
Jest natomiast faktem że przeciwnicy PiS ( figlarz na ten przykład) słyną z kultury osobistej.umiech


Idąc tokiem rozumowania niektórych, jak ktoś nie głosował na po,nowoczesną,psl i pochwali za coś pis, z automatu jest uważany za wyborce pisu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:18  
Cytuj
No to edo na kogo myślisz głosować?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:22  
Cytuj
Nie ma na kogo. Ja ostatnio głosowałem na Kukiza i głosu nie żałuję, ale następny wybory to wielka niewiadoma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:26  
Cytuj
Jest jeszcze trochę czasu.ok

Rzadko zamieszczam jakieś grafiki smiech2

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 436 437 438 439 440 441 442 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »