NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 430 431 432 433 434 435 436 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 10:56  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 10:56  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
Nie, bo nie oglądałem jezyk

PS.

Wyniki pokazują, że nikt tego nie ogląda jezyk


Gdybyś Andrzejku chciał być odrobinę obiektywny, to starał byś się zaciągać info z różnych źródeł, szczoch z buraka bardzo ogranicza i zawęża Twoje pole widzenia. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 12:07  
Cytuj
Wygląda na to, że politycy PO, którzy chcieli zbić kapitał polityczny na sprawie syryjskich dzieci, które ucierpiały w wyniku wojny, zaliczyli spektakularny strzał w stopę. Trudno bowiem zarzucić Janinie Ochojskiej brak znajomości tematu.

Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska odniosła się do burzy wokół rzekomej odmowy przyjęcia dzieci z Aleppo przez polski rząd.


http://wpoli(...)ma-sensu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 12:20  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie, bo nie oglądałem jezyk

PS.

Wyniki pokazują, że nikt tego nie ogląda jezyk


Gdybyś Andrzejku chciał być odrobinę obiektywny, to starał byś się zaciągać info z różnych źródeł, szczoch z buraka bardzo ogranicza i zawęża Twoje pole widzenia. smiech2


Czy ty oglądasz TVN24 i czytasz Wyborczą?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 13:22  
Cytuj
Ja nie oglądam, ale są portale,które streszczają ich manipulacje np. Raz prozą,raz rymem albo Żelazna Logika...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 13:28  
Cytuj
TVN Fakty oglądam, nie codziennie, TVN24 podobnie, staram się mieć obiektywne spojrzenie, a do tego potrzebne jest wysłuchanie obu stron, czego wam lewaki brakuje smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 13:35  
Cytuj
Niby taki mądry i wykształcony, a co jakiś czas robi z siebie prawdziwego DEBILA






Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 13:36  
Cytuj
Anty musiałeś to dwa razy napisać? Mus to mus ;-)

Brakuje mi tej Wyborczej jeszcze ;-) Do pełnego obiektywizmu ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 13:49  
Cytuj
CYTAT

Niby taki mądry i wykształcony, a co jakiś czas robi z siebie prawdziwego DEBILA






Obrazek



Ósme Lisie, ósme przykazanie baranie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 19:13  
Cytuj
Lis się zaciął?:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 20:31  
Cytuj
Obrazek

Gdzie jest ten Mirek kwestionujący moje słowa o tym, iż jesteśmy sami w Europie? Podaj mi przykłady nie na podstawie powyższego zdjęcie w których Europa traktuje nas poważnie?

A i jeszcze coś nie odpowiedziałeś na moje pytanie sprzed kilku dni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 20:59  
Cytuj
Dziwne, żeby Nas traktowali poważnie, skoro idioci z PO i Nowoczesnej skarżą się w Europie na demokrację w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 21:02  
Cytuj
Przypomnij mi co pisałeś gdy idioci z pis donosili na Polskę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Przypomnij mi co pisałeś gdy idioci z pis donosili na Polskę?


Pewnie to samo. Pis i PO to jedna banda.

Najpierw idioci z Pisu donosili, pozniej idioci z PO, N i KODu. To jak Europa ma nas traktować poważnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 21:11  
Cytuj
No nie wierzę ;-) Zgadzam sie z tobą ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lut 2017r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Przypomnij mi co pisałeś gdy idioci z pis donosili na Polskę?

strona 415

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 07:29  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 07:33  
Cytuj
kruger - przykro mi, ale nie za bardzo śledzę i czytam Twoje wypowiedzi.ok

Możesz powtórzyć swoje pytanie?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 07:35  
Cytuj
Redaktor Lis uwielbia publicznie pokazywać jakim jest debilem


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 07:56  
Cytuj
Ciekawe co giertych na to. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 08:40  
Cytuj
CYTAT (PiS...da ?)
Matka banana to kochanka Kaczyńskiego.


Widzisz prosty człowieku jakim jesteś deblem (tu z góry przepraszam standardowych debili bo zapewne poczują się urażeni że takie ścierwo jest z nimi porównywane) bez szans na jakikolwiek przejaw inteligencji nie wiem Każdy wie że kurdupel to pedał więc biologicznie byłaby to porażka na miarę pisu ...może pomyliłeś moją z twoją ? jak "ona" ma ksywę na lokalnym rynku ? Stiven czy Freddie ? bo Miriam było już od lat zarezerwowane ...

Będzie trzęsienie ziemi. OFIARA Misiewicza: „Łapał mnie za penisa, oferował pracę za SEKS Z KACZYŃSKIM” (18+ VIDEO)

W sieci pojawiło się nagranie, na którym młody mężczyzna rzuca poważne oskarżenia pod adresem współpracownika ministra obrony – Bartłomieja Misiewicza. Jak twierdzi, był molestowany przez rzecznika MON, który oferował mu pracę za seks, molestował go seksualnie oraz chciał oddać prezesowi Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna podał swoje dane osobowe i musi być świadomy, że jeśli kłamie, to naraża się na pozew o zniesławienie.

Podkreślamy, że jest to wersja 22-letniego muzyka z Białegostoku, który uważa, że został skrzywdzony. Patryk Jackowski, młody chłopak z Białegostoku (którego mogliśmy zobaczyć na słynnej fotografii razem z Misiewiczem) twierdzi, że podczas osławionej balangi rzecznika ministerstwa obrony w jednym z lokalnych klubów, był molestowany seksualnie przez Bartłomieja Misiewicza.

...
więcej na pikio pl

Lobby pedalskie w pisie ma się coraz lepiej ... Upadek sekty coraz bliższy ... po doniesieniach jeszcze z czasów PRLowskich ... po odgrzebaniu tematu przez kandydata na prezydenta po raz kolejny wychodzą na jaw jak bawią się w sekcie uśmiechzarumieniony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 08:59  
Cytuj
banan - przerzuciłeś się na "Fakty i mity"?

:szok::szok:

"Kolejna ciekawostka dotycząca wyssanej z palca bzdury o „10 sierotach” z Syrii. Kiedy prezydent Sopotu zwracał się do rządu, aby ten umożliwił osiedlenie się w mieście „osieroconym dzieciom i rodzinom” z Aleppo, swój wniosek argumentował „bardzo dobrze działającym” miejscowym domem dziecka. Jak się szybko okazało, Jacek Karnowski – wynika tak z oficjalnych danych – od kilku lat tnie wysokość miesięcznych wydatków na utrzymanie placówki. "

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 10:18  
Cytuj
Ale mi pojechałeś imbecylu. Pozdrów matkę parówko, dobra jest w te klocki, ale to sam pewnie o tym wieszok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 10:22  
Cytuj
Bartłomiej Misiewicz został odwołany z pełnionej funkcji w MON – potwierdzają w rozmowie z Onetem osoby ze ścisłego otoczenia premier Beaty Szydło. Oficjalnego komunikatu ministerstwa jeszcze nie ma, ale z informacji przekazanych Onetowi wynika, że to premier Szydło oraz Jarosław Kaczyński wymusili decyzję na kierownictwie resortu obrony.good
Zapewne Bartuś nie spełnił oczekiwań Jarka i niech tak zostaniegood

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 430 431 432 433 434 435 436 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »