NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 360 361 362 363 364 365 366 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 08:36  
Cytuj
Obrazek

SĄD NIE PRZYCHYLIŁ SIĘ DO
WNIOSKU O ARESZT DLA JÓZEFA PINIORA


Były senator Józef Pinior nie trafi do aresztu - zdecydował w czwartek poznański sąd rejonowy, odrzucając wniosek prokuratury w tej sprawie. Pinior jest podejrzany o korupcję, usłyszał dwa zarzuty, grozi mu do 8 lat więzienia.



Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

CYTAT
Szanowna Pani Sędzio,
Przesyłam Pani wyrazy szacunku za odwagę i przyzwoitość. Wyobrażam sobie, że podejmując niezawisłą decyzję w sprawie niearesztowania Józefa Piniora musiała Pani mierzyć się nie tylko z ogromnym materiałem prawnym, ale również z toksycznymi miazmatami naszej rzeczywistości, która sprzyja oportunizmowi i zachowaniom tchórzliwym. Nastały bowiem czasy w Polsce, gdy sędziowie mogą obawiać się, że za niezawisłość i wierność duchowi i literze prawa, zapłacą swoją osobistą karierą.
Renesans politycznych oczekiwań wobec wyroków wymiaru sprawiedliwości, nacisków politycznych na sędziów oraz wynagradzania uległości i plastycznych kręgosłupów jest bowiem obserwowalny. Dlatego Pani odwaga w byciu niezawisłą i przyzwoitą nabiera dodatkowego blasku. I stąd te słowa uznania, za to co w innych okolicznościach powinno być profesjonalną normą. Dziś nową normą winno być pochylanie się z szacunkiem i wyrażanie wdzięczności wszystkim przyzwoitym, którzy nam zostali.
Z poważaniem,



w śmiesznych czasach przyszło nam żyć nie wiem Piotrowicz z Piotrem Dudą są uważani przez kaleki umysłowe za bohaterów stanu wojennego ... Jasiński i inna patologia zasiadają w kierowniczych stanowiskach spółek skarbu państwa uśmiech A pisowskie kundle szczekają "precz z komuną" sciana :szok: i śmiać się czy płakać ...

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 08:36  
Cytuj

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 12:46  
Cytuj

Odnośnie polityki PiS-u, informuję że od 1 Stycznia 2018 roku ma zostać zlikwidowany Narodowy Fundusz Zdrowia.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
.......


w śmiesznych czasach przyszło nam żyć nie wiem Piotrowicz z Piotrem Dudą są uważani przez kaleki umysłowe za bohaterów stanu wojennego ... Jasiński i inna patologia zasiadają w kierowniczych stanowiskach spółek skarbu państwa uśmiech A pisowskie kundle szczekają "precz z komuną" sciana :szok: i śmiać się czy płakać ...




Figlarzu wbij sobie raz na zawsze ( w końcu jesteś absolwentem elitarnej uczelni - stalowowolskiego Oxfordu) , że prawdziwym i jedynym niekwestionowanym bohaterem stanu wojennego jest Jarosław Kaczyński. Ludzi , których wymieniasz to pionki przy żoliborskim karakanie . umiech
Ostatnio słyszałem: "Precz z komuną" - dzisiaj w Sejmie jak pojawił się profesor Rzepliński. Chichot historii swoją drogą że człowieka , który był funkcyjnym partyjniakiem z wieloletnią służbą w PZPR , posłowie PO w uznaniu zasług tak pięknie przywitali. smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 15:23  
Cytuj
CYTAT

Odnośnie polityki PiS-u, informuję że od 1 Stycznia 2018 roku ma zostać zlikwidowany Narodowy Fundusz Zdrowia.



Ty się nie bój . Leki psychotropowe i wizyty w psychiatrycznych poradniach będziesz miał dalej w gratisie. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 15:35  
Cytuj
Brawo Nacht.Dzięki tobie tandem jedzie dalej,życie nie znosi próżni. Zastępujesz godnie Andriusze

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 15:35  
Cytuj
CYTAT


Były senator Józef Pinior nie trafi do aresztu - zdecydował w czwartek poznański sąd rejonowy, odrzucając wniosek prokuratury w tej sprawie. Pinior jest podejrzany o korupcję, usłyszał dwa zarzuty, grozi mu do 8 lat więzienia.



Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

[cytat]Szanowna Pani Sędzio,
Przesyłam Pani wyrazy szacunku za odwagę i przyzwoitość. Wyobrażam sobie, że podejmując niezawisłą decyzję w sprawie niearesztowania Józefa Piniora musiała Pani mierzyć się nie tylko z ogromnym materiałem prawnym, ale również z toksycznymi miazmatami naszej rzeczywistości, która sprzyja oportunizmowi i zachowaniom tchórzliwym. Nastały bowiem czasy w Polsce, gdy sędziowie mogą obawiać się, że za niezawisłość i wierność duchowi i literze prawa, zapłacą swoją osobistą karierą.
Renesans politycznych oczekiwań wobec wyroków wymiaru sprawiedliwości, nacisków politycznych na sędziów oraz wynagradzania uległości i plastycznych kręgosłupów jest bowiem obserwowalny. Dlatego Pani odwaga w byciu niezawisłą i przyzwoitą nabiera dodatkowego blasku. I stąd te słowa uznania, za to co w innych okolicznościach powinno być profesjonalną normą. Dziś nową normą winno być pochylanie się z szacunkiem i wyrażanie wdzięczności wszystkim przyzwoitym, którzy nam zostali.
Z poważaniem,



A najlepsze jest to że podsłuchiwano ówczesnego senatora PO na wniosek Pawła Wojtunika (szefa CBA) za zgoda Andrzeja Seremeta ( Prokuratora Generalnego) . Ale ten Jarek miał długie ręce.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 15:42  
Cytuj
CYTAT (Nacht)
Odnośnie polityki PiS-u, informuję że od 1 Stycznia 2018 roku ma zostać zlikwidowany Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zaczynasz spamować bo co to ma wspólnego z tematem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 15:47  
Cytuj
Temat jest o pisie, Nacht wrzucił informację polityczna, więc nie wiem gdzie spamuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Nacht)
Odnośnie polityki PiS-u, informuję że od 1 Stycznia 2018 roku ma zostać zlikwidowany Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zaczynasz spamować bo co to ma wspólnego z tematem?
Temat brzmi Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów ciekawe co to ma z tematem?Nader ciekawe ile potrzeba czasu byś zaczął zemścić na tą decyzję.Ja obstawiam sześćdziesiąt dni.Plus obecny rok około dziewięćdziesięciu.Czekamy do marca.A biadoleniu i narzekaniu nie będzie końca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 16:25  
Cytuj
Temat jest o Dystrybucji Sokuzburaka, chcesz zmienić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 18:06  
Cytuj
CYTAT
A najlepsze jest to że podsłuchiwano ówczesnego senatora PO na wniosek Pawła Wojtunika (szefa CBA) za zgoda Andrzeja Seremeta ( Prokuratora Generalnego) .


Edo, tak napisze gdybyś nie wiedział lub zapominał, na tym polega praca CBA i prokuratorów. Jeszcze mała kwestia, jakie z materiału zebranego wyciągnęli wnioski umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 18:37  
Cytuj
No takie, że sąd uchylił areszt ;-)

Ale są tacy jak Edek, którym wystarczy fakt zainteresowania. A plotkę traktuje jak fakt.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 18:54  
Cytuj
Mała kwestia czego Robercie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:01  
Cytuj
CYTAT


Edo, tak napisze gdybyś nie wiedział lub zapominał, na tym polega praca CBA i prokuratorów. Jeszcze mała kwestia, jakie z materiału zebranego wyciągnęli wnioski umiech


Bobku gdybyś nie wiedział albo zapomniał nie uważam Józefa Piniora za osobę winną zarzucanych mu czynów. Ba twierdzę nawet że jeżeli w sądzie dojdzie do prawomocnego wyroku uniewinniającego odetchnę z ulgą - chcę wierzyć że są w tym kraju ludzie szlachetni ( a za takiego uważam Piniora mimo jego skrajnie lewicowych poglądów). Rzecz w tym że nie wierzę że były opozycjonista stał się celem ataku pisowskich siepaczy z CBA. Chociażby dlatego że już nie jest senatorem i tak naprawdę nigdy w PO nic nie znaczył. Tłumaczenia o politycznym motywie zatrzymania tego człowieka wsadzam miedzy takie bajki jak np.wybuch trotylu na pokładzie Tupolewa. A człowiek głoszący takie teorie powinien chyba popytać Nachta u kogo się leczy ( metodą eliminacji trzeba wybrać innego lekarza niż on - jego terapia jest mało skuteczna).smiech2
Ten człowiek (Pinior) stał się obiektem inwigilacji za czasów poprzedniej ekipy i to za zgodą prokuratora Seremeta. Ziobro nie przyłożył do tego ręki. Nie chcę mi się wierzyć , że prokuratura nie posiada jakiegoś asa w rękawie , inaczej cała sprawa skończy się kompromitacją.

Co do ocen z zebranego materiału pełna zgoda . Widzisz czytając stenogramy z podsłuchów Jolanty Kwaśniewskiej nie mam żadnych wątpliwości że sprzedając buty w rozmiarze europejskim bądź amerykańskim , była pierwsza dama nie miała na myśli schodzonych trzewików. Tylko weź to udowodnij w sądzie. umiech

Bobku niestety z każdym kolejnym postem dochodzę do przekonania że dołączyłeś do grona prawdziwków - "intelektualnej elity" na tym forum- Andrzejka i figlarza i im podobnym. Wydaje mi się , że jeżeli jest w tobie krztyna inteligencji powinieneś przemyśleć swoje postępowanie. Przebywanie w gronie takich ludzi nie jest powodem do dumy.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
No takie, że sąd uchylił areszt ;-)

Ale są tacy jak Edek, którym wystarczy fakt zainteresowania. A plotkę traktuje jak fakt.


Ssij pałę figlarza , Andrzejku! Tylko mu bardzo nie pokąsaj.umiech

Kolejny raz ci to napiszę: wolę być plotkarzem niż żyć z lichwy.umiech O twoich kłamstwach już mi się nie chce pisać po raz kolejny.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
Temat jest o Dystrybucji Sokuzburaka, chcesz zmienić?


Po 2deko świat jest piękniejszy a rozumu nie przybywa

CYTAT
No takie, że sąd uchylił areszt ;-)

Ale są tacy jak Edek, którym wystarczy fakt zainteresowania. A plotkę traktuje jak fakt.


Gdybyś zwieraczem wykonał tyle gwintów co Edek też byś tak bredził

Obrazek

No to skończyła się możliwość demonstrowania ... smutne

Ed twoja prostota poraża ...ale niedługo ukończysz podstawówkę i będzie git uśmiech

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:16  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin)


Ssij pałę figlarza , Andrzejku! Tylko mu bardzo nie pokąsaj.umiech

Kolejny raz ci to napiszę: wolę być plotkarzem niż żyć z lichwy.umiech O twoich kłamstwach już mi się nie chce pisać po raz kolejny.


Pokazałeś swój poziom. 2 metry poniżej mułu.
Po raz kolejny o moich kłamstwach? A o swoich napiszesz?
Piątek rozpoczęty więc pewnie już chlasz na umór jak zwykle. Tylko już nie bij tej swojej żony po pijaku.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:19  
Cytuj
Się ma głąby smiech2

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:22  
Cytuj
Dodaj jeszcze prawiczka. Będzie jak Jarek Kaczyński. ;-) Się mniej ;-)

Co edek, zmieniłeś nick?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:24  
Cytuj
I coś dla wielbiciela konfidenta nr.1


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:26  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=UYLTumVx_Ek

Pierwsze 30 sekund to mniej więcej przedstawia to co dzieje się teraz w siedzibie głównej pisuarów uśmiech

Typowy fidorze walisz w torebkę uśmiech

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Mała kwestia czego Robercie?


Wciągniętych wniosków z zebranego materiału przez CBA

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mała kwestia czego Robercie?


.......Wciągniętych wniosków....... z zebranego materiału przez CBA



Ty coś wciągasz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:35  
Cytuj
CYTAT


Pokazałeś swój poziom. 2 metry poniżej mułu.
Po raz kolejny o moich kłamstwach? A o swoich napiszesz?
Piątek rozpoczęty więc pewnie już chlasz na umór jak zwykle. Tylko już nie bij tej swojej żony po pijaku.


Swój poziom dostosowuję do adwersarza. Nic nie poradzę że z tobą to tylko o świniach. umiech
Jak zwykle wszystko ci się pomieszało Andrzejku. Mamy z żoną taki fetysz że to ona bije mnie.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2016r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
Ten człowiek (Pinior) stał się obiektem inwigilacji za czasów poprzedniej ekipy i to za zgodą prokuratora Seremeta. Ziobro nie przyłożył do tego ręki. Nie chcę mi się wierzyć , że prokuratura nie posiada jakiegoś asa w rękawie , inaczej cała sprawa skończy się kompromitacją.

Często są pomyłki lub słabe dowody (w postaci zebranego materiału) np dla Seremeta i Wojtunika, ale inni mogą myśleć inaczej. Nie chodzi o nic innego jak o pokaz pokaz medialny umiech

CYTAT
Co do ocen z zebranego materiału pełna zgoda . Widzisz czytając stenogramy z podsłuchów Jolanty Kwaśniewskiej nie mam żadnych wątpliwości że sprzedając buty w rozmiarze europejskim bądź amerykańskim , była pierwsza dama nie miała na myśli schodzonych trzewików. Tylko weź to udowodnij w sądzie. umiech

Zawsze twierdziłem że Kamiński to dupa a nie szef CBA, ale wierny i posłuszny.
Do sprawy wracają umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 360 361 362 363 364 365 366 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »