NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 839 840 841 842 843 844 845 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 13:47  
Cytuj
Jak czytam takie wypociny "Kiedy ja służyłem w syfie.... to odrazu nasuwa mi się stwierdzenie - erotoman teoretyk- . Twój życiowy cel to klepanie w klawiaturę i życie w wyimaginowanym świecie. W dupie byłeś i gówno widziałeś, o poligonie to możesz tylko pomarzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 13:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Ale boli ta Adamowicz umiech

Edek, gdybyś więcej pracował a mniej pajacował to może też miałbyś taki "problem" ja Ona umiech




Kiedy to nie ja Andrzejku ...



https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,17564897,Gdzie_sie_podzialo_5_mieszkan_prezydenta_Gdanska_.html


https://wyborcza.pl/1,75398,14915101,Siedem_mieszkan_prezydenta_Adamowicza__CBA_podejrzewa.html


https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23308091,proces-adamowicza-ws-oswiadczen-majatkowych-wyrok-juz-w-czerwcu.html


https://www.polskieradio24.pl/5/3/Artykul/2186986,Jaroslaw-Walesa-niech-Pawel-Adamowicz-tlumaczy-sie-z-walizki-z-pieniedzmi



Skoro sama GW to opisywała to coś musiało być na rzeczy. Ale masz rację , daj Boże każdemu takie szczęście w biznesie i służbie publicznej jak świętej pamięci panu prezydentowi i jego małżonce...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 14:49  
Cytuj
CYTAT


Ponownie pytam:Co qurva z Tupolewem panie Antku?10-ty kwietnia prawie za tydzień.




Zapytaj tuska, grasia, kopaczkę arabskiego, sikorskiego i komoruskiego - zdaje się, że to oni oddali sovietom wrak i śledztwo. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
Jak czytam takie wypociny "Kiedy ja służyłem w syfie.... to odrazu nasuwa mi się stwierdzenie - erotoman teoretyk- . Twój życiowy cel to klepanie w klawiaturę i życie w wyimaginowanym świecie. W dupie byłeś i gówno widziałeś, o poligonie to możesz tylko pomarzyć.

@ZSRR
Gdybyś był w -niech Ci będzie-armii,znałbyś to określenie.
Co masz wspólnego z Edem2?Twój klon netowy.Rozumiem...smiech2
No i znów wątek erotyczny.sciana
Czy Wy nie macie innych problemów oprócz seksu,wódy i kilku kont na tym Forum?chytry
W dupie nie byłem,gówna nie widziałem.
Nie chodzę Twoimi ścieżkami.potluczony

https://demot(...)ie-mam-D

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 15:49  
Cytuj
Marszałek Terlecki: Wybory powinny się odbyć w terminie. Do samorządów możemy wprowadzić komisarzy

Będą wybory jakich nie przeżył nikt. Byłoby nawet śmieszne gdyby nie było straszne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 16:36  
Cytuj
Tarcza z dykty.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 16:37  
Cytuj
W syfie jusek nie byłem, Studia panie, jakoś nie było czasu, a potem znieśli obowiązek. Bardzo mi przykro że musiałeś w tym syfie służyć, zawsze mogłeś poświęcić się nauce i zostać studentem, w najgorszym przypadku tylko szkolenie byś zaliczył, a ty na szkołe kamieniami rzucałeś i teraz masz pretensje do całego świata i wywalasz te swoje zmartwienia na publicznym forum. smiech2

Pytasz jusek o Eda? Nie mam z nim nic wspólnego, śpij spokojnie, mogę ewentualnie z nim browarka wychylić, wiem że coś do niego czujesz, ale z obserwacji jego wpisów to on raczej hetero jest.
Odnośnie tych kilku kont to jesteś w błędzie, mam ich conajmniej kilkanaście,do części hasła pogubiłem, kilka to mi koleżka Andrzejka bananowy fagas poblokował smiech2

Progres bardzo lubię przysłowia ludowe, więc ci jedno zacytuje "lepszy wróbel w garści, niż kanarek na dachu" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 21:24  
Cytuj
Selfiki opozycji z sejmu były wyśmiewane ale nic nie widzę o marszałku Karczewskim. Czy selfiki na froncie walki z wirusem nie przeszkadzały?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co masz do WOT-u? zaklopotany

@Mirek777

Co do samej formacji WOT nie mam nic,ale...zdegustowany
Zawsze jest jakieś "ale".
Formacje stworzył Macior,z pełnym błogosławieńswem "konusa".
Cel szczytny,ale jak zawsze w przypadku nieuków,wyszedł brak wiedzy.smiech2
Z tego co pamiętam,ani Antek, ani Jarek,w wojsku nie byli.
Jarek miał ojca,w stopniu majora w jednym ze spec-departamentów Ludowego Wojska Polskiego.Fakt znany,którego nie da się osunąć z biografii guru PiSuarów.zarumieniony

Wracając do WOT.
Są oni niemal w całości,nieetatowymi nazwijmy -żołnierzami.
Biorą pieniądze za pełnienie służby-pracy,a do tego za gotowość,nawet kiedy nie są w koszarach.
Jest to wielki potencjał ludzki w takich czasach.ok

Jeśli to służba(składali przysięgę),nie mają prawa do odmowy wykonania rozkazu.Nie polecenia służbowego(to nie HSW SA), ale ROZKAZU!wykrzyknik
Coś za coś.
Zgłosili się na ochotnika,wiec muszą,podkreślam muszą wykonać każdy rozkaz.
Jak nie to pod sąd.
Tak.Jeśli zostałby wprowadzony stan wyjątkowy(a raczej będzie), idą pod sąd wojskowy.Zdziwieni?nie wiem
To tak jak w przypadku wojny.
Zgłosili się,wiedząc że wojny raczej nie będzie. Podpisali kontrakt i powinni chronić ludność cywilną.A nie tylko przebrać się w mundurki aby sobie postrzelać.

https://demot(...)specnaz-

Nie jestem strategiem,ale np.mogliby sprawdzać osoby podlegające kwarantannie,pomagać osobom starszym ,wspierać Straż Graniczną...
Spektrum możliwości jest ogromne.
Marnowany jest potencjał ludzki.mlotek
Jeśli teraz tego nie wykorzystamy,rozwiązać formację.Dalsze podtrzymywanie iluzji nie ma sensu.sciana

Pierwszym przykładem nieumiejętności wykorzystania jest bodajże usuwanie szkód jakie wywołała burza w Borach Tucholskich, sprzed 3-4 lat,kiedy to zginęły w lesie 2 harcerki.
WOT na miejsce dotarł 3 dni po huraganie.Trzy dni!!!Szybko.good
Po co?
Maciora którego samochód ugrzązł w błocie,kiedy to jechał na wizytację,wyciągali strażacy z OSP...potluczony
Interwencja opóźniona była z powodu...parady w święto Bitwy Warszawskiej...Fakinkszit porażka.placze

https://demotywatory.pl/3759391

Jeśli teraz ich nie wykorzystamy,to kiedy? zaklopotany
@Mirek777(albo ktoś inny),nie zgadzasz się z moją ocena tej formacji,to powiedz do czego oni są potrzebni w tej chwili?
I jutro,pojutrze...

A może do ratowania łojca Tadeusza?

https://demot(...)Tadeusza


Nie przenoś swojej nienawiści do PiS, Macierewicza i Kaczyńskiego na żołnierzy WOT. Po Macierewiczu już dawno w MON nie ma śladu. Dowódcą WOT jest obecnie generał Wiesław Kukuła i jest dobry w tym co robi. Korzystając, że przycichł wokół WOT szum medialny, cały czas trwa praca, aby z nich uczynić sprawną i pomocną formację. To co piszesz to wyobrażenia kanapowego mądrali, który myśli że WOT to niedzielne strzelanie z wiatrówki i ognisko. Wielu już z nich odpadło po forsownych ćwiczeniach w pełnym rynsztunku. A to kiedy i gdzie ich użyją to nie od nich zależy, ale są uzywani. Jeśli przyjdzie jakiś konflikt też będą użyci i jako uzbrojona formacja będą celem, podczas gdy Ty będziesz siedział w piwnicy. Nie zazdrość bo nie ma czego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2020r. 23:12  
Cytuj
Nie mam piwnicy...placze

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 07:18  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 12:45  
Cytuj
Dużo buraków poległo jak widzę.. zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 13:06  
Cytuj
A buraki zapowiadają zemstę wobec dziennikarza który ujawnił powiązania największej kloaki w polskim internecie z największą kloaką w polskiej polityce.


https://mobile.twitter.com/szachmad/status/1244754836018597888


"...Nachalne są te kur.y i zuchwałe...."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Tarcza z dykty.


Jakby rządziło PO-KO-PSL.

To byłaby tarcza.....
Prawda?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tarcza z dykty.


Jakby rządziło PO-KO-PSL.

To byłaby tarcza.....
Prawda?


PO już rządziło podczas kryzysu, pakiet antykryzysowy pomagał zwalniać ludzi, żeby mogli wyjechać za granicę za pracą. Teraz część tych ludzi co opuściło Polskę za czasów PO, wróciło do kraju razem z koronawirusem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tarcza z dykty.


Jakby rządziło PO-KO-PSL.

To byłaby tarcza.....
Prawda?


PO już rządziło podczas kryzysu, pakiet antykryzysowy pomagał zwalniać ludzi, żeby mogli wyjechać za granicę za pracą. Teraz część tych ludzi co opuściło Polskę za czasów PO, wróciło do kraju razem z koronawirusem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 17:54  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
CYTAT


Ponownie pytam:Co qurva z Tupolewem panie Antku?10-ty kwietnia prawie za tydzień.




Zapytaj tuska, grasia, kopaczkę arabskiego, sikorskiego i komoruskiego - zdaje się, że to oni oddali sovietom wrak i śledztwo. ok

Fanatyzm przez Ciebie przemawia do "jedynej słusznej partii" przez co brak Ci podstawowej wiedzy. To nie oni obiecali ściągnąć wrak do Polski ale przecież Macierewicz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:05  
Cytuj
Taaaaa

Fanatyzm....
To teraz pisanie jak jest - to fanatyzm?zaklopotany

Jak tam twoje wykształcenie? good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:36  
Cytuj
Nie masz wiedzy co Ci znowu udowodniłem to wypisujesz bzdury aby zaistnieć i być zauważonym wirtualnie bo w realu jesteś po prostu nikim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 20:12  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 21:08  
Cytuj
Jak tam Przygotowania do rocznicy w smoleńsku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 21:27  
Cytuj
Co tam Smoleńsk? Waffel SS to dopiero była afera...


Słyszałeś o powiązaniach największej kloaki w polskim internecie z największą kloaką polskiej polityki? A wiesz jak się nazywa takiego co w szambie pływa?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 21:49  
Cytuj
Tarcza z dykty. Wróbel w garści. Będzie dobry na rosół.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 22:23  
Cytuj
To teraz tak dla relaksu rozważania naszej noblistki, jakże głębokie..

Tokarczuk: „UE w zasadzie skapitulowała” na rzecz państw narodowych

Koronawirus ujawnił słabość Unii Europejskiej, a strach przed wirusem spowodował, że „powróciły stare egoizmy” - napisała Olga Tokarczuk w gościnnym tekście dla niemieckiego dziennika „Frankfurter Allgemeine Zeitung”.

„UE w zasadzie skapitulowała i pozostawiła podejmowanie decyzji na czas kryzysu państwom narodowym” - napisała polska noblistka w gościnnym eseju, który we wtorek opublikował „FAZ”.


Tokarczuk stwierdziła, że w Europie panuje przekonanie, że wirus dotarł „z zewnątrz”, a - jak podkreśliła w niemieckiej gazecie - w Polsce podejrzani stają się wszyscy, którzy wracają z zagranicy do kraju.

W opinii noblistki kryzys doprowadzi do powstania nowych podziałów: „Niektórzy z nas będą mogli polecieć własnym prywatnym samolotem do domu na wyspie lub przebywać w samotności w lesie. Inni pozostaną w miastach, aby utrzymać w ruchu elektrownie i wodociągi”.

No cóż, życzymy uni europejskiej aby się szybko otrząsnęła i przejęła podejmowanie decyzji od państw narodowych oraz rozprawiła się z tym niczym nie uzasadnionym przekonaniem że wirus przyszedł do nas z zewnątrz, bo walka z ciemnotą to obowiązek wszystkich, zwłaszcza noblistów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 00:22  
Cytuj
CYTAT
W syfie jusek nie byłem, Studia panie, jakoś nie było czasu, a potem znieśli obowiązek. Bardzo mi przykro że musiałeś w tym syfie służyć, zawsze mogłeś poświęcić się nauce i zostać studentem, w najgorszym przypadku tylko szkolenie byś zaliczył, a ty na szkołe kamieniami rzucałeś i teraz masz pretensje do całego świata i wywalasz te swoje zmartwienia na publicznym forum. smiech2

Pytasz jusek o Eda? Nie mam z nim nic wspólnego, śpij spokojnie, mogę ewentualnie z nim browarka wychylić, wiem że coś do niego czujesz, ale z obserwacji jego wpisów to on raczej hetero jest.
Odnośnie tych kilku kont to jesteś w błędzie, mam ich conajmniej kilkanaście,do części hasła pogubiłem, kilka to mi koleżka Andrzejka bananowy fagas poblokował smiech2

Progres bardzo lubię przysłowia ludowe, więc ci jedno zacytuje "lepszy wróbel w garści, niż kanarek na dachu" smiech2


@ZSRR
W "syfie'byłem.ok
Teraz to można powiedzieć-surviwal-szkoła życia.I przyjaźni.
Dowiesz się ile jesteś wart.zdegustowany
Poznałem wielu squrvieli,ale też Gości z którymi koni co prawda nie kradłbym,ale prawdziwych Kumpli.Ale skąd możesz to wiedzieć?chytry

https://demotywatory.pl/4304727/W-Imie

Studia też skończyłem.Licencjat-niby niewiele,ale ...też coś.good

https://demot(...)e-zdanie

PS.
3 komp.BSI-"Złamasy"-pzdr-Walcie się na ryj i kita w górę kocury!-"Szwagier".potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 839 840 841 842 843 844 845 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »