NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 792 793 794 795 796 797 798 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 03:55  
Cytuj
CYTAT
Kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność to wtedy wszystkich ich zatka. Będą się modlić o wybaczenie, ale niewielu go dostąpi....




To co bierzesz refundują czy sam majstrujesz?zaklopotany
Z tym Mesjaszem jedziesz ,jakbyś był prorokiem zapowiadającym jego nadejście.zdegustowany
Od kiedy zaczynasz udzielać chrztu w Jordanie(Trześniówce)?chytry
Co do modlitwy o wybaczenie,to taka przed posiłkiem wystarczy @go321?potluczony
https://stejk.org/mem/4295

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 03:55  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 08:30  
Cytuj
Jusek już kto jak kto ale ty powinieneś być bardziej wyrozumiały w tej kwestii. Leki może i niszczą wątrobę , ale wódka czyni to równie skutecznie. A przecież wątroba tak jak Konstytucja jest tylko jedna. I tu wracamy do punktu wyjścia....


A propos podnieśli ci rachunek za prąd tyle samo co lokalnemu społecznikowi w zeszłym roku, czy jeszcze więcej? Zostanie ci mniej na garowanie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 10:45  
Cytuj
W tamtym roku sztucznie zamrozili ceny by się ciemny lud nie połapał ale sfinansowaliśmy rekompensaty z niemałych podatków które musimy płacić. W tym roku płacimy wysokie podatki i wyższe rachunki. Za wszystko.
Czarujesz że jest inaczej?

Edziu ty to już leśny dziadek jesteś i nie potrafisz sobie nawet wyobrazić innego systemu niż przyjęliśmy przymusem po wojnie. Pokolenie musi się zmienić (a nie ryje przy korycie) żeby soviet mental wygasł w kraju.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 14:28  
Cytuj
Być może jest tak jak piszesz regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika) , niemniej jednak musimy pamiętać że przed PiS nie znano u nas podwyżek cen energii ani żadnych danin na rzecz państwa. Nigdy wcześniej z naszych podatków nie opłacano rzeczy zbędnych , a wydatkowanie było zawsze racjonalne. Zwróć uwagę że w tym roku po raz pierwszy w historii 3RP dofinansowano TVP. Za Tuska to było nie do pomyślenia...


Co do wyboru między kapitalizmem a socjalizmem , ja jestem zwolennikiem tzw trzeciej drogi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 14:57  
Cytuj
Dlatego twierdzę że PIS to żadna dobra zmiana. To kontynuacja starego systemu. PiS to takie PO podniesione do potęgi.

Nie mów że bynajmniej bombelkom dały bo to było żerowanie na ciemnej masie i ludzkiej pazerności. Wystarczy nie kraść i nie zabierać.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 16:10  
Cytuj
żadna zmiana :-)) NO PEWNIE że żadna umiech

niemieckie owczarki w Strasburgu chcą Polakom i Węgrom zabrać dotacje za brak praworządności, czyli za brak PO/Lewicy u władzy

progres, gdzie robią takich niewypałów jak ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 16:18  
Cytuj
No właśnie mnie to też interesuje, do jakiej szkoły dzieci nie posyłać.
Aż się czytać tych bredni nie chce.
Opamiętaj się bo z wiekiem będzie coraz gorzej.
Trafisz w końcu do opłacanego z podatków psychiatryumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
Dlatego twierdzę że PIS to żadna dobra zmiana. To kontynuacja starego systemu. PiS to takie PO podniesione do potęgi.

Nie mów że bynajmniej bombelkom dały bo to było żerowanie na ciemnej masie i ludzkiej pazerności. Wystarczy nie kraść i nie zabierać.



Nie zgadzam się z twoją argumentacją regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika). Kiedy rządziła PO nasz kraj rósł w siłę a ludziom żyło się dostatniej. Teraz mamy drugą Wenezuelę. I wystarczy porównać jakie były koszty obsługi długu publicznego ( i jego relacja do PKB rzecz jasna) i ile budżet państwa dopłacał choćby do FUS by poznać prawdy świadectwo. A przypominam jeszcze że rudy Mesjasz działał w czasie kryzysu światowego , a mimo to jego osiągnięcia gospodarcze są imponujące. Właśnie dlatego musimy pogonić pisiorstwo i przywitać godnie rycerza kędzierzawego, który przybędzie na białej chabecie, by przywrócić utraconą praworządność. I zaprowadzi drugą Irlandię i niekończące się lato...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 17:12  
Cytuj
CYTAT

progres, gdzie robią takich niewypałów jak ty?

CYTAT
No właśnie mnie to też interesuje, do jakiej szkoły dzieci nie posyłać.
Aż się czytać tych bredni nie chce.
Opamiętaj się bo z wiekiem będzie coraz gorzej.
Trafisz w końcu do opłacanego z podatków psychiatryumiech


Milczcie tam i czekajcie spokojnie na socjal. smiech2

Dla mnie to taka zmiana jak z deszczu pod rynnę. Takiemu co lubi być w ciemię bity będzie się podobać.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Sty 2020r. 08:04  
Cytuj
Obrazek



Na Twitterze już wiedzą to co wszystkie wcielenia lokalnego społecznika wiedziały już dawno temu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2020r. 08:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Sty 2020r. 08:33  
Cytuj
Na pewno wielu z tych co mieli głosować na Dudę po tej audycji zmieni zdanie. #SilniRazem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sty 2020r. 20:40  
Cytuj
Co tam? Nic o CBA?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Sty 2020r. 21:30  
Cytuj

"Imagine there's no Kaczyński
It's easy if you try
Nothing to kill or die for him
And no Mr Ziobro too...

Imagine polish progressives
Living of happy life


Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for IPN or CBA
A brotherhood of man

You, you may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you will join us
And the world will be as one..."


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2020r. 22:05  
Cytuj
CYTAT


Robert nie może się doczekać,,, Inter-Galaktycznej

It's easy if you try,,, zamordyzmu.

W Poznaniu się dzieje, transseksualny aktywista, wprowadzany do szkół jako trener pierwszej pomocy sciana, otrzymał wysokie stanowisko doradcze w strukturze Gabinetu Prezydenta Miasta. Władze ominęły prawo tak, aby wspomniane zajęcia mogły być uznawane za obowiązkowe. Ale się kręcą,,,


PS.
https://telewizjarepublika.pl/konkretnie-zobacz-jak-zatrzymac-ideologizacje-polskiej-szkoly,90261.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 04:37  
Cytuj
Komentarz promotora Andrzeja Dudy.zdegustowany

http://wiado(...)ice.html

https://natem(...)h-wywiad

ok
PS.@Edo2
A gdybyś tak polskojezycznie pisał "wiersze"?mlotek

Gorzej to chyba byłoby po niemieckiemu,albo w ‏ייִדיש‎ jidisz,lub po arabsku (أَلْعَرَبِيَّة .
To jak EdoZChabzin- co sam sądzisz o swoim rozdwojeniu jaźni?
Masz dwie sprzeczne opinie?zaklopotany
Z nikogo stałeś się niczym.nie wiem

Posłuchaj tego:
https://demot(...)-swojsko

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 09:03  
Cytuj
Od tego jusek co ty proponujesz to już wolę Zenka Martyniuka...


Dbasz o wątrobę? Czy kiedy rudy Mesjasz powróci na białej chabecie żeby przywrócić utraconą praworządność będziesz z bezpartyjnymi wolnościowcami ze sztabu POKO ( wszystkie klony lokalnego społecznika) witać go dostojnie i godnie? Czy wybierasz pijacki bełkot i urojenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Jusek już kto jak kto ale ty powinieneś być bardziej wyrozumiały w tej kwestii. Leki może i niszczą wątrobę , ale wódka czyni to równie skutecznie. A przecież wątroba tak jak Konstytucja jest tylko jedna. I tu wracamy do punktu wyjścia....


A propos podnieśli ci rachunek za prąd tyle samo co lokalnemu społecznikowi w zeszłym roku, czy jeszcze więcej? Zostanie ci mniej na garowanie...


@Edo2
Kochanie.air kiss
Wątroba może się regenerować.good
Wystarczy przez 30 dni nie pić alkoholu(u mnie to już jutro).ok
Mózg ulega zniszczeniu bezpowrotnie.Jutro będziesz miał ok.30 mln neuronów mniej.mlotek
Ja będę pił,a wątroba mi odrasta.Jak u Prometeusza,a Ty?chytry
Już masz rozdwojenie osobowości @EdziuZChabzin.
Ostatnia szara komórka jaką będziesz miał, to Nogia 3110 w talim kolorze.W trumnie...potluczony
PS.W czerwcu podpisałem umowę na dostawę prądu na 24-mce ze stałą ceną.
Kto myśli- ten myśli.Szkoda,że nie wiesz jak to jest.sciana
O mnie sie nie martw.zdegustowany
Moi przodkowie zeszli z drzew wcześniej,niż Twoi próbowali tam wejść.3m sie
Wakacje mam we Francji ,a Ty pewnie w Tworkach?zaklopotany

PS.Widziałem Twojego szwagra.
On mógł ?Ty też tak potrafisz?cool
https://demot(...)ympansem

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 12:07  
Cytuj
Spoko jusek trzymam kciuki za twoje wytrwanie w trzeźwości. Cały czas mam nadzieję że wszyscy razem przywitamy rycerza kędzierzawego przybyłego z dalekiej Brukseli na białej chabecie , który przywróci utraconą praworządność i zaprowadzi niekończące się lato...


Trzymaj się dziku!



Kolejna mega afera pokazująca prawdziwe oblicze pisowskiego reżimu:


https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/na-wirtualnej-polsce-400-tekstow-trzech-fikcyjnych-dziennikarzy-zachwalano-firmy-panstwowe-i-prywatne


OKO.press i Szumlewicz to wszystko czego praworządy człowiek potrzebuje żeby mieć namiastkę normalności...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 14:54  
Cytuj
Dzięki za info. Dziwne ostatnio były te artykuły na Money.pl Teraz wszystko jasne.

Może coś wyszukałeś w temacie CBA? Ostatnio mam mało czasu, a chętnie poczytam.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 15:04  
Cytuj
Wybacz Andrzejku ale ty masz ze sztabu POKO informacje z pierwszej ręki. Obawiam się że niczym nowym cię nie zaskoczę. Tym bardziej zastanawiające jest twoje zdziwienie...

Wszyscy od dawna wiemy że gospodarka się sypie a druga Wenezuela puka do naszych bram...


Kiedy rycerz kędzierzawy przybyły na białej chabecie przywróci utraconą praworządność to temat CBA i IPN zostanie definitywnie załatwiony. Ostateczne rozwiązanie tych kwestii to obietnica rudego Mesjasza. A jego słowo jest warte naprawdę sporo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 17:24  
Cytuj
Im się po prostu należało smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 17:30  
Cytuj
Ja wiem bobku tylko tyle ile autorytety prawnicze mówią w TVN. A oni mówią że pisiory za swoje kłamstwa zapłacą. I za łamanie Konstytucji należy im się wybatożenie bądź szafot ( w zależności czy występuje mecenas Koń czy profesor Stępień)....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2020r. 22:05  
Cytuj
Edo ty w świecie jesteś obeznany może coś będziesz wiedział. Bo piszą, że te pieniądze CBA przeznaczyło czy miało przeznaczyć na wykup taśm z filmami dla dorosłych z politykiem w roli głównej, prawda to czy jakieś bajki rozpowszechniają smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2020r. 07:46  
Cytuj
Tymczasem:
Demografia Polski. Pełnomocnik rządu bije na alarm: do końca stulecia będzie nas 17 mln

Barbara Socha, pełnomocnik rządu ds. demografii, ostrzega, że jeżeli nic się nie zmieni w mentalności Polaków, to do końca stulecia zostanie nas 17 mln. Aby zachęcić młodych do potomstwa, proponuje zmiany m.in. w systemie emerytalnym.

https://www.money.pl/emerytury/demografia-polski-pelnomocnik-rzadu-bije-na-alarm-do-konca-stulecia-bedzie-nas-17-mln-6469996090251393a.html
Rząd pierwszy raz przyznaje: dzięki 500 plus urodzenia diametralnie nie wzrosły i nie wzrosną
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/500-plus-a-dzietnosc-nowe-urodzenia-a-rzadowy-program/0vd3p2d

No kto by się spodziewał takiego scenariusza.

Polska wstaje z kolany a w wzmaganej przez protesty Francji inwestycje bezpośrednie 70mld ojro (35 godzinn pracy), dojczland 23 a u nas jeno 14. Ale Japonia w TVp ogłosili że zainwestuje. Mmmm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 792 793 794 795 796 797 798 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »