NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 745 746 747 748 749 750 751 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 20:55  
Cytuj
CYTAT


Teraz narracja że to wina PO? smiech2

A które "kasy" finansowały wybory PiS-uarów
Więcej forsy poszło z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego na zwrot za przekręty Kasy Wołomin itp.niż w aferze Amber Gold.chytry
[/cytat]


No sam pomyśl skoro SKOK Wołomin był przekrętem z którego PiS ciągnął w jakiejkolwiek formie profity dlaczego koalicja oszustów z gumofilcami ( a ściślej fachowe organy państwowe) nie przedstawiły żadnemu z polityków PiS zarzutów karnych? Akurat osobom zamieszanym w SKOK Wołomin bliżej do PO niż do PiS. Nie ma żadnych poważnych dowodów na to że oszustwa dokonywane w kilku kasach oszczędnościowych miały cokolwiek wspólnego z partią obecnie rządzącą. Na upartego można by się czepić tylko Biereckiego. Ale skoro są opublikowane doniesienia które kasa krajowa SKOK wysyłała do KNF odnośnie nieprawidłowości min w Wołominie , a organy państwowe to zwyczajnie olały , to ta dyskusja jest bezprzedmiotowa. Postawienie znaku równości między oszustwami SKOK-ach a PiS jest na poziomie intelektualnym przedszkolaka. Typowego wyborcy POKO i widza TVN! Ale żeby nie było tak różowo , druga strona sporu politycznego tak samo w sposób perfidny próbuje wmieszać Tuska w Amber Gold. A miał on tyle samo wspólnego z Amber Gold co Kaczyński z aferą SKOK - zgoła nic!
Pieniądze ze skoków ( BFG) wracają. Liczby które są podawane w mediach przychylnych opozycji są wytworem ich chorej wyobraźni i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jeżeli zadasz sobie odrobinę trudu to znajdziesz w sieci wywiady ze Stanisławem Kluzą ( byłym szefem KNF) który podaje konkretne i rzeczywiste wyliczenia. Mogę cię zapewnić że kwoty o których słyszałeś w TVN można śmiało podzielić przez dziesięć...umiech
Jeżeli nie znajdziesz tych informacji to daj znać i coś ci podrzucę.


A tak z innej beczki: cieszysz się że POKO po dojściu do władzy pozwoli gejom i lesbijkom legalizować związki a może nawet adoptować dzieci? Pamiętam że zawsze byłeś zwolennikiem takich koncepcji...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 20:55  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 21:09  
Cytuj
CYTAT


Z perspektywy czasu?
Aktualnie wielkie zagraniczne firmy unikają podatku dochodowego wyprowadzajac go za granicę. Podatek płacą jedynie polskie przedsiębiorstwa nie stosujące "optymalizacji podatkowej". Chyba coś tutaj trzeba by zmienić by wyrównać szanse.

Ten niespełna procent od przychodów dla dużych firm to tylko dowód na pazerność partii PIS a nie próba naprawy systemu.

Nie potrzeba żadnej perspektywy czasu bo rzecz się dzieje teraz.


Kiedy PiS doszedł do władzy i zaczął realizować swój sztandarowy program 500+ , 90% ekonomistów i 100% polityków POKO mówiło że skończy się to drugą Grecją i nienotowanym deficytem budżetowym. Deficyt budżetowy rzeczywiście osiągnął nienotowane rozmiary - nigdy wcześniej nie był tak niski ( a przynajmniej od dwudziestu pięciu lat). Zatem to co nam się wydaje oczywiste czasem może nas zaskoczyć. Trzeba do wszystkiego podchodzić analitycznie i z umiarem. Z tych którzy twierdzili że PiS doprowadzi finanse publiczne do bankructwa wielu nie mieściło się w głowach że pisiory to zrealizują. A jednak! Może pisiory mają szczęście , może to zasługa koniunktury ale żadna z tych mądrych głów z TVN nie uzależniała tych pisowskich reform od koniunktury. Miało się nie udać i tyle , sam widzisz ile warte jest zdanie ekspertów z TVN...umiech
Cały mój wywód zmierza do tego że oprócz oczywistości że nie warto wierzyć TVN ( TVP również) trzeba do wszystkiego podchodzić z rozwagą i dystansem. A zmiany w prawie czy podatkach oceniamy ze skutkiem czasowym a nie na bieżąco.umiech

Jeżeli powielasz bzdury o rzekomych ogromnych podwyżkach cen żywności ( sugerując na dodatek winę rządu - bo Kaczyński pewnie dla kota wykupuje krajową produkcję pietruszki) wystawiasz sobie adekwatne świadectwo. Być może w sztabie POKO to świadectwo to przepustka do kariery ale prawdziwe życie bardzo brutalnie weryfikuje takie dokonania...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 21:59  
Cytuj
Może Progres i Andrzejek zdradzi nam jakiej to opcji politycznej prezentuje tu program? Zwykła ciekawość,,, a przynajmniej z którego roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 22:14  
Cytuj
To są chłopcy POKO-owcy. Pietruszka i cebula podrożała o tyle że im z pensji nie starcza. Jak POKO dojdzie do władzy to pietruszka od razu potanieje.smiech2
Chłopcy będą jeść pietruszkę do woli a ich życie nabierze smaku...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 22:35  
Cytuj
Gierka też na rękach noszono. Tak ludziom dogadzał umiech

Też socjalista kombinator.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 22:56  
Cytuj
Nie wiesz co się stało ze skrzydłem zielonych EDO, już nasadzili?

Przy okazji czescy "niezawiśli prawnicy" będą wspierać naszego niezawisłego prokuratora. Unia Prokuratorów Republiki Czeskiej (my tez mamy taką) naucza w oficjalnym oświadczeniu: przeniesienie prok. Krasonia nastąpiło zaraz po głosowaniu za przyjęciem uchwały "potępiającej interwencje polskiego rządu w niezależność wymiaru sprawiedliwości" i okazują "pełne wsparcie moralne prokuratorowi Mariuszowi Krasoniowi i wszystkim tym, którzy nie boją się protestować przeciwko próbom polskiego rządu, chcącego zniszczyć niezależny wymiar sprawiedliwości w Polsce".

Czyli nie tylko na saksy ale i na knedliczki można się udać.



Tymczasem możemy podsumować wpływy Słowian w UE:

Pięcioro Niemców, w tym aż czworo z EPL, czworo Franzów, troje Belgów, po dwoje Włochów, Hiszpanów i Brytyjczyków będzie szefowało komisjom europarlamentu. Z Europy Środkowo-Wschodniej na takie stanowisko wybrana została tylko jedna osoba, z Rumunii.

Mamy trochę zastępców:
komisji spraw zagranicznych (Witold Waszczykowski),
przemysłu i energii (Zdzisław Krasnodębski)
komisji petycji (Ryszard Czarnecki)
komisji ds. budżetu (Janusz Lewandowski)
rynku wewnętrznego (Róża Thun)
komisji rozwoju regionalnego (Krzysztof Hetman)
komisji ds. równouprawnienia i praw kobiet (Robert Biedroń).

Tylko "niezawisłych" znaczy się wybierają na słupów.

:-) Belgia to potęga cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
Gierka też na rękach noszono. Tak ludziom dogadzał umiech

Też socjalista kombinator.



Jest w tym jakaś logika ale Gierek w ciągu 10 lat zwiększył zadłużenie zagraniczne Polski z miliarda do dwudziestu pięciu miliardów dolarów. Czyli lekko licząc zadłużenie zagraniczne Polski zwiększyło się 2500 %. PiS zwiększył zadłużenie o około 150 miliardów złotych ( zadłużenie zagraniczne chyba nawet spadło) i procentowo ten wzrost wyniósł około 20%. Moim skromnym zdaniem to nie to samo 2500% a 20%. Tym bardziej że o ile w liczbach bezwzględnych zadłużenie wzrosło to w relacji do PKB jest najniższe od lat. Zatem porównywanie z epoką Gierka trąci ideologicznym zacięciem. Mam nadzieję że Morawiecki czy jakiś kolejny premier zacznie ograniczać wysokość zadłużenia w ten sposób że zacznie spadać to liczone w liczbach bezwzględnych. Póki co jest źle ale z całą pewnością nie jest to sytuacja dramatyczna. Za rządów koalicji oszustów z gumofilcami zadłużenie skarbu państwa nominalnie wzrosło z 550 do 850 miliardów złotych - czyli wzrost o ponad 40% i jakoś nie pamiętam żebyś porównywał Tuska do Gierka? Nie gryzie się ręki która nas karmi? umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Może Progres i Andrzejek zdradzi nam jakiej to opcji politycznej prezentuje tu program? Zwykła ciekawość,,, a przynajmniej z którego roku.


A jest szansa, że będziesz w stanie przyswoić moją odpowiedź?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 15:41  
Cytuj
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni, czego się boisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni, czego się boisz?



Ja się nie boję umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 07:23  
Cytuj
Edo popatrz na te procenty odnośnie zadłużenia i pomyśl jeszcze raz jak to porownaleś i dlaczego nie do końca jest tak jak mówisz.

Jestesmy w rankingach w top najbardziej zadłużonych krajów świata i w top najbardziej pracowitych narodów. Czyżby efekt pracy zjadał system?

Historyk Morawiecki niby jest świadom tego zadłużanie jest be a pieniądze z długów trzeba rozsądnie inwestować. Jednak mówi co innego wykonuje co innego. Wykonuje chytry plan który kot szczepcze Jarosławowi Szczodremu do ucha.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 07:43  
Cytuj
EdoZChabzin

"A tak z innej beczki: cieszysz się że POKO po dojściu do władzy pozwoli gejom i lesbijkom legalizować związki a może nawet adoptować dzieci? Pamiętam że zawsze byłeś zwolennikiem takich koncepcji...smiech2"
----
Nie byłem,nie jestem i nigdy nie będę zwolennikiem "rowerzystów".wykrzyknik
----------------------------------------------------------------
To co myślę o Jarosławie,o tym co robi dla zaspokojenia swojego"ego"(jaki rachunek zapłacę za to w przyszłości),nie nadaje się do publikacji.zarumieniony
Jest to człowiek(trochę mnie poniosłosciana )pełen nienawiści,kompleksów i chęcią niszczenia innych.zaklopotany

demotywatory.pl/4936915/Ten-mem-sie-pani-Beacie-po-prostu-nalezy

demotywatory.pl/4936693/Rzadowa-sprawiedliwosc-

demotywatory.pl/4936032/WSZYSTKO-DROZEJE

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2019r. 00:40  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lip 2019r. 05:45  
Cytuj
Podobno 1/4 rodzin wychowujących dzieci to... związki jednopłciowe. Jest to mama i babcia.potluczony

Co do homo-partners.Chcą mieć dzieci-niech sobie sami zmajstrują.zaklopotany Technika dowolna.
Zero adopcji!

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2019r. 08:05  
Cytuj
CYTAT

Obrazek



Jesteś homoseksualistą ale chcesz mieć dzieci? - Zrób sobie.

Jesteś ateistą? - Nie próbuj być specjalistą od wiary innych

Jesteś feministką? - Walcz o prawa kobiet - wszystkich - matek też

Chcesz żyć po swojemu - to żyj po swojemu i nie narzucaj tego innym

Jesteś mniejszością? - Szanuj prawa większości, a będziesz szanowany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lip 2019r. 08:21  
Cytuj
CYTAT

Obrazek




Jeżeli nie podoba ci się kościół katolicki - omijaj go i nie komentuj...
Jeżeli nie podoba ci się rodzina wielodzietna - nie zakładaj jej , wraz ze swoim partnerem możesz walczyć z przeludnieniem Ziemi....
Jeżeli nie podoba ci tradycyjny patriarchalny model rodziny oddaj spodnie partnerowi , ty załóż sukienkę - albo obaj chodźcie w sukienkach...
Jeżeli chcesz walczyć o środowisko wybuduj dom z drewna jak pani Kinga Rusin - drzewo ze sklepu - nie z lasu...
Jeżeli byłeś klasowym głupkiem to nie udzielaj się na forum. Po co wiedzę znanym niewielu rozpowszechniać?...

Żyj swoim życiem i nie interesuj się cudzymi sprawami...smiech2


I wisienka na torcie;
Jak ci się Kaczyński czy PiS nie podoba nie głosuj na niego a nie krytykuj wszystkiego w czambuł jak leci tak jakbyś nie miał innych spraw na głowie...umiech



https://m.facebook.com/Logikatory/photos/a.1955973104674857/2369324380006392/?type=3&source=48&ref=opera_for_android_speed_dial

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2395512223993530&id=1645735358971224&ref=opera_for_android_speed_dial¬if_t=feedback_reaction_generic

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1590170554447313&id=366097316854649

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 09:00  
Cytuj
Obrazek

Wystarczy za 1000 słów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Jesteś homoseksualistą ale chcesz mieć dzieci? - Zrób sobie.

Jesteś ateistą? - Nie próbuj być specjalistą od wiary innych

Jesteś feministką? - Walcz o prawa kobiet - wszystkich - matek też

Chcesz żyć po swojemu - to żyj po swojemu i nie narzucaj tego innym

Jesteś mniejszością? - Szanuj prawa większości, a będziesz szanowany


zgadza się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli nie podoba ci się kościół katolicki - omijaj go i nie komentuj...
Jeżeli nie podoba ci się rodzina wielodzietna - nie zakładaj jej , wraz ze swoim partnerem możesz walczyć z przeludnieniem Ziemi....
Jeżeli nie podoba ci tradycyjny patriarchalny model rodziny oddaj spodnie partnerowi , ty załóż sukienkę - albo obaj chodźcie w sukienkach...
Jeżeli chcesz walczyć o środowisko wybuduj dom z drewna jak pani Kinga Rusin - drzewo ze sklepu - nie z lasu...
Jeżeli byłeś klasowym głupkiem to nie udzielaj się na forum. Po co wiedzę znanym niewielu rozpowszechniać?...

Żyj swoim życiem i nie interesuj się cudzymi sprawami...smiech2


I wisienka na torcie;
Jak ci się Kaczyński czy PiS nie podoba nie głosuj na niego a nie krytykuj wszystkiego w czambuł jak leci tak jakbyś nie miał innych spraw na głowie...umiech




Żyj swoim życiem i nie interesuj się cudzymi sprawami

więc koniec z zakazami prywatnych spraw dla każdego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Wystarczy za 1000 słów.



Ja bym jeszcze dodał do tego wszystkiego że pisiorom jak zabrakło kasy na pinćset plus to chcieli wyciąć całą Puszczę Białowieską a potem sprzedać materiał za dewizy na Zachód. Tak samo jak i chcieli przetrzebić populację dzika żeby potem na mięsie i skórach osiągnąć zyski. Dzięki szybkiej interwencji TVN i naszych zakochanych w Konstytucji celebrytów TSUE zablokował pomysły tych szaleńców. Bardzo dużo zawdzięczamy pani Kindze Rusin która tak pokochała przyrodę że wybudowała sobie drewniany domek z drewna ze sklepu a nie takiego z lasu....
Widać teraz że im kasy brakuje i dalej kombinują jak ją wydrzeć od ludzi i innych wiewiórek.

Chciałem sam to napisać obywatelowi D.C. na pejsbuku ale niestety pozbawił mnie możliwości komentowania swoich postów. Tak to bywa z bezpartyjnymi wolnościowcami , którzy są dosyć wrażliwi na jakąkolwiek krytykę.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 13:28  
Cytuj
CYTAT


Chciałem sam to napisać obywatelowi D.C. na pejsbuku ale niestety pozbawił mnie możliwości komentowania swoich postów. Tak to bywa z bezpartyjnymi wolnościowcami , którzy są dosyć wrażliwi na jakąkolwiek krytykę.smiech2


On akurat popierał konfederację Korwina umiech
A z tego co wiem to blokuje tylko tępych pisowców umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 14:29  
Cytuj
Niestety nie. Z tym jego poparciem dla Korwina czy szerzej Konfederacji to jest tak jak z przysłowiową łaską pańską - co na pstrym koniu jeździ ...umiech
Obywatel biedactwo pełnym sercem zaangażował się w nową inicjatywę profesora Gwiazdowskiego , kiedy nie udało się rzeczonemu listy zarejestrować w PKW ( brak wymaganej liczby podpisów) bardzo mocno to przeżył. Jak to zwykle wygląda u ludzi mających się za lepszych od innych i wiedzących wszystko lepiej niż wszyscy inni krytykę czy porażki tacy znoszą bardzo źle. To chyba taka genetyczna przypadłość bezpartyjnych wolnościowców stwierdzam skądinąd....umiech

W każdym razie kiedy Obywatel się trochę pozbierał rzeczywiście warunkowo poparł Korwina "ale bez tych szurów jak Braun czy Godek". Moim zdaniem to trochę dziwne bo jak dla mnie to Korwin był największym szurem w Konfederacji , ale ok niech każdy zostanie przy swoim.umiech
Zresztą stwierdzam ze smutkiem że na profilach społecznościowych konfederatów jest sporo chaosu i głupoty jakby poseł Brejza im grafiki układał. Przypisywanie obecnemu rządowi wysokich cen pietruszki od razu dyskwalifikuje intelektualnie. Ja wiem że w sztabie POKO takie newsy sprzedają się niczym świeże bułeczki , niemniej w przeciwieństwie do nich wobec Konfederacji mam jakby nie patrzeć wyższe oczekiwania.

A mnie zablokował za to podając rzekome wzrosty cen podstawowych towarów w latach 2015-2019 użył grafiki i jako źródła jakiejś śmiesznej instytucji. Kiedy zadałem pytanie czy wie kim są ci ludzie i jaka jest ich wiarygodność zamiast odpowiedzi dostałem bloka...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 15:35  
Cytuj
Nawet obywatele nie wiedzą że gdy jest susza to płody rolne drożeją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 15:39  
Cytuj
To prawda że aura mniej lub bardziej korzystna wywiera wpływ na ceny produktów żywnościowych. Tak było jest i będzie, problem tkwi gdzie indziej. Mianowicie czy ta susza spowodowała jednocześnie wysyp masowej głupoty społecznej? A może ta głupota była wcześniej tylko głęboko schowana? Tyle pytań , tak mało odpowiedzi...
Chyba tylko w połączonym sztabie bezpartyjnych wolnościowców i podkarpackich dewiantów trzeba szukać prawdy absolutnej.umiech


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2019r. 15:54  
Cytuj

Obrazek



Są zajęci robieniem z wierchuszki PSL wojowników o wartości chrześcijańskie, pietruszka to wszystko na co ich było stać w tym klimacie. To gigantyczny wysiłek przerobić tyle przysiółków.

PS
Palety za milion i płatne żłobki u Trzaskowskiego-Rabieja, ale na postulaty homolobby kaska się znalazła i realizują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 745 746 747 748 749 750 751 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »