NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 744 745 746 747 748 749 750 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:06  
Cytuj
No trzeba, trzeba umiech Trzeba elektrownie węglową zbudować w Toruniu żeby podgrzewała wodę w geotermii Tadeusza umiech Polska węglem silna, rosyjskim umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:06  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:34  
Cytuj
Gdzie postawią elektrownie atomową Andrzejku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Gdzie postawią elektrownie atomową Andrzejku?


Zaraz obok fabryki miliona samochodów elektrycznych umiechumiechumiech

A na poważnie.

Nigdzie, przecież nie chodzi by wybudować tylko budować umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:41  
Cytuj
Brawo. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie o ten Protest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
Brawo. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie o ten Protest?


Odpowiedziałem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:48  
Cytuj
Nie bądź kucem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Nie bądź kucem umiech


No i po temacie umiech Ciężko to ugryźć propagandowo umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 19:55  
Cytuj
Ja się nawet jeszcze nie rozciągnęłam do rozgrzewki. PZP2 mi uciekł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 21:37  
Cytuj
Zaprawdę powiadam wam chłopcy POKO-owcy , bezpartyjni wolnościowcy , podkarpackie dewianty i cała reszto tej menażerii:
...dopóki z Brukseli nie powróci na białej chabecie rycerz kędzierzawy dopóty kraj nasz nie zazna szczęśliwości. Przyjście jego znaki na niebie wskażą a TVN ogłosi to triumfalnie . Świat zadrży w posadach i zapanuje praworządność i niekończące się lato. Geje i lesbijki będą mogli adoptować dzieci a wszystkie wskaźniki gospodarcze wystrzelą na niespotykaną dotąd skalę....

Zapamiętajcie moje słowa!umiech

Zapomniałem dodać że kędzierzawy rycerz zwany również rudą hieną wykorzystawszy uprzednio w Brukseli swoje znajomości odblokuje fundusze europejskie i deszcz pieniędzy spłynie na nas od szczodrego wujka Hansa. Zostaniemy potęgą a paliwo i pietruszka będzie po dwa złote...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 23:00  
Cytuj

Obrazek



W poniedziałkowej rozmowie z TVN24 I prezes SN Małgorzata Gersdorf powiedziała m.in., że "polski Trybunał Konstytucyjny, który jest spolegliwy i orzeka, jak władza sobie tego życzy".

W czasie wizyty na zaproszenie Fundacji Theodora Heussaw w Karlsruhe Dziennik "Sueddeutsche Zeitung" podał że ambasada RP wystosowała list do burmistrza Karlsruhe, Franka Mentrupa, by ten "nie popełnił podczas prezentacji żadnych błędów" oraz że "[Małgorzata Gersdorf – red.] jest już sędzią w stanie spoczynku".

Według gazety "Federalne Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Berlinie powiedziało burmistrzowi, że nie ma powodów uważać, że Gersdorf nie jest już prezesem".


W Stuttgarcie zostało oficjalnie wręczone jedno z najbardziej prestiżowych niemieckich odznaczeń. Otrzyma go prezes Sądu Najwyższego w GG Małgorzata Gersdorf, za „opór przeciwko łamaniu przez polski rząd zasad państwa prawa”.

Oczywiście ze niemiecka władza wie najlepiej ok i należy być jej spolegliwym umiech

PS
W 2013 r. fundacja Heussa nagrodziła polityka dewianta Daniela Cohn-Bendita. Laureatem tej nagrody był również Günter Grass, ostatnio hołubiony również w wolnym mieście Gdańsk,,,



ORP Bodnar halsuje:
- Zaczyna być po prostu gorąco, jeśli chodzi o relacje pomiędzy sądownictwem a innymi organami władzy - Adam Bodnar skomentował niedawne słowa prezydenta RP Andrzeja Dudy, który na spotkaniu w Lwówku Śląskim powiedział, że Trybunał Konstytucyjny złamał konstytucję wydając wyrok ws. podniesienia wieku emerytalnego dla ludu za rządów PO-PSL.
Brakowało im na zwroty VAT dla obywateli, ot co cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 08:47  
Cytuj
https://mobile.twitter.com/MiastoUrsynow/status/1148538332328189952

umiech


Kropla normalności pośród oceanu głupoty. Ojciec pani Kolendy z TVN ( jedna z większych kretynek w tej stacji, czasami jabłko pada daleko od jabłoni) - profesor AGH rzuca nieco światła na zjawisko ocieplenia klimatu...

https://www.rp.pl/artykul/763153-Walka-z-CO2-to-hipokryzja---Kolenda-o-ociepleniu-klimatu.html

Najważniejsze że koledzy szczodrego wujka Hansa mogą zarabiać krocie na handlu limitami CO2 , a Parlament Europejski wydaje rezolucje przeciwko topnieniu lodowców...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 15:50  
Cytuj
W głosowaniu, które odbyło się w Parlamencie Europejskim, stosunkiem głosów 27 do 21 zdecydowano, że Beata Szydło nie zostanie przewodniczącą Komisji ds. Zatrudnienia i Spraw Społecznych.

Głosowanie na wniosek liberalnych i marksistów było utajnione zarumieniony Business as usual.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 17:24  
Cytuj
https://mobile.twitter.com/czlowiek_bobr/status/1148963066392055810

POKO z mordą Arłukowicza i Brejzy to dopiero żenada. umiech
Kapitan Schettino chyba postanowił załodze tonącego okrętu skrócić męki...smiech2

Wczoraj kupowałem we Fracu masło z Mlekowity za 4.90 ( w promocji normalnie kosztuje 5.90). Pewnie w Biedronce jest jeszcze taniej , widocznie kłamstwa dotyczące rzekomych gigantycznych podwyżek cen żywności to ich ostatnia szansa....umiech

Nasi bezpartyjni wolnościowcy musieli zrezygnować z pietruszki w rosole bo im Jarosław podniósł ceny.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 06:55  
Cytuj
Od września nowy podatek handlowy. Ceny nadal w górę.

Nadal znaczna część dochodów Polaka jest przeznaczanana jako wydatek na artykuły spożywcze. Każdy wzrost cen żywności odbija się mocno w portfelu Polaka.

Dlaczego PIS nie robi nic z wyprowadzaniem podatku dochodowego przez wielkie zagraniczne firmy?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 09:41  
Cytuj
Cofnij się trzy lata wstecz na tym forum i poczytaj posty twojego kolegi ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców - Andrzejka. PiS wprowadzał wtedy tzw podatek bankowy i twój friend pisał że nie ma innej możliwości jak przeniesienie kosztów tego podatku na klienta. Czyli wzrost np prowizji i opłat bankowych. Kiedy pisałem Andrzejkowi że na polskim rynku funkcjonuje klikanaście banków i można szukać lepszej oferty bo nie wierzę że wszystkie naraz podniosą opłaty on dyplomatycznie stwierdził że czas pokaże. No i czas pokazał....umiech
To że PiS często przeprowadza działania pozorne , czasem nieudolne nie zmienia faktu że przynajmniej próbują. Poprzednicy mieli na wszystko wytłumaczenie że się nie da. Zatem oceny nowych podatków dokonuj z perspektywy czasu a nie zanim jeszcze cokolwiek weszło w życie - no chyba że wasz sztabowy supervisor bardzo ciśnie...umiech


https://mobile.twitter.com/emkow/status/1149065258801274885

https://mobile.twitter.com/ForfiterP/status/1149028440550649861

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 10:25  
Cytuj
Edzio twierdzisz, że banki nie podniosły swoich prowizji? Na żadnym produkcie? smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 10:31  
Cytuj
Chińczycy, nawet nie komentują założeń uchwalonych prze EU.jezyk
Inne kraje Azji mają to głęboko w piz...zarumienionytj.Oceanie Spokojnym.
Po Pacyfiku podobno dryfuje plama śmieci wielkości "Zjednoczonego Królestwa".Już to sobie wyobrażam,że są one z np.Polski.
Poprzez Bałtyk lub Morze Czarne...(*)
Tu własnie jest problem,a nie w Europie.Z pewnością nie w naszym kraju.
Kto jest największym "producentem"CO2? Azja-Indie z Chinami na czele.
JuEsEj(USA)Też mają swój następny udział.cool
Ich "Ryszawy"prezydent,oficjalnie,chociaż nie w tych słowach powiedział, że ma ograniczenia emisji CO2 w "dupie".chytry
Polska zbawi świat.good
Uratuje Ziemię przed katastrofą ekologiczną zamykając kopalnie węgla.A w Brazylijski rząd dalej wycinał będzie rocznie,lasy wielkości Wielkiej Brytanii.ok
PS.Nie będzie patyczków do uszu i plastikowych jednorazówek.Ciekawe jak z pampersami,podpaskami?zarumieniony
Drogie Panie,dzieciaki(dorośli kiedyś też)-będą tylko tampony z waty"eko". potluczony

*PS.Dla niewtajemniczonych-Mamy dostęp do Dniestru (Mszanka-Bieszczady)i do Dunaju(Czadeczka-śląskie).Morze Czarne nasze jest.smiech2
Jak tu ktoś,na "Forum" pisał,a USA zrobi-"Zarzygajem krasnyj swiet".ok

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
Edzio twierdzisz, że banki nie podniosły swoich prowizji? Na żadnym produkcie? smiech2



Ten bank w którym ja mam konto nie podniósł prowizji. A jak ten w którym pracujesz to nie wiem...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio twierdzisz, że banki nie podniosły swoich prowizji? Na żadnym produkcie? smiech2



Ten bank w którym ja mam konto nie podniósł prowizji. A jak ten w którym pracujesz to nie wiem...umiech




Jesteś pewien, że w twój bank na żadnym produkcie który ma w ofercie nie podniósł prowizji? umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 13:21  
Cytuj
Jestem pewny tylko tego że kiedyś umrę Andrzejku. A wszystko inne to są dywagacje...umiech


A i jestem jeszcze pewny tego że POKO znowu przerżnie kolejne wybory. Ta kampania waszego sztabu jest tak denna że nie ma takiej możliwości żebym się mylił w tym zakresie. No chyba że Kaczyński na pasach potrąciłby parę gejów z małym dzieckiem....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 14:16  
Cytuj
Edo - mój bank podniósł opłaty zaraz po wejściu do władzy PIS.

Powiedz lepiej co robiło PIS w czasie kiedy Polskę okradano wyłudzeniami VAT?
Robili skok na SKOK?

Teraz narracja że to wina PO? smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 15:48  
Cytuj
Rosół bez pietruszki, soli i bez pieprzu to totalny klops! Nie mniejszy niż Biedroń w PE.

Zwycięzca Pride of Poland zawezwał na barykady postępu międzynarodówkę socjalistów, zielonych i libertasków: głosujta przeciwko Polce Beacie na stanowisko szefowej komisji zatrudnienia w PE.

Obrazek
Co w zamian dostał?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
Edo - mój bank podniósł opłaty zaraz po wejściu do władzy PIS.

Powiedz lepiej co robiło PIS w czasie kiedy Polskę okradano wyłudzeniami VAT?
Robili skok na SKOK?

Teraz narracja że to wina PO? smiech2


Skoro twój bank podniósł opłaty zaraz po dojściu PiS do władzy to dlaczego nie pokazałeś im czerwonej kartki i nie przeniosłeś się do innego? Jesteś wykluczony cyfrowo?umiech

O jakim okresie piszesz z tymi wyłudzeniami VAT? Chyba nie masz wątpliwości kiedy mafie vatowskie zbierały najlepsze żniwo? umiech
Tak samo pisząc o SKOK-u zwróć uwagę że sprawa dotyczyła tak naprawdę SKOK Wołomin. Zarówno okres czasowy oszustw w tej instytucji jak i osoby odpowiedzialne ( min kapitan Polaszczyk z byłej WSI ) raczej ciężko powiązać z PiS. Ja wiem że jak człowiek się uprze to jest w stanie wiele osiągnąć , tylko czasem warto każdą informację zwyczajnie weryfikować. No sam pomyśl skoro Platforma rządziła tyle lat to dlaczego ws skoków nikt z PiS nie dostał zarzutów ? A co im szkodziło? Zaczęli sprawę podnosić dopiero jak przeszli do opozycji , nie daje ci to do myślenia nic a nic?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Edo - mój bank podniósł opłaty zaraz po wejściu do władzy PIS.

Powiedz lepiej co robiło PIS w czasie kiedy Polskę okradano wyłudzeniami VAT?
Robili skok na SKOK?

Teraz narracja że to wina PO? smiech2

A które "kasy" finansowały wybory PiS-uarów
Więcej forsy poszło z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego na zwrot za przekręty Kasy Wołomin itp.niż w aferze Amber Gold.chytry

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Zatem oceny nowych podatków dokonuj z perspektywy czasu a nie zanim jeszcze cokolwiek weszło w życie - no chyba że wasz sztabowy supervisor bardzo ciśnie...umiech


Z perspektywy czasu?
Aktualnie wielkie zagraniczne firmy unikają podatku dochodowego wyprowadzajac go za granicę. Podatek płacą jedynie polskie przedsiębiorstwa nie stosujące "optymalizacji podatkowej". Chyba coś tutaj trzeba by zmienić by wyrównać szanse.

Ten niespełna procent od przychodów dla dużych firm to tylko dowód na pazerność partii PIS a nie próba naprawy systemu.

Nie potrzeba żadnej perspektywy czasu bo rzecz się dzieje teraz.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 744 745 746 747 748 749 750 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »