NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 715 716 717 718 719 720 721 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 10:05  
Cytuj
Bynajmniej Andrzejku nie tłumaczę Kudłatego. Jest jaki jest , szału nie ma. Głosowałem na niego tylko dlatego żeby nie wygrał kandydat POKO. To byłoby nie do zniesienia , wystarczy że musiałem mordę Tuska oglądać tyle lat i mam już dość po wsze czasy tych panów....umiech
Parafrazując Cejrowskiego gdyby do wyborów stanął kandydat POKO i żelazko to zagłosowałbym na żelazko . To tyle w kwestii popierania PiS. umiech


Pisałem ci w kwestii strajku nauczycieli ze on już się skończył , a przynajmniej dogorywa. TVN pompował temat ile wlezie ( wespół z twoim pracodawcą sztabem POKO) ale ludzie nie dali się nabrać. Broniarz to człowiek złej woli jak wy wszyscy , ludzie się połapali w czym rzecz. Po jesiennych wyborach być może dzięki temu PiS zyskał dodatkowe punkty i zwiększył szanse na kolejne samodzielne rządy. I to nie jest dobra wiadomość! Czasem myślę że ci wasi sztabowcy siedzą u Kaczyńskiego w kieszeni - popełniacie takie gafy że aż nie chcę wierzyć w przypadek...umiech


Co do moich przemyśleń niejednokrotnie robię sobie z was dzieci TVN jaja! Nie traktuj wszystkiego co piszę śmiertelnie poważnie . Musisz się bardziej wyluzować jak przystało na dziecko TVN , bezpartyjnego wolnościowca i członka sztabu POKO zarazem!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 10:05  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
Bynajmniej Andrzejku nie tłumaczę Kudłatego. Jest jaki jest , szału nie ma. Głosowałem na niego tylko dlatego żeby nie wygrał kandydat POKO. To byłoby nie do zniesienia , wystarczy że musiałem mordę Tuska oglądać tyle lat i mam już dość po wsze czasy tych panów....umiech
Parafrazując Cejrowskiego gdyby do wyborów stanął kandydat POKO i żelazko to zagłosowałbym na żelazko . To tyle w kwestii popierania PiS. umiech


ok, co nie przeszkadza ci w każdej sytuacji tłumaczyć, bronić i porównywać do PO ( a za PO) umiech

CYTAT

Pisałem ci w kwestii strajku nauczycieli ze on już się skończył , a przynajmniej dogorywa. TVN pompował temat ile wlezie ( wespół z twoim pracodawcą sztabem POKO) ale ludzie nie dali się nabrać.


Każdy ma prawo do swojej opinii... umiech

Mój pracodawca umiech Kto jak nie ty przyznałeś się do faktu pobierania pieniędzy od PiS? umiech Nie oceniaj wszystkich swoja miarą umiech

CYTAT

Broniarz to człowiek złej woli jak wy wszyscy , ludzie się połapali w czym rzecz. Po jesiennych wyborach być może dzięki temu PiS zyskał dodatkowe punkty i zwiększył szanse na kolejne samodzielne rządy. I to nie jest dobra wiadomość! Czasem myślę że ci wasi sztabowcy siedzą u Kaczyńskiego w kieszeni - popełniacie takie gafy że aż nie chcę wierzyć w przypadek...umiech


To jakaś próba zakrzyczenia rzeczywistości. Czy może wynik propagandy TVPiS umiech
Kilka dni miałem dostęp tylko do TVP INFO to takich rzeczy się dowiedziałem, że szczeka opada umiech




CYTAT
Co do moich przemyśleń niejednokrotnie robię sobie z was dzieci TVN jaja! Nie traktuj wszystkiego co piszę śmiertelnie poważnie . Musisz się bardziej wyluzować jak przystało na dziecko TVN , bezpartyjnego wolnościowca i członka sztabu POKO zarazem!smiech2


Nie martw się Edzio, nigdy nie brałem cię poważnie i zawsze traktuję cię raczej z politowaniem. Myślę, że na tym forum jest jedna osoba traktująca cię poważnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 11:55  
Cytuj
To super że chociaż jedna osoba Andrzejku!smiech2

Podstawowa różnica między nami jest taka że ciebie brzydzi propaganda TVP ale TVN uważasz za wiarygodne źródło informacji. Mnie znowuż i jedna i druga stacja nie odpowiada ze względu na ogromne natężenie kłamstw...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
To super że chociaż jedna osoba Andrzejku!smiech2

Podstawowa różnica między nami jest taka że ciebie brzydzi propaganda TVP ale TVN uważasz za wiarygodne źródło informacji. Mnie znowuż i jedna i druga stacja nie odpowiada ze względu na ogromne natężenie kłamstw...umiech


To twoja opinia. Masz do niej prawo. Wypowiadałem się tylko nt. TVPiS. Głównie dlatego, że TVN to prywatna stacja i utrzymuje się z reklam. Typowa komercja, która pokazuje to co się sprzedaje. Misji u nich tyle co u ciebie samodzielnego myślenia.

TVP to publiczna telewizja utrzymywana głównie przez podatników. Mam prawo wymagać od nich więcej niż od komercyjnej stacji. Poziomem żenującej propagandy przebijają nawet dziennik telewizyjny za czasów PRL.


Stale piszesz o moim uznaniu dla TVN. Ciekawe dlaczego i ciekawe skąd tak dużo (więcej ode mnie) wiesz o zamieszczanej tam propagandzie i kłamstwach. Oglądasz TVN z poczucia obowiązku, a może wiedzę czerpiesz z instrukcji partyjnych?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 14:48  
Cytuj
Raz na jakiś czas zmuszam się żeby obejrzeć Fakty ( tylko po to żeby się dowiedzieć co lewicowo-liberalna szczujnia knuje). Muszę jednakowoż przyznać że wytrzymuję maksymalnie 10,12 minut - więcej nie jestem w stanie przyjąć. Siła manipulacji jest tak duża że przyzwoity człowiek nie jest w stanie wytrzymać. Najlepsze w tym jest to że niektórym widzom Faktów zdaje się że otrzymują rzetelną informację na wysokim poziomie a tymczasem dostają ładnie opakowane gówienko w sreberku. I jeszcze jak smakuje...umiech

TVP to rzeczywiście siermiężna i przypominająca minioną epokę tępa i nachalna propaganda. Nie da się tego oglądać bez zażenowania i dlatego staram się nie mieć z tym do czynienia. Pewnie raz na jakiś czas obejrzę ( analogicznie jak w przypadku TVN nie mogę wytrzymać do końca) ale ma to miejsce jeszcze rzadziej niż Tusk Vision Network...umiech
Inna sprawa że TVP nie wypełnia swojej misji od zawsze. Za koalicji oszustów z gumofilcami również wspierała ówczesną władzę i jakoś nie czytałem twoich postów w tym temacie. Jak prowadzili kampanię Bronka czy Donka pewnie było super , nie sądzisz?
Moim zdaniem są dwa rozwiązania. Pierwsze to likwidacja mediów publicznych ( skłaniam się ku temu najbardziej). A druga opcja to oddanie np TVP2 i np radiowej Trójki opozycji. Wszyscy będą nas mamić każdy dostanie to ci chce.smiech2


Prawdą jest też to że przez lata rządów poprzedników wyborcy PiS również odprowadzali abonament RTV i zamian dostawali Kraskę i Tadlę. Zatem teraz niech wyborcy POKO uzbroją się w cierpliwość i nauczą się żyć z Adamczykiem czy Holecką. Jak wrócą do władzy ich ulubieńcy (złodzieje + gumofilce+ waginosceptycy) Holecką zastąpi Tadla a Adamczyka Kraśko i będą ( będziesz) usatysfakcjonowani...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 18:01  
Cytuj

Nie ma ludzi niezastąpionych.
Obrazek
"...to wam powiem prawdę, odchodzę!"
Obrazek
Jakie zaangażowanie, takie przeżycia Tadli.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 07:36  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 08:38  
Cytuj
Jestem emerytowanym oficerem Wojska Polskiego (nie żadnego „ludowego”, bo takiego neologizmu nie znajduję w moich dokumentach). Pochodzę z polskiego, szlacheckiego Rodu o tradycjach wojskowych i niepodległościowych.
Moi Przodkowie walczyli w Legionach H. Dąbrowskiego oraz w Insurekcji Kościuszkowskiej.
Służyłem jednej Ojczyźnie:
POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ LUDOWEJ (PRL), bo innej do wyboru nie było.
Służyłem tej Ojczyźnie i przysięgałem temu NARODOWI, która dała wykształcenie, bezpieczeństwo i pracę między innymi naczelnemu inżynierowi Fabryki Samochodów Osobowych, członkowi egzekutywy Komitetu Zakładowego PZPR (a którego miałem możność poznać osobiście w stanie wojennym) – inż. Lucjanowi Błaszczakowi.
Tenże towarzysz, który ostentacyjnie (nawet na fartuchu warsztatowym) na co dzień nosił znaczek PZPR (ja go wbrew zaleceniom ówczesnego mi-stra nie nosiłem), z racji produkcji na potrzeby obronności Państwa (produkcja dla WP oraz MSW) – współpracował jawnie i bez oporów z SB oraz WSW (WSI), bo (chyba) czuł się Patriotą. – rozpoczął.

Pytania:
Czy potępia Pan swojego ojca za służbę „tamtej Ojczyźnie”??
Czy zamierza Pan zdegradować ojca (porucznika WP) za ten czyn??
Czy zamierza Pan odebrać swojemu Ojcu emeryturę??
Czy zamierza Pan oddać swój dyplom uzyskany w wyniku bezpłatnych studiów w „tamtej Ojczyźnie”.
Czy służył Pan w wojsku, a jeżeli tak: to w jakim? A jeżeli NIE- to co Pan robi na zajmowanym stanowisku??
Czemu ma służyć nadruk na pismach MON: ”Służymy Niepodległej” (czyli PODLEGŁEJ NATO, a właściwie USrAelowi)? No to jakiej OJCZYŹNIE służył Pana Ojciec??
Czy zamierza Pan zwrócic pieniążki, jakie „tamta Ojczyzna” łozyła na Pana darmowe przedszkole, szkołę podstawową, szkołe średnia oraz studia??
Czy pełne podporządkowanie firm ochroniarskich „chroniących” obiekty wojskowe pod IDF oraz Mossadowi to dowód, że służycie niepodległej???
Czy Pan ma aktualne badania lekarskie??? (przedtem wymagane od ministra ON)?? Antoś walnięty o brzozę miał: jedno z Rybnika (oddział zamknięty) i drugie z „Dziekanki” w Gnieźnie…
Dionizy Sołobodowski
Pułkownik WP w rezerwie
Warszawa 21.11.2018 r. – zakończył.



To dopiero jaja umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 08:51  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 08:55  
Cytuj
Nie tylko tam jest to opisane. No ale funkcjonariusz już działa by rozmyć temat. Zaraz wkroczy Mirek i Art umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 08:59  
Cytuj
Nie rozumiem twojego toku myślenia Andrzejku.Też jestem zdania że każdy czlonek PZPR powinien być wyekspediowany na Księżyc. A przynajmniej mu powinni emeryturę do najniższej obniżyć. A SB-ków i tych z wojskówki odesłać Putinowi. Niech im matuszka Rosija płaci za lata wiernej służby...umiech


Jeżeli ojciec Błaszczaka był partyjny to na Księżyc z nim!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem twojego toku myślenia Andrzejku.Też jestem zdania że każdy czlonek PZPR powinien być wyekspediowany na Księżyc. A przynajmniej mu powinni emeryturę do najniższej obniżyć. A SB-ków i tych z wojskówki odesłać Putinowi. Niech im matuszka Rosija płaci za lata wiernej służby...umiech


Jeżeli ojciec Błaszczaka był partyjny to na Księżyc z nim!


Czego nie rozumiesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 09:38  
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie funkcjonariuszem? Wszak sam odbierasz instrukcje...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie funkcjonariuszem? Wszak sam odbierasz instrukcje...umiech


Ja odbieram bo ty tak twierdzisz i ty odbierasz bo tak twierdzisz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 11:19  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie funkcjonariuszem? Wszak sam odbierasz instrukcje...umiech


Ja odbieram bo ty tak twierdzisz i ty odbierasz bo tak twierdzisz umiech


Andrzejku litości! Ty idziesz w zaparte a przecież i tak kto ma oczy ten widzi jak się sprawy mają...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 15:41  
Cytuj
CYTAT


Nawet kosmiczne :-) Dlaczego racjonalnie nie uznamy że donoszenie na przyjaciół jest naganne (nawet gdy potem, gdy zrozumiesz za co ci zapłacili się powiesisz). Wszyscy Apostołowie byli Żydami, czy to nie dowód na nasz nieposkromiony filosemityzm? Jak najbardziej.

A to ze mamy bardzo złą opinie o kablowaniu to wynika z doświadczeń współczesnych i nieosądzonych gdyż fali samobójstw wśród obecnie najbardziej potępiających tych co piętnują donosicieli nie zaobserwowaliśmy od 30 lat.

Obrazek
to dopiero jaja umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 18:34  
Cytuj
Przyznasz jednak że publiczne maltretowanie kukły symbolizującej człowieka do przywoitych ludzi nie pasuje. Tym bardziej do o tych którym Jezus kazał nadstawiać policzek, miłować nieprzyjaciół a podczas akcji w Ogrójcu odłożyć miecz na bok. Gdyby chciał to mógłby sam Judasza rozliczyć.
Podobnie z akcją palenia książek przez parafian. Stare czasy im się przywracają?

Wstyd, takie ekscesy. Mamy XXI wiek. Jesteśmy cywilizacyjne na dość wysokim poziomie. Jednak niektórym postep najwidoczniej nie jest na rękę. smiech2

Nie rozumiem dlaczego pijesz do Żydów. Podobno PIS to żydowska partia a na pewno pro żydowska.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 22:47  
Cytuj
Odpowiedziałam że wszyscy Apostołowie byli Żydami. Chodzi o postępowanie.


PS
Donosiciele mają dostatnie, ale nie mają łatwego życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 06:40  
Cytuj
CYTAT
Przyznasz jednak że publiczne maltretowanie kukły symbolizującej człowieka do przywoitych ludzi nie pasuje. Tym bardziej do o tych którym Jezus kazał nadstawiać policzek, miłować nieprzyjaciół a podczas akcji w Ogrójcu odłożyć miecz na bok. Gdyby chciał to mógłby sam Judasza rozliczyć.
Podobnie z akcją palenia książek przez parafian. Stare czasy im się przywracają?

Wstyd, takie ekscesy. Mamy XXI wiek. Jesteśmy cywilizacyjne na dość wysokim poziomie. Jednak niektórym postep najwidoczniej nie jest na rękę. smiech2

Nie rozumiem dlaczego pijesz do Żydów. Podobno PIS to żydowska partia a na pewno pro żydowska.



Regres a spalenie Biblii przez niejakiego Nergala zakwalifikowałbyś do starych czasów czy to tylko nic nie znaczącą prowokacja artystyczna? Zapewniam cię że gdyby ten huncwot spalił Torę albo Koran w najlepszym razie skończyłby we więzieniu a w najgorszym tak jak redaktorzy Charlie Hebdo. Katolicy jak wyrządzasz im krzywdę to ci zrobią najwyżej krucjatę różańcową pod oknem ( a propos nadstawiania drugiego policzka), a Żydzi i wyznawcy Mahometa załatwiają takie sprawy od ręki...smiech2
Zresztą jeżeli twoja zwichrowana psychika odrzuca taki rozumowanie to przeprowadź taką akcję w internecie. Spal świętą księgę islamu i włącz stoper. uśmiech

Wstydem jest tylko to że z powodu takiej błahostki politycy rządzący krajem muszą się tłumaczyć, a światowe serwisy informacyjne podają to w obieg jako news warty uwagi. A przecież to pierdnięcie komara , może i trochę traci myszką ale całe to zamieszanie świadczy że świat stoi na głowie. Politycy PiS przeproszą bo nie potrafią zdobyć się wobec narodu wybranego na chociaż odrobinę godności. To jest właśnie to wstawanie z kolan o którym tyle mówili w kampanii wyborczej 2015...umiech

Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem twojego toku myślenia Andrzejku.Też jestem zdania że każdy czlonek PZPR powinien być wyekspediowany na Księżyc. A przynajmniej mu powinni emeryturę do najniższej obniżyć. A SB-ków i tych z wojskówki odesłać Putinowi. Niech im matuszka Rosija płaci za lata wiernej służby...umiech


Jeżeli ojciec Błaszczaka był partyjny to na Księżyc z nim!


ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 08:05  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 08:13  
Cytuj
Ciekawe - jakie sankcje czekają Rzymian...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 15:43  
Cytuj
Gross Tomasz zapowiedział wydanie nowej historii opartej na wybiórczych faktach po interpretacjach, "Sąsiedzi II" umiech Szukają świadka na to, ze złoto po samosądzie mieszkańcy zwyczajowo zajumali i ukryli STOP to będzie niepodważalny dowód na udział wszystkich Polaków podkreśla New York Times i inne agencje informacyjne STOP wszystkie wykrywacze metali na Allegro zostały wykupione STOP międzynarodowe loty pasażerskie obłożone na 5 lat z góry STOP wyścig się już zaczął STOP niektóry Eskperci oceniają że to było 300 a nie 30 STOP

Obrazek



Tymczasem zimna HGW wykluczyła osiołka. - postępowe jej tego nie wybaczą. Rafał Rabiej ostrzega przed rozruchami wykluczonych. Inni komentatorzy sugerują że przeczytać przed egzaminem można każdą książkę ale, nie sposób przyswoić.

Jakby Pawłowicz znała trochę lepiej historię, to by wiedziała, że Chrystus wraz z apostołami specjalnie w tym okresie wjechali na baranku do Jerozolimy – powiedziała Hanka na antenie radia TOK FM.


„Poland produced collaborators as no other country in Europe and had civilians murdering Jews as no other country in Europe. Continues to host mediaeval antisemitism like no other country in Europe. Own your history.“ (https://twitter.com/PMI_Online/status/1115719006776889344).
"Oskarżenie, że polska ludność cywilna zabijała Żydów, jak nigdzie w Europie jest po prostu absurdalne. Szczególnie od kogoś, kto pracuje dla mediów niemieckich, oczekuje się przynajmniej podstawowej wiedzy na temat roli niemieckich władz cywilnych w Holokauście."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 22:41  
Cytuj
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2337744696436950&id=1645735358971224&ref=opera_for_android_speed_dial


Czepiają się ...umiech

Niech pierwszy który nie wie czy ma siedem czy osiem mieszkań rzuci kamieniem...uśmiech

A wśród komentarzy taki mem:
Obrazek

No to już prawdziwe świństwo!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 715 716 717 718 719 720 721 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »