NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 714 715 716 717 718 719 720 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
No widzisz 4 rok się z tym pie.dolili tylko po to by przeciągnąć i uwalić, a most na sanie 2025 to jest przecież śmiech na sali. Równie dobrze mogli powiedzieć 2045.
A Dziś nasz antykryzysowy RZOND STULECIA sam sobie zafundował bonus od ofe w postaci 25mld peelenów. Czekam na moment aż zaczną manipulować prywatnymi kontami jak na Cyprze. ZŁODZIEJE
Tak to jest jak się grunt pod nogami pali.


Dobre 10-12 lat obiecywano nam obwodnicę.
Obwodnica niby coraz bliżej -dobrze więc mieć taką odległą obietnicę odgrzewaną co wybory...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 20:24  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 20:45  
Cytuj
Zdecydowanie wole wujka Hansa od rosyjskiego miru. Nie było mnie tutaj wcześniej, jakoś nie interesowało mnie bardzo aby się udzielać w tym temacie z resztą teraz też często tego nie robię czytam to forum od biedy. Nie porównuj sytuacji sprzed kilku lat do obecnej kiedy koniunktura trwa w najlepsze. Miełem niezłego Wkurwa kilka lat wstecz i teraz też mam. Wtedy zaś były realizowane duże programy infrastrukturalne chyba nie muszę Ci pisać dzięki komu masz eski i atostrady? Skądś trzeba było wziąć na to pieniądze. Przecięcie wstęgi nie jest równoznaczne z wybudowaniem czegoś tak jak to robił nadberężny podczas otwarcia vivo. Najlepiej byłoby porównać obydwie ekipy w identycznych czasach jednak nie jest to możliwe. Założę się że pierwsza lepsza partia januszy miała by wyniki podobne bądź lepsze od pisowców. Nie jestem zwolennikiem rozdawnictwa Dziś pieniądze są przejadane zamiast inwestowane w gałęzie które potrzebują na już finansowania. Dobrym przykładem jest wspomniana przeze mnie S6 czy niedofinansowana służba zdrowia. Najgorsze jest to że PO czy inne dziadostwo wzorem pisu teraz się licytują kto da więcej i straszenie że tamci zabiorom! Ludzie w Polsce przyzwyczaili się że państwo dawało im za komuny to im teraz tez powinno dawać a bogactwo nie bierze się z rozdawnictwa a z ciężkiej pracy. Dzisiejsza grabież to jest tylko przedsmak wszystkiego złego co nas czeka.
Marzy mi się w polsce taka partia liberalna i na tyle gospodarczo wolna abym mógł śmiało oddać głos.
Życzę pisowi drugiej kadencji i końca koniunktury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2019r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No widzisz 4 rok się z tym pie.dolili tylko po to by przeciągnąć i uwalić, a most na sanie 2025 to jest przecież śmiech na sali. Równie dobrze mogli powiedzieć 2045.
A Dziś nasz antykryzysowy RZOND STULECIA sam sobie zafundował bonus od ofe w postaci 25mld peelenów. Czekam na moment aż zaczną manipulować prywatnymi kontami jak na Cyprze. ZŁODZIEJE
Tak to jest jak się grunt pod nogami pali.


Dobre 10-12 lat obiecywano nam obwodnicę.
Obwodnica niby coraz bliżej -dobrze więc mieć taką odległą obietnicę odgrzewaną co wybory...


Most na sanie w tym miejscu gdzie teraz z pompą jest obiecywany na wiele lat wstrzymał Lucjusz. Dziś byłby już ten most i trwałaby budowa obwodnicy. Hamulcowy Lucek wolał pieniądze przekazać na most w mielcu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2019r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
Zdecydowanie wole wujka Hansa od rosyjskiego miru. Nie było mnie tutaj wcześniej, jakoś nie interesowało mnie bardzo aby się udzielać w tym temacie z resztą teraz też często tego nie robię czytam to forum od biedy. Nie porównuj sytuacji sprzed kilku lat do obecnej kiedy koniunktura trwa w najlepsze. Miełem niezłego Wkurwa kilka lat wstecz i teraz też mam. Wtedy zaś były realizowane duże programy infrastrukturalne chyba nie muszę Ci pisać dzięki komu masz eski i atostrady? Skądś trzeba było wziąć na to pieniądze. Przecięcie wstęgi nie jest równoznaczne z wybudowaniem czegoś tak jak to robił nadberężny podczas otwarcia vivo. Najlepiej byłoby porównać obydwie ekipy w identycznych czasach jednak nie jest to możliwe. Założę się że pierwsza lepsza partia januszy miała by wyniki podobne bądź lepsze od pisowców. Nie jestem zwolennikiem rozdawnictwa Dziś pieniądze są przejadane zamiast inwestowane w gałęzie które potrzebują na już finansowania. Dobrym przykładem jest wspomniana przeze mnie S6 czy niedofinansowana służba zdrowia. Najgorsze jest to że PO czy inne dziadostwo wzorem pisu teraz się licytują kto da więcej i straszenie że tamci zabiorom! Ludzie w Polsce przyzwyczaili się że państwo dawało im za komuny to im teraz tez powinno dawać a bogactwo nie bierze się z rozdawnictwa a z ciężkiej pracy. Dzisiejsza grabież to jest tylko przedsmak wszystkiego złego co nas czeka.
Marzy mi się w polsce taka partia liberalna i na tyle gospodarczo wolna abym mógł śmiało oddać głos.
Życzę pisowi drugiej kadencji i końca koniunktury.



Osobiście wolałbym żeby Polska prowadziła wymianę gospodarczą i z Rosją i z Niemcami , ale żeby wyeliminować ich agenturę wpływu. Nie od dziś wiadomo że tak jak SdRP( protoplasta SLD) powstała w wyniku walizki z dolarami przywiezionej z Moskwy , tak KLD ( Tusk , Bielecki et consortes) dostawali ówczesne marki od naszych sąsiadów zza zachodniej granicy. Takie powiązania ciągną się latami , jeśli wiesz co mam na myśli). Przy okazji czepiają się Kaczyńskiego za Srebrną a przecież uszczknął taki sam kawałek tortu jak inni ( np KLD i SdRP) a tylko Jaro musi się z tegu tłumaczyć , dla mnie niepojęte...
A sprawdziłeś już w jakiej kwocie Polska dostała dotacje unijne w latach rządów koalicji oszustów z gumofilcami? I ile w tym czasie wyniosły koszty obsługi długu publicznego? Jaki z ciebie liberał jak nie widzisz takich rzeczy? Dziecko TVN a nie liberał...umiech
Nie mam zamiaru bronić gospodarczych dokonań obecnego rządu bo od samego ich początku krytykowałem za rozdawnictwo. Mądry rząd przede wszystkim powinien dążyć do likwidacji zadłużenia. PiS realizuje programy socjalne i kosztuje to naprawdę dużo. Trzeba jednak im oddać że po pierwsze nie doprowadzili budżetu do ruiny ( a tak wieszczyli spece z TVN) a po drugie realizują to co obiecali. Wygrali wybory na kanwie programów socjalnych i je realizują. Chyba jako pierwsza partia od początków transformacji ustrojowej realizują zapowiedzi przedwyborcze. Poprzednicy nie mogli się tym pochwalić. Ponieważ dostrzegam wiele niedomagań w obecnej polityce gospodarczej powziąłem już dawno decyzję że nie będę popierać PiS ( wrzucę szton na Konfederację). Niemniej wiem ponad wszelką wątpliwość że rządy POKO byłyby bardziej koszmarne niż obecne. Jeżeli chodzi o koniunkturę to prawda jest taka że nikt jej w 2015 nie prorokował , nie była warunkiem powodzenia według ekspertów TVN czyli twoich. Od co najmniej dwóch lat słyszę że ona już się kończy i tylko czekać jak pisowskie rozdawnictwo w końcu doprowadzi bankructwa. Pewnie że cykl koniunkturalny przyniesie w końcu jakieś spowolnienie , niemniej fachowcy z TVN ( a więc twoje wyrocznie) już się mylili. Może mylą się po raz kolejny?
Myślę że dopóki nie zrozumiesz że TVN sączy ci jad i kłamstwo do uszu ( tak samo jak TVP sączy zwolennikom obecnej władzy ) znajdujesz się w miejscu w którym nie jesteś w stanie zdobyć się na obiektywną refleksję nad obecnym stanem rzeczy. Po prostu masz zaburzony proces myślowy, jak wszystkie dzieci TVN ( i te TVP również rzecz jasna!).smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2019r. 09:11  
Cytuj
Andrzejku a mógłbyś się pochwalić o ile pisowska podwyżka prądu zwiększyła twoją fakturę?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2019r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Wnioskodawczyni i jej rodzina w związku z nieuczestniczeniem przez właściwe organy polskie w procesie oględzin i sekcji zwłok śp. Przemysława Gosiewskiego w Moskwie i niewykonaniu tych czynności po sprowadzeniu jego ciała do Polski narażona była na kolejne traumatyczne przeżycie związane z ekshumacją męża w 2011 roku. W sposób oczywisty czynności te spowodowały trudne do wyrażenia uczucie żalu i krzywdy” – argumentuje Małgorzata Gosiewska w wezwaniu do ugody.

Jak pisze Super Express, na ekshumację w 2011 roku naciskała sama Małgorzata Gosiewska, ponieważ do końca nie była przekonana, czy pochowała męża, czy obcą sobie osobę. Wcześniej europosłanka chciała od Ministerstwa Obrony Narodowej 5 mln zł rekompensaty dla siebie i dzieci za śmierć męża. – Chciałabym, żeby polskie państwo tak funkcjonowało, aby do tej katastrofy nie doszło i żebym nie musiała walczyć przez wiele lat o prawdę i zgodnie z prawem przysługujące nam zabezpieczenia i odszkodowania – powiedziała Superstacji eurodeputowana PiS Beata Gosiewska. – Kiedyś moje dziecko przyszło ze szkoły podstawowej z pytaniem "Mamo, co to jest renta?". Pytam się "Dlaczego pytasz?". "Bo moja koleżanka powiedziała, że ty z matką okradacie państwo, bo ty pobierasz rentę po ojcu". Chciałabym uniknąć takich sytuacji – wyznała Gosiewska.


https://www.wprost.pl/kraj/10030011/Gosiewska-naciskala-na-ekshumacje-Teraz-chce-125-mln-zl-zadoscuczynienia.html?fbclid=IwAR0QItNyO70RaI6b-tvMq47aSxKzxl7bvmHcuUh5ExJRiniQZ2pZJ2fOZHo

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2019r. 11:09  
Cytuj
Link do artykułu sprzed dwóch i pół roku. Nie mieli w sztabie POKO nic nowszego? Np podwyżki prądu albo gazu?


Pomawiają Robka na Twitterze:

https://mobile.twitter.com/Se_szol/status/1118109550752743425

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3114
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2019r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
W Rzeszowie ceny prądu podniesiono aż o 68 procent. Rząd obiecywał, że do 1 kwietnia br. spółki energetyczne renegocjują umowy z samorządami. Mamy już 16 kwietnia, a o zwrocie pieniędzy cisza. Mało tego, ratusz dostał kolejne rachunki do zapłaty i też są wyższe o 68 proc.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2019r. 11:23  
Cytuj
Mam tam rodzinę.
Nie mieli żadnej zauważalnej podwyżki...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3114
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2019r. 11:38  
Cytuj
Zapłacą słono za popieranie socjalistów prędzej czy później. Wszyscy zapłacimy.

https://rzeszow-news.pl/tadeusz-ferenc-prezydent-rzeszowa-zdumiony-rachunkami-za-prad-dla-miasta/

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2019r. 11:44  
Cytuj
To na kogo powinni głosować patrioci?potluczony

No i taka drobna uwaga... Odbiorca indywidualny, a urząd miejski to raczej nie to samo?chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Kwie 2019r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Zapłacą słono za popieranie socjalistów prędzej czy później. Wszyscy zapłacimy.

https://rzeszow-news.pl/tadeusz-ferenc-prezydent-rzeszowa-zdumiony-rachunkami-za-prad-dla-miasta/


A rachunkami za wywóz śmieci nie był zdziwiony?umiech

http://rzeszow.naszemiasto.pl/artykul/od-maja-w-rzeszowie-zaplacimy-wiecej-za-wywoz-smieci,5056723,art,t,id,tm.html

Regres a ty wiesz że prezydent Ferenc też jest socjalistą?uśmiech



https://mobile.twitter.com/Lemingopedia/status/1118491102267486208

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10471
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2019r. 18:51  
Cytuj
Parlament Europejski poparł dzisiaj nowelizację rozporządzenia ws. funduszu Łącząc Europę, która zakłada wpisanie trasy Via Carpatia na unijną listę inwestycji priorytetowych. - To wielki dzień dla szlaku Via Carpatia – powiedział w Strasburgu europoseł Tomasz Poręba (PiS). To zagwarantuje finansowanie tej strategicznej dla Polski i Europy drogi na jej transgranicznych odcinkach, jak np. Rzeszów-Barwinek, ze środków unijnych.

W ten sposób Unia Europejska oficjalnie uznała znaczenie międzynarodowego korytarza transportowego Via Carpatia i wyraziła zgodę na wpisanie wszystkich odcinków transgranicznych na trasie od Litwy przez Polskę, Słowację, Węgry, aż do Rumunii, wraz z odcinkami transgranicznymi z Białorusią i Ukrainą, w poczet projektów finansowanych w ramach funduszu Łącząc Europę. W ramach tego instrumentu realizowane będą najważniejsze europejskie inwestycje transportowe w latach 2021-2027. Uwzględnienie Via Carpatia w finansowym instrumencie UE gwarantuje środki dla projektu.


Wschodnia ściana płaczu w końcu coś dostała od UE cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2019r. 10:24  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2019r. 12:09  
Cytuj
Podobnie jak Edek,czekam aż pokażesz nam Andrzejku rachunek za prąd który będzie dowodem tej wielkiej podwyżki energi elektrycznej którą wprowadził PiS smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2019r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Krzysztof Luft to ten od Kukiza czy Korwina Andrzejku?umiech


A fakturę z PGE dostałeś?uśmiech


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2019r. 13:57  
Cytuj
Obrazek



SOR-y bez lekarzy, oddziały bez specjalistów. W Polsce nie ma komu leczyć. "To jest katastrofa"



https://www.money.pl/gospodarka/sor-y-bez-lekarzy-oddzialy-bez-specjalistow-w-polsce-nie-ma-komu-leczyc-to-jest-katastrofa-6368872913385089a.html?fbclid=IwAR0pSZjPATHXdf0pQG93QfNxussKAgLZ0V7RgGVRparJsgfbPBW1IkpCA18

Nie ma chętnych do pracy? Nie chcą pracować dla idei?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10471
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2019r. 16:39  
Cytuj
cool girlNauczycieli za dużo, lekarzy zbyt mało ale do gabinetu spółdzielni i na koreczka zawsze można się dostać. Głowa boli Andrzejku, znalazłeś gdzieś rozwiązanie którym się podzielisz?

Magdalena Lemańska z Ojnetu wzieła w obronę Sorosa w czołobitnym artykule piejąc z zachwytu nad jego tzw. działalnością charytatywną. Ja myślę ze to sygnał ze wybory do europarlamentu będą bardzo bolesne dla wolnomyślicieli z jedną półkulą.

Doceniła go za działalność filantropijną prowadzoną od lat głównie poprzez Open Society Foundation – rozlokowane po całym Bożym świecie biura wspierające demokrację inaczej, wdowę po Diduszko, korniki, karpie, dziki, Antife, Fundacje Batorego oraz znajdujących się w trudnej sytuacji seksualnej. Po upadku muru berlińskiego "ufundował" Węgrom budapeszteński Central European University. Niezależnie od tego wzmacnia wolne media takie jak New York Times, NBC, ABC, CBS, CNN, TVN i setki innych periodyków. Dofinansowując ich transformację ideową oraz odkupując te, które akurat potrzebują zastrzyku finansowego dla prowadzenia dalszej działalności propagandowej. Jednym z jego ostatnich zakupów jest Radio Zet a wcześniejszym był Michnik. Gdy spada zainteresowanie promowanymi przez niego poglądami, przychodzi z pomocą Soros. Człowiek otwarty,,, na swoje potrzeby.

https://euanticorruption.com/2018/09/15/only-ngos-financed-by-soros-participated-in-kozlowskas-bundestag-meeting/

Otwarte Społeczeństwo to sekta wzajemnej adoracji, wszystkich ludzi jednak zatrudnić u siebie nie może cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2019r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



SOR-y bez lekarzy, oddziały bez specjalistów. W Polsce nie ma komu leczyć. "To jest katastrofa"



https://www.money.pl/gospodarka/sor-y-bez-lekarzy-oddzialy-bez-specjalistow-w-polsce-nie-ma-komu-leczyc-to-jest-katastrofa-6368872913385089a.html?fbclid=IwAR0pSZjPATHXdf0pQG93QfNxussKAgLZ0V7RgGVRparJsgfbPBW1IkpCA18

Nie ma chętnych do pracy? Nie chcą pracować dla idei?



Magdalena Adamowicz to kandydatka do parlamentu europejskiego z listy POKO czy chodzi o kogoś innego?umiech
Kandydatka POKO udziela tzw ciętej riposty posłance partii rządzącej ku uciesze bezpartyjnego wolnościowca , który twierdzi że PiS - PO = jedno zło? Takie rzeczy tylko na tym forum...umiech

Andrzejku a gdyby pani poseł Pawłowicz udzieliła ciętej riposty w drugą stronę wdowie po prezydencie Adamowiczu czy wtedy również byś to zamieścił czy na to nie masz zgody ze sztabu POKO?

No i jak tam faktura z PGE? Podnieśli?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2019r. 11:49  
Cytuj
Tak Edziu zamieściłbym umiech

Edziu, indywidualnie nie podnieśli, ale rozporządzenia (przepisy wykonawcze do ustawy) nadal nie ma. Bedą, będziemy rozmawiali.

Chcesz powiedzieć że Prezydenci miast, którzy twierdzą że dostali podwyżki kłamią?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Kwie 2019r. 17:35  
Cytuj
Rozumiem czyli dla indywidualnych nie podnieśli ale jeszcze mogą? Czy tak?umiech

Nie wiem jak inni prezydenci ale wolnościowy prezydent Ferenc ( 24 lata w PZPR) kiedy ponoć dostał fakturę z PGE to ze złości podniósł ludziom opłaty za wywóz śmieci...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2019r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem czyli dla indywidualnych nie podnieśli ale jeszcze mogą? Czy tak?umiech




Uważasz, że energia dla indywidualnych odbiorców nigdy nie zdrożeje? Chciałbym ale to nie możliwe Edziu nawet za PiSu umiech

CYTAT
Nie wiem jak inni prezydenci ale wolnościowy prezydent Ferenc ( 24 lata w PZPR) kiedy ponoć dostał fakturę z PGE to ze złości podniósł ludziom opłaty za wywóz śmieci...uśmiech


Kolejna plotka? Kiedy, ponoć.
Ale jeśli miasto płaci za prąd 60% drożej to czymś musi tę różnicę pokryć.

Nasz Boski Lucjano podnosi podatki dla przedsiębiorców i nie narzekasz umiech Taki z ciebie lokalny forumowicz prowadzący własny biznes?

https://youtu.be/kqdZTvRDWCA


Propaganda partyjna za pieniądze podatnika.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2019r. 09:59  
Cytuj
CYTAT (Agnieszka Ścigaj - Poseł na Sejm RP)
PO zabrało z naszych kont w OFE 150 mld zł. Wcześniej mówili nam, że to nie były nasze pieniądze. Taki paradoks - jak zabierali to nie były nasze, ale jak kazali nam 10 lat wpłacać to mówili, że będą nasze. Przy okazji gdzieś zginęło jakieś 15 MILIARDÓW zł – do dziś nie wiadomo gdzie, bo do ZUS nie trafiły. Na kontach została połowa - czyli 160 mld, bo Platforma Obywatelska zabrała „tylko” połowę - tyle brakowało im by nie sięgnąć granicy dopuszczalnego przez UE długu.

Teraz Premier Morawiecki obwieszcza, że odda na nasze konta 150 mld. Pięknie, prawda?

Otóż Moi Drodzy… obecny rząd nie odda wam tych zabranych przez PO 150 mld, bo ich już nie ma! On zabierze Wam resztę - czyli 160 mld, które tam zostały. Ale żeby było ciut inaczej od poprzedników w tzw. "przekazie"- w mediach powiedzą Wam, że oddają, bo kupili za 100 mln zł nowe oprogramowanie do ZUS, które będzie Wam drukować teraz, co roku listy, ile to niby tam macie na kontach. To niby będzie też Wasze, ale 24 mld zł wezmą sobie… prowizji (tzw. "piątki " trzeba przecież za coś sfinansować). A co najlepsze wszyscy się z tym pogodzą i będą się kłócić między sobą, kto lepiej zajumał 150 mld - PIS czy PO. (...)


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 08:34  
Cytuj
CYTAT





Uważasz, że energia dla indywidualnych odbiorców nigdy nie zdrożeje? Chciałbym ale to nie możliwe Edziu nawet za PiSu umiech



Kolejna plotka? Kiedy, ponoć.
Ale jeśli miasto płaci za prąd 60% drożej to czymś musi tę różnicę pokryć.

Nasz Boski Lucjano podnosi podatki dla przedsiębiorców i nie narzekasz umiech Taki z ciebie lokalny forumowicz prowadzący własny biznes?

https://youtu.be/kqdZTvRDWCA


Propaganda partyjna za pieniądze podatnika.


Andrzejku Kudłaty podnosi podatki bo to etatysta ( jak cała formacja którą jest reprezentantem). Ferenc podnosi podatki bo to komuch przebranżowany na socjalistę. Różni ich tylko to że nasz włodarz chodzi do Kościoła i tam się modli a prezydent Ferenc modli się do pomnika Lenina czy tam innego Timmermansa...umiech
Rzeszów tak w ogóle to napompowany balon , który kiedyś pęknie. Ale póki co rzeczywiście nieźle się prezentuje.umiech
Tak fajnie go tłumaczysz , zwiększyli mu rachunki za prąd to on ludziom zwiększył opłaty za wywóz śmieci. Ludzki pan - nie miał wyjścia!smiech2

Tak jak ci liknkowałem do danych udostępnionych przez mBank ( chcesz jeszcze raz?) te mityczne podwyżki za rządów PiS to wierutna bzdura. Szeptana propaganda która w prostej linii ze sztabu POKO się wywodzi. Nawet w sprawie strajku nauczycieli wyszło twoje prawdziwe oblicze. Ja wiem że wy dzieci TVN chcielibyście w Polsce powtórzyć kijowski Majdan ( Ciamajdan nie wypalił) ale skoro usiłujesz się kreować na bezpartyjnego wolnościowca musisz to robić subtelniej...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 09:42  
Cytuj
Co za różnica do kogo się modli jak efekt taki sam. Podatki w górę, zadłużenie coraz wyższe. Tłumaczysz Lucjusza bo tak ci serce podpowiada czy to partyjny obowiązek?


Ja nie tłumaczę Ferenca tylko raczej wyjaśniam tobie bo czasem zachowujesz się jak ciemniak i nie rozumiesz podstawowych spraw.


Edzio, jakie prawdziwe oblicze? Co ty tam sobie w główce ułożyłeś i teraz dostosowujesz rzeczywistość?

Pytałeś czy jeszcze podniosą to odpowiedziałem.

No i ten majdan i moje intencje. Twoje są aż zbyt wyraźne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 714 715 716 717 718 719 720 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »