NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 702 703 704 705 706 707 708 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku bardziej zmanipulowanego i bardziej manipulującego niż ty na tym forum nie uświadczysz. Ta grafika jest bardzo adekwatna. Pokazuje jak lewicowo-liberalny nurt posługuje się różnymi standardami. Banan z bratem palili znicze żeby upamiętnić zmarłego za praworządność prezydenta Gdańska. Ten sam Banan jeszcze jako moderator wyśmiewał to co działo się na Krakowskim Przedmieściu ( np sikanie do zniczy itp.) Ciekawe co twój przyjaciel by powiedział gdybym np ja przyszedł i nasikał na te jego znicze. Pewnie byłby oburzony...umiech
Jest w waszym środowisku tyle fałszu , podwójnych standardów i zakłamania że moralizowanie innych po prostu sobie daruj.smiech2


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2157319020994778&id=429109633815734&ref=opera_for_android_speed_dial


https://nczas.com/2019/03/06/rodzicu-musisz-to-zobaczyc-stanislaw-michalkiewicz-radzi-jak-chronic-dzieci-przed-demoralizujaca-ofensywa-nieublaganego-postepu-video/


Dużo czasu poświęcasz na pielęgnowane w swojej głowie plotki, z których tworzysz kolejne teorie.
Masz tendencje od obwiniania jednych czynami innych. Twoje prawo by pokazywać siebie w takim świetle.

Tylko w jakim celu masz taką silną potrzebę wywlekanie tego na publiczne forum? To jakaś forma terapii? Nie ważne, twoje życie, twoja sprawa umiech

Co do Michalkiewicza.... Wystarczy mi jego tekst po procesie księdza pedofila. Nie mam zamiaru nic czytać co zawiera choćby jedno jego słowo.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 12:25  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3120
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 12:42  
Cytuj
Pierwszy obraz to inicjatywa obywatelska drugi natomiast najzwyklejsza propaganda rządowa za publiczne pieniądze(!).

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
Pierwszy obraz to inicjatywa obywatelska drugi natomiast najzwyklejsza propaganda rządowa za publiczne pieniądze(!).


Idąc Twoim tokiem myślenia to: jak Ty dostaniesz od kogoś w morde to jest przestępstwo, a jak Ty komus dasz w mordę to już nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 16:10  
Cytuj
Miałeś negatywne zdanie o Michalkiewiczu zanim powiedział to co powiedział o księdzu pedofilu. Trochę go poniosło ale np ws. stosowania odpowiedzialności zbiorowej miał rację. Nigdy nie słyszałem żeby szkoła płaciła odszkodowanie za np nauczyciela wf molestującego dzieci albo wojsko za pojedynczego żołnierza ze skłonnością do pedofilli. I to też są podwójne standardy. Tyle że pani sędzina która wydawała wyrok jest kodziarą i zapewne jej ulubioną stacją telewizyjną jest TVN. A to wszystko tłumaczy...umiech
Zupełnie jak u ciebie Andrzejku....umiech

Powtarzam jeszcze raz . Cała ta wasza lewicowo-liberalna strona stosuje podwójne standardy. Ty również to czynisz za ich poduszczeniem.
Nie dziwi twoje zbulwersowanie , bo masz pokazane czarne na białym jakie macie elastyczne podejście do prawdy.
Michalkiewicz to nazywa mądrością etapu ( czyli coś co na pewnym etapie było złe na drugim jest super). I wystarczy podać przykład mecenasa konia żeby nie być gołosłownym. Kilkanaście lat temu
był pierwszym faszystą III RP. Teraz nie ma tygodnia żeby nie był gościem u resortowej stokrotki , a cały gorszy sort spija słowa z jego ust...smiech2

Andrzejku dokonujesz mojej psychoanalizy a jak ci pisałem pewnie z tysiąc razy zacznij od siebie! Jakim prawem narzucasz mi swoją narrację chociażby na przykładzie tych dwóch grafik? Chyba sam potrafię wyciągać wnioski i nie potrzebuję twojej zgody na zamieszczanie rzeczy które uważam za istotne, nie sądzisz?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Miałeś negatywne zdanie o Michalkiewiczu zanim powiedział to co powiedział o księdzu pedofilu. Trochę go poniosło ale np ws. stosowania odpowiedzialności zbiorowej miał rację. Nigdy nie słyszałem żeby szkoła płaciła odszkodowanie za np nauczyciela wf molestującego dzieci albo wojsko za pojedynczego żołnierza ze skłonnością do pedofilli. I to też są podwójne standardy. Tyle że pani sędzina która wydawała wyrok jest kodziarą i zapewne jej ulubioną stacją telewizyjną jest TVN. A to wszystko tłumaczy...umiech
Zupełnie jak u ciebie Andrzejku....umiech


Nie miałem złego zdania o Michalkiewiczu. Teraz mam.

Nie słyszałem również by szkoła przenosiła nauczyciela do innej szkoły i tuszowała sprawę wpływając na dzieci. Tak samo nie słyszałem o takim postępowaniu w wojsku. Może ty tak, więc podziel się z nami.

CYTAT
Powtarzam jeszcze raz . Cała ta wasza lewicowo-liberalna strona stosuje podwójne standardy. Ty również to czynisz za ich poduszczeniem.
Nie dziwi twoje zbulwersowanie , bo masz pokazane czarne na białym jakie macie elastyczne podejście do prawdy.
Michalkiewicz to nazywa mądrością etapu ( czyli coś co na pewnym etapie było złe na drugim jest super). I wystarczy podać przykład mecenasa konia żeby nie być gołosłownym. Kilkanaście lat temu
był pierwszym faszystą III RP. Teraz nie ma tygodnia żeby nie był gościem u resortowej stokrotki , a cały gorszy sort spija słowa z jego ust...smiech2


I ty nie stosujesz odpowiedzialności zbiorowej? Odnoś się do tego co ja piszę a nie co widzisz w TVN. I nie pisz, że to to samo bo to dziecinne.

CYTAT

Andrzejku dokonujesz mojej psychoanalizy a jak ci pisałem pewnie z tysiąc razy zacznij od siebie! Jakim prawem narzucasz mi swoją narrację chociażby na przykładzie tych dwóch grafik? Chyba sam potrafię wyciągać wnioski i nie potrzebuję twojej zgody na zamieszczanie rzeczy które uważam za istotne, nie sądzisz?umiech


Niczego na tobie nie dokonuję. Sam odpowiadasz za swoje wpisy, każdy ma prawo do idiotyzmów umiech A komentować mi wolno, tak samo oceniać co piszesz.
A wnioski oczywiście masz prawo wyciągać takie jakie chcesz umiech Nawet te głupie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku bardziej zmanipulowanego i bardziej manipulującego niż ty na tym forum nie uświadczysz. Ta grafika jest bardzo adekwatna. Pokazuje jak lewicowo-liberalny nurt posługuje się różnymi standardami. Banan z bratem palili znicze żeby upamiętnić zmarłego za praworządność prezydenta Gdańska. Ten sam Banan jeszcze jako moderator wyśmiewał to co działo się na Krakowskim Przedmieściu ( np sikanie do zniczy itp.) Ciekawe co twój przyjaciel by powiedział gdybym np ja przyszedł i nasikał na te jego znicze. Pewnie byłby oburzony...umiech
Jest w waszym środowisku tyle fałszu , podwójnych standardów i zakłamania że moralizowanie innych po prostu sobie daruj.smiech2


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2157319020994778&id=429109633815734&ref=opera_for_android_speed_dial


https://nczas.com/2019/03/06/rodzicu-musisz-to-zobaczyc-stanislaw-michalkiewicz-radzi-jak-chronic-dzieci-przed-demoralizujaca-ofensywa-nieublaganego-postepu-video/


Trafiony i zatopiony ok air kiss

Obrazek

Na tym obrazku widać o wiele więcej umiech widać emocjonalne skomlenie, robienie z siebie "dobrych" męczenników w rekach inkwizytorów. Dobra puszka Owsiaka, zły ty, gdy nie dajesz. W Polsce polityka postmodernistów już przegrała z chrześcijańskim światopoglądem podobnie jak i w innych krajach Słowiańskich. Mamy doskonałe rozeznanie w totalitaryzmie i ich wyznawcach, wiemy ze targowiczanie nie mają żadnych zahamowań gdy nadejdzie czas wyboru srebrników. Puki co skomlą i narzekają na wszystko co rząd/samorząd zrobi dla mieszkańców, nie są dość wartościowi, zbyt duże ryzyko, dlaczego nie zarobić, naucza postmodernista. Dlatego to, od bezpośrednich ofiar komunizmu zaczął się proces re-unarodowiania Europy Zachodniej. W Europie wszędzie bez wyjątku, liberalna-lewica traci popularność (również na świecie w krajach z liczebną europejską populacją). Przyjdzie kryzys i przestaną się bać wszyscy. W Polsce praktycznie cała postkomuna to nowo narodzeni liberałowie, to gwarancja jakości tej równości cool

Przegrywa zamordyzm polit-poprawności, Sorosowa bezgraniczna otwartość, demagogia dobra powszechnego w zamian za moralne wędzidło i dewiacje wyniesione na ołtarze postmodernistów. W końcu ktoś zawsze musi wypełnić role kapo, najlepiej sprawdza się na tym przystanku dziejowym ktoś, kto uważa się za pokrzywdzonego. Trzeba pożytecznych wyhodować.

To już się stało i się nie odstanie, skomlenie dopiero narasta.
Niech skomlą.

PS
Michalkiewicza nie poniosło (już by siedział), zareagował odpowiednio do wyjątkowej sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Pierwszy obraz to inicjatywa obywatelska drugi natomiast najzwyklejsza propaganda rządowa za publiczne pieniądze(!).


Jak to mówi moja najmłodsza córka : jesteś głupi czy tylko udajesz?umiech

Ty chyba też regresie lubisz oglądać TVN , nieprawdaż?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 17:39  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 17:42  
Cytuj
CYTAT


Nie słyszałem również by szkoła przenosiła nauczyciela do innej szkoły i tuszowała sprawę wpływając na dzieci. Tak samo nie słyszałem o takim postępowaniu w wojsku. Może ty tak, więc podziel się z nami.



I ty nie stosujesz odpowiedzialności zbiorowej? Odnoś się do tego co ja piszę a nie co widzisz w TVN. I nie pisz, że to to samo bo to dziecinne.



Niczego na tobie nie dokonuję. Sam odpowiadasz za swoje wpisy, każdy ma prawo do idiotyzmów umiech A komentować mi wolno, tak samo oceniać co piszesz.
A wnioski oczywiście masz prawo wyciągać takie jakie chcesz umiech Nawet te głupie umiech





To może lepiej ty napisz w jaki sposób Zakon
Chrystusowców tuszował sprawę księdza pedofila? Bo mnie się zdaje że poszło o to że na biednego nie trafiło...umiech
W polskim prawie nie ma odpowiedzialności zbiorowej - wyrok poznańskiego sądu to kuriozum. Chociaż TVN pieje z zachwytu. Ciekawe gdyby ofiary molestowania byłego dziennikarza tej stacji Kamila Durczoka podały TVN o milionowe odszkodowanie bo przymykały oczy czy również by byli tacy szczęśliwi?...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 17:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3120
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pierwszy obraz to inicjatywa obywatelska drugi natomiast najzwyklejsza propaganda rządowa za publiczne pieniądze(!).


Idąc Twoim tokiem myślenia to: jak Ty dostaniesz od kogoś w morde to jest przestępstwo, a jak Ty komus dasz w mordę to już nie?


Publiczne pieniądze wydawane na promocję partii politycznej.
Opozycja i obywatele mają prawo do krytyki rządu. Nawet obowiązek.
Rząd jest po to by zapewnić bezpieczeństwo i przestrzeganie prawa które służy obywatelom. Nie od tego by mieszać ludziom w umysłach i mówić jak mają żyć.

CYTAT

CYTAT
Pierwszy obraz to inicjatywa obywatelska drugi natomiast najzwyklejsza propaganda rządowa za publiczne pieniądze(!).


Jak to mówi moja najmłodsza córka : jesteś głupi czy tylko udajesz?umiech

Ty chyba też regresie lubisz oglądać TVN , nieprawdaż?


P.Edzio, ale argumenty smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
Publiczne pieniądze wydawane na promocję partii politycznej.


Obrazek
dobre bo też niemieckie



CYTAT
Nie od tego by mieszać ludziom w umysłach i mówić jak mają żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 20:17  
Cytuj
art2deco tego co robi PiS w sprawie publicznych pieniędzy wydawanych na promocję partii nie widzisz? Stronnicza jak zwykle, manipulatorka.

CYTAT
Nie od tego by mieszać ludziom w umysłach i mówić jak mają żyć.

Tylko,że jak coś PiS nam wprowadza to dniami i nocami mieszasz w głowach że tak ma być bo tak jest super no bo to PiS.
Partyjne manipulowanie nawet na forum.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 20:43  
Cytuj
Kopaczowa za publiczne pieniądze robiła obwoźny cyrk ("posiedzenia rządu" w różnych miastach w ramach kampanii - tiry wyładowane meblami, kilometrówki) i wszystko było super.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 20:49  
Cytuj
Reńka395, masz to się podziel, jest trochę wolności zanim edukatorzy polit-poprawności wezmą się za wszystkie fora. Ja nie mieszam, ja przybliżam rzeczywistość, a to bywa trudne do strawienia. Zdaje się że KLD nie brała publicznych, wolała niemieckie. https://niezalezna.pl/55092-olechowski-potwierdza-finansowanie-partii-tuska-przez-cdu-i-mowi-o-paczkach-z-niemiec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 21:20  
Cytuj
Miesięcznice smoleńskie
Wizyty polityków tylko pod obiektyw
...



CYTAT (art2deco)
ja przybliżam rzeczywistość, a to bywa trudne do strawienia

to rób to obiektywnie nie stronniczo

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 21:29  
Cytuj
OK Smoleńsk, nic nie napisze żeby nie było na mnie.

Obrazek

https://www.wprost.pl/261755/Mocz-na-krzyz-krzyz-z-puszek-po-Lechu-kar-nie-bedzie

Tymczasem idzie nowe :-)
Jerzy Owsiak w wywiadzie dla Onetu ujawnił ciekawą informację dotyczącą ostatniej zbiórki WOŚP. Okazuje się, że w tym roku po raz pierwszy w historii wpłaty przez internet przekroczyły tradycyjne zbiórki do puszek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 22:20  
Cytuj
i znowu tylko źle o przeciwnikach partyjnych
jesteś bardzo wiarygodny

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 23:34  
Cytuj
Jakie na, tak było,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pierwszy obraz to inicjatywa obywatelska drugi natomiast najzwyklejsza propaganda rządowa za publiczne pieniądze(!).


Jak to mówi moja najmłodsza córka : jesteś głupi czy tylko udajesz?umiech

Ty chyba też regresie lubisz oglądać TVN , nieprawdaż?


Argumentacja rodem z Mirka umiech Edzio postaraj się umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
To może lepiej ty napisz w jaki sposób Zakon
Chrystusowców tuszował sprawę księdza pedofila? Bo mnie się zdaje że poszło o to że na biednego nie trafiło...umiech
W polskim prawie nie ma odpowiedzialności zbiorowej - wyrok poznańskiego sądu to kuriozum. Chociaż TVN pieje z zachwytu. Ciekawe gdyby ofiary molestowania byłego dziennikarza tej stacji Kamila Durczoka podały TVN o milionowe odszkodowanie bo przymykały oczy czy również by byli tacy szczęśliwi?...


Edzio, ten księżulo po odsiadce trafił do zakonu i odprawiał msze. Dopiero później wywalili go z zakonu. Pamiętasz nauczyciela pedofila, który po odsiadce wraca do szkoły?

Durczok został skazany za molestowanie? Poważnie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 08:56  
Cytuj
O tym że ten pedofil w sutannie po odbyciu kary więzienia wrócił do zgromadzenia i odprawiał msze wiem z doniesień wyłącznie medialnych. O tym że Durczok molestował koleżanki wiem również z doniesień medialnych. Mógłbyś mi Andrzejku sprzedać patent które doniesienia medialne są wiarygodne?umiech

Czy ten zboczeniec ( ksiądz) po odbyciu kary był dopuszczony do pracy z młodzieżą , czy dokonał kolejnych ataków na dzieci? Bo to chyba jest kwestia kluczowa w tej sprawie. Gdyby tak było że przełożeni po powzięciu wiedzy o jego skłonnościach pozwolili mu na kontakty z dziećmi to nie ma dyskusji. Tak samo gdyby osoba poszkodowana zgłaszała fakt do przełożonych księdza a oni nie podjęli żadnych kroków żeby mu przeszkodzić. Wtedy również odpowiedzialność zakonu jest niepodważalna i jak dla mnie komornik może ich zlicytować.
Tyle że z tego co wiem o tej sprawie takie przesłanki nie zaistniały. A wyrok na całe zgromadzenie był wydany na zasadzie " mają z czego niech płacą" - i to jest poważny problem. Jeżeli się mylę i nie znam sprawy dokładnie to odszczekam każde słowo bo jestem osobiście za fizyczną kastracją każdego pedofila ( bez względu na jego profesję) . Jeżeli masz konkretne info że doszło do tuszowania działań księdza w tej konkretnej sprawie przez jego przełożonych to je wrzuć , w innym razie wpisujesz się pięknie w czyjąś narrację. Nie po raz pierwszy , ani nawet nie po raz tysiąc pierwszy...umiech


https://mobile.twitter.com/czlowiek_bobr/status/1103674497582972929

https://mobile.twitter.com/NZGoebbelsa/status/1103661339573186560

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
O tym że ten pedofil w sutannie po odbyciu kary więzienia wrócił do zgromadzenia i odprawiał msze wiem z doniesień wyłącznie medialnych. O tym że Durczok molestował koleżanki wiem również z doniesień medialnych. Mógłbyś mi Andrzejku sprzedać patent które doniesienia medialne są wiarygodne?umiech


Dobre umiech
CYTAT

Czy ten zboczeniec ( ksiądz) po odbyciu kary był dopuszczony do pracy z młodzieżą , czy dokonał kolejnych ataków na dzieci? Bo to chyba jest kwestia kluczowa w tej sprawie. Gdyby tak było że przełożeni po powzięciu wiedzy o jego skłonnościach pozwolili mu na kontakty z dziećmi to nie ma dyskusji. Tak samo gdyby osoba poszkodowana zgłaszała fakt do przełożonych księdza a oni nie podjęli żadnych kroków żeby mu przeszkodzić. Wtedy również odpowiedzialność zakonu jest niepodważalna i jak dla mnie komornik może ich zlicytować.
Tyle że z tego co wiem o tej sprawie takie przesłanki nie zaistniały. A wyrok na całe zgromadzenie był wydany na zasadzie " mają z czego niech płacą" - i to jest poważny problem. Jeżeli się mylę i nie znam sprawy dokładnie to odszczekam każde słowo bo jestem osobiście za fizyczną kastracją każdego pedofila ( bez względu na jego profesję) . Jeżeli masz konkretne info że doszło do tuszowania działań księdza w tej konkretnej sprawie przez jego przełożonych to je wrzuć , w innym razie wpisujesz się pięknie w czyjąś narrację. Nie po raz pierwszy , ani nawet nie po raz tysiąc pierwszy...umiech


Jeśli odprawiał msze to miał kontakt z wiernymi, wśród których są również dzieci.

Dla mnie i to jest wyłącznie moja opinia. Dopuszczenie go do odprawiania mszy i kontakt z wiernymi oznacza akceptację. Co stawia zakon na równi z tym pedofilem.
Widać sąd był tego samego zdania.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 10:14  
Cytuj
Jeśli to chyba słowo klucz ,nie sądzisz?umiech
A co jeśli nie odprawiał mszy i przebywał tam " pod kluczem"? Co wtedy? A może sąd łamiąc wszelkie zasady dochodzenia do prawdy obiektywnej poszedł drogą na skróty? No sam pomyśl czy gdyby ten zbok miał możliwość napastowania ( a ściślej ich dokonał) kolejnych dzieci czy nie byłbyś o tym informowany?
Moim zdaniem powtarzam gdyby przełożeni księdza powzięli wiedzę o jego skłonnościach i nie podjęli żadnych kroków żeby powstrzymać tego zwyrodnialca ( napastowałby tą samą osobę bądź kolejne) nie ma dyskusji w temacie. Z tego co wiem nikt im nie był tego udowodnić , a to jest podstawa wydania wyroku. Na tym polega praworządność , na tym bazuje nasz system prawny - sąd wydając taki wyrok dokonał gwałtu na wszystkim co ci nieszczęśnicy na protestach o wolne sądy walczą.
Robi się tobie i tobie podobnym wodę z mózgu ,przekaz TVN wam zastąpił racjonalizm i zdrowy rozsądek...umiech



https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-srebrna-pulapka-ktora-nie-pykla,nId,2873360

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Marz 2019r. 13:22  
Cytuj
Jeśli to chyba słowo klucz ,nie sądzisz?umiech
A co jeśli nie odprawiał mszy i przebywał tam " pod kluczem"? Co wtedy? A może sąd łamiąc wszelkie zasady dochodzenia do prawdy obiektywnej poszedł drogą na skróty? No sam pomyśl czy gdyby ten zbok miał możliwość napastowania ( a ściślej ich dokonał) kolejnych dzieci czy nie byłbyś o tym informowany?
Moim zdaniem powtarzam gdyby przełożeni księdza powzięli wiedzę o jego skłonnościach i nie podjęli żadnych kroków żeby powstrzymać tego zwyrodnialca ( napastowałby tą samą osobę bądź kolejne) nie ma dyskusji w temacie. Z tego co wiem nikt im nie był tego udowodnić , a to jest podstawa wydania wyroku. Na tym polega praworządność , na tym bazuje nasz system prawny - sąd wydając taki wyrok dokonał gwałtu na wszystkim co ci nieszczęśnicy na protestach o wolne sądy walczą.
Robi się tobie i tobie podobnym wodę z mózgu ,przekaz TVN wam zastąpił racjonalizm i zdrowy rozsądek...umiech



https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-srebrna-pulapka-ktora-nie-pykla,nId,2873360


Obrazek

Podpisuję się pod tym rękami i nogami.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 702 703 704 705 706 707 708 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »