NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 693 694 695 696 697 698 699 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 5610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 00:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
PiS przejmując samodzielne rządy dokonał skoku na wszystkie instytucje w tym kraju - tłumacząc to rzecz jasna chęcią porządkowania kraju. Ten kok okazał się niefortunny , większość rzeczy za które się wzięli spiedo...li.

A może ludzie dzielą się na wierzących i zakładających z dużym prawdopodobieństwem, że z "dobrą zmianą" wyjdzie jak zawsze smiech2


Sami musimy zadbać o interes RP Robercie, każdy ma interes do nas, ale nie z nami gdy w domu kwitnie tradycja Bolka.

Zawsze się szuka wewnętrznej grupy przedstawicielskiej do ominięcia zabezpieczenia interesu narodowego, na sposób przekonując ogół że oni oferują najwięcej.
W sytuacjach tragikomicznych i daleko posuniętej pychy nawet nie starają się przekonywać ogółu obietnicami, oferują pozbycie się konkurencji. To jest tanio, zbyt tanio żeby zaakceptować https://slideplayer.pl/2/825731/big_thumb.jpg

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 00:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5540
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 06:46  
Cytuj
CYTAT (Obywatel DC)
IMIGRACJA+ ALBO EMERYTURA-

Prof. Robert Gwiazdowski słusznie twierdzi, że do ratowania zobowiązań tego chorego systemu emerytalnego potrzeba ludzi - kiedy nie da się ich „wyprodukować” programami socjalnymi - trzeba będzie ich zaprosić do pracy.

Oczywiście po tej logicznej konkluzji - na profesora rzucili się nacjonalistyczne imbecyle i zrobili grafikę, w której zestawili wypowiedź Gwiazdowskiego z... uchodźcami.

Od kiedy zawiązała się tzw. Koalicja Propolska zaobserwowałem, że ludzie niegdyś o poglądach wolnościowych przesiąkają tym łajnem nacjonalizmu i szuryzmu Brauna. Kiedy zapytałem K. Bosaka jak wyczaruje 250 mld zł rocznie na system emerytalny - zaczął bełkotać o tożsamości narodowej i że Polskę trzeba poddać depopulacji...
W życiu większej głupoty nie słyszałem - czy on chce unicestwiać ludzi w wieku 65+ aby nie brali emerytury??? Wymamrotał jeszcze, że patrzę na naród przez pryzmat słupków ZUS i że programy ekonomiczne nie wpływają na dzietność. To jest u mnie na Twitterze. Szczerze myślałem, że ten człowiek jest mądrzejszy, dla mnie to przystanek, na którym wysiadam. Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim wejść w koalicję.

A teraz do rzeczy. Katastrofa emerytalna oznacza, że skończą się środki na wypłatę emerytur - braknie rąk, które naszym dziadkom i rodzicom wypracują środki do życia. Oznacza to nie dość, że bankructwo kraju ale też biedę i głód. Może to skutkować wyprzedażą kraju i rozbiorem. Tak właśnie! Brak reformy emerytur to będzie masakra. Nie będzie zdanej tożsamości narodowej bo naród zniknie z mapy. Tyle.

Fakty:

1. W 2017 roku wskaźnik obciążenia demograficznego w Polsce wyniósł 24,2 proc.. Oznacza to, że na jedną osobę w wieku powyżej 65 lat przypadają cztery osoby w wieku produkcyjnym (15-64 lata). Dokładnie tak - jednego emeryta utrzymuje 4 pracujące osoby!

2. Z Polski po wejściu do UE wyemigrowało ponad 2,5 mln ludzi (dane GUS 2004-2016). To tak jakby z mapy Polski zniknął Kraków i Warszawa.

3. W całym 2018 roku urodziło się 388 tysięcy dzieci podczas gdy rok temu liczba ta była o 14 tysięcy wyższa. Liczba zgonów w ubiegłym roku to: 414 tys. Wskaźnik dzietności - 1,4, zastępowalność pokoleń przy 2,1. Innymi słowy - Polska wymiera!

4. Na obsługę programu 500+ wydano w latach 2016-2018 kwotę 66,5 mld zł. Czyli jedna pracująca osoba zasponsorowała niedziałający program kwotą ok. 5000 zł. Brawo PiS!

5. W 2017 roku łączna kwota świadczeń emerytalno-rentowych wyniosła nieco ponad 216 mld zł. Z prognoz FUS wynika, że do 2060 roku liczba Polaków pobierających świadczenia wzrośnie o 3-4,4 mln, a to oznacza, że do 2060 roku państwo będzie musiało znaleźć dodatkowe 47 mld zł. Innymi słowy musimy mieć ok 250-260 mld zł rocznie na wypłatę emerytur.

6. W trzy lata imigranci z Ukrainy i Białorusi pomogli zwiększyć fundusz emerytalny ZUS o ok. 2,5 proc. (Dane NBP). Ci, którzy przejdą na emeryturę od drugiej połowy 2019 r., mogą zyskać ok. 500 zł rocznie dzięki coraz większej grupie pracujących w Polsce imigrantów.

Paradoksalnie - wyzywani od „banderowców” przez nacjoluchów pracownicy z Ukrainy zwiększyli Polakom-seniorom emerytury.

Takie są fakty. Osoba inteligentna sama zauważy, że imigranci zarobkowi to jednak samo dobro i to nie to samo co jakiś bojownik salaficki rozjeżdżający ludzi samochodem, to nie to samo co imigrant z Bliskiego Wschodu zaproszony po socjał.
UK znacznie skorzystało na imigracji zarobkowej:
EU migrant workers contribute £2,300 more per year to UK than average British citizen, study reveals [independent.co.uk].

Możemy uratować system emerytalny a także rynek pracy - imigracją zarobkową albo się skurczyć i zbankrutować.

Sama reforma podatkowa i emerytalna nie wystarczy. Z prywatyzacji tez braknie. Kto umie liczyć ten wie. Środowisko prof. Gwiazdowskiego proponuje imigrantów z Ukrainy, Indii i Filipin. Ponieważ Niemcy otworzyły rynek pracy dla Ukrainy - Polska nie ma wyjścia i musi sięgnąć po kraje azjatyckie. Ale nie sięgamy po wrogie nam kulturowo kręgi.

Nie dajcie sobie głów zatruwać nienawiścią rasową i nie kupujcie nacjonalistycznych bredni - Polska bez imigracji po prostu zniknie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 08:47  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 17:05  
Cytuj
Zachęcona inicjatywą podzielenia się własnymi przemyśleniami przez Andrzejka postanowiłam pójść tym samym "demograficznym" tokiem rozumowania i doszłam do oczywistego wniosku,,, że populacja liberalnej lewicy zniknie najszybciej (to tylko nieśmiała sugestia). zarumieniony Wiec,

może zamiast importować lekarstwo na chorobę propagandy egoistycznego wygodnictwa, libertyństwa, feminazistek oraz ofiar nieposkromionej chciwości w imię powszechnej równości, wystarczy wytłumaczyć błędy światopoglądowe? Twój idol dnia wytłumaczył wolno-myślicielom jak szybko zarobić, ale nie podał skutków nakładania się procentów. cool girl Jest taki słynny skecz Kobuszewskiego o Rapaporze, jest genialny bo bardzo życiowo dowodzi, że nic w przyrodzie nie ginie tylko zmienia właściciela bo o to właśnie chodzi,,, wymaga tylko 4 minut pełnej koncentracji (dostępny więc dla każdego). https://www.youtube.com/watch?v=s6KSrKz6BJ0

PS
Pan Obywatel DC dwa drobiazgi przeskoczył; obecnie następuje eskalacja animozji pomiędzy tubylczą grupą biorców świadczeń socjalnych i nachodźcami - świadczenia zostają obniżone i okrojone (super bogata Szwecja jest przykładem najgłośniejszym a wieloletnia importacja taniej siły roboczej nigdy nie spowalnia potrzeb imigracyjnych, następuje wymiana etniczna). Dwa - jak wskazuje doświadczenie Niemiec i Anglii, przybysze w drugim pokoleniu a najpóźniej w trzecim pozostają z dwójką dzieci bynajmniej nie asymilując się z kulturą autochtonów.

Jest zupełnie inny powód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5540
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 17:19  
Cytuj
Art, nie wymagam od ciebie wiele ale żeby taki wywód bez czytania treści? Gdzie ty w tekście przeczytałaś pochwałę dla imigracji socjalnej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2019r. 18:22  
Cytuj
Przeczytałam Andrzejku. Nie zgadzam się z rozwiązywaniem skutków postmodernistycznej zachodnioeuropejskiej choroby światopoglądowej (afirmacji wszystkiego co antynarodowe i antyrodzinne w imię egoizmu i innych zalet charakteru) poprzez sprowadzanie ludzi do pracy dla płacenia składek emerytalnych. Powinniśmy popatrzeć z perspektywy "przyczyny", dlaczego nie ma ludzi do pracy, co powoduje takie zjawisko. To ze po wojnie brakowało to ja rozumiem. Doświadczenia liberalnej polityki krajów europejskich wskazują jednoznacznie że, nigdy nie maleje ta importowa potrzeba, problem nie zostaje wiec nią rozwiązany bo powraca z dodatkowym kokluszem. To wskazuje na uprawianą od wojny złą politykę społeczną. Mieszkanie dla Sudańczyka w Berlinie to jest magnes nie do odparcia, trudno nie zrozumieć ze są chętni. Ja myślę ze są chętni również lokalnie, a ty? Co zaoferowano Słowianom z byłych demoludów, byliby zbyt konkurencyjni, kto zadbał z naszej strony o ich los?

A jeżeli powraca z gorączką w Europie, to możesz wytłumaczyć, autor zręcznie ominął analizę przyczyn (zadanie domowe dla samodzielnie myślących ok ) komu tak błędna polityka służy, jeżeli nie samym Kowalskim, którzy dawali sobie rade przez stulecia bez Sudańczyków. Jak mierzyć postęp, realny a nie postępowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5540
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 06:45  
Cytuj
Art, ty dalej o Sudańczykach w Berlinie. Potrafisz bez tego? Potrafisz normalnie bez emocji i manipulacji?


CYTAT (Obywatel DC)
SZCZYT UPODLENIA

Jak podaje Jerusalem Post - B. Netanyahu, premier Izraela przebywający na szczycie w Warszawie, w czwartek wyraził się jasno w rozmowach z dziennikarzami:

POLSKA POMAGAŁA NIEMCOM ZABIJAĆ ŻYDÓW PODCZAS HOLOKAUSTU!

Czy te pisowskie łajzy mają odrobinę honoru? Bibi powinien wylecieć jako persona non grata z Polski i zabrać ze sobą całą ambasadę i reporterkę NBC.

Podsumujmy ten szczyt w Warszawie:
- PiS dowiedział się z mediów że organizuje konferencje
- konferencja miała być pokojowa okazała się być wojenną, za którą my zapłaciliśmy z własnej kieszeni
- dostaliśmy od US opieprz za brak spłaty roszczeń
- US pochwaliło żydowskiego ubeka - kata Polaków
- A. Mitchell dziennikarka NBC News w relacji na żywo mówi, że Żydzi w getcie walczyli z polskim i nazistowskim reżimem
- premier Morawiecki nie zwraca się do Mitchell na Twitterze a tchórzliwie pisze po polsku, że nie było reżimu polskiego
- kupiliśmy część uzbrojenia od US
- Arabia Saudyjska - jeden z uczestników szczytu właśnie zakazał importu mięsa z PL (podziękowanie za gościnę?)
- M. Morawiecki czeka pod drzwiami na spotkanie z premierem Izraela
- B. Netanyahu stwierdza, że Polacy mordowali Żydów z Niemcami podczas Holocaustu

Krótko:
- zmuszono nas do organizacji i zapłaty za imprezę
- zepsuliśmy stosunki z Iranem
- pomagamy Izraelowi iść na wojnę
- narracja: "mordowaliśmy Żydów z Niemcami" i mamy płacić roszczenia!
- kupujemy złom od USA
- przestajemy sprzedawać wołowinę do Arabii

Takie łajzy jak PiS to nie rządziły Polską!

CZERWONA KARTKA W WYBORACH!


Trudno się nie zgodzić.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 07:39  
Cytuj
Wchodzenie w tyłek Wujka Sama nie okazało się jednak dobrym pomysłem na prowadzenie polityki zagranicznej.
Jeżeli pisiory nie podejmą konkretnych twardych kroków to chyba właśnie przegrali wybory.
I to nie kapiszon Wyborczej ich załatwił tylko własna indolencja - życie jest jednak niesamowite...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Wchodzenie w tyłek Wujka Sama nie okazało się jednak dobrym pomysłem na prowadzenie polityki zagranicznej.
Jeżeli pisiory nie podejmą konkretnych twardych kroków to chyba właśnie przegrali wybory.
I to nie kapiszon Wyborczej ich załatwił tylko własna indolencja - życie jest jednak niesamowite...umiech


Dokładnie, PIS przegra wybory jeżeli nie podejmie tarczy, podkuli ogon i potulnie schowa sie do budy. Zaprosili takiego przyjaciela, co to wchodzi do domu wynosi wszystko co cenne i jeszcze zgłasza na policje, ze go pobiłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 09:42  
Cytuj
Sikorski miał rację, a takie było oburzenie. Tęsknie za człowiekiem.

To nie jest wstawanie z kolan, a za przeproszeniem klękanie do pały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Sikorski miał rację, a takie było oburzenie. Tęsknie za człowiekiem.

To nie jest wstawanie z kolan, a za przeproszeniem klękanie do pały.


Sikorski? Ten co jego żona nagminnie opluwa Polaków w swojej gazecie na równi z Grossem.
Nie tędy droga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9594
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
Sikorski miał rację, a takie było oburzenie. Tęsknie za człowiekiem.

To nie jest wstawanie z kolan, a za przeproszeniem klękanie do pały.


Krótka pamięć...

USA na pewno nie jest naszym serdecznym przyjacielem.
Za to Rosja jest na pewno naszym zaciekłym wrogiem.

Jesteśmy amerykanom o tyle potrzebni, o ile mogą na nas zarobić.
Trump to biznesmen - jak cena będzie odpowiednia... to nas chętnie odsprzeda.
Tak to już jest z naszymi sojuszami. Tylko własna silna armia i gospodarka, oraz sieć powiązań powodująca, że silniejsi od nas dużo stracą na ataku na nas jest gwarantem jako takiego bezpieczeństwa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 10:17  
Cytuj
Mniejsza już o Sikorskiego. Ale litości przecież "oni" nam plują w twarz, a zachowujemy się jakby padał deszcz.

Czy jest tam ktoś kto reprezentuję Polskę? Bo trochę to wygląda jakbyśmy byli amerykańską kolonią i tylko się głupio uśmiechamy i przytakujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9594
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 10:24  
Cytuj
Co konkretnego proponujesz?

Ja proponuję:
- skłócać naszych wrogów
- cierpliwie znosić obelgi i pogardę, budując jednocześnie karty przetargowe i szantaże gospodarcze oraz polityczne.
- choć to niebezpieczna gra - grać Chinami
- wykorzystywać prawo międzynarodowe do egzekwowania swoich praw
- prowadzić na świecie kampanie społeczne i propagandowe

Niestety musimy działać tak, żeby zachodowi opłacało się mieć nas po swojej stronie. Czyli w swoim portfelu zamówień...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
Co konkretnego proponujesz?

Ja proponuję:
- skłócać naszych wrogów
- cierpliwie znosić obelgi i pogardę, budując jednocześnie karty przetargowe i szantaże gospodarcze oraz polityczne.
- choć to niebezpieczna gra - grać Chinami
- wykorzystywać prawo międzynarodowe do egzekwowania swoich praw
- prowadzić na świecie kampanie społeczne i propagandowe

Niestety musimy działać tak, żeby zachodowi opłacało się mieć nas po swojej stronie. Czyli w swoim portfelu zamówień...


Zaczął bym od poprawy stosunków z naszymi sąsiadami (bliskimi), bo to z nimi my Polacy handlujemy na codzień i to te stosunki poprawiają byt i umacniają nasz kraj. Tylko tyle i aż tyle.

Zamknięcie dla nas rynku np. niemieckiego to nasz koniec. A to jednak bardziej rzeczywiste niż najazd wojsk rosyjskich.

A gierki polityczne USA i bliskiego wschodu zostawmy "zainteresowanym" - to nie nasza sprawa i nie mamy tam nic do ugrania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9594
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 12:10  
Cytuj
Nieco rozmyta wypowiedź.
Czy masz na myśli poprawę stosunków z Rosją?
Jeśli tak, to za jaką cenę?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 12:24  
Cytuj
CYTAT


Zaczął bym od poprawy stosunków z naszymi sąsiadami (bliskimi), bo to z nimi my Polacy handlujemy na codzień i to te stosunki poprawiają byt i umacniają nasz kraj. Tylko tyle i aż tyle.

Zamknięcie dla nas rynku np. niemieckiego to nasz koniec. A to jednak bardziej rzeczywiste niż najazd wojsk rosyjskich.

A gierki polityczne USA i bliskiego wschodu zostawmy "zainteresowanym" - to nie nasza sprawa i nie mamy tam nic do ugrania.


Z tym sie zgodzę

CYTAT


Nieco rozmyta wypowiedź.
Czy masz na myśli poprawę stosunków z Rosją?
Jeśli tak, to za jaką cenę?


A czy musi być jakaś cena? Wystarczy wprowadzić przyjazny klimat(zakopać topór wojenny), żeby Amerykanie nie czuli zbyt pewnie. Przestać wchodzić w d..e amerykanom. Te wojska są nie potrzebne już jeden okupant był w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2506
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 14:54  
Cytuj
z drugiej strony pomyślcie ze ktoś ten VAT nam zabierał i my nic nie wiedzieliśmy, wiecie kto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
z drugiej strony pomyślcie ze ktoś ten VAT nam zabierał i my nic nie wiedzieliśmy, wiecie kto?


a co ma piernik do wiatraka?

Odkąd istnieje podatek VAT istnieją też firmy, które go wyłudzają. Ludzie oszukują na podatku VAT, oszukują na podatku PIT itd.

Czym bardziej skomplikowany system podatkowy, tym większa furtka dla oszustów. Dodatkowo nieskrępowany obrót gospodarczy w granicach UE sprawił, że proceder ten jest wyjątkowo atrakcyjny dla wyłudzających.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 16:40  
Cytuj
Z tym VAT-em to uważaj Pepsi bo to 300 mld zniknęło u kogoś w kieszeni z naszych danin jakże bliskich sercu Andrzejka. To musiał być dla niego moralny kryzys i psychiczny dołek.

Ostatnio mamy szerokopasmowe pobudzenia emocjonalne, wpierw Biedroń a'la Palikot sponsorowany przez Reich, potem "taśmy" Jarosława nagrane przez leszcza co chciał ale nie dostał, vice prezydent USA prosi o dogadanie się z diasporą żydowską, omijając jak diabeł święconej wody słowa "bez spadkowego i sprawiedliwego" wybierając prawnie dozwolone "restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości" co jest niczym nowym pod Słońcem, naprawdę mógł powiedzieć inaczej gdyby musiał (tak jak te pismaki za srebrniki). Potem dziennikarz w USA mówi co chce i gazeta w Jerozolimie pisze co chce A wszystko to w czasie oswajania Iranu przed produkcją broni jądrowej i końca spokojnego snu w Izraelu.

W rezultacie mieszanki medialnej źródła przekazanych wiadomości zaprzeczają ze "słowa" padły albo przepraszają za "niefortunne" wyrażenie się. No cóż to tylko słowa a nie mowa ślepej nienawiści. PAD staje na wysokości zadania dwukrotnie, raz dyskretnie kanałami personalnymi doprowadzając dziennikarkę CBS do wycofania pomówienia i drugi raz uzależniając spotkanie V4 w Izraelu od o publicznej deklaracji zajmowanego stanowiska przez premiera Benjamina Netanjahu. Dużo szumu i widzę Victora bo nikt nie może powtórzyć takich bredni nie narażając się na śmieszność.

Nastąpiła jednak rzeczywiście pozytywna zmiana, nie ma już zasłużonych naganiaczy 'pożytecznych' typu Cimoszka at consortes w kraju, ugryźli się w język wyczuwając grę. Nauka nie poszła w las.

No a Zybertowicz walczy z Bolkiem jak lew :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5540
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Sikorski miał rację, a takie było oburzenie. Tęsknie za człowiekiem.

To nie jest wstawanie z kolan, a za przeproszeniem klękanie do pały.


Sikorski? Ten co jego żona nagminnie opluwa Polaków w swojej gazecie na równi z Grossem.
Nie tędy droga.


Tak ten co powiedział, że robimy Amerykanom Laskę. Niestety tak własnie jest.


Choćby temu różnej maści Mirki zaprzeczały. Cdn....y przypominały VAT a Arty, przypominały o uchodźcach.

Edzio ma rację i zgadzam sie z nim w 100%. To co z nami robią amerykanie to masakra. No i jeszcze te ostatnie zakupy. Miało iść z PGZ a idzie tyle kasy do amerykanów.

Mam nadzieje, że moi rodacy wreszcie zaczną myśleć przy urnach, a takie arty i cdny pójdą z torbami.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 17:20  
Cytuj
A dlaczego ty o lasce przypominasz zarumieniony czy ty wiesz co jego zona pisze o nas, rasowe polakożerstwo.
Edo zaledwie zaczął deliberować nad złożonym zagadnieniem Andrzejku, nie jest tak emocjonalny jak ty, daj mu czas.

Tobie i tak,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5540
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
A dlaczego ty o lasce przypominasz zarumieniony czy ty wiesz co jego zona pisze o nas, rasowe polakożerstwo.
Edo zaledwie zaczął deliberować nad złożonym zagadnieniem Andrzejku, nie jest tak emocjonalny jak ty, daj mu czas.

Tobie i tak,,,


Przypominam bo sie z tym zgadzam. Możesz zakrzykiwać i podawać kolejne argumenty, przypominać o Vacie, uchodźcach i co tam sobie jeszcze wymyślisz. Nie zmienia to fakty, że wtedy i dziś robimy laskę amerykanom.

Moje emocje zostaw w spokoju. Przestań manipulować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 17:33  
Cytuj
Andrzejku, moje stanowisko wyłożyłam wcześniej, nie przeczytałeś. twoje jest dość wątłe i emocjonalne, albo nie zauważyłam.

CYTAT
Z tym VAT-em to uważaj Pepsi bo to 300 mld zniknęło u kogoś w kieszeni z naszych danin jakże bliskich sercu Andrzejka. To musiał być dla niego moralny kryzys i psychiczny dołek.

Ostatnio mamy szerokopasmowe pobudzenia emocjonalne, wpierw Biedroń a'la Palikot sponsorowany przez Reich, potem "taśmy" Jarosława nagrane przez leszcza co chciał ale nie dostał, vice prezydent USA prosi o dogadanie się z diasporą żydowską, omijając jak diabeł święconej wody słowa "bez spadkowego i sprawiedliwego" wybierając prawnie dozwolone "restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości" co jest niczym nowym pod Słońcem, naprawdę mógł powiedzieć inaczej gdyby musiał (tak jak te pismaki za srebrniki). Potem dziennikarz w USA mówi co chce i gazeta w Jerozolimie pisze co chce A wszystko to w czasie oswajania Iranu przed produkcją broni jądrowej i końca spokojnego snu w Izraelu.

W rezultacie mieszanki medialnej źródła przekazanych wiadomości zaprzeczają ze "słowa" padły albo przepraszają za "niefortunne" wyrażenie się. No cóż to tylko słowa a nie mowa ślepej nienawiści. PAD staje na wysokości zadania dwukrotnie, raz dyskretnie kanałami personalnymi doprowadzając dziennikarkę CBS do wycofania pomówienia i drugi raz uzależniając spotkanie V4 w Izraelu od o publicznej deklaracji zajmowanego stanowiska przez premiera Benjamina Netanjahu. Dużo szumu i widzę Victora bo nikt nie może powtórzyć takich bredni nie narażając się na śmieszność.

Nastąpiła jednak rzeczywiście pozytywna zmiana, nie ma już zasłużonych naganiaczy 'pożytecznych' typu Cimoszka at consortes w kraju, ugryźli się w język wyczuwając grę. Nauka nie poszła w las.

No a Zybertowicz walczy z Bolkiem jak lew :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1355
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Wchodzenie w tyłek Wujka Sama nie okazało się jednak dobrym pomysłem na prowadzenie polityki zagranicznej.

Późno ale doszło smiech2
A co Ciebie przekonało ? umiech


CYTAT
Sikorski? Ten co jego żona nagminnie opluwa Polaków w swojej gazecie na równi z Grossem.
Nie tędy droga.

Żona opluwa Polskę, a Sikorski Amerykę smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 693 694 695 696 697 698 699 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »