NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 684 685 686 687 688 689 690 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
Znałem kilka osób z tego środowiska.
Polowanie tylko na piękne zdrowe okazy.
Dokarmianie? Jakie dokarmianie????
Selekcja chorych i słabych? Po co?

Oczywiście są też dobrzy myśliwi wywiązujący się ze swoich statutowych obowiązków. Ale są w mniejszości...

A najlepsze, napiszę Ci na pw.


Dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 13:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 14:24  
Cytuj
http://telewizjarepublika.pl/to-historyczny-wynik-tego-nikt-jeszcze-nie-dokonal-w-polsce-udalo-sie-obecnemu-rzadowi,75235.html?fbclid=IwAR2OY-QQN7XHjg4rEZzthTEvRHKDmNZPDW8KXnVdxyU5fn9miTSHcZBjFqM Za czasów miłościwie panującego tuska oczywiście wyniki były dużo lepsze smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
...

Problem leży gdzie indziej. Tylko że tłumaczenie osobie twojego pokroju wszelkich niuansów w tej sprawie ( chociażby zagubienie przez TVN wszystkich materiałów ) wykracza poza moje możliwości. Nie dla każdego warto podejmować wysiłek , dla ciebie z całą pewnością nie.neutralny


Przecież mnie nie znasz, nic o mnie nie wiesz, więc o jakim "moim pokroju" piszesz ? :szok:
Ta wypowiedź to chyba nie najlepiej o Tobie świadczy … chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


O kim Andrzejku,,, poszukują materiałów źródłowych Durczoka? Chyba nie Stokrotek cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
http://telewizjarepublika.pl/to-historyczny-wynik-tego-nikt-jeszcze-nie-dokonal-w-polsce-udalo-sie-obecnemu-rzadowi,75235.html?fbclid=IwAR2OY-QQN7XHjg4rEZzthTEvRHKDmNZPDW8KXnVdxyU5fn9miTSHcZBjFqM Za czasów miłościwie panującego tuska oczywiście wyniki były dużo lepsze smiech2


Komu konkretne mamy klaskać? co
Partia komuś coś dała?



smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
...

Problem leży gdzie indziej. Tylko że tłumaczenie osobie twojego pokroju wszelkich niuansów w tej sprawie ( chociażby zagubienie przez TVN wszystkich materiałów ) wykracza poza moje możliwości. Nie dla każdego warto podejmować wysiłek , dla ciebie z całą pewnością nie.neutralny


Przecież mnie nie znasz, nic o mnie nie wiesz, więc o jakim "moim pokroju" piszesz ? :szok:
Ta wypowiedź to chyba nie najlepiej o Tobie świadczy … chytry


Może i rzeczywiście nie najlepiej to świadczy o mnie niemniej twoje teksty " o wyrokach" za aferę Wafel SS też nie wróżą zbyt dobrze.
Jeżeli nie rozumiesz różnicy pomiędzy postawieniem zarzutów a wyrokiem skazującym to tym samym ustawiasz się w określonej roli.
Więc niby cię nie znam a wiem wszystko....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 18:25  
Cytuj
Obrazek

a jak w tym czasie rosła kwota wolna od podatku 😒

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 18:29  
Cytuj
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,znowu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 18:40  
Cytuj
uśmiech do końca świata i jeden dzień dużej. uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 18:47  
Cytuj
Jest taki dzień?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 22:14  
Cytuj
"Władze pomorskiego Prawa i Sprawiedliwości wykluczyły z partii radnego powiatowego z Kościerzyny Dariusza Jantę za jego wpis w internecie dotyczący zamordowanego prezydenta Gdańska śp. Pawła Adamowicza."

W każdej partii są czarne owce. Ale nie każda partia umie robić z tym natychmiastowy porządek.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 06:44  
Cytuj
z Pawłowicz też zrobili porządek ok

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

a jak w tym czasie rosła kwota wolna od podatku 😒

Obrazek











Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 10:47  
Cytuj
Edo zadowolony nawet z podatków. Przedsiębiorca zadowolony z podatków.
Teraz wierze że jesteś zwykłym użytkownikiem i zaglądasz tu czasem hobbistycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 11:31  
Cytuj
Ale mnie wyczułeś.umiech

Podatki -składki na ZUS rosną rokrocznie odkąd pamiętam. Co najmniej od dwudziestu lat. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka...umiech
Np składka zdrowotna jest naliczana jako procent od przeciętnego wynagrodzenia. Skoro ono wzrosło to składka też wzrasta. Żeby to zmienić trzeba by zmienić cały system. Tylko kto ma to zrobić? Podkarpackie dewianty czy Andrzejek cytujący TVN24? Litości.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 11:33  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
Ale mnie wyczułeś.umiech

Podatki -składki na ZUS rosną rokrocznie odkąd pamiętam. Co najmniej od dwudziestu lat. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka...umiech
Np składka zdrowotna jest naliczana jako procent od przeciętnego wynagrodzenia. Skoro ono wzrosło to składka też wzrasta. Żeby to zmienić trzeba by zmienić cały system. Tylko kto ma to zrobić? Podkarpackie dewianty czy Andrzejek cytujący TVN24? Litości.uśmiech


Dobra bądźmy poważni tą kwote wolną co im szkodzi... albo jakieś ulgi na umowy kontraktowe, zarobiłem troche i tyle na pocztę trzeba zanieść podatku i jeszcze 10zł prowizja bo płace w polskiej placówce podatek do polskiego urzędu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 13:29  
Cytuj
Jak dla mnie to ZUS i KRUS w ogóle powinny być zlikwidowane. Niestety nikt mnie nie pytał o zdanie.

Kwota wolna , a uściślając jej zwiększenie to konieczność.
Nie mam natomiast żadnych ale to żadnych wątpliwości że jak koalicja oszustów z gumofilcami wróci do władzy to będzie powtórka z lat 2007-2015. A to co jest teraz przy tamtym co było jawi się jako dziecięca igraszka...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
...

Problem leży gdzie indziej. Tylko że tłumaczenie osobie twojego pokroju wszelkich niuansów w tej sprawie ( chociażby zagubienie przez TVN wszystkich materiałów ) wykracza poza moje możliwości. Nie dla każdego warto podejmować wysiłek , dla ciebie z całą pewnością nie.neutralny


Przecież mnie nie znasz, nic o mnie nie wiesz, więc o jakim "moim pokroju" piszesz ? :szok:
Ta wypowiedź to chyba nie najlepiej o Tobie świadczy … chytry


Może i rzeczywiście nie najlepiej to świadczy o mnie niemniej twoje teksty " o wyrokach" za aferę Wafel SS też nie wróżą zbyt dobrze.
Jeżeli nie rozumiesz różnicy pomiędzy postawieniem zarzutów a wyrokiem skazującym to tym samym ustawiasz się w określonej roli.
Więc niby cię nie znam a wiem wszystko....umiech


Hmm, niby nie wyrok, a wyrok … w jaki sposób, ja taki ciemny mogę to ogarnąć ? Pomożesz mi ? potluczony

https://www.tvp.i(...)-hitlera

Nie wydaje Ci się, że zbyt łatwo oceniasz ludzi? To znowu nie świadczy zbyt dobrze o Tobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 14:31  
Cytuj
Bije się w pierś - nie słyszałem o tym. Ale nawet moja niewiedza ( że jeden z głupków od afery Wafel SS dobrowolnie poddał się karze) niczego nie zmienia w ocenie tej sprawy.
Jak dla mnie to cała ta gromadka powinna otrzymać jak najsurowsze wyroki , łącznie z panami z TVN. No bo co mają do ukrycia skoro im materiały zaginęły?umiech


Jedną z moich największych wad jest impulsywność. Nic nie poradzę na to że oceniam kogoś na podstawie pierwszego wrażenia , czasem jednego słowa. Zazwyczaj trafiam....umiech
W każdym razie uznaję swoją winę i jak pisałem powyżej biję się w pierś.


https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/urodziny-hitlera-jest-akt-oskarzenia-6339405469431425a%3famp=1

Do sądu dopiero trafił akt oskarżenia. Trochę to jeszcze potrwa. A żeby nie było tak kolorowo to pisałeś że zapadły pierwsze wyroki. A zapadł jeden wyrok. Czyli manipulacja z twojej strony...uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 15:00  
Cytuj
Nie zginęły.
W 21 wieku? Gdzie na przepastnych serwerach kopie tworzone są w kilku miejscach?

potluczony

Podejrzewam, że trudniej było to wykasować ze wszystkich miejsc niż przez "przypadek" usunąć.

Kara finansowa plus paragrafy dla dziennikarzy pogrążyłyby tą polskojęzyczną stację...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 16:52  
Cytuj
Wielkie i potężne moce szukały i skoro nie znalazły a Żorżeta ogłosiła nikt szukać już nie będzie. Co by było gdyby znalazł?

PS
Z nim?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ale mnie wyczułeś.umiech

Podatki -składki na ZUS rosną rokrocznie odkąd pamiętam. Co najmniej od dwudziestu lat. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka...umiech
Np składka zdrowotna jest naliczana jako procent od przeciętnego wynagrodzenia. Skoro ono wzrosło to składka też wzrasta. Żeby to zmienić trzeba by zmienić cały system. Tylko kto ma to zrobić? Podkarpackie dewianty czy Andrzejek cytujący TVN24? Litości.uśmiech


Dobra bądźmy poważni tą kwotę wolną co im szkodzi... albo jakieś ulgi na umowy kontraktowe, zarobiłem trochę i tyle na pocztę trzeba zanieść podatku i jeszcze 10zł prowizja bo płace w polskiej placówce podatek do polskiego urzędu.


Nie martw się, będzie wprowadzona zmiana kwoty wolnej od podatku w życie, z rok im zajmie przepisanie prawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Ale mnie wyczułeś.umiech

Podatki -składki na ZUS rosną rokrocznie odkąd pamiętam. Co najmniej od dwudziestu lat. Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka...umiech
Np składka zdrowotna jest naliczana jako procent od przeciętnego wynagrodzenia. Skoro ono wzrosło to składka też wzrasta. Żeby to zmienić trzeba by zmienić cały system. Tylko kto ma to zrobić? Podkarpackie dewianty czy Andrzejek cytujący TVN24? Litości.uśmiech


no ty nie zmienisz. przyzwyczaiłeś się smiech2

a prezydent obiecał smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 18:04  
Cytuj
Pewnie Andrzejku w TVN24 podsuwają ci rozwiązania odnośnie zmian mnie jednakowoż w to nie mieszaj....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 684 685 686 687 688 689 690 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »