NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 665 666 667 668 669 670 671 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 21:29  
Cytuj
A coś nowego napisałeś Andrzejku?

Obrazek

Grupa bogatych krajów sprzeciwiła się przyjęciu "z zadowoleniem" alarmistycznego raportu ONZ o ociepleniu – raport więc jedynie "odnotowano"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 21:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
Ile razy juz to pisałaś. To jakis trollowy szablon? Jestes prostytutką to piszesz brednie, które nijak mają się do rzeczywistości.
Jakie inwestycje? Przecież rząd tylko składa obietnice bez pokrycia. Jedyna inwestycja rządu to 500+ które nie podnosi dzietności a utrwala patologie.
Miały być okrety ze stoczni Gryfia?
Miały być samochody elektryczne?
Co tam jeszcze obiecali glupim wyborcom?

Co mamy? Kolejne podatki i opłaty. Kolejne grupy społeczne domagają się podwyżek. Żadna nie dostaje więc protestują. Mamy również prostytutki jak ty które czarują rzeczywistość.

Kolejna sprawa to afera z KNF. To rządy mafijne jak za PO. Nic się nie zmieniło po za świniami przy korycie.

Ps.
Rząd zabiera pracujacym 40% na dzień dobry. Pozniej pobiera kolejne podatki a prostytucja pisze, ze bogacimy sie pracowitością. To procentowo ile nam zostaje, tym pracujacym?
Chyba beneficjeci socjalu bogacą sie z pracowitości pozostałych.😧😧

Ps2.
A może coś jeszcze o luce vatowskiej w latach 2016 i 2017?. Co masz w instrukcji? Dziennikarze Rzeczypospolitej twierdzą ze wynosi 76 miliardów. W 2 (dwa) lata. Jak ta walka wygląda?

https://www.rp.pl/Opinie/305079899-Skromne-wyniki-walki-z-luka-VAT.html








Jak Andrzejku chcesz o luce VAT-owskiej ( żebyś zrozumiał o czym piszesz bo teraz kompletnie nie czaisz tematu) to masz:

https://www.googl(...)1?espv=1

https://finan(...)0_0.html


Zmniejszenie luki w VAT nie oznacza jej likwidacji. Przeczytaj to na spokojnie i nie wypisuj bredni , którymi się wyłącznie kompromitujesz Andrzejku...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 06:23  
Cytuj
Edzio nie pisałem o całkowitej likwacji. Swoją radę weź do siebie. Tylko zrozum co czytasz. Bez tego nie ma sensu byś zaczął czytać. Nadal będziesz się kompromitował.

Proponuję ze spokojem zajrzeć do linka RP, który wcześniej wkleiłem umiech


Edzio po co te rekompensaty skoro podwyżki będą znikome?


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 07:00  
Cytuj
Rekompensaty tylko o to by poparcie nie spadło. Kolejny utopijny pomysł socjalistów. PiS wciąż- lewa, lewa :zaklopotany

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 07:24  
Cytuj
CYTAT
Czy wystarczyłoby:
zlikwidować Fundusz Kościelny,
zlikwidować odpłatne "lekcje" religii,
zlikwidować refundacje składek ZUSowskich za duchownych
by zaoszczędzone środki zupełnie zmieniły sytuację niepełnosprawnych,
schorowanych w Polsce?

Jestem przekonany że tak.

Przy tym nie wspomniałem o opodatkowaniu instytucji kościelnej.


Oklepane populistyczne hasełka bazujące na skłonnościach Polaków do osądzania zbiorowego i zazdrości...

Socjotechnika niskich lotów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
Edzio nie pisałem o całkowitej likwacji. Swoją radę weź do siebie. Tylko zrozum co czytasz. Bez tego nie ma sensu byś zaczął czytać. Nadal będziesz się kompromitował.

Proponuję ze spokojem zajrzeć do linka RP, który wcześniej wkleiłem umiech


Edzio po co te rekompensaty skoro podwyżki będą znikome?


Obrazek



Andrzejku jeżeli za rządów PO-PSL luka w VAT była przez Komisję Europejską ( czyli demokratyczny i praworządny organ który kochasz) obliczana na 21 % a teraz na 14 % to sam pomyśl ( używając swojego bankowego i analitycznego umysłu) czy jest jej zmniejszenie czy nie?
Teraz użyj ponownie swojego analitycznego umysłu i policz ile to jest w miliardach złotych....umiech
Policz sobie ile by było tej luki gdyby pozwolić obrońcom praworządności dalej rządzić. A potem weź głęboki oddech i napisz że PiS=PO.smiech2
Nikt nie twierdzi że przyszedł PiS i temat mafii VAT-owskiej jest zlikwidowany. Jest po prostu poprawa tego co było..

Ciekawe co opowiada się o Biereckim zwłaszcza że w latach 2007-2015 żaden prokurator do niego nie zapukał.umiech
Np w sprawie SKOK Wołomin , przecież to był ogromny przekręt.
To nic że chłopcy z WSI zrobili przewał skoro teraz można to zapisać na konto PiS... umiech

Na temat rzekomej podwyżki proponuję ci taki układ jak jakiemuś ziomkowi co tu kilka stron temu gwarantował że indywidualny użytkownik dostanie podwyżkę w zakresie 20-30%. Załóżmy się o to czy taka podwyżka nastąpi? Kto przegra jest fujarą łykającą propagandę niczym młody pelikan. Wchodzisz?
Po pierwsze URE nie wydał jeszcze jakiejkolwiek zgody na taką podwyżkę. Po drugie gdyby pisiory to wprowadzili ( i to jeszcze w roku wyborczym ) tzn że są kretynami. Nie są zbyt mądrzy ale o kretynizm ich nie podejrzewam. Więc jak przyjmujesz zakład?umiech

Ciekawa wymiana tweetów ws podwyżek i ewentualnych dopłat:


https://mobil(...)36205056

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 17:57  
Cytuj
Przeczytałeś artykuł z linka który wkleiłem? Widać, że nie bardzo, nawet nie czytałeś tych co sam wklejałeśumiechumiech No chyba, że były niezrozumiałe umiechumiechumiech. To się zdarza. Nie przejmuj się umiech

Nie ma żadnej poprawy lub jest znikoma, poczytaj umiech i nie kompromituj się umiech

Co do Biereckiego to mafijne rządy PO i PIS nic nie zrobią. PO nic nie zrobił PIS i na odwrót. No ale są tacy co myślą, że rząd działa w ich najlepszym interesie umiech

Zakładu nie przyjmuję. To dziecinne. Nie odpowiedziałeś na pytanie po co ten fundusz rekompensat skoro nie będzie podwyżek?

A ta wymiana tweetów nie jest ciekawa umiech No ale dla kogoś płytkiego z rozumem typowego mirka może być ciekawe umiech Jestem w stanie to zrozumieć umiech

Widzę zmianę warty. umiech Prostytutki się zmieniają, Alfons pozostaje bez zmian umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 18:27  
Cytuj
Wartość luki VAT za lata 2016 i 2017 wynosi zatem łącznie 76 mld 260,4 mln zł i jest niższa niż w dwóch poprzednich latach (2014 i 2015) o 6 mld 371,6 mln zł, co stanowi niecałe 10 proc. luki VAT w tych latach.

To cytat z twojego linku. Jeżeli nawet przyjąć twój tok myślenia ( a raczej punkt widzenia ekonomistów z PO) to różnica ponad 6 miliardów złotych dla mnie nie jest to nieznaczna różnica.umiech

Wyborcza kuźnia to profil propagandowy Platformy Obywatelskiej na fejsie. Coś jak Szczochzburaka- dla głupków bez aspiracji! Ludzie którym TVN nie starcza mają takie śmieszne wymagania i czerpią z nich pełną garścią wzorce ideowe ....smiech2

Jeżeli będzie ta podwyżka to co ci szkodzi spróbować Andrzejku?
umiech. Masz wygraną w cuglach...



Co do Biereckiego to łączenie go np z aferą SKOK Wołomin to propaganda obrońców praworządności. I tych ze skrzydła podkarpackich dewiantów i tych co siebie określają bezpartyjnymi wolnosciowcami.umiech
Byłbym skłonny uwierzyć w te bajki tylko jedno pytanie mnie wciąż nurtuje. Czemu nie dostał zarzutów razem z chłopakami z wojskówki?
A poza tym chłopcy z wojskówki ( zarząd SKOK Wołomin) dali kupę kasy na produkcję filmu o Bolku. Nie wierzę że Bierecki czy jakikolwiek inny pisior wyłożyłby złotówkę na to arcydzieło sztuki filmowej. To już by prędzej dali na "Mgłę" czy jakieś inni dzieło pisowskiej propagandy. Reasumując to stek bzdur powielany przez szumowiny związane z PO. Takie jak ty Andrzejku ...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy wystarczyłoby:
zlikwidować Fundusz Kościelny,
zlikwidować odpłatne "lekcje" religii,
zlikwidować refundacje składek ZUSowskich za duchownych
by zaoszczędzone środki zupełnie zmieniły sytuację niepełnosprawnych,
schorowanych w Polsce?

Jestem przekonany że tak.

Przy tym nie wspomniałem o opodatkowaniu instytucji kościelnej.


Oklepane populistyczne hasełka bazujące na skłonnościach Polaków do osądzania zbiorowego i zazdrości...

Socjotechnika niskich lotów.


Ale najniższych lotów socjotechnika stosowana jest przez kościół duchowieństwo media katolickie itp. przekaz zrozumiały jest nawet dla ludzi bez pełnej szkoły "powszechnej" rozumiały przekaz kościoła i duchownych i ślepo w tym trwały.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 18:58  
Cytuj
Andrzejek naprowadza na ścieżkę ze złodziejstwo VAT-u było dobre. Przyzwolenie kasty było nawet lepsze. Gdzie ja to już widziałam?

Obrazek
Na warszawiakach nic nie robi wrażenia.



https://lol24.com/fotki/polityczne/musisz-usiasc-miedzy-ksiegowym-4926#large

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy wystarczyłoby:
zlikwidować Fundusz Kościelny,
zlikwidować odpłatne "lekcje" religii,
zlikwidować refundacje składek ZUSowskich za duchownych
by zaoszczędzone środki zupełnie zmieniły sytuację niepełnosprawnych,
schorowanych w Polsce?

Jestem przekonany że tak.
Przy tym nie wspomniałem o opodatkowaniu instytucji kościelnej.


Oklepane populistyczne hasełka bazujące na skłonnościach Polaków do osądzania zbiorowego i zazdrości...

Socjotechnika niskich lotów.


Suche fakty. Można środki przesunąć by ratować ludzi którzy realnie potrzebują pomocy.
Twoje argumenty są żadne ale i tak dziękuję za komentarz.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 21:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 21:13  
Cytuj
Progres

Suche gnioty a nie fakty.
Potem co? Pieniądze na kulturę? A może na obronność, dyplomację, socjal, zusy zlikwidować... - tylu sierotkom można by było pomóc. Na złotego melona przelać....

"Twój" (bo to przecież nie twój tok rozumowania, tylko populistyczny chłam rozsyłany po sieci) tok rozumowania prowadzi donikąd.

Art - zajechała tą polskojęzyczną Niemkę aż miło.

Agnieszeczko - możesz rozwinąć myśl?

Bo z tego nic nie da się zrozumieć...

CYTAT

Ale najniższych lotów socjotechnika stosowana jest przez kościół duchowieństwo media katolickie itp. przekaz zrozumiały jest nawet dla ludzi bez pełnej szkoły "powszechnej" rozumiały przekaz kościoła i duchownych i ślepo w tym trwały.


Jakieś konkrety?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 21:44  
Cytuj
Mirek nie możesz zaprzeczyć jakoby to była nieprawda. Idąc tym tokiem rozumowania dochodchodzimy do dość kontrowersyjnego wniosku. Kościół dostaje to co należy się potrzebującym i schorowanym w ciężkiej sytuacji życiowej.

Cieszy mnie że zauważyłeś że tego typu rozumowanie coraz częściej występuje w sieci. W sieci jest to co u ludzi w głowach.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 21:48  
Cytuj
Nie będę się kopał z betonem.
Mogę za to zaprzeczać, i zaprzeczam.
Upraszczanie to jedna z metod mieszania ludziom w głowach.
Inna metoda - to bazowanie na chciwości lub innych emocjach - nawet pozornie właściwych. Ale to dla ciebie za trudne do zrozumienia jak widać.potluczony

Sieć to śmietnisko i miejsce zasiewania idiotyzmów w słabych, naiwnych umysłach. Dałeś się nabrać na bardzo prosty trik socjotechniczny i bronisz go... bo co ci pozostało?

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 22:11  
Cytuj
Mirek też miałem ochotę nawymyslać ci od betonów. Nie ma to sensu. Argument etPo prostu mamy rózne zdanie na pewne sprawy. Argumentum ad personam to dla mnie prymitywny zabieg socjotechniczny

Sieć to śmietnisko. W ludzkich głowach bałagan. W państwie też niepoukładane.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 06:22  
Cytuj
Edzio, 6 miliardów to dużo ale to nie jest taka znacząca zmiana o jakiej tu piejecie z zachwytu umiech nadal to są dziesiątki miliardów rocznie. PR znacząco przewyższa zysk umiech no ale dobrze, że to wreszcie zrozumiałeś umiech

Zakładów nie przyjmuje z zasady, nie jestem zwolennikiem podwyżki i nie kibicuje jej umiech
Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie po co ten fundusz? Skok na kasę?

Biereckiemu nie postawiono zarzutów z tego samego powodu z którego nikt z PO ni dostał takich. Dziwne że tego nie ogarniasz umiech No ale nie chce mi sie już tego pisać po raz kolejny umiech

Ezio, takie prostytutki jak ty, art i pozostali PR'owcy dojnej zmiany nie zmienią rzeczywistości. Ta uwielbiana przez ciebie dojna zmiana oszustów niczym nie różni sie od PO. Możesz zaprzeczać, tylko co to zmieni umiech


Art, co ty masz w tej głowie? Nie rozumiesz co czytasz ale chętnie zabierasz głos i interpretujesz własne szumy z głowy umiech

Polecam dla partyjnego betonu i prostytutek umiech

Morawiecki zwariował! Podatkowy armagedon 2019. Od nowego roku cała masa podwyżek i zmian w podatkach [ZESTAWIENIE]

https://nczas.com/2018/12/11/morawiecki-zwariowal-podatkowy-armagedon-2019-od-nowego-roku-cala-masa-podwyzek-i-zmian-w-podatkach-zestawienie/?fbclid=IwAR3p1EZYnG7u4bdZMGVq-S8EE08slfBDl8LA7VicWjxn9F4B4S_ZIltDTxs

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 07:45  
Cytuj
Nagroda za Princpolo poszła...

"Gwiazda TVN Bertold Kittel został uznany Dziennikarzem Roku 2018 w plebiscycie Grand Press. Podczas 22. gali finałowej, która odbyła się we wtorek w warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN Kittela wraz z jego zespołem chwalono za to, że „wraz z zespołem wywołał społeczną debatę o problemie od lat w Polsce bagatelizowanym”. Tak, tak... chodzi o materiał „Superwizjera” o neonazistach."

goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
Edzio, 6 miliardów to dużo ale to nie jest taka znacząca zmiana o jakiej tu piejecie z zachwytu umiech nadal to są dziesiątki miliardów rocznie. PR znacząco przewyższa zysk umiech no ale dobrze, że to wreszcie zrozumiałeś umiech

Zakładów nie przyjmuje z zasady, nie jestem zwolennikiem podwyżki i nie kibicuje jej umiech
Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie po co ten fundusz? Skok na kasę?

Biereckiemu nie postawiono zarzutów z tego samego powodu z którego nikt z PO ni dostał takich. Dziwne że tego nie ogarniasz umiech No ale nie chce mi sie już tego pisać po raz kolejny umiech

Ezio, takie prostytutki jak ty, art i pozostali PR'owcy dojnej zmiany nie zmienią rzeczywistości. Ta uwielbiana przez ciebie dojna zmiana oszustów niczym nie różni sie od PO. Możesz zaprzeczać, tylko co to zmieni umiech


Art, co ty masz w tej głowie? Nie rozumiesz co czytasz ale chętnie zabierasz głos i interpretujesz własne szumy z głowy umiech

Polecam dla partyjnego betonu i prostytutek umiech

Morawiecki zwariował! Podatkowy armagedon 2019. Od nowego roku cała masa podwyżek i zmian w podatkach [ZESTAWIENIE]

https://nczas.com/2018/12/11/morawiecki-zwariowal-podatkowy-armagedon-2019-od-nowego-roku-cala-masa-podwyzek-i-zmian-w-podatkach-zestawienie/?fbclid=IwAR3p1EZYnG7u4bdZMGVq-S8EE08slfBDl8LA7VicWjxn9F4B4S_ZIltDTxs




Jasne Andrzejku co to jest te 6 miliardów w porównaniu do tych 100 milionów dla partii politycznych o które tak często się unosisz ...umiech.

Nie mam pojęcia po co się tworzy jakiś fundusz. Mimo wszystko podtrzymuję twierdzenie że dla indywidualnych użytkowników nie będzie żadnych podwyżek. Gdyby pisiory to wprowadzili świadczyłoby to o ich ogromnej głupocie , a może nawet o tym że Morawiecki tak naprawdę działa na szkodę PiS.

W sprawie SKOK Wołomin winowajcami są chłopcy z wojskówki. Ci z tych zlikwidowanych przez Macierewicza profesjonalnych służb , które były naszym okiem i uchem na świat. Bierecki nie dostanie zarzutów bo ma z tą sprawą mniej więcej tyle wspólnego co np Tusk. Przypisywanie tej afery PiS to narracja sztabu PO , w którą ładnie się wpisujesz. Gdybym nie wiedział o tobie tego co wiem , to może nawet byłbym zdziwiony. Ale nie jestem!smiech2

Pisałem ci już ileś razy , napiszę po raz kolejny. Na forum wyzywasz ludzi od prostytutek , a jak dzwoniłeś z ofertą kredytową byłeś służalczo milutki. Taki z ciebie zakłamany człowiek , niby wielki znawca tematu a tak naprawdę mały zakompleksiony grubasek w średnim wieku. umiech
A poza tym z nas dwóch mi PiS nie płaci , w twoim przypadku można dywagować..

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Nagroda za Princpolo poszła...

"Gwiazda TVN Bertold Kittel został uznany Dziennikarzem Roku 2018 w plebiscycie Grand Press. Podczas 22. gali finałowej, która odbyła się we wtorek w warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN Kittela wraz z jego zespołem chwalono za to, że „wraz z zespołem wywołał społeczną debatę o problemie od lat w Polsce bagatelizowanym”. Tak, tak... chodzi o materiał „Superwizjera” o neonazistach."

goodgoodgood


W kategorii najlepsza charakteryzacja i scenariusz adaptowany reportaż Wafel SS zasłużył nawet na Oscara. A skoro Polin jest w tle to tym bardziej ...umiech


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 10:19  
Cytuj
Jak to kapral bolek układał się z jaruzelem....


Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 11:20  
Cytuj
Ja się już cieszę z podwyżki cen prądu. Ty też się ciesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 11:29  
Cytuj
A o ile ci podnieśli figlarzu?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Ja się już cieszę z podwyżki cen prądu. Ty też się ciesz.


Podróbko, a może wyjaśnij wszystkim jakie zapisy prawne i przez kogo asygnowane są przyczyną tego wzrostu cen?chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 13:22  
Cytuj
Jednak nie będzie podwyżek prądu. Jaka szkoda tyle się chłopcy ze sztabu PO ( Andrzejek i spółka) natrudzili a tu zonk:

https://www.googl(...)gii.html

O ile pomysł tej podwyżki był poroniony o tyle można się doszukiwać drugiego dna tej sprawy. Każdy rząd nieważne czy z PO czy z PiS robi czasem takie wrzutki żeby odwrócić uwagę od czegoś co jest po cichu przepychane pod stołem. Rudy miał to opanowane do perfekcji, obawiam się że pisiory robią to samo...neutralny

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 665 666 667 668 669 670 671 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »