NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 605 606 607 608 609 610 611 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Bezczelni jeszcze chcą o zdanie pytać obywateli. Nie do pomyślenia w demokratycznym państwie sciana


nie chodzi o to o co wam chodzi :-)

PAD się nie podniesie po tym referendum. Frekwencja zostanie odpowiednio przeanalizowana w mediach zagranicznych. Będą pokazywali MN i komentowali na bieżąco przebieg referendum: "Polacy at mass byli jednak przeciwni zmianom SN/TK". Zrobią z uczestników MN margines. PAD się ugnie smiech2 bo on ma zaplecze "wszystkich" Polaków :szok:

Ty pierwszy Andrzejku skomentujesz brak poparcia dla reform. Zakład?
Ach te JOW-y na liście pytań,,, łyk, łyk. Wróci im duch bojownika "samodzielnie myślącego".


spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 17:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

a na dodatek cdn i art dosyć dobre pomysły i projekty kukiz15 nazywa antypolskimi i miesza się w tą grupę która chce wzniecić ten pożar sorry ale taka jest prawda, pis idealny nie jest


A ugrupowanie Kukiza nie ma do zaoferowania nic, poza wątpliwościami.


Wiesz ze tak nie jest. A przytakując propagandowym partyjnym postom typu art cdn nie stawiasz sie w dobrym świetle.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 19:18  
Cytuj
Ja mam zdanie odrębne, zawsze pisemnie umotywowane ok

PS
Ocena rzeczywistości i faktów to podstawa dialogu Klemensie. Impertynencje i emocje to oznaka słabszej głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
Ja mam zdanie odrębne, zawsze pisemnie umotywowane ok

PS
Ocena rzeczywistości i faktów to podstawa dialogu Klemensie. Impertynencje i emocje to oznaka słabszej głowy.


Często umotuwowane wpisem cdn..
Wszystkie niekorzystne poczynania pis przemilczane, zatuszowywane propagandowymi wpisami.

Kto dostanie i ile te podwyżki co juz z 1.5 miesiąca nie potrafisz odpowiedzieć tylko bałamucisz

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 20:11  
Cytuj
No dobrze odpowiem tylko podaj link do strony żebym sobie przypomniała ówczesne nastroje społeczne. Wszystko ma swoje miejsce i czas, rozumiesz?
Sugestie podwyżki ze strony nowej władzy oczywiście zlekceważę jako fantasmagorie. Myślę ze są ciekawsze sprawy na dzisiaj,,,

Obrazek




Jest nas tyle tutaj ze każdy może zrobić kontrybucje z własnego wysiłku, ty tez. Mnie interesują sprawy wielowarstwowe. Andrzejek stara się jak może, czasami lepiej, czasami gorzej. Niestety to akwarium i cień wcześniejszej działalności ograniczają mu swobodę manewru jako "wolnomyśliciela".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 21:24  
Cytuj
CYTAT


Co się tak podniecasz tym orelenem? Przecież stacje benzynowe są po to aby sprzedawać paliwo a nie spożywkę typu ser mąka czy cukier, tak? Zamknąć i stacje więc. Przypomnę Ci że zamysł ustawy miał pomóc małym rodzinnym sklepom.
Wytłumaczę to tak:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23705158,zakaz-handlu-w-niedziele-zabojczy-dla-malych-sklepow-nie-maja.html#Z_MT2



Podnieca mnie wiele rzeczy ale na pewno nie wynik gospodarczy Orlenu. Chciałem ci tylko delikatnie zasugerować że to co pisałeś o dramatycznej sytuacji w tej spółce po raporcie za IV kwartał 2017 było gówno warte. Już sam fakt że za cały rok ubiegły ta spółka osiągnęła najwyższy zysk w swojej historii , co normalnemu człowiekowi wystarcza za wszystko , ty wieszczyłeś koniec koniunktury i nadchodzące straty największego polskiego koncernu. To plus spadająca cena akcji miało być tego potwierdzeniem . Tymczasem akcje idą w górę a drugim kwartale zysk jest znowu rekordowy.
Czyli to co pisałeś jakiś czas temu nie potwierdziło się - jakie to symptomatyczne!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 21:43  
Cytuj
Art pracuj dalej ja moge tu zaglądać wyrywkowo i śmiać się jak się meczycie na bo blisko wybory. Link chcesz do tego co sama piszesz

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 21:46  
Cytuj
Nalegałeś wiec po ludzku chciałam pomóc zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 06:19  
Cytuj
No i "demokraci" odrzucili wniosek o referendum. Po co pytać obywateli? Głupie pomysły umiech


https://www.facebook.com/NarodowyObywatel/videos/639169113114690/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 08:42  
Cytuj
Demokracja demokracją ale ktoś tym wszystkim musi sterować!umiech
U nas rządziły mafie , służby i loże ( jak mawia Grzegorz Braun)- zawsze tak było. Demokracji u nas nigdy nie było - głupi kto twierdzi inaczej.


Solorz chyba rzeczywiście obawia się o przedłużenie koncesji:
https://twitter.com/i/status/1021901588762451968

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
Demokracja demokracją ale ktoś tym wszystkim musi sterować!umiech
U nas rządziły mafie , służby i loże ( jak mawia Grzegorz Braun)- zawsze tak było. Demokracji u nas nigdy nie było - głupi kto twierdzi inaczej.


Solorz chyba rzeczywiście obawia się o przedłużenie koncesji:
https://twitter.com/i/status/1021901588762451968



Rządziły? A co zmieniło się? Dobra zmiana jezyk Głupi co w nią wierzy jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 09:03  
Cytuj
Nic się zmieniło Andrzejku. Użyłem nieopatrznie czasu przeszłego. Jeżeli twierdzisz że ja napisałem że teraz jest inaczej to musisz chyba tych głupców poszukać bliżej siebie. Dużo bliżej!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Nic się zmieniło Andrzejku. Użyłem nieopatrznie czasu przeszłego. Jeżeli twierdzisz że ja napisałem że teraz jest inaczej to musisz chyba tych głupców poszukać bliżej siebie. Dużo bliżej!umiech


Dobrze, że się poprawiłeś jezyk A ja nic nie twierdzę. Wystarczy przeczytać twój wpis. umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 15:05  
Cytuj
CYTAT


Podnieca mnie wiele rzeczy ale na pewno nie wynik gospodarczy Orlenu. Chciałem ci tylko delikatnie zasugerować że to co pisałeś o dramatycznej sytuacji w tej spółce po raporcie za IV kwartał 2017 było gówno warte. Już sam fakt że za cały rok ubiegły ta spółka osiągnęła najwyższy zysk w swojej historii , co normalnemu człowiekowi wystarcza za wszystko , ty wieszczyłeś koniec koniunktury i nadchodzące straty największego polskiego koncernu. To plus spadająca cena akcji miało być tego potwierdzeniem . Tymczasem akcje idą w górę a drugim kwartale zysk jest znowu rekordowy.
Czyli to co pisałeś jakiś czas temu nie potwierdziło się - jakie to symptomatyczne!umiech


Jakoś nie widze aby ten kurs szedł w górę, swoje historyczne wyniki mieli kilka miesięcy temu i od tamtej pory są w trendzie spadkowym z lekkim wybiciem ostatnio. Skoro tak wg ciebie jest dobrze w orlenie który osiąga te wyniki dzięki Pisowi to dlaczego tego samego nie można zrobić w kghm czy tauron? Orlen to jest zwykła bańka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lip 2018r. 17:12  
Cytuj

Morawiecki chciał skompromitować Gesdorf, a ośmieszył samego siebie. Tajne zdjęcie z IPN okazało się fake newsem!



https://crowdmedia.pl/morawiecki-chcial-skompromitowac-gesdorf-a-osmieszyl-samego-siebie-tajne-zdjecie-z-ipn-okazalo-sie-fake-newsem/

Jeśli to prawda....
Wydawało mi się że Młody Morawiecki jest mądrzejszy. Niestety ten dyzma okazał się zwykłym pisowskim trollem. Ehh...

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 14:09  
Cytuj
CYTAT


Jakoś nie widze aby ten kurs szedł w górę, swoje historyczne wyniki mieli kilka miesięcy temu i od tamtej pory są w trendzie spadkowym z lekkim wybiciem ostatnio. Skoro tak wg ciebie jest dobrze w orlenie który osiąga te wyniki dzięki Pisowi to dlaczego tego samego nie można zrobić w kghm czy tauron? Orlen to jest zwykła bańka.


Ale ty pleciesz... Zobaczymy jaki będzie wynik Orlenu za 2018 i wtedy pogadamy kto miał rację? Ty wieszcąc katastrofę czy ja pisząc o normalnych wahaniach kursu. A może już ta katastrofa w Orlenie nieaktualna? uśmiech

A tu kolejny przykład jak PiS w przeciwieństwie do PO doi KGHM
https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/kghm-dywidenda-zysk,103,0,2410599.html

KGHM który nota bene zarobił w zeszłym roku ponad 1.5 miliardów złotych netto

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 14:13  
Cytuj
CYTAT

Morawiecki chciał skompromitować Gesdorf, a ośmieszył samego siebie. Tajne zdjęcie z IPN okazało się fake newsem!



https://crowdmedia.pl/morawiecki-chcial-skompromitowac-gesdorf-a-osmieszyl-samego-siebie-tajne-zdjecie-z-ipn-okazalo-sie-fake-newsem/

Jeśli to prawda....
Wydawało mi się że Młody Morawiecki jest mądrzejszy. Niestety ten dyzma okazał się zwykłym pisowskim trollem. Ehh...


Prędzej Andrzejku ci kaktus urośnie między nogami niż to się okaże prawdą. Ale fajnie że się zabezpieczyłeś tym magicznym "jeśli".umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 14:15  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 15:58  
Cytuj
Edo miej litość, nie dobijaj nas na weekend :-) Chciałam w spokoju się nie martwić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 16:53  
Cytuj
Tak jest pięknie pielęgniarki dostały podwyżki i gratulacje od proku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Morawiecki chciał skompromitować Gesdorf, a ośmieszył samego siebie. Tajne zdjęcie z IPN okazało się fake newsem!



https://crowdmedia.pl/morawiecki-chcial-skompromitowac-gesdorf-a-osmieszyl-samego-siebie-tajne-zdjecie-z-ipn-okazalo-sie-fake-newsem/

Jeśli to prawda....
Wydawało mi się że Młody Morawiecki jest mądrzejszy. Niestety ten dyzma okazał się zwykłym pisowskim trollem. Ehh...


Prędzej Andrzejku ci kaktus urośnie między nogami niż to się okaże prawdą. Ale fajnie że się zabezpieczyłeś tym magicznym "jeśli".umiech


Spoko, Suski już wziął winę na siebie umiech Źródło "Republika" umiech

Jak tam Edzio. Doczytałeś już ile kosztuje pracownik? umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Morawiecki chciał skompromitować Gesdorf, a ośmieszył samego siebie. Tajne zdjęcie z IPN okazało się fake newsem!



https://crowdmedia.pl/morawiecki-chcial-skompromitowac-gesdorf-a-osmieszyl-samego-siebie-tajne-zdjecie-z-ipn-okazalo-sie-fake-newsem/

Jeśli to prawda....
Wydawało mi się że Młody Morawiecki jest mądrzejszy. Niestety ten dyzma okazał się zwykłym pisowskim trollem. Ehh...


Prędzej Andrzejku ci kaktus urośnie między nogami niż to się okaże prawdą. Ale fajnie że się zabezpieczyłeś tym magicznym "jeśli".umiech


Spoko, Suski już wziął winę na siebie umiech Źródło "Republika" umiech

Jak tam Edzio. Doczytałeś już ile kosztuje pracownik? umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 18:59  
Cytuj
Ok Andrzejku czyli Suski a nie Morawiecki? W sumie wyglądają jak bliźniacy więc można się było pomylić.umiech

Szukam cały czas u twojego guru i nijak nie mogę dojść do sedna sprawy. Ale jak tylko rozwieję wszelkie wątpliwości natychmiast cię poinformuję Andrzejku. umiech

Ale ci się udało z tym kaktusem. Musisz Andrzejku być bardziej sceptycznie nastawiony do tego szmelcu który pojawia się w internecie.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 19:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2018r. 19:09  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 605 606 607 608 609 610 611 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »