NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 604 605 606 607 608 609 610 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lip 2018r. 19:34  
Cytuj
Kto to jest Andrzejku Obywatel DC?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2018r. 19:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lip 2018r. 06:21  
Cytuj
CYTAT
Kto to jest Andrzejku Obywatel DC?


Oceniaj treść, nie autora.


Fiskus skreślił 155 tys. podatników z rejestru VAT niezgodnie z prawem



Niemal 155 tys. podatników mogło zostać usuniętych z rejestru VAT niezgodnie z przepisami . Najnowsze wyroki wskazują, że skarbówka powinna była informować o tym w decyzjach, a nie zwykłych zawiadomieniach

http://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/1186940,fiskus-skreslil-155-tys-podatnikow-z-rejestru-vat-niezgodnie-z-prawem.html

Dobra zmiana jezyk


https://www.facebook.com/sokzburaka/videos/1587236308072687/

umiechumiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2018r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kto to jest Andrzejku Obywatel DC?


Oceniaj treść, nie autora.


W 1939r. roku wybucha II wojna światowa,która przyczynia się do zrujnowania Europy. Po zakończeniu wojny Europa wschodnia i część środkowej zostaje pod okupacją ZSRR.
W 1947r. roku powstaje plan odbudowy Europy, Stalin odmawia pomocy.

Polska.
Od 1944 do 1989 Polska nie jest państwem suwerennym.
Po roku 1989 poprzednia władza ma się dobrze.
w 2016r. zostaje wprowadzony program 500+.

Norwegia.
W 1969r. w Norwegii odkryto potężne złoża ropy naftowej.
W 1972r. powołano do życia norweski państwowy koncern naftowy Statoil .

Wielka Brytania.
Warto poczytać o Imperium brytyjskim,latach 1858–1947 oraz jaki interes Anglia miała w Iranie.

W 1975 r. "królowa Elżbieta II nacisnęła pozłacany guzik w centrum operacyjnym koncernu British Petroleum w szkockim Aberdeen. W ten uroczysty sposób monarchini uruchomiła 209 kilometrowy rurociąg, którym po raz pierwszy popłynęła ropa naftowa z terminalu w Cruden Bay do rafinerii w Gragenmouth. W gospodarczej historii Wielkiej Brytanii rozpoczęła nowa epoka".

Ja również zastanawiam się kto to obywatel DC ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lip 2018r. 09:28  
Cytuj
Już ocenili Andrzejku zobacz na komentarze...
Poza tym że pomylił kwoty netto z brutto , uśrednił kwoty według z dupy wyjętego wzoru i zapomniał dodać że opodatkowanie pracy w niezwykle bogatej Szwecji wynosi około 60 % to napisał samą prawdę. Żeby tylko Morawiecki się o tym nie dowiedział bo się zaraz okaże że można jeszcze podnieść składki.umiech

Co do Szczocha , no cóż człowiek cytujący taki szajs nie musi robić nic więcej. Tym bardziej że wszelkie wątpliwości rozwiał już dawno.smiech2
Autor Bartosz Wieliński z GW - autorytet w sam raz dla bezpartyjnych wolnościowców ze sztabu PO. Wieliński już od dawna walczy o JOW-y , koniec partiokracji i wszystkie inne postulaty kukizowców.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lip 2018r. 22:05  
Cytuj
Pomylił netto z brutto umiech Oj Edzio umiech No i czytanie ze zrozumieniem u ciebie i Dalibora, no dajecie umiech

Senacka komisja przeciwna referendum prezydenta

Czytaj więcej na https://fakty(...)n=chrome




Po co pytać o zdanie wyborcówumiech Sondaże wystarcząumiech Są tańsze umiech A tyle można na nich oprzeć umiech Demokraci umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lip 2018r. 22:43  
Cytuj
Dobrze Andrzejku a myślisz że Bartosz Wieliński z GW , który jest przez ciebie linkowany jest zwolennikiem zmian w konstytucji? umiech

Ciekawe ilu bezpartyjnych wolnościowców linkuje redaktora Wielińskiego? Pewnie multum.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lip 2018r. 22:50  
Cytuj
Krugej jako mistrz czwartego kwartału pewnie potrafisz to wytłumaczyć?
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23699010,orlen-zyskal-na-zakazie-handlu-w-niedziele-sklepy-z-rekordowymi.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 05:45  
Cytuj
hmm obserwujemy wysyp plejady gigantów cool Jędrek był czujniejszy od legendarnego tekstu popełnionego przez redaktora Wielińskiego o tym jak to Niemcy są zdegustowani rządami PiS. Artykuł opublikowano po... 10 dniach nowych rządów. Musieli dostać kablem anty-systemowego gotowca von Zentral prowadzącej smiech2 Jędrek wiedział na rok przed faktem! bestia przenikliwości i samoanalizy temporalnej.

Na tym odcinku forumowicze mają doskonale utrwalone wrażenia jak to jest :-) Pure joy and pleasure :-)

Centrala nie wybaczy spadku obrotów sprzedaży detalicznej, będą stymulować wzrost aktywności Obywateli RP i innych Ruchów Oddolnych pod Sejmem i supermarketami. Dyżurni na internecie zawiedli, ciemny lud nie kupił i cudem przeżył Wielki Głód i spadek wpływów w Niemczech cool


Bez Cyby, Hadacza, Diduszki, Obary etc się nie obędzie zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 06:26  
Cytuj
CYTAT
Dobrze Andrzejku a myślisz że Bartosz Wieliński z GW , który jest przez ciebie linkowany jest zwolennikiem zmian w konstytucji? umiech

Ciekawe ilu bezpartyjnych wolnościowców linkuje redaktora Wielińskiego? Pewnie multum.uśmiech


Edzio. Już pokazałeś, że nie masz pojęcia o składnikach wynagrodzenia. Kiedyś pisałeś, że zatrudniasz ludzi. Teraz pokazałeś umiech Nie masz pojęcia jaki jest koszt pracownika a co za tym idzie kłamałeś umiech Wymieniasz jakieś nazwiska i zadajesz pytania. A kto po za K'15 jest zwolennikiem zmian w konstytucji? Koalicja PiS i PO na pewno nie są. Nawet nie są zainteresowani referendum. Po co ludzie maja się wypowiadać wystarczą sondaże umiech

Nie potrafisz sie odnieść do treści umiech Ktoś kiedyś napisał, że jesteś gimbusem i chyba miał rację. Pakuj kredki i do szkoły umiech


cdn.. co to za bełkot umiech Taka proza dla inteligentnych....inaczej umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 07:20  
Cytuj
cdn - totalni wypalają się widząc bezcelowość i idiotyzm swoich działań. Resztką sił próbują wzniecić jakiś choć niewielki pożar. Warunki mają trudne - bo wakacje nie sprzyjają protestom (kto jeszcze pamięta agitatorów PO chodzących po plażach?).

A kto w tym okresie urlopowym odpuści, ten jesienią przegra.
Istnieje zatem ryzyko zohydzenia nam politycznych tematów.
Ryzyko to dotyczy obu frontów politycznych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 08:33  
Cytuj
CYTAT
Pomylił netto z brutto umiech Oj Edzio umiech No i czytanie ze zrozumieniem u ciebie i Dalibora, no dajecie umiech


Obywatel DC ograniczył się w tym tekście,więc przybliżyłem trochę historii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 08:42  
Cytuj
CYTAT


Edzio. Już pokazałeś, że nie masz pojęcia o składnikach wynagrodzenia. Kiedyś pisałeś, że zatrudniasz ludzi. Teraz pokazałeś umiech Nie masz pojęcia jaki jest koszt pracownika a co za tym idzie kłamałeś umiech Wymieniasz jakieś nazwiska i zadajesz pytania. A kto po za K'15 jest zwolennikiem zmian w konstytucji? Koalicja PiS i PO na pewno nie są. Nawet nie są zainteresowani referendum. Po co ludzie maja się wypowiadać wystarczą sondaże umiech

Nie potrafisz sie odnieść do treści umiech Ktoś kiedyś napisał, że jesteś gimbusem i chyba miał rację. Pakuj kredki i do szkoły umiech


cdn.. co to za bełkot umiech Taka proza dla inteligentnych....inaczej umiech


1) nie napiszę przecież że jestem partyjnym funkcjonariuszem na państwowym żłobie! Litości Andrzejku jak wtedy wyglądałaby moja wiarygodność? Pewnie tak samo jak twoja...umiech
2) odpowiem tak jak zawsze ty - ja tylko cytuję. Znalazłem te uwagi do grafiki Obywatela D C ( guru dla głupków z aspiracjami) na jego profilu. Ja tylko cytuję....
3) Nazwisko które wymieniam znajduje się na Szczochu ( to co zalinkowałeś) jako autora. Pewnie znowu tylko cytujesz albo może ktoś ci się włamał na konto....
4) w przyszłym roku kończę 18 lat także za tą gimbazę powinieneś zarobić.. uśmiech
5) dowiedz się jak do bogactwa doszły powojenne Niemcy, Szwecja czy Finlandia i wtedy pogadamy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 09:07  
Cytuj
Edzio, masz świadomość że p....sz? Jaki z ciebie pracodawca skoro nie wiesz ile kosztuje wynagrodzenie pracownika. Nie pisz o swojej wiarygodności bo nigdy jej nie miałeś jezyk

Netto/brutto umiech I masz problem umiech

A co do cytatu, to zawsze można go odpowiednio oznaczyć.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 11:04  
Cytuj
Być może jest tak jak piszesz Andrzejku ( z moja wiarygodnością). Szczerze pisząc nigdy mi na niej nie zależało - miałem inne priorytety. Ale klnę się na wszystkie świętości że twoja jest jeszcze niższa...umiech

Czy masz przemyślenia z faktu linkowania do Szczocha dzieła którego twórcą jest "dziennikarz" GW- Bartosz Wieliński? To typowy funkcjonariusz w służbie PO , coś jak bracia Karnowscy w służbie PiS. Czy zatem posługując się czymś co tworzy zagorzały zwolennik jednej z partii przybliża nas do odpartyjnienia sceny politycznej? Przecież to absurd!

Poczytaj komentarze pod dziełem guru dla głupków z aspiracjami. I wtedy możemy podyskutować o kwotach brutto czy netto , opłacaniu emerytur z VAT i innych pomysłach tego niedoszłego geniusza z dziedziny ekonomii. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 14:47  
Cytuj
CYTAT


Co się tak podniecasz tym orelenem? Przecież stacje benzynowe są po to aby sprzedawać paliwo a nie spożywkę typu ser mąka czy cukier, tak? Zamknąć i stacje więc. Przypomnę Ci że zamysł ustawy miał pomóc małym rodzinnym sklepom.
Wytłumaczę to tak:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23705158,zakaz-handlu-w-niedziele-zabojczy-dla-malych-sklepow-nie-maja.html#Z_MT2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 14:52  
Cytuj
Poczytaj komentarze pod dziełem guru dla głupków z aspiracjami. Nie wierzę.Wydrukowali KSIĄŻECZKĘ JARO?jezyknie wiemjezyknie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
Uchwalona przez Senat w nocy ustawa sądowa PiS wymaga nowelizacji. Przez pośpiech w jednym z przepisów ustawa odsyła do artykułu, który nie istnieje – podaje RMF FM.

http://www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/307259969-Nowa-ustawe-o-Sadzie-Najwyzszym-trzeba-bedzie-poprawic-Jest-blad.html

Takie matoły nami rządzą potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
cdn - totalni wypalają się widząc bezcelowość i idiotyzm swoich działań. Resztką sił próbują wzniecić jakiś choć niewielki pożar. Warunki mają trudne - bo wakacje nie sprzyjają protestom (kto jeszcze pamięta agitatorów PO chodzących po plażach?).

A kto w tym okresie urlopowym odpuści, ten jesienią przegra.
Istnieje zatem ryzyko zohydzenia nam politycznych tematów.
Ryzyko to dotyczy obu frontów politycznych.


a na dodatek cdn i art dosyć dobre pomysły i projekty kukiz15 nazywa antypolskimi i miesza się w tą grupę która chce wzniecić ten pożar sorry ale taka jest prawda, pis idealny nie jest

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 16:09  
Cytuj
Jakieś przykłady Klemensie (w całości, moje posty tworzą całość w odpowiedzi do czyjegoś). Aż tak cie poraniłam ze straciłeś dystans?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 16:20  
Cytuj
Pisałaś/pisałeś " nie moja antypolska bajka " dotyczyło kukiz15 i cały czas partyjnie walczysz

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 16:23  
Cytuj
Do tego jeszcze mnie obrażasz, jestem hetero kobieta. Brak kontekstu argumentacji pomijam, nie będę zołzą.


na razie,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 17:16  
Cytuj
CYTAT

a na dodatek cdn i art dosyć dobre pomysły i projekty kukiz15 nazywa antypolskimi i miesza się w tą grupę która chce wzniecić ten pożar sorry ale taka jest prawda, pis idealny nie jest


A ugrupowanie Kukiza nie ma do zaoferowania nic, poza wątpliwościami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Być może jest tak jak piszesz Andrzejku ( z moja wiarygodnością). Szczerze pisząc nigdy mi na niej nie zależało - miałem inne priorytety. Ale klnę się na wszystkie świętości że twoja jest jeszcze niższa...umiech

Czy masz przemyślenia z faktu linkowania do Szczocha dzieła którego twórcą jest "dziennikarz" GW- Bartosz Wieliński? To typowy funkcjonariusz w służbie PO , coś jak bracia Karnowscy w służbie PiS. Czy zatem posługując się czymś co tworzy zagorzały zwolennik jednej z partii przybliża nas do odpartyjnienia sceny politycznej? Przecież to absurd!

Poczytaj komentarze pod dziełem guru dla głupków z aspiracjami. I wtedy możemy podyskutować o kwotach brutto czy netto , opłacaniu emerytur z VAT i innych pomysłach tego niedoszłego geniusza z dziedziny ekonomii. umiech


Edzio daruj sobie. Nie musisz już pajacować i powtarzać swoje utarte kwestie. Wszyscy już widzieli jaki z ciebie pracodawca. umiech


CYTAT (KRZYSIU)

Poczytaj komentarze pod dziełem guru dla głupków z aspiracjami. Nie wierzę.Wydrukowali KSIĄŻECZKĘ JARO?jezyknie wiemjezyknie wiem


Tak, tytuł "Wolność i Demokracja wg. Jarka" smiech2

CYTAT


A ugrupowanie Kukiza nie ma do zaoferowania nic, poza wątpliwościami.


Bezczelni jeszcze chcą o zdanie pytać obywateli. Nie do pomyślenia w demokratycznym państwie sciana

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 17:34  
Cytuj
10% wystarczy :-))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2018r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

a na dodatek cdn i art dosyć dobre pomysły i projekty kukiz15 nazywa antypolskimi i miesza się w tą grupę która chce wzniecić ten pożar sorry ale taka jest prawda, pis idealny nie jest


A ugrupowanie Kukiza nie ma do zaoferowania nic, poza wątpliwościami.


Dobrze, że Pis ma w chu* do zaoferowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 604 605 606 607 608 609 610 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »