NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 599 600 601 602 603 604 605 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 10:21  
Cytuj
Kłamią jedni i drudzy.
Właśnie pokazałeś swoją naiwność. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 10:21  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W końcu rząd wziął się za projekt Kaji Godek ratującej małe dzieci.
Ale wziął się tak, że pewnie zostanie odwleczony.
PiS również igra z życiem. A to nie przyniesie mu chwały.

I wciąż utrzymywany jest w mocy wyrok śmierci za bycie niepełnosprawnym...


Albo wyrok śmierci na zarodku albo skazanie człowieka na wegetację bez środków do życia. Wybór powinien należeć do rodziców.

Czy to zarodek, czy osoba w stanie wegetacji, to dalej to jest ten sam człowiek.

Dalej uważasz, że rodzice powinni decydować tak jak rodzice Madzi z Sosnowca?

PiS też rozgrywa swoją grę i nie mówi prawdy...
Może się boi przegranej, może kilku feministek, a może nie jest taki "prawy"..?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
W końcu rząd wziął się za projekt Kaji Godek ratującej małe dzieci.
Ale wziął się tak, że pewnie zostanie odwleczony.
PiS również igra z życiem. A to nie przyniesie mu chwały.

I wciąż utrzymywany jest w mocy wyrok śmierci za bycie niepełnosprawnym...


Albo wyrok śmierci na zarodku albo skazanie człowieka na wegetację bez środków do życia. Wybór powinien należeć do rodziców.

Czy to zarodek, czy osoba w stanie wegetacji, to dalej to jest ten sam człowiek.

Dalej uważasz, że rodzice powinni decydować tak jak rodzice Madzi z Sosnowca?

PiS też rozgrywa swoją grę i nie mówi prawdy...
Może się boi przegranej, może kilku feministek, a może nie jest taki "prawy"..?


Matka Madzi z Sosnowca zamordowała zdrowe dziecko. Dlaczego akurat taki argument? Gdzie wyczytałeś w mojej wypowiedzi, że jestem za mordowaniem ludzi? Rząd skazuje niepełnosprawnych na wegetację poniżej minimum socjalnego. Jeszcze broniłeś tych decyzji. Jeszcze niedawno pisałeś, że niepełnosprawnym nic nie brakuje.

PiS rozgrywa wszystkich jak chce. Jarek zdaje sobie sprawę, że z poparciem kilku procent fanatyków zakazu aborcji nie wygra kolejnych wyborów. Przecież gdyby było was więcej Marek Jurek już dawno rządziłby Polską. No i tak mami was obietnicami. Fanatykom zakazu aborcji obiecuje jedno, a fanatycznych zwolenników wkurza i wyciąga ich na ulice. I tak siedzi przed TVPiS, przełącza na Polsat lub TVN i uśmiechają sie z Mariuszem umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
Posłowie powinni przechodzić w "stan spoczynku" w wieku 65 lat? Klub Kukiz'15 ma nowy projekt

Klub Kukiz'15 przygotował projekt nowelizacji ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora, która zakłada, że parlamentarzyści przechodziliby w "stan spoczynku" w wieku 65 lat. Ta propozycja wzorowana jest na nowej ustawie o Sądzie Najwyższym - podkreśla Kukiz'15.


"Przeniesienie w +stan spoczynku+ posłów i senatorów przekraczających 65. rok życia doskonale wpisuje się w koncepcje reformatorskie rządu Prawa i Sprawiedliwości" - ocenił w rozmowie z PAP poseł Kukiz'15 Jakub Kulesza.

. Na dalsze wykonywanie mandatu parlamentarzysty zgodę miałaby wyrazić Państwowa Komisja Wyborcza. Zgoda, według propozycji Kukiz'15, byłaby udzielana na okres 4 lat, nie więcej niż dwukrotnie. Posłowie Kukiz'15, jak napisano w uzasadnieniu projektu, wychodzą "naprzeciw powracającym co jakiś czas postulatom odmłodzenia parlamentu, a tym samym otwarcia dostępu do sprawowania mandatu posła i senatora dla obywateli spoza zakonserwowanego układu partyjnego". Jak podkreślili, wzorują się na przyjętej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym

"Od razu odpieramy też zarzuty o niekonstytucyjność: zgodnie z logiką koalicji rządzącej, ustawa ta jest zgodna z Konstytucją dopóki Trybunał Konstytucyjny nie orzeknie inaczej, a zakładamy, że oczywiście bezstronny i niezależny TK uzna, że tak jest" - mówił Kulesza.


http://forsal.pl/gospodarka/polityka/artykuly/1161891,poslowie-powinni-przechodzic-w-stan-spoczynku-w-wieku-65-lat-klub-kukiz-15-ma-nowy-projekt.html

Nie mam nic przeciwko potluczony

Rst, Używasz prezerwatyw?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 22:50  
Cytuj
Ja na ten przykład tylko na brzuszek albo w garstkę! umiech


Chociaż słyszałem kiedyś że najlepszy środek antykoncepcyjny to środek dupy. Z drugiej strony mechanicy twierdzą że tłok powinien pracować w cylindrze a nie w rurze wydechowej.uśmiech

A ty krugej jak sądzisz?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 22:58  
Cytuj
Kruger, a Ty kochasz się z żoną w płaszczu przeciwdeszczowym?

Andrzej jestem za pomocą niepełnosprawnym, ale to co odstawiały te kobitki w sejmie to było przesadą.
Aborcja i eutanazjanto morderstwo człowieka.

Głosując na PiS wybrałem dużo mniejsze zło...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Zapomniałeś jeszcze, że u siebie mają bidę z nędzą i bałagan a będą się brali za reformę Unii i obronę tych małych państewek, które są dojone przez te duże smiech2


To prawda bobku. Zamiast wystąpić z tego ustrojstwa to mamy się przeszczekiwać z Timmermansem i innymi owczarkami niemieckimi. Zamiast wysłać ich do budy trzeba się tłumaczyć z własnych ustaw. Ja już dawno pokazałem środkowy palec tej całej UE. umiech
Myślę że ty jeden mnie rozumiesz.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Zło jest złem, mniejsze czy większe... Nie ma różnicy
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem, a złem
wolę nie wybierać wcale

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2018r. 23:22  
Cytuj
Jeżeli nie ma innej możliwości i mam wybrać między kimś kto nie spełnia moich oczekiwań w 100% a kimś kto nie spełnia moich oczekiwań w 30% to wybieram tą drugą opcję. M.in. dlatego, aby nie dopuścić do większego zła.
Natomiast na kompromis ze złem nie mam zamiaru iść wcale ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 06:28  
Cytuj
Rsta, Co takiego odstawiały te kobitki?

A zło jest złem. Słabe jest wybieranie, takie zło mi odpowiada a takie nie.

Skazywanie ludzi niepełnosprawnych na wegetacje poniżej minimum socjalnego jest w twojej ocenie złem?

Jestem pewien, że w Polsce nigdy nie będzie całkowitego zakazu aborcji. Tak samo jak nie będzie nigdy aborcji na życzenie.

Humor umiech

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 07:34  
Cytuj
Jędrek miłośnik socjału, więcej podatków nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Jędrek miłośnik socjału, więcej podatków nie wiem


Wcale nie cyniczny manipulatorze. Bo dostawać socjal powinni potrzebujący. Nie kazdy. Wtedy kazdy moglby miec nizsze podatki.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 09:29  
Cytuj
Takie 500+... gdyby zawęzić ilość beneficjentów.... mogłoby się okazać, że ustawa nie jest zgodna z Konstytucją, no bo jesteśmy "równi" potluczony wobec prawa.

Pamiętam zresztą grę polityczną "opozycji" - na właśnie takie zapisy. Próbowali socjotechniką i populizmem wskazać, - komu dać a komu nie dać - a potem bach!!!!

Ustawa niezgodna !!! - i już woda na młyn dla ściekowych mediów.

Ta sama zagrywka była teraz z niepełnosprawnymi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 10:14  
Cytuj
W 500+ złe jest że nie ma limitu dochodu. Po co 500+ bardzo duzo zarabiającym

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 10:28  
Cytuj
500+ nie był programem który miał zwiększyć dzietność polek, program 500+ był programem kupna elektoratu tak samo jak 300+. Ludzie szybko przyzwyczajają się do pieniędzy i kilka stron wcześniej wrzucałem informacje dot. dzietności i wyszło że przyrost mamy mniejszy niż w zeszłym roku. Przypomnę że za ok 5-8 lat ostatni wyż demograficzny wejdzie w wiek powyżej 40 r.ż. czyli w okres kiedy te osoby nie są zainteresowane tak bardzo już zakładaniem rodziny. Powiedzcie mi dla porównania ilu macie znajomych których pierwsze dziecko mieli po 40 a ilu w okolicach 20? Musimy znależc inne programy wspierające dzietność, czy choćby załatać częściowo lukę imigrantami nie mówię tutaj o afrykańczykach czy azjatach ale bliskim nam sąsiadów zza wschodniej granicy inaczej będziemy jeszcze w większej czarnej dupie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 10:52  
Cytuj
Korespondent TVP sciana

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 16:32  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 16:41  
Cytuj
Gdzie Mariusz do dzwigania drabinki

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 17:06  
Cytuj
CYTAT
500+ nie był programem który miał zwiększyć dzietność polek, program 500+ był programem kupna elektoratu tak samo jak 300+.


zaklopotany oczywiście! dostają bezdzietni na drugie dziecko.
A sędziów PRL skrzywdzili dobrze opłacanym spoczynkiem ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 17:35  
Cytuj
CYTAT


zaklopotany oczywiście! dostają bezdzietni na drugie dziecko.
A sędziów PRL skrzywdzili dobrze opłacanym spoczynkiem ok


No i wg takiego Mirka wszyscy są traktowani równo, bo tak nakazuje konstytucja.
Typowy wyborca PiS to faktycznie idiota. Ehh..

Druga część twojej wypowiedzi nie dziwi mnie wcale. Dla ciebie kasa jest najważniejsza. Wiele potrafisz dla niej zrobić.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 17:39  
Cytuj
art2deco, w kampanii wyborczej Szydło obiecywała 500zł na każde dziecko. I chyba po to aby wygrać wybory (kupić głosy tych którzy mają dzieci a jest ich trochę)
Więc nie kłam perfidnie, że tak nie było. Potem przekłamali własną obietnice i zrobili na drugie aby zaoszczędzić bo to kosztowna obietnica.
Mająca dać przewagę w wyborach, gdyby zależało im na dzietności znieśli by na przykład VAT na ubranka dla maluchów. Dali by 500zł też na pierwsze. Albo wprowadzili jakieś profesjonalne udogodnienia dla rodziców bo te 500+ to populizm najgrubszej rangi jaki Polska pamięta.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Więc nie kłam perfidnie, że tak nie było.


Dobrze że nie ulegli podszeptom szatana i wybiórczo nie dawali ludziom mniej płaconym przez polskie firmy. To mogloby doprowadzic do powaznych stanów u nawróconych liberałów i powrotu narracji że ciemnota żyje z datków. Obserwujemy powrót tej narracji wśród nadzwyczajnej kasty słusznie minionej epoki.

PS.
Rysiu Petru bierze a nie powinien z pobudek ideowych i nie popierania pisiorkow, przyznał się publicznie, ale nie popiera programu zaklopotany Jego też kupili czy to taki perfidny gad?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Rysiu Petru bierze a nie powinien z pobudek ideowych i nie popierania pisiorkow, przyznał się publicznie, ale nie popiera programu zaklopotany Jego też kupili czy to taki perfidny gad?


Dlatego sama widzisz ze 500+ wymaga dopracowań. A "kupili" przekonali do siebie wyborców bo to dawało wyborcy jakiś zysk.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 21:02  
Cytuj
Zysk jest dla państwa gdy rodzą się dzieci, zysk jest dla korporacji gdy pracownicy nie mają dzieci. Imigracja z zadupia światowego dla szukania najtańszej i na miejscu siły roboczej zniszczyła liberalny Zachód. Dla pieniędzy to zrobiono. A przecież mogli budować swoje firmy u nas, mało obozów pracy za 2 tys? Gdzie jest w Europie tańsza siła robocza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
Zysk jest dla państwa gdy rodzą się dzieci, zysk jest dla korporacji gdy pracownicy nie mają dzieci. Imigracja z zadupia światowego dla szukania najtańszej i na miejscu siły roboczej zniszczyła liberalny Zachód. Dla pieniędzy to zrobiono. A przecież mogli budować swoje firmy u nas, mało obozów pracy za 2 tys? Gdzie jest w Europie tańsza siła robocza?



No tak, jest zysk dla państwa bo kolejny podatnik rośnie i będzie utrzymywał sejmowych siedzących posłów. I internetowych pisarczyków na korzyść partii.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 599 600 601 602 603 604 605 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »