NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 589 590 591 592 593 594 595 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
I co te wpisy Art mają wspólnego z PiSem?

Obrazek


Rybko, jak to co? List otwarty polskojęzycznych do Globalistów o nałożenie sankcji na Polaków. Może i jaki pucz by się przydał. Ty tez jesteś nieugięty i liniowiec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:42  
Cytuj
Kolejna Art'ystka umiech Coś więcej w temacie? Jakiś nowy niezbędny podatek?

A to w sprawie Trzaskowskiego.

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/852694711599448/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:54  
Cytuj
Wspólna jest tylko pomyślność Najjaśniejszej, zawsze niezależnie i społecznie.

Polacy organizują kontrole wyborów, żeby znowu PSL nie przekroczył granicy dźwięku w terenie zabudowanym. Albo i jakiś spontaniczny ruch oddolnych służb. Ty to jednak jesteś liniowy. Podasz mi link do wypowiedzi PAD? To nie może być fejk bo na nikim już nie zrobi po wetach wrażenia, jest wasz.

Nic ciekawego nie piszecie.
Co się u was dzieje? Uczeni w piśmie strajkują że taka buraczana mizeria zagościła na łamach przekazu Przodownika Dnia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:57  
Cytuj
A to tak jak powinna wyglądać koalicja dla Polski. Ciekawe czy funkcyjni cokolwiek ogarną.

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/852696791599240/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 18:00  
Cytuj
Paweł był za Timmermansem i puczem, nie moja antypolska bajka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:17  
Cytuj
PIS obiecał obniżyć podatki. A odrzucił projekt Kukiz15 o obniżeniu podatków.

Przyjęli CETA

Podpisali Trakrat Lizbiński

Co chwile coś zabierają przedsiębiorcą

PIS to partia anty obywatelska i anty rozwojowa.

Wybrała sobie tylko grupe spoleczną (nie przędsiebiorczych rodziców dzieci) i kupuje ich zasiłkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Edo gdyby tak było byłbyś obiektywny. A pomysly ktore wciąż wymyslasz na obronę pisu no to bądz powazny.

Czytając posty Edo, Art, Cdn można by było dojść do wniosku że PIS jest partią Świętą
i to ma być trzeźwe zaklopotany


Z tą świętością PiS nawet nie będę zaprzeczał . Mam w salonie ogromne zdjęcie Antoniego i przynajmniej dwa razy dnia biję do niego pokłony.
A i każdorazowo przed sobotnio-niedzielną pańszczyzną z małżonką również. To już taki mój fetysz , jeśli wiesz co mam na myśli.
Tylko nie rozgaduj tego nikomu bo mnie nie przyjmą do sztabu Andrzejka ( bezpartyjnych wolnościowców z PO).uśmiech

Fakt że czasem posługuje się ironią nierzadko absurdem , wynika wyłącznie z działania moich adwersarzy. Postaram ci się to wytłumaczyć bez ucieczek w ironię. Bezpartyjny wolnościowiec popierający PO - Andrzejek , zrobił wrzutkę na poprzedniej ( czy jeszcze wcześniejszej stronie ) odnośnie zatrudnienia koleżanki minister Kempy w zarządzie Lasów Państwowych. Ponieważ było to ordynarne kłamstwo bądź podpucha , którą czasami się dokarmia buraczane towarzystwo , wytknąłem to Andrzejkowi. On pisze że on tylko cytuje , nie odpowiada za to co cytuje. Jak mamy rozmawiać poważnie skoro nie ma żadnej odpowiedzialności za słowo? A uwierz mi dowiedziałęm się już od nich/niego o karaniu za antykoncepcję , kilkukrotnej podwyżce cen wody,prądu, gazu, akcyzy na samochody i Bóg wie o czym jeszcze. Jak pewnie się domyślasz 99% tych newsów to zwykłe fake newsy - tzw gównoburze. Skoro z ich/waszej strony pada tyle kłamstw , to o czym w ogóle ta gadka?
Bronię rządu PiS tylko wtedy kiedy szambo wybija- te gównoburze pseudoafer przybierają na sile. Oczywiście w miarę możliwości bo mam firmę , dom rodzinę i nie zawsze mam czas na te utarczki.
W każdym razie rząd PiS jest marny , ale jest 10 albo 20 razy lepszy niż to złodziejstwo spod znaku PO/Nowoczesna/PSL i SLD. Dla mnie człowiek popierający te partie to zwykły głąb , debil itp. Do Kukiza nic nie mam a nawet wiąże z nim jakieś nadzieje. Tak to po krotce wygląda.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Edo gdyby tak było byłbyś obiektywny. A pomysly ktore wciąż wymyslasz na obronę pisu no to bądz powazny.

Czytając posty Edo, Art, Cdn można by było dojść do wniosku że PIS jest partią Świętą
i to ma być trzeźwe zaklopotany


Z tą świętością PiS nawet nie będę zaprzeczał . Mam w salonie ogromne zdjęcie Antoniego i przynajmniej dwa razy dnia biję do niego pokłony.
A i każdorazowo przed sobotnio-niedzielną pańszczyzną z małżonką również. To już taki mój fetysz , jeśli wiesz co mam na myśli.
Tylko nie rozgaduj tego nikomu bo mnie nie przyjmą do sztabu Andrzejka ( bezpartyjnych wolnościowców z PO).uśmiech

Fakt że czasem posługuje się ironią nierzadko absurdem , wynika wyłącznie z działania moich adwersarzy. Postaram ci się to wytłumaczyć bez ucieczek w ironię. Bezpartyjny wolnościowiec popierający PO - Andrzejek , zrobił wrzutkę na poprzedniej ( czy jeszcze wcześniejszej stronie ) odnośnie zatrudnienia koleżanki minister Kempy w zarządzie Lasów Państwowych. Ponieważ było to ordynarne kłamstwo bądź podpucha , którą czasami się dokarmia buraczane towarzystwo , wytknąłem to Andrzejkowi. On pisze że on tylko cytuje , nie odpowiada za to co cytuje. Jak mamy rozmawiać poważnie skoro nie ma żadnej odpowiedzialności za słowo? A uwierz mi dowiedziałęm się już od nich/niego o karaniu za antykoncepcję , kilkukrotnej podwyżce cen wody,prądu, gazu, akcyzy na samochody i Bóg wie o czym jeszcze. Jak pewnie się domyślasz 99% tych newsów to zwykłe fake newsy - tzw gównoburze. Skoro z ich/waszej strony pada tyle kłamstw , to o czym w ogóle ta gadka?
Bronię rządu PiS tylko wtedy kiedy szambo wybija- te gównoburze pseudoafer przybierają na sile. Oczywiście w miarę możliwości bo mam firmę , dom rodzinę i nie zawsze mam czas na te utarczki.
W każdym razie rząd PiS jest marny , ale jest 10 albo 20 razy lepszy niż to złodziejstwo spod znaku PO/Nowoczesna/PSL i SLD. Dla mnie człowiek popierający te partie to zwykły głąb , debil itp. Do Kukiza nic nie mam a nawet wiąże z nim jakieś nadzieje. Tak to po krotce wygląda.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
PIS obiecał obniżyć podatki. A odrzucił projekt Kukiz15 o obniżeniu podatków.

Przyjęli CETA

Podpisali Trakrat Lizbiński

Co chwile coś zabierają przedsiębiorcą

PIS to partia anty obywatelska i anty rozwojowa.

Wybrała sobie tylko grupe spoleczną (nie przędsiebiorczych rodziców dzieci) i kupuje ich zasiłkami.



Nie jest prawdą że PiS "przyjął CETA".W Sejmie , który to przegłosował zasiada 240 posłów PiS i jego pomagierów. W głosowaniu CETĘ poparło 326 posłów. Te dziewięćdziesiąt głosów to pewnie jakieś oszustwo . Komputer źle zliczył albo coś w tym stylu.uśmiech
Samo CETA to pikuś - głupstwo , którym się straszy społeczeństwo. Nie ma w tej umowie niczego złego. W ostatecznym rozrachunku to ty podejmujesz decyzję co kupujesz. Już to kiedyś pisałem możesz wybrać pryskane 12 razy jabłka spod Sandomierza , albo ( po wejściu) CETA jabłka spod Vancouver pryskane również 12 razy w ciągu sezonu. Z CETA wiąże się wiele mitów , chociaż chyba Kukiz miał dobry pomysł żeby to poddać pod referendum . Ja bym zagłosował za i dziwię się ludziom czego się boją , ale ok. Umowa została nam de facto narzucona odgórnie gdyż była negocjowana min w naszym imieniu przez Komisję Europejską. Dopóki nie wyjdziemy z UE , zawsze tak będzie.


Kwestia druga . Jak PiS podpisał traktat lizboński? Prezes się podpisał czy któryś z wiceprezesów? Zgadzam się że jego ratyfikacja oznaczała dla Polski ogromne straty, ale zwalanie tego wyłącznie na PiS czy Kaczyńskiego to trochę niesprawiedliwe.

Co takiego ci zabrali? Konkretnie....


Jest to partia etatystyczna. Rządzą Polską tak jak rządziła przedwojenna sanacja . CPL to powielenie projektu COP. Rzeczywiście kładą zbyt duży nacisk na sferę socjalną a zbyt mały na upraszczanie i obniżanie podatków. Ale mimo wszystko ich polityka gospodarcza póki co jest i tak na plus. Mam nadzieję że nie skończy się to jak rządy sanacji.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:55  
Cytuj
Traktat podpisał Lech Kaczyński

CETA- mieli większość i głosowali jak reszta której oboje nie lubimy.

Przedsiębiorcą nie ułatwiają, podwyższają podatki- ostatnio transportowcy... nie jestem przedsiębiorcą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 20:34  
Cytuj
Opór do CETA italiancow wynika z tego ze chcą sobie zagwarantować wpisanie na listę produktów regionalnych albo tradycyjnie włoskich dodatkowo wiele serów, pizze, olive oil, ocet balsamiczny i inne specjały mięsne. To broni ich przed podróbkami na rynku europejskim i kanadyjskim i pozwala dobrze doić klientów sprzedając tylko ich produkt na normalnym rynku.

Za PO/PSL/SLD nie udało się nam nawet wynegocjować Wina marki wino. Kiełbasa, pierogi, gołąbki i naleśniki, barszcz czerwony i babka i podobno oscypek są rozpoznawalne na świecie jako Original Product of Poland (polskie to dobre).

Lista produktów włoskich obłożona takimi restrykcjami handlowymi i tak jest najdłuższa w EU :-) US zagroziła Kanadzie wysokimi cłami na produkty spożywcze. Więc resztę możecie sobie odpowiedzieć na rynku EU-Canada... Chodzi o rolnictwo które traci dotacje unijne. Chyba jakiś minister ostatnio odszedł u nas.

Za protekcjonizmem gospodarczym Makarona (pracownicy delegowani transportu) to osobiscie głosowała Targowica w Brukseli, nie masz wstydu konspiratorze cool girl

UE była nam niezbędna. Nie udawajcie, nawet dzisiaj 30 lat później PAD wyrzucił Macierewicza za naruszenie interesów przyjezdnej wierchuszki. Post-komunistyczna mianowana na stanowiska ciemnota zatrzymała pozytywy takiego otwarcia gospodarczego. EU była i jest żywotnie zainteresowana taką elytą u sterów władzy w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Opór do CETA italiancow wynika z tego ze chcą sobie zagwarantować wpisanie na listę produktów regionalnych albo tradycyjnie włoskich dodatkowo wiele serów, pizze, olive oil, ocet balsamiczny i inne specjały mięsne. To broni ich przed podróbkami na rynku europejskim i kanadyjskim i pozwala dobrze doić klientów sprzedając tylko ich produkt na normalnym rynku.

Za PO/PSL/SLD nie udało się nam nawet wynegocjować Wina marki wino. Kiełbasa, pierogi, gołąbki i naleśniki, barszcz czerwony i babka i podobno oscypek są rozpoznawalne na świecie jako Original Product of Poland (polskie to dobre).

Lista produktów włoskich obłożona takimi restrykcjami handlowymi i tak jest najdłuższa w EU :-) US zagroziła Kanadzie wysokimi cłami na produkty spożywcze. Więc resztę możecie sobie odpowiedzieć na rynku EU-Canada... Chodzi o rolnictwo które traci dotacje unijne. Chyba jakiś minister ostatnio odszedł u nas.

Za protekcjonizmem gospodarczym Makarona (pracownicy delegowani transportu) to osobiscie głosowała Targowica w Brukseli, nie masz wstydu konspiratorze cool girl

UE była nam niezbędna. Nie udawajcie, nawet dzisiaj 30 lat później PAD wyrzucił Macierewicza za naruszenie interesów przyjezdnej wierchuszki. Post-komunistyczna mianowana na stanowiska ciemnota zatrzymała pozytywy takiego otwarcia gospodarczego. EU była i jest żywotnie zainteresowana taką elytą u sterów władzy w Polsce.


:szok: przestań w temacie pis pisać o wszystkim tylko nie o pis
Bo się rozpędzisz i zaczniesz jeszcze przepisy wklejać na wloskie potrawy italiańców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 21:38  
Cytuj
Konspiratorze, żaden rząd nie działa w próżni. Czemu służy CETA?

Były prezydent reaktywuje Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie. Został on powołany w celu "zapewnienia rzetelności wyborów" w faszystowskiej Polsce, do samorządów terytorialnych, Parlamentu Europejskiego, Sejmu i Senatu oraz wyborów Prezydenta RP – poinformowano w komunikacie.


Inaugurujące spotkanie Komitetu Obywatelskiego ma się odbyć w sobotę w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Na spotkaniu ma być m.in. ogłoszony skład Kominternu. Planowany jest też briefing el.Bolka i nie możemy się już doczekać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
Traktat podpisał Lech Kaczyński

CETA- mieli większość i głosowali jak reszta której oboje nie lubimy.

Przedsiębiorcą nie ułatwiają, podwyższają podatki- ostatnio transportowcy... nie jestem przedsiębiorcą



Wiem że podpisał go Lech Kaczyński. Nie wiem czy pamiętasz w jakich okolicznościach się to stało? Tusk i reszta tej hałastry z PO ( oni wtedy rządzili) a co za tym idzie TVN Wyborcza itp nie dawali Prezydentowi chwili wytchnienia. Trzeba jednak przyznać że podpisanie traktatu Lizbońskiego to największy polityczny błąd Lecha Kaczyńskiego. Mógł się postawić Rudemu Chu.owi i nasza sytuacja wyglądałby inaczej. Chociaż nie mam złudzeń że Komorowski podpisałby ten traktat na drugi dzień po objęciu urzędu.


CETA w żaden sposób nie jest dla ciebie czy dla mnie zagrożeniem. Lobby rolnicze pieprzy bajki o GMO itp , tak jakby teraz w paszach dla zwierząt nie było GMO. Część środowiska wytwórców rolniczych boi się napływu tańszej żywności zza oceanu i uderza w tony patriotyczno ekologiczne. To zwykła bujda. Zawsze jako konsument dokonujesz ostatecznego wyboru. Nie daj sobie robić wody z mózgu.

Jaki transportowy? Pytam bo nie znam szczegółów?

Art ma rację z tymi produktami regionalnymi. Czasem pisze trochę niezrozumiale ale to jest najmądrzejsza osoba na tym forum. Ci którzy ją krytykują intelektualnie do pięt jej nie sięgają.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 22:43  
Cytuj
CYTAT (edo)
ale to jest najmądrzejsza osoba na tym forum. Ci którzy ją krytykują intelektualnie do pięt jej nie sięgają

CYTAT (art)
Ach,,, gdyby tak było to wtedy "róbta co chceta" i gitara. Buddyzm, protestantyzm czy PO?

ja intersuje sie buddyzmem, no coment

CYTAT
Jaki transportowy? Pytam bo nie znam szczegółów?

http://niewygodne.info.pl/artykul9/04413-Rzad-bedzie-podnosil-podatki-z-podowu-dlugu.htm

http://niewygodne.info.pl/artykul9/04410-Jak-wladza-wydusza-coraz-wieksze-podatki.htm

CETA, co zyskamy, po co nam to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 06:30  
Cytuj
CYTAT (K'15)
Najnowsze badania rynku pracy (http://tiny.pl/gsc59) potwierdzają to, o czym mówi się od dawna. W Polsce brakuje rąk do pracy, ale niskie płace wciąż nie spełniają oczekiwań Obywateli, którzy wolą wyjechać na zachód. Ponad 45% pracowników poprosiło w zeszłym roku o podwyżkę, ale jej nie dostało.
Recepta Kukiz '15 jest prosta - należy podwyższyć kwotę wolną od podatku, wtedy do kieszeni każdego pracownika trafią dodatkowe pieniądze, bez uszczerbku dla pracodawców, bez proszenia o podwyżki.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 06:39  
Cytuj
...

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 06:41  
Cytuj
CYTAT
ORTYL PODPISAŁ KOLEJNY WYROK NA MIASTO

ORTYL podpisał pozwolenie dla KRONOSPANU.
Monitoringu KOMINÓW na razie nie będzie, w przyszłości zrobią na dwóch kominach.
SMRÓD, ŚCIEKI i HAŁAS wg pozwolenia nie istnieją.
KRONOSPAN sam się będzie okresowo kontrolował.
ORTYL i jego urzędnicy - tak jak poprzednio - twierdzą, że musieli wydać takie pozwolenie...
KRONOSPAN dla zachowania pozorów wydaje oświadczenie, że jest niezadowolony. HA HA HA!!!


Teraz wiadomo kto daje te zezwolenia na trucie. Ciekawe czy w Naszym mieście też truciciele mają takie zezwolenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 09:33  
Cytuj
CYTAT


Posty Art są dla wymagających intelektualnie. Mogę ci to na szybko przyrównać do analizy wiersza na lekcjach polskiego. Nie wszyscy rozumieli co poeta miał na myśli...umiech

Sam widzisz rząd planuje zmiany , podwyżki itp. itd. Cały czas tylko rząd planuje. Prosiłem o konkretny przykład jaki podatek w transporcie rząd PiS podniósł. Nie twierdzę że żadnego nie podnieśli , tylko chciałem poznać szczegóły. Ty wyskakujesz z linkiem , w którym pierwsze słowa akapitu to rząd planuje. Szczerze mówiąc rzygać mi się od tych niezrealizowanych planów. Litości , oszczędź sobie i nam. Zostaw takie tematy bezpartyjnym wolnościowcom ze sztabu PO. Nie twierdzę że rząd PiS jest super , ale czepianie się ich za za wszystko jak leci jest nieporozumieniem. Trzeba ich rozliczyć po czterech latach rządów i przed urną wyborczą podjąć decyzję. Nie z tego co rząd planuje tylko z tego co robi.

Jako konsument zyskujesz to że do Polski napłynie tańsza żywność. Jeżeli chcesz jeść i pić taniej to dostaniesz taką możliwość. Czy cena jest dla ciebie jedynym wyznacznikiem to twój wybór. Nie musisz kupować czegoś co ci nie odpowiada. Zresztą nie zamierzam bronić CETY bo Polska spokojnie się bez tego obejdzie. Denerwuje mnie dorabianie do tego tematu rzeczy niestworzonych. Powtarzam była to umowa którą w naszym imieniu negocjowali unijni technokraci. Dopóki jesteśmy w UE tak będzie.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 10:43  
Cytuj
Ja wiem co chcesz przekazać o postach art i zgodziłbym się gdyby były obiektywne ale nie są. Ja wiem, że używa czasem wyszukanego słownictwa ale nie jest obiektywna. I te poetyckie wpisy wykorzystuje przeciw opozycji, co w przypadku PO .N jeszcze wyjdzie na plus dodatni ale wszystkie sensowne plany Kukiz15 stara się wyśmiac wyszydzić i używa do tego właśnie poetyzmu dla najinteligentniejszych. Chociaż idąc Twoim tropem co czytają prawdziwi intelektualiści? Bo chyba nie forum sm.

Obrazek

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/biedni-zloza-sie-w-podatkach-na-bogatych-czyli-socjalizm-po-polsku

CYTAT
Jako konsument zyskujesz to że do Polski napłynie tańsza żywność...

A jak już przez to zmaleje popyt na lokalne produkty to zdrożeją.

CYTAT
Denerwuje mnie dorabianie do tego tematu rzeczy niestworzonych.


Nie lubię posługiwać się linkami (bo pierwsza fala kontry brzmi "rzucił filmik z youtube") ale ten facet z linku nie szuka sensacji i nie nagrywa pod publikę i nie DOROBIŁ DO CETY NIC NIE STWORZONEGO
I jakoś ciężko jest mi zaufać unijnym mondrym głową którzy za moimi plecami szykowali mi cyrograf.

https://www.youtube.com/watch?v=YSNyJM5LsOU&t=186s

Nie podoba mi się to że pis odrzuca wszystkie dobre dla obywateli pomysły kukiz15, a co robi dobrego? Według mnie z tych zasiłków pewnie lepiej żyję się sporej części ludzi i dzieci- tyle. No ale chyba nie rybę a wędkę powinno się dawać. Lepiej jest dawać swojemu dziecku dorosłemu co miesiąc pieniądze i mówić masz bo ciężkie czasy czy dać raz i powiedzieć zrób sobie jakąś dodatkową kwalifikację i weź się za siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 11:50  
Cytuj
Usiłujesz przekonać już przekonanego. Pisałem sto razy że nie ma potrzeby nakładania nowych danin. Podatki w Polsce są i za wysokie i za bardzo skomplikowane. Każda jedna podwyżka jest na minus dla obecnej ekipy. Ale nawet w tym gotowcu jest kilka nieścisłości. Jeżeli goście od Kukiza chcą żeby traktować ich poważnie muszą przede wszystkim traktować poważnie nas -wyborcow.

1) nie było podatku ubezpieczeniowego. Po wieloletnich bataliach sądowych uznano że ubezpieczonym należą się wyższe standardy obsługi swojej szkody. Auta zastępcze z OC sprawcy itd. Towarzystwa ubezpieczeniowe zmuszone przez " niezależne sądy" do ponoszenia wyższych kosztów obsługi przerzuciły to na ludzi . Stąd wzrost min polis OC , rząd PiS nie przyłożył do tego ręki.
2) podatek handlowy przepadł bo został zakwestionowany przez KE. Czyli de facto go nie ma. Pomijając jego rzeczywiste wady nałożenie tych rozwiązań na wszystkie zagraniczne super i hipermarkety było słuszne. Jak człowiek posiadający stragan czy mały sklep ma konkurować z międzynarodowym koncernem? Przy okazji powstaje pytanie o celowość ulg dla zagranicznych podmiotów inwestujących w Polsce. Zasadniczo jestem przeciw ( przynajmniej na obecnym etapie rozwoju) ale zdaję sobie sprawę z niuansów. Jeżeli np słynna fabryka Mercedesa rzeczywiście spowoduje że polscy inżynierowie będą mieli dostęp do najnowszej niemieckiej technologii to nie jest zła wiadomość. Nie znam szczegółów tej umowy, ale nie mogę z całym przekonaniem uznać tej umowy za samo zło.
3) opłata emisyjna póki co nie powoduje wzrostu ceny paliwa. Podatek bankowy również nie został przerzucony na klientów. Zapłaciły za to o dziwo banki. Mimo tego że według bezpartyjnych wolnościowców czytających Szczochzburaka musiało do tego dojść.
4) nowe prawo wodne według głównego eksperta bezpartyjnych wolnościowców miało doprowadzić do kilkukrotnego wzrostu cen wody. Osobiście stwierdzam że nawet jak była jakaś podwyżka to ja jej nie zauważyłem. Ale ekspert pewnie wie lepiej.
5) opłata denna od przystani? Litości to już coś tak niszowego że przeciętny Kowalski w życiu tego nie zauważy.

Mógłbym tak cały dzień. Kiepskie te przykłady , cała ta grafika jest kiepska. Uszyta na miarę Ferdynanda Kiepskiego. umiech
Obniżenie VAT to pisowska obietnica wyborcza , mają jeszcze ponad rok na jej zrealizowanie. Podobnie jak zwiększenie kwoty wolnej . I wtedy ocenimy co zrealizowano a co nie.
Muszę przyznać że widzę pewną prawidłowość w tych rzekomych podwyżkach podatków. Wychodzi na to że wprowadzane są drugim obiegiem podatki korporacyjne . Który z tych podatków uderzył w ciebie?? Chcą zwiększyć dochody bez dobierania się do tych najbiedniejszych. Nie jestem przekonany czy to dobra metoda. Lepiej jest obniżać podatki dla wszystkich a nie zwiększać jednym by rozdać drugim. Ale daleki jestem od bicia na alarm. Póki wyniki gospodarcze są dobre , nie ma żadnych przesłanek do paniki.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 11:52  
Cytuj
https://youtu.be/HfmexyiCZ6s

Zeby nas tak pis traktował poważnie jak od poslow kukiz15 wymagasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 11:56  
Cytuj
Sorry za pomyłkę ale teraz widzę że ta grafika nie jest od Kukiza tylko od gościa z młodzieżówki PO. Ręce mi opadły. Taki chłam nadaje się tylko na Szczochzburaka. Tym samym nadaje się do kosza. A człowiek który się tym posługuje to śmieciarz.umiech

Nie zasługujesz na poważne traktowanie.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 12:01  
Cytuj
Dla was zawsze najważniejsze jest źródło.
Reszte milczycie.

CYTAT
Obniżenie VAT to pisowska obietnica wyborcza , mają jeszcze ponad rok na jej zrealizowanie. Podobnie jak zwiększenie kwoty wolnej .


Odpowiem jak Art.
Na mojej wierzbie rosły liście kilka lat a raz przed groźbą uschnięcia myślałem powiesić gruszki na gałęziach.



CYTAT
Póki wyniki gospodarcze są dobre , nie ma żadnych przesłanek do paniki.


Poczytaj i pogadaj z tymi co założyli firmy lokalnie.

Poważne traktowanie.
Art najinteligentniejsza
Kaczynski mąż stanu
CETA żarty o jablkach (napewno w uni o te jabłka taki wielomiesięczny misterny plan tworzyli)
Kancelaria Prezydenta gdzieś zaoszczedziła to mogła wydać multum na projekt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 12:17  
Cytuj
Źródło jest chuj.we ale i same fakty tam zawarte są niewiele warte.
Jest to tak samo wiarygodne jak słowa Arłukowicza o zaniedbaniach w służbie zdrowia. A co ten gamoń zrobił w tej sprawie jako szef resortu zdrowia?umiech

Reasumując do każdego źródła trzeba podchodzić z umiarem i rozsądkiem. Zresztą tak powinno się zawsze postępować. Nie mam zamiaru cię edukować , ale niestety tym postem wystawiłeś sobie adekwatną opinię.

90 % tej grafiki to shit. Zapytaj Grzegorza Drobiszewskiego , które z tych rzekomych podwyżek uderzyły w zwykłego człowieka? I ile i za co mu podnieśli? Marnujesz mój czas.umiech

Teraz już msm przekonanie graniczące z pewnością że siedzisz biurko w biurko z Andrzejkiem w sztabie bezpartyjnych wolnościowców popierających PO. A Art jest dla ciebie wyznacznikiem pewnego poziomu. Życia ci zabraknie żeby go chociaż dostrzec.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 589 590 591 592 593 594 595 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »