NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 563 564 565 566 567 568 569 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 06:49  
Cytuj
CYTAT
Skonczcie ten głupi temat, na jaki nie macie najmmiejszego wpływu. Po co klapac dziobem, albo palcami po klawiaturze, nic to nie pomoże, nic nie zmieni. Klucicie się jak dzieci w piaskownicy.


Przecież ty nie musisz. Nawet nie musisz tu zaglądać umiech



Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz napisał list do guru pis dzielskiej sekty.

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 06:49  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 07:27  
Cytuj
Morawiecki nie budzi mojego zaufania. Jeśli jednak uda mu się wprowadzić to co obiecał, to podejrzewam, że frustracja betonu osiągnie na tego typu forach internetowych Himalaje agresji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 07:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Brandzlowanie w sensie bicia piany nad jakimś pseudo-newsem , który potem okazuje się gówno-burzą. Twój przyjaciel figlarz wszystkim zarzucał lizanie odbytu Kaczyńskiego bądź polerowanie mu berła. Litości Andrzejku , do tego zboczeńca mi jeszcze daleko .umiech

Skoro mowa o biciu piany/brandzlowaniu , jak to było z tymi królewskimi wakacjami Piotra Dudy? Coś kojarzysz czy już zapomniałeś?

Nie wiem co obiecywał Kudłaty . Głosowałem na niego bo oglądanie i słuchanie Shreka powodowało odruch wymiotny. Wiem natomiast z całą pewnością że wprowadzenie nowego prawa wodnego miało spowodować ogromne podwyżki rachunków. Tak przynajmniej informowałeś. Ja zaś stwierdzam że nie płacę więcej niż zwykle i stąd moje wątpliwości. Skąd ty czerpiesz ten szmelc?smiech2


Dalej brandzlowanie i głano umiech Masz problem? umiech

Co do obietnicy Lucka to nieźle mnie rozbawiłeś umiech


art2deco wysypałaś się z nowymi kontami? Brak argumentów to lecisz w miriam. Byłe pisać, by władza nie zapomniała że ma takiego pożytecznego. Ostatnio nie poprawiasz im notowań.


Andrzejku a co z artykułem dziennikarzy Newsweeka o królewskich wakacjach szefa Solidarności? Może zmyśliłem temat , a ty w ogóle nie poruszałeś tej kwestii? umiech

Zupełnie tak samo jak z tym nowym prawem wodnym. Wrzucałeś info na forum odnośnie rzekomych ogromnych podwyżek wskutek pisowskiej ustawy? A może zmyślam?

Andrzejku mam problem . Nie powtarzaj tego nikomu , ale żyję z piętnem. Otóż od dziecka byłem bardzo pobożny wszyscy chcieli zrobić ze mnie księdza. Wszystko było na dobrej drodze , tyle że okazało się w międzyczasie że mi za duże powołanie urosło. I tak się męczę na tym łez padole z tym swoim brzmieniem.smiech2

Art też zauważyłem że w tym roku na forum wiosna przyszła nieco wcześniej. Zakwitło tyle kont że Andrzejek/Bobek et cetera et cetera nie wydala. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 08:25  
Cytuj
No cóż. Sami sobie przytakują. Jakoś muszą walczyć z samotnością swoich poglądów i brakiem poparcia znikąd. Np. taki "TKM30" - moim zdaniem to czyjś dubel do przytakiwania gdy robi się za gorąco a argumentów w dyskusji brak....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 16:12  
Cytuj
CYTAT




Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz napisał list do guru pis dzielskiej sekty.

Obrazek


Ja jestem tylko ciekaw czy pan Wadim byłby taki dziarski gdyby do biura poselskiego posła jego klubu i przez użyciu broni palnej wszedl psychol- widz TVN i zastrzelił jednego z pracowników. Skuwany przez policję świr - Rusza Cyba -zarazem były członek PO, jeszcze do kamer wykrzyknął : chciałem zabić Kaczyńskiego! Ilu takich podjudzonych przez media świrów krąży po tym świecie? Ciekawe czy pan Wadim byłby taki skromny w tej sytuacji? Wyrażam sporą wątpliwość w tym zakresie. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 16:32  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
Andrzejek nie ma passy. Nawet urodzaj nowych kont nie przyniósł mu ulgi w cierpieniu, wszystkie podzielają jego Macbetowskie rozterki co wybrać.





Najbardziej przytakująca się para na forum: art2deco i cdn..

Jeden styl
jedna treść

Konta zostały założone kilka dni po sobie- kazdy moze zerknąć good

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 17:48  
Cytuj
Miriam zaczęli czepiać, że za często się udziela to wymyślił duble kont. Może on tak działa to wie co pisze.

cdn i art faktycznie taka parka do przytakiwania i faktycznie mają ten sam styl pisania.

Edzio ty i te twoje teorie i plotki umiech


A co do artykułów.

Prawo wodne jeszcze nie weszło na dobre. Sam zakup urządzeń pomiarowych to spory wydatek. Ktoś za to zapłaci. No chyba, że myślisz jak Suski iż paliwo nie drożeje w całej Polsce tylko na stacjach benzynowych. Gdy ruszą przetargi i pierwsze wydatki, a szacunki mówią o miliardach złotych to ktoś to musi sfinansować. Poczytaj. W Stalowej Woli Lucjusz deklarował brak podwyżek więc do końca kadencji zapewne słowa dotrzyma. Nawet u notariusza z tym był.

Co do artykułu o Dudzie, a w zasadzie jego psie to nie ja jestem autorem. A to, że go przytoczyłem nie oznacza, że mam przepraszać za autora.


Może Edzio jak już się wybrandzlujesz to napiszesz coś o nepotyzmie i zarobkach w czasie dojnej zmiany. Wystarczy nie kraść umiech

A co do zagrożenia Kaczyńskiego to kupa śmiechu. Tyle w temacie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (art2deco)
Andrzejek nie ma passy. Nawet urodzaj nowych kont nie przyniósł mu ulgi w cierpieniu, wszystkie podzielają jego Macbetowskie rozterki co wybrać.





Najbardziej przytakująca się para na forum: art2deco i cdn..

Jeden styl
jedna treść

Konta zostały założone kilka dni po sobie- kazdy moze zerknąć good


Jeden styl
jedna treść
jedna rzeczywistość


Bo zacznę podzielać twoją urwisie całus Chcesz?

Na wstepie podziele Mirka: "że frustracja betonu osiągnie na tego typu forach internetowych Himalaje agresji".

Teraz nas możesz zjeść (ze smakiem) zarumieniony Klemensie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 19:22  
Cytuj
Od Edzia nie wymagaj aż tyle smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 19:35  
Cytuj
Art/cdn Ja nie hejtuje PISu nie trafiłaś.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 20:33  
Cytuj
Przeczytaj jeszcze raz Klemensie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 20:39  
Cytuj
Zamknąć temat. Nic dobrego!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Przeczytaj jeszcze raz Klemensie.

Wytykasz andrzejkowi kont. Jeszcze raz przeczytaj.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 00:29  
Cytuj
Z Andrzejkiem to inna bajka. Ja mu pomagam, a on to docenia. Poziom tego forum obecnie robi dodatnie wrażenie. Tylko od czasu do czasu pojawiają się plusy ujemne. Zaczynaliśmy od sokowirówki, na najwyższych obrotach.

I kto by pomyślał że można. A można było. Nie lękajcie się cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 06:16  
Cytuj
Art ma takie zadanie by mieszać i nie dopuszczać do rozmowy o PiS. Wstawia jakieś nic niewnoszące teksty. Pisze coś bez sensu.

Atr, nie doceniam i nie potrzebuję pomocy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
Art ma takie zadanie by mieszać i nie dopuszczać do rozmowy o PiS. Wstawia jakieś nic niewnoszące teksty. Pisze coś bez sensu
ok

A jak znajdzie coś na opozycję to cdn.. to przytakuje. Rozumieją się bo konta na forum pojawiły w tym samym czasie good

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 10:07  
Cytuj
Kolejny po amerykańskich sankcjach cios dla naszego kraju:
https://m.bankier.pl/wiadomosc/MFW-podniosl-prognoze-wzrostu-PKB-Polski-7583761.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 21:55  
Cytuj
Czy obecną sytuacja to jest koryto koryta?
Mam prośbę. Przypomnij ie mi kto za czasów PO tyle dostał nagród za nic?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Art ma takie zadanie by mieszać i nie dopuszczać do rozmowy o PiS. Wstawia jakieś nic niewnoszące teksty. Pisze coś bez sensu.

Atr, nie doceniam i nie potrzebuję pomocy.


Andrzejku pisz ile dusza zapragnie (jest takie coś). Ja tobie nie odmawiam wolności obywatelskich. Ale uważaj co piszesz, w stanie pobudzenia emocjonalnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 06:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Art ma takie zadanie by mieszać i nie dopuszczać do rozmowy o PiS. Wstawia jakieś nic niewnoszące teksty. Pisze coś bez sensu.

Atr, nie doceniam i nie potrzebuję pomocy.


Andrzejku pisz ile dusza zapragnie (jest takie coś). Ja tobie nie odmawiam wolności obywatelskich. Ale uważaj co piszesz, w stanie pobudzenia emocjonalnego.



Nie pobudzam sie emocjonalnie, ale ciekawe że o tym piszesz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 08:55  
Cytuj
Polecam dla beki analizę sondażu dla oko.press ( popłuczyny Michnika) :

https://oko.press/pis-moze-juz-tylko-stracic-widac-potencjal-kukiza-i-n-sondaz-oko-press-pokazuje-kto-ma-jakie-rezerwy/

Jak można zlecić sondaż , być nieprzyjemnie zaskoczonym z wyników i potem jak to sobie roztłumaczyć.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 11:43  
Cytuj
Tak dla beki to wg. OBOP Kaczyński ma 190 cm wzrostu ;).
Po co w ogóle robią te badania skoro na pierwszy rzut oka widać, że badania są o kant d**y rozbić. Zazwyczaj przychylne zlecającemu. Robi badania jedna agencja PIS spadł i ma niewielką przewagę nad PO, w innym to już nawet PO ma niewielką przewagę nad PIS, kolejne badanie przez inną agencję - PIS znacznie wzrosło, PO znacznie spadło ... a później przychodzą wybory i ich wyniki są diametralnie różne od wcześniejszych badań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 14:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 16:38  
Cytuj
Przynajmniej nie obiecują drugiej Irlandii.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
Polecam dla beki analizę sondażu dla oko.press ( popłuczyny Michnika) :

https://oko.press/pis-moze-juz-tylko-stracic-widac-potencjal-kukiza-i-n-sondaz-oko-press-pokazuje-kto-ma-jakie-rezerwy/

Jak można zlecić sondaż , być nieprzyjemnie zaskoczonym z wyników i potem jak to sobie roztłumaczyć.uśmiech


CYTAT
PiS może już tylko stracić. Widać potencjał Kukiza i .N.
Sondaż OKO.press pokazuje, kto ma jakie rezerwy.


Rezerwy kadrowe to opozycja ma, ciągle wyciągają jakiegoś króliczka z czarnego kapelusza depozytariusza raportu WSI.

O tym, że Michał Boni ma odmienne stany świadomości wiemy od dawna. Wiemy z pewnością, bo sam o tym powiedział że nie ma przypadków, są tylko Znaki. Jako tajny współpracownik „Znak” SB dzieliło się nim w latach 1985-1990 oficjalnie.

Dziś, jako jawny utrwalacz wartości europejskich, dowodzi czynem że tamta aktywność to nie był przypadek ale wyraz nieugiętej postawy bojownika o równość i wolność. Oto eurodeputowany Boni, zbulwersowany faktem aresztowania posła Stanisława Gawłowskiego, napisał list do członków Komisji Gestapo przy PE. Starym zwyczajem podzielił się w nim, że „Areszt dla Stanisława Gawłowskiego to cios dla demokracji".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 563 564 565 566 567 568 569 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »