NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 479 480 481 482 483 484 485 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Choćby zniesienie finansowania partii z pieniędzy podatników.
Jak to sobie Klemens wyobrażasz?

Popatrz sobie na inne postulaty - wiele z nich to kalka PiS.
http://www.marekjakubiak.com.pl/glowne-postulaty/


Co w tym nierealnego? Dlaczego partie nie mogą finansować się ze składek członkowskich?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 21:24  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bo dla władzy nie ma nic gorszego jak świadomy obywatel dokonujący samodzielnego wyboru.

Jestem ciekawy jak będzie wyglądała repolonizacja robiona przez ludzi odpowiedzialnych za prywatyzację mediów po 89 roku. No ale większość wyznawców nie wie o czym mówię ;-)



Samodzielny wybór? Świadomy obywatel? Czerpiący pełnymi garściami z TVN?Czy to właśnie masz na myśli Andrzejku?umiech


Napisz coś więcej o tej prywatyzacji mediów po 89 roku. Chętnie poczytam - temat bardzo ciekawy.


Zapytaj Mirka o pochodzenie kapitału TVN ;-) To też bardzo ciekawy temat ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 21:31  
Cytuj
Czyli nie będzie nic o prywatyzacji mediów po 89 r.? Jaka szkoda.

To może chociaż słówko o świadomym obywatelu dokonującym samodzielnych wyborów? No wiesz taki co mu TVN tłumaczy o co w tym wszystkim chodzi.uśmiech

Ty a gdzie się figlarz podział? Zabrakło mu pomysłów na nowe loginy, czy w końcu poszedł do anonimowych alkoholików?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
Czyli nie będzie nic o prywatyzacji mediów po 89 r.? Jaka szkoda.

To może chociaż słówko o świadomym obywatelu dokonującym samodzielnych wyborów? No wiesz taki co mu TVN tłumaczy o co w tym wszystkim chodzi.uśmiech

Ty a gdzie się figlarz podział? Zabrakło mu pomysłów na nowe loginy, czy w końcu poszedł do anonimowych alkoholików?



Musisz pytać u źródła. Pytałeś Miriam o TVN?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:01  
Cytuj
Andrzejku a co ty się tak Mirka czepiłeś z tym kapitałem TVN? Nawet jak pisał że to Niemcy, to o Amerykanach zdaję się ty. Ja napisałem zgodnie ze stanem faktycznym że firma ma siedzibę w USA , ale kim są akcjonariusze tego nie wiemy. Może są Niemcami a może Rosjanami ?umiech
W TVN często występują w roli ekspertów ludzie pokroju gen. Dukaczewskiego, co może sugerować pewne konotacje. Nie na darmo telewizja dla niedorozwiniętych umysłowo ( TVN) jest określana jako WSI.

I napisz co słychać u figlarza bo naprawdę zaczynam się martwić. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:06  
Cytuj
Ha, ha, chi, chi:
Eurodeputowani PiS zatrudniali ludzi na lewych etatach? Będą zwracać pieniądze
http://wiado(...)osc.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku a co ty się tak Mirka czepiłeś z tym kapitałem TVN? Nawet jak pisał że to Niemcy, to o Amerykanach zdaję się ty. Ja napisałem zgodnie ze stanem faktycznym że firma ma siedzibę w USA , ale kim są akcjonariusze tego nie wiemy. Może są Niemcami a może Rosjanami ?umiech
W TVN często występują w roli ekspertów ludzie pokroju gen. Dukaczewskiego, co może sugerować pewne konotacje. Nie na darmo telewizja dla niedorozwiniętych umysłowo ( TVN) jest określana jako WSI.

I napisz co słychać u figlarza bo naprawdę zaczynam się martwić. umiech


A co sie tak mnie czepiłeś? Miriam sie czep i niech ci odpowie skąd info o właścicielach z Niemiec ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:09  
Cytuj
Różnica między mną a tobą jest taka że ja chłopa (Mirka) w życiu na oczy nie widziałem. Ty znowuż kumplujesz z figlarzem i możesz się naprawdę dowiedzieć u źródła.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Różnica między mną a tobą jest taka że ja chłopa (Mirka) w życiu na oczy nie widziałem. Ty znowuż kumplujesz z figlarzem i możesz się naprawdę dowiedzieć u źródła.uśmiech


Ja też Miriam na oczy nie widziałem. Figlarza także więc nie pomogę. Zapytaj tego krętacza Miriam o ten TVN bo mi spokoju nie daje ;-)

Sygnaturkę skopiowałeś po tej pipce więc dopytaj ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:17  
Cytuj
Kiedy ją chciałem ustalić skąd twoja pewność o amerykańskich właścicielach TVN? Może masz jakieś konkrety w temacie?
Mirek to poczciwy człowiek, który zanadto wierzy telewizji publicznej. A ty taki niezależny i dobrze poinformowany świadomy wyborca dokonujący samodzielnych wyborów na podstawie relacji TVN. umiech

Co z tym figlarzem? Napisz chociaż tylko czy jest cały i zdrowy. A i przekaż mu pozdrowienia od kolegów z forum.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
Kiedy ją chciałem ustalić skąd twoja pewność o amerykańskich właścicielach TVN? Może masz jakieś konkrety w temacie?
Mirek to poczciwy człowiek, który zanadto wierzy telewizji publicznej. A ty taki niezależny i dobrze poinformowany świadomy wyborca dokonujący samodzielnych wyborów na podstawie relacji TVN. umiech

Co z tym figlarzem? Napisz chociaż tylko czy jest cały i zdrowy. A i przekaż mu pozdrowienia od kolegów z forum.


Edziu, pytasz czy odpowiadasz? Zapytaj Miriam ;-) Tacy przyjaciele, podobny styl, ta sama sygnaturka. Wiele was łączy. ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:27  
Cytuj
CYTAT


Ja też Miriam na oczy nie widziałem. Figlarza także więc nie pomogę. Zapytaj tego krętacza Miriam o ten TVN bo mi spokoju nie daje ;-)

Sygnaturkę skopiowałeś po tej pipce więc dopytaj ;-)


Ok Andrzejku ale z tym figlarzem to chyba nie jesteś szczery?
Inaczej jesteś tak samo szczery jak wtedy kiedy pisałeś że nie masz TVN tylko Polsat News, i że rzekomo nie robiłeś w Providencie. Czy nie tak Andrzejku?umiech

Napisz jak to było z tym właścicielem TVN? No i co u figlarza?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Ja też Miriam na oczy nie widziałem. Figlarza także więc nie pomogę. Zapytaj tego krętacza Miriam o ten TVN bo mi spokoju nie daje ;-)

Sygnaturkę skopiowałeś po tej pipce więc dopytaj ;-)


Ok Andrzejku ale z tym figlarzem to chyba nie jesteś szczery?
Inaczej jesteś tak samo szczery jak wtedy kiedy pisałeś że nie masz TVN tylko Polsat News, i że rzekomo nie robiłeś w Providencie. Czy nie tak Andrzejku?umiech

Napisz jak to było z tym właścicielem TVN? No i co u figlarza?uśmiech


Miriam odpowie to może pogadamy ;-)

Jestem tak samo szczery jak ty i Miriam ;-)potluczony

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:31  
Cytuj
CYTAT


Edziu, pytasz czy odpowiadasz? Zapytaj Miriam ;-) Tacy przyjaciele, podobny styl, ta sama sygnaturka. Wiele was łączy. ;-)


Rozgryzleś nas Andrzejku. Zwróć uwagę że często atakujemy cię razem.umiech
Mirek to moje alter ego.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Edziu, pytasz czy odpowiadasz? Zapytaj Miriam ;-) Tacy przyjaciele, podobny styl, ta sama sygnaturka. Wiele was łączy. ;-)


Rozgryzleś nas Andrzejku. Zwróć uwagę że często atakujemy cię razem.umiech
Mirek to moje alter ego.


Atakujecie? Czyli jednak ;-) Dzięki za konkret ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:36  
Cytuj
Posmialem posmialem idę spać Andrzejku. Mirek jeszcze zostaje.uśmiech
Będzie atakować sam.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 22:40  
Cytuj
Ale jak do jutra nie napiszesz co u figlarza, to wespół z Mirkiem zrobimy ci nalot dywanowy.uśmiech To będzie dopiero atak. Dobranoc.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 06:55  
Cytuj
Coś dla pana z sierpem i młotemgood
CYTAT
wczoraj 20:54
Sondaż IBRiS dla "Rzeczpospolitej". PiS 29 proc., PO 27 proc.

IBRiS przeprowadził sondaż poparcia partii politycznej dla "Rzeczpospolitej". Z badań wynika, że Platforma Obywatelska notuje wzrost o dziesięć, a PiS spadek o pięć punktów procentowych. Tym samym poparcie dla PiS wynosi 29 proc., a dla PO 27 proc. Na trzecim miejscu znalazła się Nowoczesna, która notuje 9 proc. poparcia.

No chyba , ze już sondaże nie są "cacy"good

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 07:02  
Cytuj
No w takiej sytuacji, kto by wierzył sondaże ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 07:35  
Cytuj
Edek - daj sobie spokój z andrzejkiem. Nie ma sensu. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 16:25  
Cytuj
Żadnych komentarzy w związku z nowym sondażem?

CYTAT
Edek - daj sobie spokój z andrzejkiem. Nie ma sensu. good


okok

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 17:49  
Cytuj
Obrazek

potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
Żadnych komentarzy w związku z nowym sondażem?

CYTAT
Edek - daj sobie spokój z andrzejkiem. Nie ma sensu. good


okok



Andrzejku a cieszysz się ze słabszego wyniku PiS czy z dobrego wyniku PO?
Bo tak sobie myślę: jakie znaczenie dla takiego samodzielnie myślącego wyborcy jak ty, ma zamiana jednej partyjnej sitwy na drugą?umiech Zdaje się że mamy odrzucać ten zły dla Polski wybór między PiS a PO?
Za 26 minuty Fakty - nie zapomnij sięgnąć pełną garścią do tej skarbnicy mądrości.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 18:44  
Cytuj
A to ciekawe spostrzeżenie na gorącym uczynku, niby to samo ale nie to samo :-) co To musza być te odmienne stany świadomości rybek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Żadnych komentarzy w związku z nowym sondażem?

CYTAT
Edek - daj sobie spokój z andrzejkiem. Nie ma sensu. good


okok



Andrzejku a cieszysz się ze słabszego wyniku PiS czy z dobrego wyniku PO?
Bo tak sobie myślę: jakie znaczenie dla takiego samodzielnie myślącego wyborcy jak ty, ma zamiana jednej partyjnej sitwy na drugą?umiech Zdaje się że mamy odrzucać ten zły dla Polski wybór między PiS a PO?
Za 26 minuty Fakty - nie zapomnij sięgnąć pełną garścią do tej skarbnicy mądrości.smiech2


Masz rację, nie ma żadnego znaczenia. Ja raczej pytam o nastroje wyznawców jedynej słusznej partii ;-) I gdzie ty zauważyłeś radość w moim poście? Za dwie minuty wiadomości TVPiS. Może coś powiedzą ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 479 480 481 482 483 484 485 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »