NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 403 404 405 406 407 408 409 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:28  
Cytuj
gazeta.plpotluczony

Poza tym, to nie temat o wośp. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:28  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
gazeta.plpotluczony

Poza tym, to nie temat o wośp. ok


Faktycznie nie jest, ale dzięki obecnym władzom, bardzo ta polityka i temat PIS zaczął nam się łączyć niestety, z Wośp'em...

Jeśli to prawda z tym retuszem, to zalatuje to już cenzurą z Korei Płn. rodem. To już nie jest żenujące, to się zaczyna robić niebezpieczne, jak próbuje się w takich tematach nawet (i tak nieumiejętnie) kreować rzeczywistość.

Chyba, że po prostu kogoś tam z "wiernych miernych" za bardzo poniosło, bo mimo, że Pisu nie popieram, to o takie zagrywki bym nie posądzał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:46  
Cytuj
Jeśli dobrze pamiętam, Owsiak sam się wmieszał w politykę.
Jak grał razem z PO było ok?
Jeśli chodzi o cenzurę, zainteresuj się tym, co dzieje się u Niemców. A oni śmią nasz pouczać...

Poza tym - serduszko wośp to chyba znak towarowy nie? W każdym razie, pokazywanie go w mediach to na pewno promowanie wośp.
To powszechne praktyka, że jak się nie chce lokować jakiegoś produktu, bądź nie ma się na to zgody, to się zakleja lub zamazuje.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:54  
Cytuj
Mirek nie wybielaj ich na silę.

Śmieszna nadgorliwość kogoś kto całkowicie zretuszował serduszko. Jak coś można zawsze zamazać czytelność

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 12:58  
Cytuj
Ja ich nie wybielam. Ja rozumiem ich postępowanie.
Gdybym na przykład miał w Stalowej "swój" portal i nie popierałbym wośp. To gdybym zamieszczał jakieś zdjęcia, zamazywałbym logo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:05  
Cytuj
Tak samo oburzaliśćie się jak gość udawał trupa na protescie pod sejmem,a Tvn i PO zrobily z tego filmiki ? To nie była manipulacja ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Jeśli dobrze pamiętam, Owsiak sam się wmieszał w politykę.
Jak grał razem z PO było ok?
Jeśli chodzi o cenzurę, zainteresuj się tym, co dzieje się u Niemców. A oni śmią nasz pouczać...

Poza tym - serduszko wośp to chyba znak towarowy nie? W każdym razie, pokazywanie go w mediach to na pewno promowanie wośp.
To powszechne praktyka, że jak się nie chce lokować jakiegoś produktu, bądź nie ma się na to zgody, to się zakleja lub zamazuje.


A co mnie interesuje z kim on gra? Mnie interesuje by grał. A Pis jak widać grać mu nie za bardzo chce dać.

Nie pogrążaj się człowieku z tym znakiem towarowym, bo to jest po prostu żałosna akcja i nic więcej, nie próbuj ich na siłę wybielać, tak samo jak na siłę szuka się wszystkiego złego co w tle Wośp'u.

Wiem, że to z onetu który jest niemiecki i wogóle, ale idealnie podsumowuje temat.
Obrazek

ps
Niemcy mnie nie interesują, mieszkamy w Polsce i o niej rozmawiamy - mam już dość argumentów, "a za PO było tak, a w Niemczech jest tak" - WALI MNIE TO! Tu jest Polska, tu i teraz - i za to tu i teraz oceniamy tych co u władzy, bo oni rządzą nie dla siebie, a dla wszystkich polaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Tak samo oburzaliśćie się jak gość udawał trupa na protescie pod sejmem,a Tvn i PO zrobily z tego filmiki ? To nie była manipulacja ?


Ale co ma piernik do wiatraka? Zaraz napiszesz, że skoro w Korei można za złe słowo na wodza zastrzelić, to u nas też można.
Piętnuj wszystkich tych co na to zasługują, a nie wybielaj ich argumentem, że ktoś robi podobnie, albo gorzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:20  
Cytuj
Jak widzę kończą ci się argumenty.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:22  
Cytuj
Mirek a słowa Obamy w tvp?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Ja ich nie wybielam. Ja rozumiem ich postępowanie.
Gdybym na przykład miał w Stalowej "swój" portal i nie popierałbym wośp. To gdybym zamieszczał jakieś zdjęcia, zamazywałbym logo.



Tak się właśnie dzieli ludzi - to jest jakby nie było, akcja charytatywna, czy się komuś to podoba czy nie. Wymazanie FAKTU iż odbywa się właśnie taka impreza to jakaś chora zagrywka propagandowa, chyba nie tak to miało wyglądać z tworzeniem narodowej telewizji, która nie będzie już podatna na naciski polityków, a będzie walczyć o dobro Polaków? Czyli zmiana to tylko przejście na drugą stronę barykady? Dalej będziemy prowadzić wojenkę polsko-polską?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:24  
Cytuj
A to ma,ze te same media pieprzą o tygodnia o San Escobar,a jak wychodziły duzo grubsze afery PO to milczały...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Jak widzę kończą ci się argumenty.


W którym miejscu mi się skończyły? Bo jakoś nikt na żaden z moich argumentów praktycznie nic nie odpisał, dziwne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
A to ma,ze te same media pieprzą o tygodnia o San Escobar,a jak wychodziły duzo grubsze afery PO to milczały...


Dalej tłumaczymy wtopę, wtopami innych? Czyli co, tamci byli źli to my też możemy? Sorry, nie tędy droga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:26  
Cytuj
Vielitz we wiadomościach nie było nic o wośp?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
Vielitz we wiadomościach nie było nic o wośp?


Nie mam pojęcia, nie oglądałem wczoraj wiadomości (żadnych), bo byłem akurat na miłej imprezce WOŚP'u z rodzinką w SDK.
Reaguję jedynie na ten link (napisałem, jeśli to była prawda, bo tego w TV nie widziałem).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Mirek a słowa Obamy w tvp?

Nie słyszałem nic o tvp - wiem, że wtrącił się w "kryzys TK" mówiąc takie bzdury, że aż głupio.

vielitz, skoro twierdzisz, ze nie odnosiłem się do twoich argumentów, to znaczy, że nie czytasz moich wypowiedzi, tylko pleciesz coś sam do siebie.

Przykładem na kończenie się argumentów jest choćby zamieszczenie tego "wspaniałego" obrazka. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja ich nie wybielam. Ja rozumiem ich postępowanie.
Gdybym na przykład miał w Stalowej "swój" portal i nie popierałbym wośp. To gdybym zamieszczał jakieś zdjęcia, zamazywałbym logo.



Tak się właśnie dzieli ludzi - to jest jakby nie było, akcja charytatywna, czy się komuś to podoba czy nie. Wymazanie FAKTU iż odbywa się właśnie taka impreza to jakaś chora zagrywka propagandowa, chyba nie tak to miało wyglądać z tworzeniem narodowej telewizji, która nie będzie już podatna na naciski polityków, a będzie walczyć o dobro Polaków? Czyli zmiana to tylko przejście na drugą stronę barykady? Dalej będziemy prowadzić wojenkę polsko-polską?
A czy telewizja publiczna ma obowiazek informować o prywatnej akcji ? Czy TVN zawsze informował rzetelnie o wszystkim co sie działo ? Ostatnio była afera z Petru to owszem powiedzieli,ze poleciał na Maderę,ale nie dodali z kim,to jest rzetelność ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:44  
Cytuj
Mirek wiadomości tvp zmanipulowaly wypowiedz Obamy. Nie oceniam co mówił Obama ale po to jest medium publiczne z moich abonamentów aby mi pokazać prawdę a nie manipulacje. I wtedy ja sam ocenie co kto wypowiada i każdy sobie oceni ale na podstawie tego co było a nie manipulacji

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:03  
Cytuj
Klemens - jak w tvp poleciało "Nazi matki...." to co sobie pomyślałeś?

CYTAT

Nie prowokuj kolego z tym "pleceniem" - chociaż czasami, po "waszych" kontrargumentach zaczynam wątpić czy jest sens z kimś dyskutować.



Nie prowokować do czego?:szok:

Moderowano przez: magpie
Nie dodawaj postów jeden pod drugim. Jak coś chcesz dopisać, to edytuj własną wypowiedź

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:15  
Cytuj
Wysiadam z tematu, bo widzę, że moje posty niestety znikły, a się opisałem :/
szkoda się stresować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:17  
Cytuj
Magpie - kilka linijek wyżej masz kolejne posty jeden pod drugim. potluczony

Nie jestem jedyny. Choć owszem - masz rację, nie powinienem tak robić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:19  
Cytuj
Nie słyszałem o tym.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:21  
Cytuj
To było za czasów PO-PSL. To był dopiero policzek dla Polaków.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:28  
Cytuj
Było źle teraz idealnie też nie jest. Porządnej telewizji chyba już nie będzie

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 403 404 405 406 407 408 409 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »