NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
BUS Warszawa-Stalowa Wola,
Posty: 1
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2010r. 09:19  
Cytuj
Witam serdecznie,
potrzebuję pilnie namiary na busa,który jeździ na trasie Warszawa-Stalowa Wola. Wiem, że kiedys był taki bus, który rano jechał ze Stalowej do Warszawy, a po południu wracał. Jak to teraz wygląda? Z góry dziekuję za info. Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2010r. 09:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2010r. 09:27  
Cytuj
Stalowa Wola - Warszawa - Stalowa Wola.
Połączenia:
Stalowa Wola - Warszawa - Poniedziałek-Sobota - godz. 4.15 (w Sandomierzu jest pół godziny póżniej), Niedziela - 11.30. i 14.50 (odjazd z Sandomierza poł godziny poźniej)

Warszawa-Stalowa Wola - Poniedziałek - Sobota 13.45, Piątek i Niedziela - 17.00 i 19.00 (nie wiem skąd)

Czas przejazdu 3.30h

Mikrobusuy - 9,18 osób

Wszystkie info i rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 697579962



sprawdź czy aktualne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2010r. 20:04  
Cytuj
Jeżdziły do Warszawy busy firmy Arja ale ta firma juz nie jeżdzi kilka miesięcu. O innej firmie nie slyszałem ktora jeżdzi do Wawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 22:29  
Cytuj
Ja keidyś stałem na dworcu pks i podszedł jakiś typek i mnie podwiózł pięc zeta taniej niż autoobusumiech Tylko ejhcał jak wariatjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2011r. 22:54  
Cytuj
numer do przewoznika 693 068 151

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 20:02  
Cytuj
Witam, ma ktos może namiary na bus/autobus ze Stalowej Woli do Warszawy ale centralnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Witam, ma ktos może namiary na bus/autobus ze Stalowej Woli do Warszawy ale centralnej?


http://poltrans.eu/

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 20:47  
Cytuj
Busy sa dla samobójców........jezdza jak wariaci,jadac kiedys z Krakowa myslałam ze umre ze strachu,noc a ten idiota 130 na liczniku po obu stronach las,tylko oczy saren pasacych sie na rowach swiecily sie w ciemnosci.wole juz 1,5- 2 godziny dlużej ale bezpiecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 10:37  
Cytuj
nastepny co g.....o widzial i sieje propagande

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
nastepny co g.....o widzial i sieje propagande


Wiele nie trzeba widzieć, by wyciagnąć wnioski o busach. To są bezmóżdża. Wymuszają pierwszeństwo. Nie znają podstawowych przepisów ruchu drogowego. Zachowują się jak pojazdy uprzywilejowane mlotek

Przyblokować takiego razz drugi na kończącym się pasie i się naczy. Wymalować sobie kawałek samochodu z jego OC ok
Przyblokować jak się nie ustawi za wczasu na odpowiednim pasie do skrętu i będzie musiał pojechać prosto objeżdząjąc pół miasta potluczony
Zadzownić na policje jak omija korek poboczem, że idiota jedzie prawdopodobnie pod wpływem.

To my kierowcy możemy przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa. Nie ignorować hamskich zachować ze strony busów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
nastepny co g.....o widzial i sieje propagande


a niby do kogo to było?????? propaganda? nie to jest szczera prawda! nie jeden doswiadczył jazdy jak na rajdzie,a ty co wlascicielka firmy przewozowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 12:48  
Cytuj
Busy były, są i będą. Żadna propaganda w postaci subiektywnych odczuć pasażerów tego nie zmieni. Czortunio, zgwałcił Cię jakiś kierowca busa kiedyś, że ich tak nienawidzisz? W innych wpisach, wyjaśnialiśmy Ci, że busy/autobusy w pewnym sensie są uprzywilejowane, a Ty dalej swoje. Dzwoń na policję, nagrywaj, donoś. Jak pojeździsz po sądach jako świadek, to Ci się odechce wszystkiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
numer do przewoznika 693 068 151


to właśnie numer do firmy POLTRANS - moja opinia o niej, do tej pory zupełnie dobra, właśnie się zmieniła na mega złą.
Właściciel firmy Poltrans Pan Paweł, z którym miałam właśnie nieprzyjemność rozmawiać przez telefon pod tym numerem nie chciał dokonać mojej rezerwacji na przejazd:szok:, mimo że zadzwoniłam w godzinach podanych na stronie zgodnie z informacją że można zarezerwować bilet telefonicznie, rozmawiał cały czas podniesionym głosem i rzucił słuchawką w środku rozmowynie wiempotluczony. Zachowanie karygodne i bardzo nieprosesjonalne!!! To że nie chciał przyjąć rezerwacji tłumaczył faktem że ma dużo pustych, kiedy ludzie się nie zjawiają. Dziwi mnie to, bo zawsze kiedy jeździłam bus był zapełniony. Kazał zadzwonić przed odjazdem - to chyba kpina, jeśli komuś zależy żeby pojechać to nie będzie czekał do ostatniej chwili! Nigdy się z czymś takim nie spotkałam i żałuję że to miało miejsce. Mogłam nie dzwonić i wybrać np. PKS.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 2 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 20:47  
Cytuj
[cytat]Busy sa dla samobójców........jezdza jak wariaci,jadac kiedys z Krakowa myslałam ze umre ze strachu,noc a ten idiota 130 na liczniku po obu stronach las......., Widziałaś licznik,czy to Twoje odczucie.Powiem Ci,że takie busy mają ograniczik na 100 km/h.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 22:07  
Cytuj
Często jeżdżę busami na tej trasie i moim zdaniem jeżdżą całkiem bezpiecznie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Busy sa dla samobójców........jezdza jak wariaci,jadac kiedys z Krakowa myslałam ze umre ze strachu,noc a ten idiota 130 na liczniku po obu stronach las,tylko oczy saren pasacych sie na rowach swiecily sie w ciemnosci.wole juz 1,5- 2 godziny dlużej ale bezpiecznie.


Oczy Saren się nie świecą 😁

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Busy sa dla samobójców........jezdza jak wariaci,jadac kiedys z Krakowa myslałam ze umre ze strachu,noc a ten idiota 130 na liczniku po obu stronach las,tylko oczy saren pasacych sie na rowach swiecily sie w ciemnosci.wole juz 1,5- 2 godziny dlużej ale bezpiecznie.


Oczy Saren się nie świecą 😁 w nocy
Busy nie jeżdżą 130km/h
Kierowcą ma kat. D to raczej nie idiot tylko głupiec jak przesadza z prędkością
1.5÷2h dłużej... pociągi nie jeżdżą...

Ogólnie.
Wiem o co Ci chodzi tylko że to za bardzo ubarwiles.
Mirek777 pisze że jeździ często i nic takiego nie wiedział. A ja Mirka777 znam i mu ufam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 17:44  
Cytuj
Mhm....
Tylko ja cię jakoś nie znam. potluczony
I ci nie ufam. chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »