NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Jaką wiertarkę kupić?,
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 22:27  
Cytuj
Osobiście posiadam elektronarzędzia producenta DeWalt. Sprzęt bardzo dobrej jakości i nie ma co na tym oszczędzać. Na youtube pełno filmów z różnymi testami i można zobaczyć co DeWalt potrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 22:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 22:41  
Cytuj
do Saab2006 i kabi mam kilka narzędzi dewalt kilka tyś zl. min. dwie ukośnice, wkrętarkę automat do GK. i 20 letnia wkrętarka dewalt (działa do dzisiaj) i mam dobre zdanie o tej marce, wręcz miałem fazę na ten sprzęt. Natomiast zetknąłem się z wieloma złymi opiniami ostatnio na temat obecnych wkrętarek dewalt i nie wiem czy warto wydawać 1200 na coś co jest awaryjne. Chyba wolałbym teraz Milwaukee lub festool. Co do Parkside - warta swojej ceny i nie tylko do amatorskich robótek cena rekompensuje być może jej żywotność. Miałem podobne zdanie o tej marce do czasu zetknięcia się z tym konkretnym sprzętem. Zachęcam do przetestowania w końcu kosztuje grosze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 05:12  
Cytuj
Ja osobiscie to polecam 3 firmy Dewalt ,Makita ,Milwaukee chyba , ze sa jakies polskie firmy robiace dobry sprzet o ktorym nieslyszalem to bym sprobowal.Chinskiego badziewie to juz niezabardzo bym tykal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2019r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Ja tam wolę chińszczyzny nie używać i dlatego stosuję [spam spam spam] Przynajmniej wtedy mam gwarancje co kupuje


tak, za tysiąc złotych kupujesz narzędzie którego używasz raz w tygodniu kilkanaście minut, bajeczki to dzieciom opowiadaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2019r. 16:38  
Cytuj
Ostatnio naprawiłem wkretarko-wiertarke firmy Bosch.Co zauwazyłem to producent specjalnie tak robi szczotki w silniku żeby pękały w okolicy osi wirnika.Drugi taki silnik już naprawiałem.I to samo miejsce gdzie pęka blaszka trzymajaca szczotke.Przez tą zaplanowaną przez producenta usterkę ludzie wyrzucają takie wkretarko=wiertarki,bo koszt naprawy jest duży.Jak ktos ma czas to może sam naprawić .A chinskie elektronarzedzia teraz zamiast drutu miedzianego,maja drut aluminiowy .Dlatego te elektrarzedzia sa tańsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2019r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiscie to polecam 3 firmy Dewalt ,Makita ,Milwaukee chyba , ze sa jakies polskie firmy robiace dobry sprzet o ktorym nieslyszalem to bym sprobowal.Chinskiego badziewie to juz niezabardzo bym tykal.


Ja od ponad 2 lat używam Polskich elektronarzędzi firmy Vander. Rewelacyjna cena przyzwoite wykonanie i zadowolenie z zakupu bo nie miałem do tej pory żadnych problemów . Najważniejsze dla mnie że kupuję polskie... Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2019r. 18:34  
Cytuj
nie byłbym taki pewny że to są polskie ale na pewno dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »