NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 96 97 98 99 100 101 102 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Cos mi się wydaje, że wypowiedź Banana została źle zrozumiana.
Ale tak tu jest na tym forum, odrobina ironii w wypowiedzi i już nikt nie łapie.



Przeczytaj jego posty na temat polityki, prawie w każdym jest ta mała "ironia". Zresztą nie o Bananie, pisie ale o platformie jest ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 09:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 10:17  
Cytuj
CYTAT

Ale tak tu jest na tym forum, odrobina ironii w wypowiedzi i już nikt nie łapie.


Ironia ironią, ale tak jak pisze kolega Dalibor - poczytaj trochę postów Banana. Każdy to uwielbienie PO - do czego ma oczywiście prawo, ale można opowiadać się za jakąś opcją, natomiast chorobliwe uwielbienie jednej i zianie nienawiścią do innej jak dla mnie nie jest takim do końca normalnym zjawiskiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ale tak tu jest na tym forum, odrobina ironii w wypowiedzi i już nikt nie łapie.


Ironia ironią, ale tak jak pisze kolega Dalibor - poczytaj trochę postów Banana. Każdy to uwielbienie PO - do czego ma oczywiście prawo, ale można opowiadać się za jakąś opcją, natomiast chorobliwe uwielbienie jednej i zianie nienawiścią do innej jak dla mnie nie jest takim do końca normalnym zjawiskiem.



A się chłopa czepiacie! Niewielka mania prześladowcza w stosunku do Kaczyńskiego i od razu robicie problem.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 12:14  
Cytuj
Masakra. Polskie piekiełko czas zacząć. Jeden z nas został doceniony i wybrany na prestiżowe, ważne stanowisko w UE. Należy go zgnoić bo się wybił. Ten marny polityk, który wygrywa kolejne wybory. Jako jedyny w Polsce po 89 roku jest 7 rok premierem. Partia, którą rządzi wygrała drugą z rzędu kadencje w parlamencie. Innym ciężko było utrzymać się przez jedną. Ta miernota poszła tak wysoko? To niemożliwe. Należy go zgnoić.
Od rana słucham komentatorów i niestety samo polactwo. Aż przykro słuchać.


Ale co ja tam wiem, zwykły pełowski leming, nie mam prawa głosu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Masakra. Polskie piekiełko czas zacząć. Jeden z nas został doceniony i wybrany na prestiżowe, ważne stanowisko w UE. Należy go zgnoić bo się wybił. Ten marny polityk, który wygrywa kolejne wybory. Jako jedyny w Polsce po 89 roku jest 7 rok premierem. Partia, którą rządzi wygrała drugą z rzędu kadencje w parlamencie. Innym ciężko było utrzymać się przez jedną. Ta miernota poszła tak wysoko? To niemożliwe. Należy go zgnoić.
Od rana słucham komentatorów i niestety samo polactwo. Aż przykro słuchać.
Ale co ja tam wiem, zwykły pełowski leming, nie mam prawa głosu.


Masz prawo głosu jak każdy pełnoletni człowiek ale te "polskie piekiełko" jest już nieskutecznym stwierdzeniem, bo przeważnie się stwierdzało bez podawania dowodów i to wystarczało. Teraz internet kipi przykładami tej zaradności, sumienności, rychami,zbychami ale to już przeszłość, a jak wiadomo oglądanie się za siebie nie jest rozwojowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 12:37  
Cytuj
Internet zawsze kipi. Taka natura. Nie lubimy jak komuś się coś udaje. Prawdopodobnie 99% naszych rodaków dużo lepiej poradziło by sobie na miejscu Tuska, czyż nie mam racji?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 12:43  
Cytuj
Przewodniczący Donald Dymitrow

30 sierpnia 2014 roku Donald Tusk został wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej, czyli europejskiego niby prezydenta.

Od razu po tej nominacji dyżurni komentatorzy zaczęli ją przedstawiać jako potwierdzenie pozycji Polski w Unii Europejskiej i wyraz uznania dla osobistych walorów elekta.

Przeanalizujmy sprawę na chłodno. Co mogło zadecydować o wyborze Tuska i kto na tym naprawdę skorzysta?

Należy pamiętać, że główne ośrodki określające kierunki polityki Unii Europejskiej umiejscowione są faktycznie poza jej oficjalnymi instytucjami. Tymi ośrodkami są władze Niemiec i Francji. Przy czym obecnie w niemiecko-francuskim tandemie coraz większą rolę odgrywają Niemcy.

W moim przekonaniu niby prezydent Tusk, wybrany przy niemieckiej protekcji, ma być figurantem firmującym swoją osobą decyzje inspirowane przez rzeczywiste kierownictwo Unii Europejskiej.

Dotyczyć to może zwłaszcza egoistycznej i kunktatorskiej polityki Niemiec i Francji wobec agresywnych działań Rosji. Obecnie Moskwa pożera Ukrainę, która do Unii nie należy. Jednak zachęcona biernością Europy może następnie zwrócić swe kły ku krajom bałtyckim i Polsce.

Tusk w ostatnim czasie śmielej i wyraźniej artykułował na forum europejskim obawy i postulaty związane z rosyjskim ekspansjonizmem. Powołanie Tuska na stanowisko niby prezydenta Europy prawdopodobnie złagodzi jego zdecydowanie w sprawach rosyjskich oraz osłabi skuteczność apelów wschodnioeuropejskich członków Unii. Niemcy i Francja będą teraz mogły wobec Polski, Litwy, Łotwy i Estonii użyć argumentu: "Wybrany z waszego grona przewodniczący uważa wasze lęki tyczące się Rosji za przesadzone.".

Instrumentem skutecznie moderującym poczynania Tuska w roli przewodniczącego Rady Europejskiej może być perspektywa wyboru na drugą kadencję oraz wynagrodzenie wynoszące przeszło 298 tys. euro rocznie, czyli zbliżone do uposażenia prezydenta Stanów Zjednoczonych zarabiającego 400 tys. dolarów na rok.

To naprawdę imponująca płaca, jeżeli weźmie się pod uwagę, że Polak Tusk ma tyle do powiedzenia w niemiecko-francuskiej Unii Europejskiej ile Bułgar Georgi Dymitrow w stalinowskim Kominternie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 12:58  
Cytuj
Oto i mamy reakcję Rosji na wybór Donalda Tuska - Putin dziś rano kazał podjąć rozmowy polityczne na temat utworzenia nowego państwa w pd-wsch Ukrainie,,, i to pilnie rozpocząć!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Internet zawsze kipi. Taka natura. Nie lubimy jak komuś się coś udaje. Prawdopodobnie 99% naszych rodaków dużo lepiej poradziło by sobie na miejscu Tuska, czyż nie mam racji?


W tym "nie lubimy jak się komuś coś udaje" nie zgodzę się z Tobą, bo to takie uogólnianie,bez większego zastanawiania się.
Tak samo, jak stwierdzenie,że Polacy lubią narzekać ale nikt nie pyta dlaczego ? narzekają, bo są dymani w większości przypadków (przerwa w pracy, warunki pracy,służba zdrowia itp).

Nie ma w tym wszystkim uczciwości i to ludzi wkur..a. Za błędy ponosi się odpowiednie konsekwencję, a nie dostaje nagrody, więc nie dziw się,że pojawiają się słowa krytyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2014r. 22:37  
Cytuj
Co będzie miał do gadania Tusk w Unii to każdy średnio inteligentny człowiek wie, wiec nie ma się czym podniecać. Tu chodzi tylko o teatrzyk dla wyborców i pseudo zaj**iscie zdecydowana postawę wobec Rosji, wraz z masakrycznie dotkliwymi sankcjami wobec tejże.
Podczas gdy Rosja jawnie wspiera separatystów (uważam, że słusznie), to unia boi się wysłać tam chociaż jednego karabinu. No ale ludziom trzeba cos powiedzieć, że działamy, że sankcje, że jesteśmy silni jak nie wiem co.
Czy Tusk tu czy tam, to średnia płaca w Polsce jak była w ogonie unijnym tak i będzie, ale dla dziennikarzy to super temat zastępczy, no co za emocje, co za zwycięstwo Polski, ekstaza wręcz.

PS. Mowi się, że za stanowisko Tuska zapłacili polscy rolnicy. Eksport zywności do Federacji Rosyjskiej mogłby wynieść w tym roku ponad 1 miliard Euro.
No ale ja w ogóle jakiś dziwny jestem, bo nie ciesze się z tak wspaniałego sukcesu Polaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 00:50  
Cytuj
CYTAT (irkuck)

Ironia ironią, ale tak jak pisze kolega Dalibor - poczytaj trochę postów Banana. Każdy to uwielbienie PO - do czego ma oczywiście prawo, ale można opowiadać się za jakąś opcją, natomiast chorobliwe uwielbienie jednej i zianie nienawiścią do innej jak dla mnie nie jest takim do końca normalnym zjawiskiem.


Mylisz fakty
ja nie uwielbiam PO ... nie raz już o tym pisałem ... gdyby tak było to w tym temacie na każdej stronie zamieszczał bym niewątpliwe sukcesy (porównując z PiS) osiągnięcia tego rządu ... możesz oczywiście przejrzeć ten temat i zerknąć że nawet tu się nie udzielam (raz na jakiś czas coś nasmaruje ... i tyle)natomiast brzydzę się PiSem a Kaczyńskiego tak lubię jak psie gó*na na chodnikach na wiosnę ...chyba mi wolno ? nie widzę w tym nic chorobliwego potluczony czy też nienormalnego ...od takie hobby cool

wracając do tematu to może mi ktoś wyjaśnić bo nie bardzo to kumam dlaczego Tusk ma niby załatwiać coś dla Polski ? może jeszcze powinien z 5 miliardów euro co roku podesłać na sieroty "smoleńskie" ? bo przecież jeszcze mało dostali a pani Marcie ewidentnie się należy ?

aha i jeszcze jedno czytam w necie wypociny polityków/zwolenników PiS którzy minimalizują co ten Tusk tam może ...no to jak nic nie może to jak ma coś załatwić chytry ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2014r. 11:51  
Cytuj
tak was czytam,temat rzeka,czcza gadanina,a narod polski i tak pojdzie i zaglosuje na PO czy tam PiS bo jedni bez drugich nie moga istniec.Tylko co da niezywkle zywiolowa dyskusja na forum prowadzona przez kilku panow? Zmieni sie co? wyzdrowiejemy od narzekania?

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2014r. 08:10  
Cytuj
Ja muszę dorzucić ,że wczoraj po programie pana Lisa autentycznie płakałem ze wzruszenia . Ten piękny moment , kiedy widzowie odśpiewali sto lat , ta radość pana premiera- coś wspaniałego . Wiem z całą pewnością , że Ty Bananie też płakałeś , i jusek i Andrzejek oni również. Cieszmy się to wiekopomną chwilą i nie pozwólmy ,żeby ani na moment pisowskie szczekaczki nie popsuły nam naszego świętowania. Pan premier , którego kochamy za wyniki naszej gospodarki , która od momentu objęcia władzy przez PO rozwija się najlepiej w całej Europie, teraz doprowadzi do wzrostów gospodarczych w całej Unii - nienotowanych dotąd w historii. Może w końcu Ci biedni Niemcy czy Francuzi będą mieli takie piękne stadiony czy autostrady jak my. Albo Ci flegmatyczni Angole dostaną taki socjal jak u nas i wreszcie angielskie kobiety zaczną rodzić tyle dzieci co nasze. No nic poczekamy , zobaczymy ale patrzymy w przyszłość z optymizmem.

I pamiętajmy że:

Nasza odpowiedź spekulantom to terminowa dostawa ziemniaków!


i jescze:


Nieśmiertelne imię Stalina zawsze będzie żyć!

miało być imię Donald , ale źle skopiowałem . Sorry taki mamy klimat!
Z komsomolskim pozdrowieniem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2014r. 08:32  
Cytuj
No że też Ty tego Lisa oglądasz, przecież to takie Radio Maryja do kwadratu, tylko przeciwnej opcji.
"Obiektywizmem" na pewno je przewyższaumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 08:03  
Cytuj
"Rozsiadł się wygodnie w fotelu i zapalił wyborne kubańskie cygaro. Zazwyczaj nie zwracał uwagi na luksusy, ale tym razem wiedział, że zasłużył. Wiedział, iż w taki dzień cygaro jest prawem, nie towarem, iż prawo wszech kosmicznej równowagi emanowało przez jego działania na wspólnotę uśmiechniętych Europejczyków.
W końcu zdążył zażegnać konflikt na Ukrainie, zdywersyfikować źródła energii, podnieść prestiż Polski na arenie międzynarodowej, wysłuchać koncertu "Sto lat" ku swojej czci w wykonaniu młodzieżówki PO pod batutą Tomasza Lisa, wprowadzić wszędzie strefę Euro i przywieźć do kraju sto tirów dopłat dla rolników, środowisk LGBTQWERTY, urzędników i wszystkich innych, no i oczywiście nauczył się angielskiego.
- Wcale nie jestem taki bezużyteczny i leniwy - zdziwił się.
Czuł narastającą satysfakcję i myślał, że dla wojownika światła nie ma rzeczy niemożliwych. Zwłaszcza, iż tego wszystkiego dokonał tylko pierwszego dnia."
Paulo Coelho, "Donald T. w Brukseli"


https://www.faceb(...)?fref=nf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 20:55  
Cytuj
Podsumowanie rządów premiera Donalda Tuska


Donald Tusk był najdłużej sprawującym swoją funkcję premierem po 1989 roku - swoją misję pełnił dokładnie 2489 dni. Dzisiaj - na ręce prezydenta Bronisława Komorowskiego - złożył dymisję. Kancelaria ustępującego premiera udostępniła podsumowanie z lat 2007-2014.

...

Wśród sukcesów wymienia się również utrzymanie wzrostu gospodarczego w Polsce. "Polska z wynikiem 20,1% znajduje się na pierwszym miejscu w UE pod względem wielkości skumulowanego PKB w latach 2008-2013. Dla porównania druga w zestawieniu Słowacja odnotowała skumulowany wzrost na poziomie 11,1%, przy średniej unijnej na poziomie -0,9%. Wzrost PKB za II kwartał 2014 r. wyniósł 3,3%" - wymienia Kancelaria.

...

Więcej TU

kilka ciekawych statystyk umiech ale najważniejsze to 7 lat odsunięcia od rządzenie szkodników z PiS ... mam nadzieje że znajdzie się ktoś co pobije jego wynik umiech (niekoniecznie z PO)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2014r. 12:25  
Cytuj
No i jeszcze to:


http://www.dlugp(...)liczenia


Jak już tak dokonujemy podsumowań rządów premiera Tuska.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 11:25  
Cytuj
Nie jestem za Tuskiem, ani ekonomistą, ale podawanie długu w złotówkach bez odniesienia do PKB nie ma większego sensu. Jest inflacja, ceny rosną więc nawet gdybyśmy nie pożyczyli ani grosza w danym roku to wartość bezwzględna długu wzrośnie czyż nie?

Druga sprawa, jeśli PKB rośnie szybciej niż dług to de facto stosunek długu do dochodów spada pomimo, że nominalnie dług w złotówkach wzrósł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem za Tuskiem, ani ekonomistą, ale podawanie długu w złotówkach bez odniesienia do PKB nie ma większego sensu. Jest inflacja, ceny rosną więc nawet gdybyśmy nie pożyczyli ani grosza w danym roku to wartość bezwzględna długu wzrośnie czyż nie?

Druga sprawa, jeśli PKB rośnie szybciej niż dług to de facto stosunek długu do dochodów spada pomimo, że nominalnie dług w złotówkach wzrósł.



No to zadaj sobie odrobinę trudu i sprawdź jak kształtowała się relacja długu publicznego do PKB , i po co była akcja z OFE. Masz czarno na białym jak wygląda cud gospodarczy PO.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 20:37  
Cytuj
Cudu gospodarczego PO to ja nie zauważyłem, a po wplątaniu się w awanturę na Ukrainie i wymachiwaniu niedźwiedziowi szabelką sankcji będzie jeszcze gorzej.
PO poniesie polityczne konsekwencje swoich rządów choć ojcom jej "sukcesu" będzie się wiodło nie najgorzej na unijnych posadach.
No cóż, niech naród patrzy kogo wybiera, a potem nie narzeka na drogi prąd i gaz. Demokracja to tez odpowiedzialność.
Chociaż co niektórzy "ideowcy" mogliby żyć o chlebie i wodzie byle Kaczor do władzy nie doszedłumiech
Ale jeśli dojdzie to będzie to zasługa właśnie "udanych" rządów PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2014r. 10:00  
Cytuj
Hej, hej panowie, nie wiecie czasem co sie stało z premierem polskiego rządu?umiech
Głosowali na niego wyborcy, towarzysze partyjni też, powierzono mu teke premiera, a on tu tak nagle w trakcie pełnienia funkcji podziękował za kierowanie polskim rządem, bo dostał jakieś intratne stanowisko w uni.

Hm,a te obietnice? No przecież jak on je teraz spełni, jak nie będzie premierem???
Chyba sie tym nie przejął co?
Ech, czy wyobrażacie sobie, żeby premier Niemiec, W. Brytani, Francji rzucił nagle premierowanie, bo dostał jakieś stanowisko w uni?
Cóż, jaki kraj, taki premier.
Bieńkowska też rzuca rząd - a co tam polski rząd, kto by sie tym przejmował, sory tam jest większa kasa.
Radziu też by pewnie poleciał, gdyby jego, a nie ta sympatyczna Włoszke wybrali.
Aż mi szkoda wyborców Platformy. Tak ich olali.

No ale może sie uda, że reżimowe media tak spiora ludziom banie, że będą myśleli, że to wielki sukces Polski, że premier przy lecących w dół sondażach koalicji uciekł do uni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2014r. 11:49  
Cytuj
Szaleniec zaatakował gazem łzawiącym w biurze PO. To ten sam, który napadł na Kubę Wojewódzkiego?!

Groźny atak na kobietę pracującą w biurze Platformy Obywatelskiej. Dziś o 9.40 do budynku w pobliżu Sejmu wtargnął mężczyzna, który przy użyciu gazu łzawiącego zaatakował pracującą tam recepcjonistkę. Został schwytany i przewieziony na komisariat policji w Śródmieściu.

Do ataku doszło w biurze przy ul. Wiejskiej. Jak relacjonuje gazeta.pl, do środka wszedł mężczyzna, który nagle wyciągnął miotacz gazu łzawiącego i skierował go na siedzącą przy wejściu recepcjonistkę. Zdaniem policjantów, użyty przez mężczyznę miotacz gazu łzawiącego można kupić w sklepie bez zezwolenia.

To ten sam mężczyzna, który zaatakował Wojewódzkiego?

Policja obecnie sprawdza, czy zatrzymany mężczyzna nie dopuszczał się podobnych przestępstw w przeszłości.

- Przyznał się do tego, że przed rokiem zaatakował Kubę Wojewódzkiego pod siedzibą stacji radiowej, w której wówczas pracował ten dziennikarz - twierdzi Wyborcza.pl: - Nie mamy pewności, czy rzeczywiście to zrobił, czy tylko chce zaistnieć - dodaje.

-----

Marek370 ... Twoja interpretacja faktu awansu Tuska jest rozbrajająca umiech oczami wyobraźni sięgnij ciut dalej ;) ... Twój guru wygrywa wybory w Polsce jedzie do Tuska żebrać o pomoc dla Wolski smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2014r. 13:29  
Cytuj
CYTAT

Szaleniec zaatakował gazem łzawiącym w biurze PO. To ten sam, który napadł na Kubę Wojewódzkiego?!

Groźny atak na kobietę pracującą w biurze Platformy Obywatelskiej. Dziś o 9.40 do budynku w pobliżu Sejmu wtargnął mężczyzna, który przy użyciu gazu łzawiącego zaatakował pracującą tam recepcjonistkę. Został schwytany i przewieziony na komisariat policji w Śródmieściu.

Do ataku doszło w biurze przy ul. Wiejskiej. Jak relacjonuje gazeta.pl, do środka wszedł mężczyzna, który nagle wyciągnął miotacz gazu łzawiącego i skierował go na siedzącą przy wejściu recepcjonistkę. Zdaniem policjantów, użyty przez mężczyznę miotacz gazu łzawiącego można kupić w sklepie bez zezwolenia.

To ten sam mężczyzna, który zaatakował Wojewódzkiego?

Policja obecnie sprawdza, czy zatrzymany mężczyzna nie dopuszczał się podobnych przestępstw w przeszłości.

- Przyznał się do tego, że przed rokiem zaatakował Kubę Wojewódzkiego pod siedzibą stacji radiowej, w której wówczas pracował ten dziennikarz - twierdzi Wyborcza.pl: - Nie mamy pewności, czy rzeczywiście to zrobił, czy tylko chce zaistnieć - dodaje.

-----

Marek370 ... Twoja interpretacja faktu awansu Tuska jest rozbrajająca umiech oczami wyobraźni sięgnij ciut dalej ;) ... Twój guru wygrywa wybory w Polsce jedzie do Tuska żebrać o pomoc dla Wolski smiech2



Dlaczego każdego kto śmie słowo powiedzieć na PO albo na Tuska od razu wrzucasz do worka z pisiorami? Wiem ,że jako dogmatykowi nie przyjdzie Ci to łatwo ale wyobraź sobie ,że w tym kraju jest kilka milionów ludzi którzy nie głosują na PiS , ale mają po dziurki w nosie rządów Tuska i Platformy. Ci ludzie nie pójdą na wybory głosować tylko po to , żeby nie dopuścić Kaczyńskiego do władzy. Ba , dla wielu z nich to Tusk jest szkodnikiem nr 1 w tym kraju. Trzymasz się tej Platformy jak maniak - odpuść sobie!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2014r. 14:30  
Cytuj
Nie wiem dlaczego uważasz pisze do wszystkich skoro pisze do Marka370 (to po ---)?
Widzę że jeżeli wrzucę coś w ten temat co nie jest w tonie krytyki zaraz jestem uważany za najgorszego wroga i psychola :/ a to chyba temat o PO i rządzie ? czy się mylę ? Wiem że ciężko zrozumieć że ktoś może uważać PO za najmniejsze zło na te czasy ale tak jest ... mogę się z nimi nie zgadzać w 100% ale nie widzę nikogo kto mógłby ich zastąpić ... i jeżeli mam umierać to wolę na raka płuc (PO) niż odbytu (PiS) i to tyle ...Dla mnie to Kaczor jest szkodnikiem nr 1 mam nadzieje że to możesz pojąć i jakoś nie mam zamiaru sobie odpuszczać umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2014r. 15:13  
Cytuj
To ja Ci powiem dlaczego on tak robiumiech
Bo nie ma już innego sposobu, aby bronić rządów PO, powiedzieć, że są dobre, mądre, odpowiedzialne, że ludziom za ich rządów żyje się lepiej, i że to co obiecali spełnili. Od 7 lat ciągle straszą liderem parti opozycyjnej, która przecież nie rządzi i nie odpowiada za ten bałagan.

Ja nie mam żadnego guru i głowę daję, że Tusk nie jest guru Banana. Powody poparcia PO przez część społeczeństwa są całkiem inne niż miłość do PO. To dziesiątki tysięcy jeśli nie setki, stanowisk w administarcji publicznej radach nadzorczych, urzędach wojewódzkich, marszałkowskich itp. itd. z poręczenia PO. Rozsiedli sie tam całymi rodzinami i żyją dobrze od lat. Nie ma w tym żadnej ideologi. Wszystko byłoby ok, gdyby rządzili dobrze, bo i tak ktoś na tych stołkach musi i będzie siedział. No ale ludzie są coraz bardziej niezadowoleni, a reżimowe media przestały publikować sondażeumiech

Banan to inteligentny człowiek, to widać po tym jak pisze.
Celowo napisał komentarz w tak prostackim tonie licząc, że znowu uda sie negatywną ocenę rządów PO przez Polaków zneutralizowac krzewieniem strachu przed demonicznym szefem parti opozycyjnej, który od lat nie ma na nic wpływu.
Tak samo zasugerował, że przyszły polski premier będzie jeździł do Tuska z prośba o dotacje, licząc chyba, że my tu na forum w stalowej jesteśmy idiotami i nie potrafimy sobie znaleźć w necie jakie sa kompetencje szefa rady europejskiejumiech.

No cóż, czas jednak pokaże, czy Platformie po raz kolejny uda się dojść do władzy manipulując ludzkimi nastrojami i używają medialnych trików i sztuczek socjologicznychumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 96 97 98 99 100 101 102 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »