NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 86 87 88 89 90 91 92 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 2192
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 14:16  
Cytuj
Bankructwo ZUS, Polacy bez emerytur


Wszystkie media milczały, aby nie wzbudzać paniki w całym kraju, jednak słowa Mikołaja Skorupskiego, Rzecznika Prasowego ZUS, nie pozostawiają złudzeń: Naprawdę ciężko mi o tym mówić, bo do końca wierzyłem w rozwiązanie naszych problemów.

Jednak teraz jesteśmy pewni Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie jest w stanie spłacić długów, które były zasięgane przez dziesiątki lat jego istnienia.

Obecnie pracujemy nad możliwie najbardziej łagodna formą zamknięcia, czy też likwidacji ZUS-u.


http://mietekwasiak.nowyekran.pl/post/87273,bankructwo-zus-polacy-bez-emerytur

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 14:16  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 17:36  
Cytuj
Wiktor, nie ośmieszaj się, ta notka to prowokacja. Zwykłe kłamstwo. Wypada coś przeczytać do końca i sprawdzić zanim się wklei. Dałeś się złowić jakiemuś PiSmakowi jak dziecko ok Myśl sciana

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2192
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 08:52  
Cytuj
Polska bez pracy
Co miesiąc w Polsce znika ponad 64 tys. miejsc pracy – wynika z danych GUS. Bez pracy jest co trzecia osoba poniżej 25. roku życia






http://www.naszdziennik.pl/wp/22895,polska-bez-pracy.html

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 09:39  
Cytuj
Negocjacje są trudne ale jest szansa na podpisanie świetnej korzystnej dla polski umowy gazowej tak w merdiach lansował sie Donald T.mlotek

Pózniej były ohy i ahy jaką to mamy podpisa super umowe gazową z ruskimi a tymczasem.



O tym, że za gaz z Rosji płacimy najwięcej w Europie mówiło się od lat. Jednak, ile płacą inni, było od zawsze skrzętnie strzeżoną tajemnicą.



Obrazek


http://biznes.onet.pl/kto-placi-wiecej-od-polski-za-gaz,18567,5415397,news-detal

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 15:38  
Cytuj
Phii i ani słowa o "klęsce" Tuska i budżecie unii ... dziwne nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2192
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
Phii i ani słowa o \"klęsce\" Tuska i budżecie unii ... dziwne nie wiem



Nie chwal dnia przed zachodem słońca...


Parlament Europejski może odrzucić wynegocjowany wczoraj wieloletni budżet Uni Europejskiej - tak uważa ekspert Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Agata Gostyńska.

Po ponad dobie negocjacji unijnym przywódcom udało się uzgodnić projekt budżetu Wspólnoty na lata 2014-2020. Choć zachowano większość pieniędzy na rozwój to i tak nie obyło się bez cięć, których domagał się brytyjski premier David Cameron.

Taki kształt budżetu nie podoba się jednak przewodniczącym największych frakcji w europarlamencie. We wspólnym oświadczeniu napisali oni, że nie mogą zaakceptować tak okrojonego budżetu.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Parlament-Europejski-moze-odrzucic-nowy-budzet-UE-2757108.html

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Phii i ani słowa o \"klęsce\" Tuska i budżecie unii ... dziwne nie wiem


Oczywiście że Tusk poniósł totalną klęskę.
Tak przynajmniej sądzi PiS w wypowiedziach np.Błaszczaka czy Foch-mana.jezyk
Nie wiem czy Jarek zabierał głos w tym temacie,ale w jego przypadku korzystniej jest kiedy milczy.
Dlaczego uważam że Donek zawalił sprawę?
Załatwił tylko niecałe 106 mld.euro a przecież mógł zgarnąć wszystko czyli 960!!!
Co za oferma z niego.potluczony
Kaczyński wolałby rozwalić całą Unię, niż zadowolić się "ochłapami".sciana
Potrafiłby przejąć cały budżet i jeszcze by mu coś dorzucili gratis.
Chociażby worek niemieckich kartofli...chytry

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2013r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Phii i ani słowa o \\\"klęsce\\\" Tuska i budżecie unii ... dziwne nie wiem


Oczywiście że Tusk poniósł totalną klęskę.
Tak przynajmniej sądzi PiS w wypowiedziach np.Błaszczaka czy Foch-mana.jezyk
Nie wiem czy Jarek zabierał głos w tym temacie,ale w jego przypadku korzystniej jest kiedy.......


Jusek ! Jak zwykle napisałeś bardzo merytoryczny i wyważony post. Pod jego wpływem już prawie zapomniałem o wszystkich niespełnionych obietnicach Donalda .Prawie nie pamiętam słow o obniżkach podatków, zmniejszeniu liczby urzędników,stopniowym zmniejszaniu deficytu budżetowego i ograniczaniu długu publicznego( nie wspomnę o służbie zdrowia i setkom innych spraw). Już teraz wiem ,że sześć lat rządów Platformy to jedno wielkie pasmo sukcesów , a Donald to charyzmatyczny i inteligentny przywódca. Już teraz wiem ,że wszystko co złe na temat rządu się pisze czy mówi w tym kraju to spisek pisowsko-rydzykowski mający na celu obalenie legalnie wybranego rządu. Dzięki Tobie wiem ,że musze się godzić na to nieudolnictwo , bo zacząłem dostrzegać świetlaną przyszłość naszej Ojczyzny pod przewodnictwem charyzmatycznego Ryżego . To wszystko dzięki Tobie, ale również dzięki takim madrym ludziom na tym forum jak chociażby Banan. Nie wiem gdzie pokończyliscie szkoły , ale moim skromnym zdaniem powinny tam stanąć Wasze pomniki upamiętniające takich wybitnych absolwentów. Chylę czoła i życzę dalszej pomyślności w walce z idiotami spod znaku PiS oraz wszelką opozycją nieuznającą geniuszu politycznego Donalda Tuska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2013r. 20:15  
Cytuj
Kubus
Staram się realnie oceniać i wyciągać wnioski z tego co widzę,słyszę ect.
Nie staram się zostać misjonarzem i nawracać na religię PO,Pis-u czy innej partii.
Pamiętam skąd wywodzi się Donald, i że pewnego dnia rozszedł się z politycznego konkubinatu z Jarkiem.
Piszę o bieżących sprawach i nie żyję przeszłością czy martyrologią narodową.Ile razy można maglować jedno i to samo?
Jak ktoś nie chce pamiętać,to go do tego nie zmusisz.
Tak Donek jak i Jarek spełnią wraz ze św.Mikołajem z pewnością wszystkie nasze życzenia.
W możliwości Mikołaja nie wierzę od dawna,a w obietnice polityków odkąd dowiedziałem się ,ze"telewizja kłamie".
Nie wmawiaj mi,że lubię Donalda,bo pisanie o nim "von Tusk"nie jest bynajmniej wyrazem szacunku do jego arystokratycznego pochodzenia.
Prostytucja polityczna jest faktem,o czym świadczy zachowanie liderów wszystkich opcji.
Zauważ że Kwaśniewski wchodzi w mezalians z Palikotem,PiS niczym pies,zaczyna obwąchiwać tyłek Gowina,którego chcą włączyć do swojej watahy.
Lubisz historię,więc pewnie pamiętasz iż szef SLD,Miller,startował do parlamentu z listy "Samoobrony".
Koryto władzy jest jedno i na nomen omen przy ul.Wiejskiej.Akurat jest przy nim(korycie) PO i PSL.Nie sądzę, że coś się zmieni,gdy przyjdą parzystokopytne z innej opcji.
Z dwojga złego wolę PO.Pod rządami Pis-u prawdopodobnie bylibyśmy w konflikcie z Ruskimi,Niemcami a i połową Europy i Swiata.

PS.Nie pytaj jakie szkoły ukończyłem.Jak widzę,Twój proces nauki nie tyle że się jeszcze nie zakończył,to nawet nie zostałeś objęty powszechnym systemem edukacji.Nie smutaj.Nie matura,a chęć szczera...
Troszczysz się oto aby inni o mnie pamiętali.Godne to i sprawiedliwe zaprawdę.
Zamiast pomnika usyp mi kiedyś kurhanik.Jak wiesz z historii,najmniej trwałe dowody chwalebnej przeszłości to właśnie spiż.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2192
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2013r. 11:40  
Cytuj
900 000 dzieci w Polsce GŁODUJE.Milion dzieci nie je obiadu.



http://mareklipski.nowyekran.pl/post/88631,900-000-dzieci-w-polsce-gloduje-milion-dzieci-nie-je-obiadu


witamy na zielonej wyspie tuska i bula-bronka

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2013r. 18:14  
Cytuj
I znów przeczytał tytuł i wkleił. Bez czytania, bez myślenia.
Lipski podaje 900 tysięcy a fundacja Maciuś, którą to Lipski opisuje, 800 tysięcy i to na podstawie szacunku. Dla niektórych 100 tysięcy to dużo dla innych mało. A skoro to szacunki to równie dobrze może być ich 100 tysięcy jak i 5 milionów. Sprawa jest poważna a widzę, że jedni o tym piszą by dowalić rządzącym a inni by się wylansować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 18:15  
Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rodzice-gejow-i-lesbijek-na-plakatach-Rusza-kampania-Rodzice-odwazcie-sie-mowic,wid,15369107,wiadomosc.html good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Kubus
Staram się realnie oceniać i wyciągać wnioski z tego co widzę,słyszę ect.
Nie staram się zostać misjonarzem i nawracać na religię PO,Pis-u czy innej partii.
Pamiętam skąd wywodzi się Donald, i że pewnego dnia rozszedł się z politycznego konkubinatu z Jarkiem.
Piszę o bieżących sprawach i nie żyję przeszłością czy martyrologią narodową.Ile razy można maglować jedno i to samo?
Jak ktoś nie chce pamiętać,to go do tego nie zmusisz.
Tak Donek jak i Jarek spełnią wraz ze św.Mikołajem z pewnością wszystkie nasze życzenia.
W możliwości Mikołaja nie wierzę od dawna,a w obietnice polityków odkąd dowiedziałem się ,ze\"telewizja kłamie\".
.....


Jak czytam Twojego posta to mam nieodparte wrażenie, że obejrzałeś na YT filmik KMN " Jak PiS dojdzie do władzy". Może Ci nikt nie powiedział ,że to tylko skecz kabaretowy. Z tą wojną z Ruskimi to było tak na niby .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 23:32  
Cytuj
Po długiej przerwie, niestety muszę przerwać milczenie aby napisać kilka słów o forumowych Obrońcach rządu. Na forum jest 3 panów, którzy bez względu na porę dnia bronią ostatkiem tchu obecnej ekipy rządowej. Nie wiem, czy wy pracujecie dla rządu, czy jesteście bezrobotnymi, czy w urzędzie, aby tyle czasu poświęcać niemal jednej idei "Obrona za wszelką cenę" Niemal każdy wasz post to zaklinanie rzeczywistości i obrona rządu. Każdy nawet merytoryczny temat jest przez was torpedowany. To WY PANOWIE macie klapki na oczach, bo straciliście kontakt z rzeczywistością. Jakiś czas temu Andrzejek mówił całkiem całkiem, ale widzę że i on chyba jest opłacany przez rząd bo tylko to tłumaczy te głupie zachowanie.

LUDZIE nie ma czego bronić. JEST SYF w tym kraju i bieda. A ten rząd nie zrobił NIC co mogło by zmienić tą sytuację na lepszą. Wręcz jest tylko gorzej.

Także, jeżeli ci panowie, którzy dysponują taką ilością czasu, aby nas tutaj oświecać jaki to rząd jest wspaniały, nie są jakimiś agentami to prawdopodobnie są ograniczeni umysłowo. Pozdrawiamzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

ten obrazek mowi za siebie
Obrazek

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 06:53  
Cytuj
echodna, to daj te przykłady bronienia obecnego rządu z mojej strony?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 10:46  
Cytuj

Sławomir Nowak tworzy dziesiątki urzędniczych stanowisk




Dyrektor projektu współpracy z organami centralnymi czy dyrektor projektu ochrony przed hałasem. W PKP PLK Sławomir Nowak utworzył wiele niepotrzebnych, a dobrze opłacanych etatów dyrektorskich. – Gorzej niż w PRL‑u. Brakuje jeszcze tylko dyrektora od nadawania stanowisk kierowniczych. W innych spółkach PKP jest podobnie – mówią nam pracownicy PLK.

Dyrektor projektu ds. koordynacji i integracji strumieni projektowych, zarządzania komunikacją wewnętrzną, koordynacji procesu wymiany informacji, ds. monitorowania funkcji wsparcia zarządu. To tylko kilka z 82 stanowisk dyrektorskich w samej spółce PKP PLK.


Co istotne, stanowiska dyrektorskie oznaczają pensje będące wielokrotnością średniej krajowej. Same PKP, ustami swojego prezesa Jakuba Karnowskiego, poinformowały w zeszłym tygodniu, że PKP PLK ma 700 mln zł strat za 2012 r. Karnowski jednak też utworzył w swojej centrali więcej departamentów, niż jest w całym Ministerstwie Transportu.

Zdaniem Janusza Zubrzyckiego ze Związku Doradców Gospodarczych TOR, aby PKP PLK efektywnie wykorzystały środki na lata 2014–2020, musi m.in. ograniczyć bariery biurokratyczne wewnątrz spółki.

Polskie Linie Kolejowe nazywane są wśród kolejarzy „stajnią bankomatów”. Większość z tych „dyrektorów” bowiem to bankowcy, którzy lądują na ciepłych kolejowych posadkach – jak twierdzą nasi informatorzy – najczęściej tworzonych pod konkretne osoby. Nie jest zbiegiem okoliczności, że w tym roku branżę bankową zaleje największa od kilku lat fala zwolnień. Oficjalnie wiadomo już, że ok. 6 tys. osób straciło albo niebawem straci pracę w polskich bankach.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 13:48  
Cytuj
Małe sprostowanie. Nie Platforma Obywatelska, tylko Platforma Obłudy. I nie rząd, tylko rządząca klika kolesi. Codzienne życie pokazuje, które z tych określeń są bliższe prawdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 16:05  
Cytuj
echodna ... czy sugerujesz że Ci co krytykują rząd to młodzi ... przystojni ... wysmukli ... blondyni ... z delikatnym wąsem ??

no a ja mam ważyć na oko ze 150 kg i nic nie robię tylko czyham aż jakiś "blondyn" napisze w tym lubi innym temacie coś krytycznego o jedynej i słusznej PO ?? smiech2 toś mnie rozbawił ...

"LUDZIE nie ma czego bronić. JEST SYF w tym kraju i bieda. A ten rząd nie zrobił NIC co mogło by zmienić tą sytuację na lepszą. Wręcz jest tylko gorzej. "


Ja nie mam syfu i widzę poprawy tak w Stalówce jak i Polsce ... (zaczynam myśleć czy to czasem nie twoja fotka jeśli tego nie widzisz) żyje mi się całkiem spoko ... marzy się powrót socjalizmu i żeby państwo z nakazem pracy pukało do drzwi ?? ... kierunek wschód może tam coś znajdziesz dla siebie ... jeśli nie potrafisz w normalnych realiach ... ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
Po długiej przerwie, niestety muszę przerwać milczenie aby napisać kilka słów o forumowych Obrońcach rządu. Na forum jest 3 panów, którzy bez względu na porę dnia bronią ostatkiem tchu obecnej ekipy rządowej. Nie wiem, czy wy pracujecie dla rządu, czy jesteście bezrobotnymi, czy w urzędzie, aby tyle czasu poświęcać niemal jednej idei \"Obrona za wszelką cenę\" Niemal każdy wasz post to zaklinanie rzeczywistości i obrona rządu. Każdy nawet merytoryczny temat jest przez was torpedowany. To WY PANOWIE macie klapki na oczach, bo straciliście kontakt z rzeczywistością. Jakiś czas temu Andrzejek mówił całkiem całkiem, ale widzę że i on chyba jest opłacany przez rząd bo tylko to tłumaczy te głupie zachowanie.

LUDZIE nie ma czego bronić. JEST SYF w tym kraju i bieda. A ten rząd nie zrobił NIC co mogło by zmienić tą sytuację na lepszą. Wręcz jest tylko gorzej. ......]





Co racja , to racja!
To trio działa mi na nerwy, walcząc jak wataha wilków z każdym myślącym inaczej i wyrażającym odmienne zdanie. Udzielał się tu kiedyś Mirek ( człowiek trochę za często oglądający TV Trwam )i też go zaszczuli . Ja bym do tych trzech dorzucił jescze ze dwóch takich czjących się za krzakiem w odwodzie ,jakby co. Porównałem ich do wilków nieprzypadkowo , gdyż zauważyłem ,że jeden z nich ( najmniej inteligentny - wskazuje na to poziom jego postów) zazwyczaj zaczyna atak . Reszta dołącza później i kontynuuje go. Osaczją człowieka prawie tak samo jak CBA biednego doktora G.
A tak poważnie to biorąc w obronę coś czego obronić się nie da, Ci ludzie skazują sie na śmieszność. Platforma Obywatelska to partia, która wyczerpała już dawno kredyt zaufania , którym obdarzyli ją obywatele. Każdy dzień utwierdza mnie i chyba nie tylko mnie ,że rząd Tuska to dla Polski czas stracony. Gdybym ja był premierem to po opublikowaniu ostatnich danych GUS-u o bezrobociu podałbym się do dymisji. Kaczyński kiedy już mu się rozpadła ta nieszczęsna koalicja przynajmniej miał tyle wyczucia ,że rozpisał przedterminowe wybory. Tusk trwa i trwał będzie nadal. To nic , że gospodarka jest w kiepskim stanie, mają stabilnego koalicjanta. To nic ,że ceną za to jest finansowanie przez budżet kwotą kilkudziesięciu miliardów złotych KRUS-u ,ARR czy ARMIR-u. Ważne jest ,że są dalej przy władzy. Jest kasa z Uni więc trzeba by Polakom żyło się lepiej . Skoro nie wszystkim to przynajmniej tym , którzy z nadania partyjnego pracują w w/w urzędach( takich firm jest w Polsce kilkaset). Zresztą gdyby ten koalicjant nawalił , to jest w zanadrzu następny kandydat. Człowiek ze swińskim ryjem w jednej a z dildo w drugiej ręce. Ten " bezideowy cham" - jak go ładnie podumował jeden z posłów SLD, tylko czeka na zaproszenie do tańca przez pana premiera. I tak teń taniec będzie trwać , aż ogół Polaków pofatyguje się do urn przy następnych wyborach i wystawi panu premierowi ocenę za rzeczywiste wyniki jego rządzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
echodna, to daj te przykłady bronienia obecnego rządu z mojej strony?



To było przed kryzysem, ale Pisuary tego nie zauważają. I tak uważam że dobrze go przeszliśmy. Za rządów Pis może sytuacja była by taka jak dziś w Grecji....

Nie usprawiedliwiam, Pis do 2009 roku mógł mieć władzę. I jeszcze pamiętam pomysły jakie mieli na kryzys.
Moje poglądy są takie że każdy jest lepszy od Pisu i Jarosława. Teraz jest to PO. To ich główny atut. PO jako jedyna ma realne szanse nie dopuścić Pisu i Jarosława do władzy....



To są Twoje posty tylko z pierwszej strony tego tematu. Zwróć uwagę ,że w maju 2010 r. pisałeś o tym jak skutecznie rząd PO walczy z kryzysem. Ba piszesz , że już go przeszliśmy. Teraz mamy marzec 2013 i ja mam wrażenie , że kryzys trwa nadal i jeszcze się pogłębia. Jeżeli masz odwagę spojrzeć prawdzie w oczy to na spokojnie to rozważ. Porzuć ideologiczne spory o Smoleńsk i inne tematy zastępcze , a zajmij sie wyłącznie kwestiami ekonomicznymi.
"It's the economy, stupid" jak kiedyś powiedział Bill Clinton.
Każdy rząd powinien przede wszystkim działac po to by gospodarka krajowa się rozwijała. Pewnie , że w czasie kryzysu światowego trudno jest użyskać wzrost PKB z lat 2006-2008. Ale tak z ręką na sercu możesz powiedzieć , że działania rządu w celu pobudzania gospodarki przynoszą jakikolwiek efekt? Większość ekonomistów krytykuje działania rządu w tym zakresie . Może masz jakieś inne dane , nie wiem. Jeżeli je posiadasz to je przedstaw. A pisanie postów , że lepszy nic nie robiący Tusk niż zamordysta Kaczyński, zostaw ludziom na poziomie intelektualnym Banana. Dla takich ludzi bajki o terrorze w IV RP , będą chyba do końca życia argumentem nie do podważenia. Porzuć spory ideologiczne , a spróbuj obronić Tuska merytorycznie. Wg mnie jesteś na straconej pozycji, ale z drugiej strony może masz jakieś argumenty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 22:14  
Cytuj
sz1982 ... Oczekujesz głaskania po główce i przytakiwania na forum to proponuje zmienić forum na np. niezależną umiech tam wszyscy Ci przytakną a nawet ja ktoś napisze coś nie tak to i tak mod tego nie opublikuje umiech ... z dr.G całkiem dobry przykład ... schemat działania CBA ... i na co szły nasze podatki umiech

I jeszcze dwie sprawki ...skoro gospodarka jest w "kiepskim stanie" to może wytłumaczysz mi dlaczego pomimo "kryzysu" od 6 lat my nadal mam wzrost ... i czy "kolego" nie zapomniałeś że Lepper był 2 razy mianowany wicepremierem ... to może wytłumaczysz mi dlaczego za pierwszym razem nie rozpisał tych "przedterminowych wyborów" a od samego początku słał CBA za koalicjantem ??

---------

kubus28

"A pisanie postów , że lepszy nic nie robiący Tusk niż zamordysta Kaczyński, zostaw ludziom na poziomie intelektualnym Banana."

z twoich klawiszy brzmi to jak pochwała ... czuję się doceniony ...

Ty z kolei może wytłumaczysz mi jak jest taka lipa dlaczego Polska ma najlepsze ratingi i pożycza kasę na najlepszy % od wieków ??

"Dla takich ludzi bajki o terrorze w IV RP , będą chyba do końca życia argumentem nie do podważenia."

Wiesz co jest najgorsze ... że nie dociera do Was ze jeden Kaczyński był najgorszym prezydentem a drugi premierem jakich ta ziemia nosiła ... stosunki międzynarodowe były najgorsze od czasów II wojny światowej ... a dla Kaczyńskiego stworzenie policji policyjnej było ważniejsze od wykorzystania wzrostu gospodarczego czy budowy autostrad ... i ty piszesz o bajkach ?? smiech2 jeżeli dla Ciebie fakty to bajki to jakakolwiek dyskusja mija się z celem ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 22:31  
Cytuj
CYTAT


Wiesz co jest najgorsze ... że nie dociera do Was ze jeden Kaczyński był najgorszym prezydentem a drugi premierem jakich ta ziemia nosiła ... stosunki międzynarodowe były najgorsze od czasów II wojny światowej ... a dla Kaczyńskiego stworzenie policji policyjnej było ważniejsze od wykorzystania wzrostu gospodarczego czy budowy autostrad ... i ty piszesz o bajkach ?? smiech2 jeżeli dla Ciebie fakty to bajki to jakakolwiek dyskusja mija się z celem ...



Trochę fantazja Cię poniosła albo nauka historii odbywała się w niewłaściwy sposób.

Nie, nie jestem zwolennikiem Pisu ale człowieku bądź uczciwy w swoich słowach nawet jeżeli masz inne poglądy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 00:01  
Cytuj
Historii uczyłem się gdy ktoś taki jak Kaczyński jeszcze nie istniał w polityce ... no może był doradcą Wałęsy ale nawet on poznał się czym Kaczyńscy śmierdzą ...

O.K może ciut fantazja ale chyba nie chcesz powiedzieć że nie od upadku komuny ?? (stosunki międzynarodowe)

Ja nie jestem zwolennikiem PO jak co niektórzy sugerują a tylko zwykłym przeciwnikiem PiSu umiech i tylko czekam aż się rozpadnie to może 2 raz w życiu zagłosuje z przekonaniem na kogoś a nie tylko przeciw komuś ... (mniejsze zło)

ps. najgorsze dla Polski w tej chwili jest to że mamy taką opozycję a nie inną ... Takie czasy

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 01:39  
Cytuj
CYTAT


Każdy rząd powinien przede wszystkim działac po to by gospodarka krajowa się rozwijała. Pewnie , że w czasie kryzysu światowego trudno jest użyskać wzrost PKB z lat 2006-2008. Ale tak z ręką na sercu możesz powiedzieć , że działania rządu w celu pobudzania gospodarki przynoszą jakikolwiek efekt? Większość ekonomistów krytykuje działania rządu w tym zakresie . Może masz jakieś inne dane , nie wiem. Jeżeli je posiadasz to je przedstaw. A pisanie postów , że lepszy nic nie robiący Tusk niż zamordysta Kaczyński, zostaw ludziom na poziomie intelektualnym Banana. Dla takich ludzi bajki o terrorze w IV RP , będą chyba do końca życia argumentem nie do podważenia. Porzuć spory ideologiczne , a spróbuj obronić Tuska merytorycznie. Wg mnie jesteś na straconej pozycji, ale z drugiej strony może masz jakieś argumenty.



Po paraolimpiadzie,parabankach,mamy paraekonomistę- Kubuska.good
Czekam na Twój pomysł(autorski),jak uzdrowić polską, a nawet światowej gospodarkę.potluczony
Jeśli prawdą jest to co piszesz,nagroda Nobla z ekonomii (na najbliższe najmniej 50 lat)będzie rokrocznie Twoja.
Hurtem Ci walną kasę za pół wieku z góry.:szok:
Wiem ,że takiemu laikowi jak ja,ciężko będzie wytłumaczyć zasady Twojego planu.Sprawdź,może jednak?
Jedna z nich z pewnością jest taka-Jak zabrać wszystkim,aby potem dać każdemu. sciana

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 06:52  
Cytuj
kubus28, nie chciał bym już pisuarów u władzy niestety to co wypisałeś nie jest chwalebna dla PO. Po traktuje jako lepsze zło. Niestety takie mamy czasy że trzeba wybierać między cholerą a dżumą.

A jeśli chodzi o kryzys to przypomnij sobie jakie były pomysły Pisuarów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 86 87 88 89 90 91 92 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »