NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 68 69 70 71 72 73 74 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 17:40  
Cytuj
mirek czemu tak zajadle bronisz swojego wodza kryptogeja
czy i tobie nie są obce pedalskie ciągąty ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 17:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 18:12  
Cytuj
CYTAT

gdyby nie głupota \"zbawiciela\" dziś na prawie sto procent żył by L.Kaczyński ... dlaczego ano Sikorski już prawie zakupił nowe samoloty dla VIPów ... te najprawdopodobniej już by latały w 2010 ... miały by nowe przyrządy i najprawdopodobniej nie doszło by do katastrofy ... winien tego jest PiS ... i to PiS poniekąd odpowiada za wyniszczenie swojej elity jak i elity Polskiej armii ... dlaczego ?? ano dlatego że PiSowski prezydent chciał wypaść lepiej od Tuska i wymusił na co niektórych lot ze sobą do Smoleńska



Na kim wymusił ten lot ? Na Dolniaku i Karpiniuku z PO, którzy też tam zginęli? Na Szmajdzińskim z SLD ? Na Jarudze-Nowackiej i Szymanek-Deresz? Jakoś Tusk 7 kwietnia wyleciał i doleciał, więc teza o samolotach g... warta...
Papka z TVN, Wyborczej i takich szmatławców jak Wprost czy Newsweek zalewa wam mózgi...
Ostatni przykład hipokryzji to okładka Newsweeka z Kuźniarem i Hołdysem: "Nie zabijajcie nas" - znani ludzie są ofiarami nienawiści w sieci...
Biedactwa, jak Hołdys nazywał J. Kaczyńskiego ch... to to było w porządku i na miejscu, a teraz ofiara nienawiści...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
al.ananas - jak nie masz nic na swoją obronę to właśnie tak robisz - jak andrjejka - żałosny pseudomodzie.


Ode mnie się odczep farfoclu. Rozmawiasz z el.Bananem nie ze mną.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 21:06  
Cytuj
andriejko - będę o tobie pisał kiedy i jak chcę - biedny znerwicowany eks-pseudomodzie. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
andriejko - będę o tobie pisał kiedy i jak chcę - biedny znerwicowany eks-pseudomodzie. good


Ciekawe, że o tych nerwach wspominasz. Postaraj się o walidol, może ci pomoże.
Pisz, pisz cóż możesz więcej?. Dalej pajacuj i rób z siebie kretyna. Tyle ci zostało frustracie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2012r. 22:46  
Cytuj
Ulżyło ci andrzejko? i kto tu zieje nienawiścią lemingu ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 06:26  
Cytuj
CYTAT
Ulżyło ci andrzejko? i kto tu zieje nienawiścią lemingu ?


Ulżyło? Zapytaj o to swojego przyjaciela miriamaumiech Kto? Przeczytaj ze zrozumieniem może się dowieszumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 07:00  
Cytuj
CYTAT
Niepodzielnym królem kretynów, pajaców i frustratów jesteś tutaj ty - andriejko - po mistrzowsku wpasowujesz się w te okreslenia. (jak wcześniej wspominałem jest was trzech good) - jak tam? Dalej zaciskasz pięści? Zmień terapeutę biedaku.


Ach jaką miłością powiało. Wreszcie mnie doceniłeś. Wreszcie udało mi się zejść do twojego poziomu. Moje wysiłki nie poszły jednak na marne.
Co do terapeuty, może skorzystam z twojego, bo swojego nie mam. Daj namiar na swojego.


CYTAT
Żeby było w temacie - są w tyk kraju kolesie, którzy mogą bezkarnie fałszowac podpisy pod dokumentami i kłamać co to majątku. Mowa oczywiście o cieciu u niemca - grasiu i jego żonie.



A jak tam Jarek Zbawiciel rozliczył się z kasy FOZZ'u? Zapomniałem, przepraszam, taki marny zomowiec jak ja nie powinien o to pytać. To atak na Zbawiciela Patriotę. To takie niemiłosierne. Głupio mi. miriam przytulisz mnie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 11:06  
Cytuj
Brzydzę się. Zgłoś sie na anny grodzkiej - on cię chetnie przytuli - a biedroń zajmie się twoją druga stroną.

Uwielbiam jak czepiasz się literówek - to takie płytkie i małostkowe. W sam raz na twoim poziomie.

CYTAT
Zapomniałem, przepraszam, taki marny zomowiec jak ja nie powinien o to pytać
w koncu pozmaliśmy prawdę o tobie.

Nie zaciskaj piąsteczek , nie zaciskaj piąsteczek.....zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Tobie jakby tusk nasrał na głowę to bys był w siódmym niebie.

Obrazek - oto twoje "elyty" andrjejko

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Brzydzę się. Zgłoś sie na anny grodzkiej - on cię chetnie przytuli - a biedroń zajmie się twoją druga stroną.

Uwielbiam jak czepiasz się literówek - to takie płytkie i małostkowe. W sam raz na twoim poziomie.

CYTAT
Zapomniałem, przepraszam, taki marny zomowiec jak ja nie powinien o to pytać


w koncu pozmaliśmy prawdę o tobie.

Nie zaciskaj piąsteczek , nie zaciskaj piąsteczek.....zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Tobie jakby tusk nasrał na głowę to bys był w siódmym niebie.



Ach znów miłością powiało. Strasznie dla mnie dzisiaj dobry jesteś.

Co do srania na głowę. Wśród pisuarów to jakaś oznaka sympatii? Tak się bawicie na spotkaniach "integracyjnych" z kolegami z większych miast? Rozmawiałeś o tym ze swoim terapeutą?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 14:51  
Cytuj
andriejko - jesteś boska. Chyba żadne forum nie ma takiej "maskotki" Cudo po prostu. okokok

Idź ta drogą! zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
andriejko - jesteś boska. Chyba żadne forum nie ma takiej \"maskotki\" Cudo po prostu. okokok

Idź ta drogą! zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany


Rozpieszczasz mnie. Jak tam miriam masz już wyznaczony dyżur przy krzyżu? Kiedy możemy spodziewać się pomocy kolegów z wielkiego miasta Łodzi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 06:38  
Cytuj
Widzisz biedaczku? Twój anioł stróż czuwa.

A ponieważ usunięty wpis był lustrzaną odpowiedzią na twoje "zwroty satyryczne", a ty go łaskawie zacytowałeś - więc ja go powtórzę:

andrzejek:
CYTAT
Ciekawe, że o tych nerwach wspominasz. Postaraj się o walidol, może ci pomoże.
Pisz, pisz cóż możesz więcej?. Dalej pajacuj i rób z siebie kretyna. Tyle ci zostało frustracie.


tego anonimowy pseudomodzie nie raczyłeś usunąć.

i moja odpowiedź:

CYTAT
Niepodzielnym królem kretynów, pajaców i frustratów jesteś tutaj ty - andriejko - po mistrzowsku wpasowujesz się w te okreslenia. (jak wcześniej wspominałem jest was trzech ) - jak tam? Dalej zaciskasz pięści? Zmień terapeutę biedaku.


Tak właśnie wygląda tu moderowanie. Tego który zaczyna i prowokuje się zostawia, a tego który odpisuje w odpowiedzi na "wyrażenia satyryczne" się usuwa.

andriejko - jak to jest być wazeliniarzem al.ananasa i "zarządu"?

Żeby nie było, że nie na temat:

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 06:53  
Cytuj
Znów biedny, pokrzywdzony miro. Do szkoły też miałeś pod górkę?

Jak być wazeliniarzem? Nie wiem bo nie jestem, ale skoro o tym wspominasz, może nie przypadkowo? Jest coś o czym chciał byś zakomunikować całemu światu, a bardzo się wstydzisz? mioro nie lękaj się opowiadaj, będzie ci łatwiej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 11:04  
Cytuj
Umyj klawiaturę - bo ją sobie biedaku zaplułeś i a i pewnie od wazeliny jest zatłuszczona - ohyda. potluczony

Cena wody o 400%

"W tym roku ceny wody w wielu miejscowościach wzrosły od 7 proc. do 30 proc. To niewiele w porównaniu z tym, co nas czeka w niedalekiej przyszłości – alarmuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

W przyszłym roku ma wejść w życie ustawa o korytarzach przesyłowych, która nakazuje wypłatę rekompensat właścicielom nieruchomości, przez które przebiegają m.in. linie energetyczne, rurociągi i gazociągi czy wodociągowe. Zdaniem ekspertów, skutki dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej są tak drastyczne, że nie są ujawniane. Ceny wody i ścieków mogą wzrosnąć o 100 proc.

To jeszcze nie koniec złych wiadomości. Ponieważ raczej nie wypełnimy do 2015 r. zobowiązań traktatu akcesyjnego dotyczących modernizacji oczyszczalni ścieków komunalnych i jakości wody, Unia może nałożyć na nas karę w wysokości ponad 4 mln euro dziennie. W tej sytuacji podwyżki cen wody w niektórych miejscowościach mogą sięgnąć nawet 400 proc.
"

Prąd o 80% - dzięki tuskaszenkowemu pakietowi klimatycznemu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Umyj klawiaturę - bo ją sobie biedaku zaplułeś i a i pewnie od wazeliny jest zatłuszczona - ohyda.


Nie traktuj wszystkich swoją miarą. miruś nie każdy jest taki jak tyumiech

Co do rekompensat dla właścicieli nieruchomości to chyba dobrze. Narzekać może tylko ten co nic nie ma, a za darmoszkę chciał by wejść na czyś teren.
Jak by ci miruś przeorali działkę na pół to pewnie chciał byś rekompensatę i nie 1 zł za metr tylko troszkę więcej. Zawsze są dwie strony medalu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 14:55  
Cytuj
andriejko - traktuję cię twoją, osobistą i jedyną w swoim rodzaju miarą. Jest ona podobna do miary jaką przykładam do al.ananasa i lemoniadowego joe - ale twoja i tak jest wyjątkowa. A to dlatego, że w twoim przypadku przekład na prymitywny język lemingów nie wystarcza, z racji że w deewolucji poszedłeś już o kilka kroków dalej.

unia zawsze miała tuska w dupie - sam tam wlazł

"Komisarz ds. klimatu Connie Hedegaard oświadczyła, że polskie weto nie powstrzyma Europy przed przechodzeniem do gospodarki niskoemisyjnej. Zapowiedziała, że skoro 26 państw UE wyraźnie wezwało w piątek KE do dalszej pracy w tym celu, to tak będzie.

W piątek na posiedzeniu ministrów środowiska UE Polska zawetowała propozycję ws. tzw. kroków milowych na drodze do redukcji CO2 w UE do 2050 r. W 2030 r. UE miałaby zredukować emisje o 40 proc., w 2040 r. - o 60 proc., a w 2050 r. - o 80 proc. w porównaniu z 1990 r.

Polskie "nie" dla niskoemisyjnej mapy działania Komisji Europejskiej jest niefortunne, ale nie powstrzyma Europy przed przejściem do gospodarki niskoemisyjnej. Złą wiadomością było to, że Polska zablokowała wnioski Rady po raz drugi. Dobrą i zachęcającą wiadomością jest to, że Polska była jedynym blokującym krajem. Prezydencja duńska i pozostałe 26 państw członkowskich wyraźnie zwróciło się do Komisji, aby iść dalej, co też zrobimy - oświadczyła komisarz ds. walki z ociepleniem klimatu Connie Hedegaard.

Hedegaard skrytykowała wypowiedź polskiego ministra, że UE powinna mieć tylko cel redukcji emisji CO2 do 2050 r., natomiast o tym, jak to osiągnąć, każdy kraj powinien sam zdecydować w myśl tzw. zasady subsydiarności.

"Wyobraźmy sobie, że powiedzielibyśmy to samo o kryzysie gospodarczym, że UE określa cel gospodarczy do 2050 r., ale jak go osiągnąć i co się będzie działo w ciągu najbliższych 38 lat będzie wyłącznie w gestii poszczególnych państw członkowskich. Każdy wie, że to nie będzie działać. To odnosi się także do naszej polityki klimatycznej" - powiedziała.

"UE nie może działać w ten sposób" - zaapelowała. - UE jest demokratyczną wspólnotą, gdzie negocjacje polegają na dawanie i braniu - po to, aby uzyskać dobry wynik dla wszystkich. Nie możemy iść naprzód, jeśli najbardziej niechętny jeden dyktuje tempo pozostałym".

Podkreśliła, że zadaniem Komisji Europejskiej jest dbanie o wspólny interes europejski. Przypomniała, że na ostatnim szczycie 1-2 marca wszyscy przywódcy państw i rządów wezwali KE do dalszej pracy w kierunku przechodzenia na niskoemisyjną gospodarkę.

"Tak też zrobimy" - zapewniła. I wskazała, że istnieje już szereg propozycji Komisji Europejskiej jak np. dyrektywa o efektywności energetycznej, która - zgodnie z wnioskami ze szczytu Rady Europejskiej - powinna zostać przyjęta już w czerwcu.

Zapowiedziała, że Komisja będzie działać w sprawie dalszych środków niezbędnych, by osiągnąć "kamienie milowe", które doprowadzą nas do "niskoemisyjnej przyszłości".

Zgodnie z obowiązującym pakietem klimatycznym z 2008 r., UE ma obniżyć swoje emisje o 20 proc. do 2020 r."

Pomijając oczywiście fakt, że był to pusty gest ze strony tuskaszenki, skierowany do lemingowej gawiedzi, by ta uwierzyła, że ten .... kiedykolwiek chciał dobrze dla Polski. Przecież nikt inny tylko właśnie on podpisał się pod paktem klimatycznym - wiedział co robi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 19:22  
Cytuj
CYTAT

unia zawsze miała tuska w dupie - sam tam wlazł

\"Komisarz ds. klimatu Connie Hedegaard oświadczyła, że polskie weto nie powstrzyma Europy przed przechodzeniem do gospodarki niskoemisyjnej. Zapowiedziała, że skoro 26 państw UE wyraźnie wezwało w piątek KE do dalszej pracy w tym celu, to tak będzie.

W piątek na posiedzeniu ministrów środowiska UE Polska zawetowała propozycję ws. tzw. kroków milowych na drodze do redukcji CO2 w UE do 2050 r. W 2030 r. UE miałaby zredukować emisje o 40 proc., w 2040 r. - o 60 proc., a w 2050 r. - o 80 proc. w porównaniu z 1990 r.

Polskie \"nie\" dla niskoemisyjnej mapy działania Komisji Europejskiej jest niefortunne, ale nie powstrzyma Europy przed przejściem do gospodarki niskoemisyjnej. Złą wiadomością było to, że Polska zablokowała wnioski Rady po raz drugi. Dobrą i zachęcającą wiadomością jest to, że Polska była jedynym blokującym krajem. Prezydencja duńska i pozostałe 26 państw członkowskich wyraźnie zwróciło się do Komisji, aby iść dalej, co też zrobimy - oświadczyła komisarz ds. walki z ociepleniem klimatu Connie Hedegaard.

Hedegaard skrytykowała wypowiedź polskiego ministra, że UE powinna mieć tylko cel redukcji emisji CO2 do 2050 r., natomiast o tym, jak to osiągnąć, każdy kraj powinien sam zdecydować w myśl tzw. zasady subsydiarności.

\"Wyobraźmy sobie, że powiedzielibyśmy to samo o kryzysie gospodarczym, że UE określa cel gospodarczy do 2050 r., ale jak go osiągnąć i co się będzie działo w ciągu najbliższych 38 lat będzie wyłącznie w gestii poszczególnych państw członkowskich. Każdy wie, że to nie będzie działać. To odnosi się także do naszej polityki klimatycznej\" - powiedziała.

\"UE nie może działać w ten sposób\" - zaapelowała. - UE jest demokratyczną wspólnotą, gdzie negocjacje polegają na dawanie i braniu - po to, aby uzyskać dobry wynik dla wszystkich. Nie możemy iść naprzód, jeśli najbardziej niechętny jeden dyktuje tempo pozostałym\".

Podkreśliła, że zadaniem Komisji Europejskiej jest dbanie o wspólny interes europejski. Przypomniała, że na ostatnim szczycie 1-2 marca wszyscy przywódcy państw i rządów wezwali KE do dalszej pracy w kierunku przechodzenia na niskoemisyjną gospodarkę.

\"Tak też zrobimy\" - zapewniła. I wskazała, że istnieje już szereg propozycji Komisji Europejskiej jak np. dyrektywa o efektywności energetycznej, która - zgodnie z wnioskami ze szczytu Rady Europejskiej - powinna zostać przyjęta już w czerwcu.

Zapowiedziała, że Komisja będzie działać w sprawie dalszych środków niezbędnych, by osiągnąć \"kamienie milowe\", które doprowadzą nas do \"niskoemisyjnej przyszłości\".

Zgodnie z obowiązującym pakietem klimatycznym z 2008 r., UE ma obniżyć swoje emisje o 20 proc. do 2020 r.\"

Pomijając oczywiście fakt, że był to pusty gest ze strony tuskaszenki, skierowany do lemingowej gawiedzi, by ta uwierzyła, że ten .... kiedykolwiek chciał dobrze dla Polski. Przecież nikt inny tylko właśnie on podpisał się pod paktem klimatycznym - wiedział co robi.

mirku, cytujesz wyborcza? kiedy pojednales sie z michnikiem? rozumiem, ze to juz wiarygodne zrodlo informacji?

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 21:04  
Cytuj

Jeśli Trybunał Stanu, to raczej dla Donalda Tuska




Socjolog, profesor Jadwiga Staniszkis komentuje dla portalu money.pl wniosek Platformy Obywatelskiej o Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry. Według Staniszkis znalazłoby się dużo więcej powodów, aby to Donald Tusk stanął przed trybunałem.

Rząd słabnie i chce na wszelki wypadek wydusić konkurentów. To tym bardziej kuriozalne, że przyglądając się poczynaniom Donalda Tuska można znaleźć kilka spraw, które mają poważny kaliber i - moim zdaniem - zasługują na Trybunał Stanu.

Staniszkis wymienia pięć powodów dla których to Tusk powinien stanąć przed Trybunałem Stanu:

Po pierwsze, ciągle nie została wyjaśniona sprawa przecieku w aferze hazardowej. Uczestniczyło w niej bardzo wąskie grono, w którym był Donald Tusk.

Druga rzecz to arbitralne i pozaproceduralne podejmowanie zobowiązań w ciemno. Tak było w sprawie paktu Euro Plus, tak jest w sprawie unii fiskalnej.

Trzecia sprawa, to znaczne ograniczenie kapitałowego charakteru systemu emerytalnego. (…)

Czwarta rzecz, to coś, co obserwujemy teraz w Islandii. Tam mówi się o postawieniu premiera przed sądem za wadliwą strategię w czasie kryzysu. (…) Widać, że coś w tej walce z kryzysem nie jest tak. Rzeczywisty stan gospodarki jest ukrywany. (…)

Wreszcie ostatnia i być może najważniejsza sprawa kwalifikująca się przed Trybunał Stanu to kwestia odpowiedzialności premiera za wybór formuły prawnej śledztwa smoleńskiego, złe zakwalifikowanie lotu jako cywilnego i niewyciąganie jakichkolwiek personalnych odpowiedzialności po raporcie NIK, w którym są wskazane konkretne nazwiska.

Socjolog nie ukrywa swojego zażenowania tą sprawą:

Taka skala braku odpowiedzialności, bezkarności, działania wbrew interesowi państwa i naruszania godności państwa, to zaniedbania, które kwalifikują się do wyciągnięcia odpowiedzialności politycznej, a taką jest postawienie przed Trybunałem Stanu. Gdybym była na miejscu opozycji, to odpowiednie wnioski już dawno bym przedstawiła. (Rzeczpospolita)

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 06:40  
Cytuj
Wczoraj ponad 2000 Polaków brało udział w narodowym święcie węgier. Zostaliśmy powitani z radoscią i szacunkiem. Orban i Węgrzy dziękowali nam za solidarność z nimi.

A oto ciekawy transparent przygotowany przez Węgrów:

Obrazek

"- Niech Bóg błogosławi Polaków - powiedział premier Węgier Viktor Orbán i dodał po polsku "za wolność naszą i waszą". Wcześniej tysiące Polaków i Węgrów przeszły w pochodzie przez centrum Budapesztu. - Nie będziemy drugorzędnymi obywatelami Europy. Żądamy równości, a wolność kraju jest sumą wolności poszczególnych obywateli - podkreślił premier Węgier podczas przemówienia na placu Kossutha, na którym zebrało się ponad 50 tys. ludzi. "

Dla tuskaszenki to musi być conajmniej niepokojące. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 10:41  
Cytuj
Transparent przygotowany przez Polaków nie Węgrów. No ale dla pisiaków nie ma to znaczenia. Druga sprawa, to ciekawe czemu nie podałeś ile było demonstrantów przeciw Orbanowi. No ale tego się nie dowiemy bo w Węgierskich mediach cenzura, takich informacji nie ma.

To takie małe różnice, które mają znaczenie. Przemilczenie to również fałszowanie rzeczywistości.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 11:05  
Cytuj
Znów cię biedaku nakręciły tuskowe hipnotyzery kłamstwami. mlotekmlotekmlotek

rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana....

"W 2011 roku tylko policja występowała o billingi Polaków aż 2 mln razy, a są jeszcze inne służby interesujące się naszymi rozmowami.

Jak pisze „Dziennik Gazeta Prawna”, już dane za 2010 r. pokazywały, że jesteśmy najbardziej inwigilowanym narodem Europy. Wtedy instytucje uprawnione do występowania o dane telekomunikacyjne do operatorów komórkowych - policja, prokuratura i służby specjalne – sięgały po nie 1,3 mln razy. Statystyki za 2011 r. są jeszcze bardziej szokujące – stwierdza "DGP".

ABW w 2010 r. skierowała 141 tys. zapytań, w 2011 r. – 126 250. Odwrotnie było w CBA – liczba wystąpień wzrosła z 39 tys. do 70 808.
- Ale aż 60 054 razy chodziło jedynie o identyfikację abonenta – broni się rzecznik CBA Jacek Dobrzyński.

Jeszcze częściej robiła to policja – według wstępnych wyliczeń 2 mln razy.
- By zyskać dane dotyczące jednego numeru, policjant musi zapytać co najmniej 5 operatorów komórek i kilku telefonii stacjonarnej. Jeśli numer jest dzierżawiony mniejszemu usługodawcy, to okazuje się, że już 10 zapytań skierowaliśmy. Proszę teraz wyobrazić sobie rozpracowywanie grupy przestępczej, która używa 200 numerów – wyjaśnia rzeczniczka MSW Małgorzata Woźniak"

gaz o 10% w górę

"Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził nową taryfę gazową dla PGNiG - poinformował dzisiaj prezes URE Marek Woszczyk.

- Rachunek dla przeciętnego Kowalskiego wzrośnie o 7-10 procent - powiedział w radiu PiN Woszczyk
.

Gaz dla kuchenkowiczów - jak mówił prezes - podrożeje o 7,2 proc., dla kuchenkowiczów, którzy dogrzewają wodę do celów sanitarnych o 9-9,4 proc., a dla gospodarstw domowych ogrzewanych gazem o ponad 10 proc.

- Mamy taki wynik 7 do 10 proc. dla gospodarstw domowych. Przemysł zapłaci tutaj trochę więcej, ale odbiorców przemysłowych mamy ok. 200 tys., a gospodarstw ok. 6,4 mln - powiedział Woszczyk."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2012r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Znów cię biedaku nakręciły tuskowe hipnotyzery kłamstwami. mlotekmlotekmlotek


No to pełna argumentów rozmowa zakończona.umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2012r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
Transparent przygotowany przez Polaków nie Węgrów. No ale dla pisiaków nie ma to znaczenia. Druga sprawa, to ciekawe czemu nie podałeś ile było demonstrantów przeciw Orbanowi. No ale tego się nie dowiemy bo w Węgierskich mediach cenzura, takich informacji nie ma.

To takie małe różnice, które mają znaczenie. Przemilczenie to również fałszowanie rzeczywistości.


Popatrz, popatrz, jak TVN kłamie i manipuluje np. w sprawie Marszu Niepodległości albo zaniża liczbę protestujących przeciw rządowi lub wymyśla w obronie Bronka jakieś obiaty to się słowem nie odezwiesz, a teraz szuka opozycji wobec Orbana...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2012r. 12:45  
Cytuj
nenad, weź ty się człowieku ogarnij i poczytaj inne media niż gazeta polska oraz TVN. Jak Ty widzisz tylko te dwa media to jesteś faktycznie bardzo ograniczony, a może to efekt ciasnego umysłu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 68 69 70 71 72 73 74 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »