NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 127 128 129 130 131 132 133 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
cytat:
"A co nato prezes "zawsze dziewica" ... prze te wszystkie lata to może sprzedawać to na litry

Swoją drogą jak tam PiSioki ... po konwencji Kukiza czy jak tam to nazwać ? ... "

To właśnie poziom Banana, mówił o litrach nasienia Jarosława Kaczyńskiego.
Właściciele tego portalu na pewno są bardzo dumni z niego.


Zapewne bardzo cię to boli ... jest taki czopek ...

Obrazek

Koledzy zapewne stosują i już przestali narzekać więc mniemam że działa ...

Oczywiście mógłbym z siebie zrobić debila i założyć następne konto jak robią to twoi "koledzy" i PiSać sobie z niego ... Ale ja mam jakieś zasady nie wiem ... których zapewne i tak nie pojmiesz


Co do bycia dumnym ... jestem modem od chyba 4 lat i praktycznie jedyny który chce się z "wami" użerać (chodzi mi o tematy polityka) od tego czasu zostałem ze 30 razy pracownikiem miesiąca więc pomyśl czy są ? A jeżeli masz ze mną problem a raczej z wykonywaniem moich obowiązków lub że jestem jakiś stronniczy to w regulaminie masz napisane co możesz z tym zrobić ok (możliwe że już próbowałeś tej drogi to już nie wiem co mam ci poradzić)

ps. Żeby ci ciut spadło ciśnienie bo jeszcze zejdziesz to zostanie pracownikiem miesiąca to taki żarcik na rozpoczęcie udanego dnia ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 10:22  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 11:11  
Cytuj
bUL rozdaje kase.

Prezydent wydał 800 tys. zł na nagrody

http://m.int(...),1858861

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
cytat:
"A co nato prezes "zawsze dziewica" ... prze te wszystkie lata to może sprzedawać to na litry

Swoją drogą jak tam PiSioki ... po konwencji Kukiza czy jak tam to nazwać ? ... "

To właśnie poziom Banana, mówił o litrach nasienia Jarosława Kaczyńskiego.
Właściciele tego portalu na pewno są bardzo dumni z niego.


Zapewne bardzo cię to boli ... jest taki czopek ...

Obrazek

Koledzy zapewne stosują i już przestali narzekać więc mniemam że działa ...

Oczywiście mógłbym z siebie zrobić debila i założyć następne konto jak robią to twoi "koledzy" i PiSać sobie z niego ... Ale ja mam jakieś zasady nie wiem ... których zapewne i tak nie pojmiesz


Co do bycia dumnym ... jestem modem od chyba 4 lat i praktycznie jedyny który chce się z "wami" użerać (chodzi mi o tematy polityka) od tego czasu zostałem ze 30 razy pracownikiem miesiąca więc pomyśl czy są ? A jeżeli masz ze mną problem a raczej z wykonywaniem moich obowiązków lub że jestem jakiś stronniczy to w regulaminie masz napisane co możesz z tym zrobić ok (możliwe że już próbowałeś tej drogi to już nie wiem co mam ci poradzić)

ps. Żeby ci ciut spadło ciśnienie bo jeszcze zejdziesz to zostanie pracownikiem miesiąca to taki żarcik na rozpoczęcie udanego dnia ...


Banan, napisałeś kolejny upadlający siebie post.
To tylko polityka, dzis PO, jutro PIS, pojutrze jeszcze ktoś tam.
Zastanów sie czy warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 12:39  
Cytuj
CYTAT (Wiktor)
bUL rozdaje kase.

Prezydent wydał 800 tys. zł na nagrody

http://m.int(...),1858861


Krótki tekst to chyba przeczytałeś smiech2

Duda oczywiście zwolni/odchudzi Kancelarię Prezydencką i oczywiście nie będzie przyznawał żadnych nagród ani premii.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 17:07  
Cytuj
Koszt propagandy laska
tzw zespołu smoleńskiego" - 1,35 mln


http://m.int(...),1858895

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 03:02  
Cytuj
Modem czy erotomanem jest rownie pociagajace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 07:46  
Cytuj
I co ty na to Andrzejek ? Dzięki decyzji prezydenta elekta Andrzeja Dudy o tym, by zamieszkać w Pałacu Namiestnikowskim a nie w Belwederze, gdzie mieszkał prezydent Bronisław Komorowski, oszczędzimy w całej kadencji nawet 350 tys. zł!

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 08:08  
Cytuj
nenad 350 tysięcy na 5 lat, no szał. Ile będzie kosztowało mieszkanie w Pałacu Namiestnikowskim? 5 lat nikt tam nie mieszkał. Pewnie trzeba zrobić remont, dostosować do potrzeb rodziny prezydenckiej? Znamy te koszty?

PS. Wolał bym by Duda odchudził kancelarię, tak o 90% urzędników. No ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co sie ma.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 08:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 17:07  
Cytuj
Bez LGBT i środowiska artystycznego nie wygrają tych wyborów , bez nich, poprzednich wyborów Palikot by tez nie zaliczył i byłoby cieniutko z PO/SLD tak jak dzisiaj.

Jestem jednak optymistycznie nastawiona do tej ustawy, jest wyraźny postęp zawarty w ustawie, wizualnie nie sposób się domyśleć czy Biedroń był na Grodzkiej czy w Kaliszu potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 17:35  
Cytuj
good

Nic dodać, nic ująć, tylko skorygować ten parlamentumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sie 2015r. 08:31  
Cytuj
Koniec politycznej lury ( jak kiedyś z trybuny sejmowej , bardzo trafnie określił partię PO - jej obecny zwolennik Roman Giertych) , zbliża się się szybkimi krokami. Wszystkie te złośliwości i uszczypliwości świadczą jedynie o ostatnich podrygach platfusów! Na horyzoncie koniec tych WSIoków rysuje się bardzo wyraźnie. Nieładnie , nieelegancko , nawet na koniec nie potrafią zachować się honorowo.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/rzeczpospolita-pustki-w-budzecie-kancelarii-prezydenta/xh9zvl


No ale czego oczekiwać po takim WSIoku jak obecny rezydent-prezydent. Nawet nominacje generalskie wręczył w dniu 1 sierpnia , tylko , po to ,żeby swoim przydupasom w mundurach wynagrodzić ich wierność.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1483659,Bronislaw-Komorowski-po-raz-ostatni-wreczyl-awanse-generalskie

Kumpel , który jest zatrudniony w niżańskiej jednostce ręczył, że przed wyborami przyjechał do Niska dowódca brygady z Rzeszowa ( już nie pomnę czy pułkownik czy generał) i wprost na zbiórce z żołnierzami namawiał do głosowania " na Bronka " - jak się miał wyrazić ! Jeden WSIok namawia do głosowania na drugiego.uśmiech
A podobno wojsko jest apolityczne , czy za takie afiszowanie się z poglądami jak ten gość ( zapewne przysięgający jeszcze na wierność Konstytucji PRL i sojuszu polsko -radzieckiego ) nie powinien zostać dyscyplinarnie usunięty z WP? Miejmy nadzieję , że temat po wyborach parlamentarnych zostanie szybciutko załatwiony!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sie 2015r. 11:00  
Cytuj
Pierwsze stosy zapłoną zapewne do tygodnia od ogłoszenia wyników wyborów ... Na "dzikim wschodzie" drewno jest już wwożone do lasu zamiast na odwrót ...

Zagraniczne media o Bronisławie Komorowskim: Połączył dwie wizje

Chciał pokazać Polskę jako kraj sukcesu - mówią o ustępującym prezydencie Bronisławie Komorowski, korespondent brytyjskiego tygodnika "The Economist" Edward Lucas i amerykański dziennikarz Andrew Nagorski. Taki przekaz napotykał w kraju na krytykę, ale za granicą został przyjęty dobrze - twierdzą.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2015r. 20:38  
Cytuj
Około miliona ofiar tego "sukcesu" pracuje w ojczyźnie korespondenta "The Economist" imając się najprostszych prac aby utrzymać rodziny w Polsce.
Gratulacje dla Bronka i Donka, podziękowania wkrótce nastąpią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sie 2015r. 21:42  
Cytuj
Z tym pokazywaniem sukcesu Polski za granicą , rzeczywiście zasługi Komorowskiego są bezapelacyjne. Przypominam sobie jak angielski komentator akredytowany na Euro 2012 , na wizji wyraził zdziwienie , że w Polsce bezproblemowo działa internet. Po mistrzostwach cała Europa dowiedziała się ,że jesteśmy krajem cywilizowanym. Pewnie Angole uważali nas za barbarzyńców.uśmiech
Tak czy inaczej , Bronisław walnie przyczynił się do skoku cywilizacyjnego jaki nasz kraj poczynił. Chciałoby się napisać , że Prezydent Komorowski zastał Polskę zacofaną a zostawił zindustrializowaną!smiech2 Prawie jak Kazimierz Wielki , chociaż zasługi tego drugiego bledną przy porównaniu z dokonaniami Bronka. Z całą pewnością Polacy nie dorośli do demokracji , skoro takiej wybitnej osobowości , nie dali szansy na drugą kadencję. Ileż płaczu w mediach " gównego ścieku ". Tylko jedno pytanie należy zadać tym wszystkim śmiesznym ludziom żałującym Komorowskiego. Jak człowiek , który pięć miesięcy przed wyborami miał 70 % poparcia społecznego i wygraną w cuglach , mógł roztrwonić taką przewagę? To pytanie i "bul" dupy z tym związany zostawmy tym nieszczęśnikom!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2015r. 22:15  
Cytuj
Czy wy myślicie,że Francuzi,Anglicy czy Niemcy analizują co o nich piszą w innych krajach ? Nie ! Tylko u nas media się podniecają,że ktoś tam zagranicą dobrze o nas napisał... Nie tym się mierzy sukces i dobrobyt !



"Polacy nie chcą imigrantów w swoim kraju, nie rozumieją ich i nie lubią ich - pisze w komentarzu redakcyjnym brytyjska gazeta „The Guardian”" - takie stwierdzenie może bardziej uległego na to co „piszą zagranicą” czytelnika wprawić w zakłopotanie. Wstyd, obciach. Co się okazuje? Takie "echo" tworzy nie kto inny, a dziennikarz „Wyborczej” i „Krytyki Politycznej”. Nie pierwszy raz zresztą.

O metodzie pisania, bądź nadawania tez na Zachód, tak by je w Polsce opisywać jako „reakcje zagranicy” pisał niegdyś Tomasz Lis. W jednej z książek przyznał, że czasem jako korespondent w USA musiał „wziąć się do roboty i podjąć najczęściej karkołomne zadanie zebrania z nędznych okruchów agencyjnych doniesień z nadwiślańskiego kraju czegoś, co mogło sprawiać wrażenie "ech polskich wydarzeń"”. Jak to wyglądało?
„ (...) w Waszyngtonie można znaleźć co najwyżej agencyjne strzępy. Autorami strzępów zwykle są dziennikarze agencji AP czy UPI, zwykle koledzy moich koleżanek czy kolegów, którzy poprosili mnie o echa. Ich depesze są pisane z tego samego Sejmu czy URM-u (…). Depesze agencji zachodnich nie są więc ani na jotę więcej warte niż to, co każdy może przeczytać w „Wyborczej” czy w „Rzeczpospolitej” ale (..) po drodze z Warszawy do Waszyngtonu i z powrotem zamieniają się w echa”.


Metodę tę - przywołując cytaty z książki Lisa „Nie tylko Fakty” - rok temu opisał serwis "Żelazna logika", ujawniający medialne manipulacje. W maju 2014 r. opisano np. jak portal gazeta.pl opublikował artykuł pod tytułem „New York Times” o „Smoleńsku” Krauzego: Będzie polityczna maskarada?”. Jednym z dwóch autorów tekstu okazała się Joanna Berendt... przeprowadzająca wywiady dla "Gazety Wyborczej".

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
Czy wy myślicie,że Francuzi,Anglicy czy Niemcy analizują co o nich piszą w innych krajach ? Nie ! Tylko u nas media się podniecają,że ktoś tam zagranicą dobrze o nas napisał... Nie tym się mierzy sukces i dobrobyt !


Wiesz my Polacy tak mamy że bardzo się przejmujemy tym co PiSzą o nas gazety zagraniczne ... Był kiedyś nawet taki prezydent ksywa "Kartofel" który przez publikacje w zagranicznych gazetach dostał sraczki i nie pojechał na "Trójkąt Weimarski" (i to w zasadzie ciężko nazwać gazetą ... ot brukowiec pokroju Gazety Polskiej)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 10:51  
Cytuj
Najważnejsza ustawa pisu:
Ustawa o kontroli współżycia przez osoby duchowne, w każdym kątku po dzieciątku
Ustawy, które wejdą gdy Pis dojdzie do władzy:
1. Ustawa o ochronie każdej miesiączki u kobiet.
2. Ustawa o ochronie każdego plemnika u mężczyzn.
3. Ustawa o pomnikach rodziny Kaczyńskich w kadym mieście
4. Ustawa o portretach Lecha i Marii Kaczyńskich w urzędacj państwowych.
5. Ustawa o kontroli współżycia przez osoby sakralne.

Mówimy stanowcze nie dla Pisu i reprezentantów ze Stalowej Woli:
1. analfabety posła Antoniego Bładka, który był działaczem PZPR
2. gówniarza, kolegi Lcjusza Nadbereżnego Webera , który za kolesiostwo z Lucjuszem został Przewodniczącym Rady Miejskiej i Durektorem Wordu w Tarnobrzegu
3. Matce Polce Sagatowskiej Janinie, która gówno dla Stalowej Woli zrobiła zasiadającparokrotnie w senacie
Takich kandydatów to ja mam daleko w dupie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 11:05  
Cytuj
akurat Banan manipulujesz,bo w gazecie napisali o nim wtedy cos obrzydliwego,ale ty oczywiscie nie zglebiles co... Wazne by kolportowac ploty... Ps. Tak sie czepiales buczenia na cmentarzu,a dzis buczeli poslowie PO podczas przemowienia Dudy... I to nie byli rozni ludzie,jak na cmentarzu... I tak sie chelpisz swoim byciem katolikiem,a zmarlych od kartofli wyzywasz chamie ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Najważnejsza ustawa pisu:
Ustawa o kontroli współżycia przez osoby duchowne, w każdym kątku po dzieciątku
Ustawy, które wejdą gdy Pis dojdzie do władzy:
1. Ustawa o ochronie każdej miesiączki u kobiet.
2. Ustawa o ochronie każdego plemnika u mężczyzn.
3. Ustawa o pomnikach rodziny Kaczyńskich w kadym mieście
4. Ustawa o portretach Lecha i Marii Kaczyńskich w urzędacj państwowych.
5. Ustawa o kontroli współżycia przez osoby sakralne.

Mówimy stanowcze nie dla Pisu i reprezentantów ze Stalowej Woli:
1. analfabety posła Antoniego Bładka, który był działaczem PZPR
2. gówniarza, kolegi Lcjusza Nadbereżnego Webera , który za kolesiostwo z Lucjuszem został Przewodniczącym Rady Miejskiej i Durektorem Wordu w Tarnobrzegu
3. Matce Polce Sagatowskiej Janinie, która gówno dla Stalowej Woli zrobiła zasiadającparokrotnie w senacie
Takich kandydatów to ja mam daleko w dupie.



Ja bym jeszcze dopisał takie ustawy w ramach rządów PiS:

1) Ustawa o likwidacji TVN i publicznym ogoleniu Olejnik na łyso.
2) Ustawa o mianowaniu Rydzyka prymasem
3) Ustawa o zakazie sprzedaży prezerwatyw i usankcjonowanie karne ich stosowania
4) Ustawa o utworzeniu państwa wyznaniowego i wprowadzeniu kato-Talibanu ( po uprzedniej zmianie Konstytucji)
5) Ustawa o izolowaniu osób o skłonnościach homoseksualnych i pedofilskich za wyjątkiem osób duchownych
6) Ustawa o karaniu śmiercią za " in vitro" .
7) Ustawa o dobrowolnej opłacie na rzecz Kościoła w wysokości 10 % rocznych dochodów......
................................................................................................................................................


I wtedy po wsze czasy w Polsce zapanuje spokój i dobrobyt! uśmiech
Sorry , ale takiego zrytego beretu od czasu Andrzejka i Banana , to forum jeszcze nie gościło! Powitać Szanownego Użytkownika! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 12:03  
Cytuj
CYTAT
akurat Banan manipulujesz,bo w gazecie napisali o nim wtedy cos obrzydliwego,ale ty oczywiscie nie zglebiles co... Wazne by kolportowac ploty... Ps. Tak sie czepiales buczenia na cmentarzu,a dzis buczeli poslowie PO podczas przemowienia Dudy... I to nie byli rozni ludzie,jak na cmentarzu... I tak sie chelpisz swoim byciem katolikiem,a zmarlych od kartofli wyzywasz chamie ?


Kiedyś pisałęś że wyzwałem cie od debili i jakiś tam jeszcze poprosiłem żebyż wrzucił mi cytat i stronę na której to zrobiłem ... Mniemam że to "Chamie" to do mnie ? ... resztę ropisze jak mi odpiszesz cool girl


2) Ustawa o mianowaniu Rydzyka prymasem

co to jakaś degradacja ? To przecież PiSlamistyczny papież ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 12:40  
Cytuj
slowo chamie,uzyte tutaj jest jak najbardzie zasadne,gdyz "chamem" zwyklo sie okreslac osoby obrazajace zmarlych nazywajac je "kartoflem". Ja dysktuje merytorycznie,nie nazywam ludzmi pislamistami i idiotami bez powodu,wiec najpierw zobacz jak ludzi okreslasz,a nie czepiaj sie jak i Ciebie ktos w koncu nazwie grubszym slowem

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 13:41  
Cytuj
Jako że już chyba 3 raz migasz się łgarzu od wrzucenia cytatu w którym to rzekomo cie obraziłem więc dam ci przynajmniej dwa powody dla których nie mogłem tego napisać

1. Nie mogłem nazwać cię debilem/idiotą itp z prostej przyczyny - obraził bym po prostu niejednego debla/idiotę itp

2.To moje prywatne zdanie a nie pozwoliłbym sobie pełniąc funkcje moda na pisanie na forum moich prywatnych przemyśleń na temat forumowiczów

ps.Już nieraz pisałem że zwisa mi twoje/wasze zdanie na mój temat ... a to że nie wiesz czegoś ... w tym wypadku co oznacza ten znaczek ---> "" (a bierzesz się za komentowanie sciana) to już nie mój problem ... zapytaj dzieci z podstawówki ok ale ty moich rad nie słuchasz to może sobie "wygoogluj" tak bez świadków potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 13:46  
Cytuj
"idiotom", ortografia jak u Bronka i ty modem tu jestes ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 13:49  
Cytuj
Jeszcze jestem ... Spostrzegawczością nie grzeszysz cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 127 128 129 130 131 132 133 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »