NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 125 126 127 128 129 130 131 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Te cyfry dla większości Polaków których tak nie nawidzisz to senne marzenia.


Wiem że i tobie ciężko pojąć język pisany ... Jestem katolikiem i nienawiść do innych jest mi obca więc nie mierz mnie swoją miarką ... A twoje bicie piany już mnie zaczyna przerażać ... Tak ciężko wrzucić link ? "wam" zawsze jest ciężko nie wiem zastanawiam się tylko dla czego ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 17:18  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 17:56  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.5. tych samych lub podobnych informacji w wielu miejscach na forum.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 17:59  
Cytuj
Banan,nienawiść jest Ci obca ? Dlatego wyzywałeś mnie nie raz od kretynów,debili i Pislamistów ? Zadziwiające miłosierdzie...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 18:04  
Cytuj
Zapewne zacytujesz lub podasz link do strony żeby jakoś poprzeć to co piszesz (zapomniałem że "wy" takich rzeczy nie robicie)... Zapytał bym jeszcze czy to nie ty pisałeś że już nie będziesz pisał na forum (przynajmniej z tego konta zarumieniony) ... ale przecież mogłem pomylić charakter pisma

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 18:41  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan

+20
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.5. tych samych lub podobnych informacji w wielu miejscach na forum.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
Najnowsze dane z zielonej wyspy.


Dobrobyt platformianych czasów: Aż 6,5 mln Polaków żyje za mniej niż 700 zł miesięcznie!


Oficjalne dane są porażające: 2,8 mln Polaków nie ma pieniędzy na jedzenie, 6,5 mln Polaków żyje za mniej niż 700 zł miesięcznie, a 12 mln nie posiada jakichkolwiek oszczędności. Oto niedostrzegana przez mainstreamowe media wersja "dobrobytu" plaformianych czasów.

Z publikowanych przez Główny Urząd Statystyczny (GUS) danych wyłania się dramatyczny obraz rzeczywistości w jakiej przyszło nam żyć. Według oficjalnych informacji w naszym kraju aż 2,8 mln osób żyje w skrajnej biedzie, czyli nie posiada odpowiednich środków na zagwarantowanie sobie i swoim najbliższym biologicznej egzystencji. Około 6,5 mln ludzi jest zmuszonych do przeżycia za kwotę niższą niż 700 zł miesięcznie, a ok. 12 mln nie posiada jakichkolwiek oszczędności bowiem wszystko to, co uda im się zarobić przeznaczają na bieżące wydatki egzystencjalne.

Niestety do wzrostu ilości osób cierpiących z powodu biedy i niedostatku istotnie przyczyniła się ekipa Platformy Obywatelskiej. Przypomnijmy, że w Polsce obowiązuje najniższa w Europie kwota wolna od podatku (3091 zł), która na domiar złego nie była aktualizowana od 8 lat, czyli czasu kiedy do władzy dostała się wspomniana ekipa Tuska, Kopacz i Komorowskiego. Taka polityka przyczyniła się do kuriozalnej i niespotykanej nigdzie indziej sytuacji, kiedy podatek dochodowy (PIT) należy płacić nawet od dochodów, które mają nam zapewnić biologiczną egzystencję. Warto zauważyć, że równowartość rocznego minimum egzystencji na jedną osobę wynosi obecnie ok. 6500 zł (tj. ok. 542 zł na miesiąc). Kwota ta ma zagwarantować egzystencję na minimalnym, dopuszczalnym poziomie (jedzenie + woda + ubrania z secondhandu). Tymczasem Platforma każe nam płacić 18 proc. podatek od dochodów, które w skali roku przekroczą pułap 3091 zł! To oznacza, że ktoś kto w ciągu całego roku zarobi wspomniane 6500 zł, musi oddać fiskusowi ponad 610 zł podatku. Na życie nie zostanie mu 6500 zł, lecz już tylko 5890 zł (tj. ok. 491 zł na miesiąc).

Czy Platformiana władza czuje te klimaty? Czy wiedzą jak przeżyć w ciągu miesiąca za kwotę 491 zł?? Obawiam się, że jest to im zupełnie obce. Co więcej - na ludzi, którzy muszą egzystować za tak skromne pieniądze, mają wylane... Oni chodzą na kolacje, na których jedzą ośmiorniczki i popijają drogie wina. Wystarczy tylko przypomnieć ile wydali podczas podsłuchiwanych rozmów Sikorski z Rostowskim (1352 zł) czy Belka z Sienkiewiczem (1435 zł). I to tylko na jeden posiłek! A ty - zwykły Polaku - płać wysokie podatki i żyj za grosze


No prosze a komorowski gadal ze kto nie widzi dobrobytu ten jest w odmetach szalenstwa.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 18:53  
Cytuj
Syn Andrzeja Leppera wystartuje z list PO

Tomasz Lepper otrzymał rekomendację koszalińskiej Platformy Obywatelskiej przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi - informuje Radio Szczecin.

Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Zapewne zdecydował się na ten krok bo też coś wie nt. "zamachu smoleńskiego" ...Tusk da mu jedynkę by go "uciszyć" ... cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 19:17  
Cytuj
sam bys sie uciszyl,bo Cie ludzie maja dosc. No moze oprocz Andrzejka,wiernego druha od tropienia afer Pis..

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 20:17  
Cytuj
Zapewne znasz je na pamięć ... Ale ...

Obrazek

Kontakt
Kontakt telefoniczny
we wtorki w godzinach 8:00 - 11:00
oraz w czwartki w godzinach 12:00 - 15:00

tel: 536 613 413

Adres
TV Trwam
Koncert Życzeń
Ul. św. Józefa 23/35
87-100 Toruń

Dar Serca
Fundacja Lux Veritatis w Warszawie
Oddział w Toruniu
87-100 Toruń, ul. Św. Józefa 23/35
Tytuł przelewu: "DAR DLA TELEWIZJI TRWAM- Koncert Życzeń"
nr konta:92 1320 1120 2585 4660 2000 0001

Konta walutowe
FUNDACJA LUX VERITATIS ODDZIAŁ W TORUNIU
ul. św. Józefa 23/35, 87-100 Toruń
PKO BP S.A. II/O Toruń
ul. Grudziądzka 4, 87-100 Toruń

EUR
IBAN PL 56 1020 1462 0000 7902 0263 1190
Funty GBP
IBAN PL 51 1020 1462 0000 7802 0263 1232
Dolary USD
IBAN PL 22 1020 1462 0000 7102 0263 1224


źródło

Więc po raz kolejny złapałem cię na łgarstwie ? uuu przykre ale czego można się spodziewać po "was ludzie"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 21:26  
Cytuj
CYTAT (nenad)
sam bys sie uciszyl,bo Cie ludzie maja dosc. No moze oprocz Andrzejka,wiernego druha od tropienia afer Pis..


Nie zaczepiaj mnie bo będzie ci przykro.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Te cyfry dla większości Polaków których tak nie nawidzisz to senne marzenia.


Wiem że i tobie ciężko pojąć język pisany ... Jestem katolikiem i nienawiść do innych jest mi obca więc nie mierz mnie swoją miarką ... A twoje bicie piany już mnie zaczyna przerażać ... Tak ciężko wrzucić link ? "wam" zawsze jest ciężko nie wiem zastanawiam się tylko dla czego ...


"Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy." ... Polak to właśnie taka ku*wa że nigdy mu nie dogodzisz

ciekawe kto to napisał co powyżej, pewnie jakiś miłośnik narodu polskiego.

A inna sprawa to jakies nerwowe reakcje tu widzę na wiadomości o niskich zarobkach Polakow, ciekawe czemu to takie irytujące dla panów od PO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lip 2015r. 23:47  
Cytuj
..."ciekawe kto to napisał co powyżej, pewnie jakiś miłośnik narodu polskiego."...

To cytujesz i nie wiesz kogo ? Dokładnie napisał to miłośnik narodu polskiego... jak widzisz i czego się nie wstydzę mam w opisie napisane "NARÓD WSPANIAŁY ..." czego w tym nie rozumiesz ? I to po tym wysnułeś wniosek że niby kogoś nienawidzę ? sciana I oczywiście ty wiesz lepiej czy ja kogoś nienawidzę smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 02:54  
Cytuj
Problem k*rew rozwiaza wyborcy juz za momencik. Nie nalezy ich przekonywac, nie wiem

Ich samoocena zawsze zaczyna sie od "bo inne k*rwy przeciez robia to samo". hahaha to tak jak nawiac do skoku z mostu i sie dziwic ze nie zmieniaja zdania. Nigdy w zyciu, no nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 08:19  
Cytuj
CYTAT (Zumba)
Problem k*rew rozwiaza wyborcy juz za momencik. Nie nalezy ich przekonywac, nie wiem

Ich samoocena zawsze zaczyna sie od "bo inne k*rwy przeciez robia to samo". hahaha to tak jak nawiac do skoku z mostu i sie dziwic ze nie zmieniaja zdania. Nigdy w zyciu, no nie?


Nie rozwiążą. Część qrew wejdzie bo ludzie zagłosują na ich kolegów. Taka ordynacja smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 10:13  
Cytuj
Minister zdrowia zarządził specjalną kontrolę, a następnie zawiesił ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego w szpitalu we Wrocławiu. I nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ostra reakcja Mariana Zembali była spowodowana… krytyczną opinią o warunkach w szpitalu.

O sprawie czytamy na portalu Radia Wrocław.
Rozgłośnia informuje o losach Janusza Malinowskiego - wspomnianego ordynatora - który podczas wizyty Zembali we Wrocławiu stwierdził, że kobiety rodzą w skandalicznych warunkach. Ordynator miał żalić się między innymi na brak łazienek w salach położnic.

Efekt? Złośliwe docinki pana ministra, który sugerował, że lekarz nie radzi sobie z oddziałem, a następnie zlecenie natychmiastowej kontroli, której skutkiem było zawieszenie lekarza.


Jak mówi nam zawieszony lekarz, przez 13 lat kierowania oddziałem nie słyszał uwag pod swoim adresem. Cała jego praca została przekreślona zabraniem głosu przed ministrem
— czytamy w serwisie.

To nie pierwsze zachowanie nowego ministra, które wprawia w osłupienie i, delikatnie mówiąc, nie służy notowaniom Platformy. Wcześniej Zembala pouczał i strofował dziennikarzy na konferencji prasowej poświęconej dopalaczom.


PS. A co do Rydzyka,wiesz jaka jest różnica między Tuskiem,a Rydzykiem ? Ten Rydzyk NAMAWIA do wpłacania kasy,a Tusk Ci ją ZAPIERD... jawnie i bez pytania z emerytur...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 11:32  
Cytuj
Facio 13 lat rządzi oddziałem i narzeka na warunki? Słusznie go zawiesił, powinien zwolnić. To kto decyduje jakie warunki są na oddziale? Salowa? Po co ten facio jest ordynatorem? Tylko dla pensji i tytułu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 11:36  
Cytuj
Naród wspaniały (bo patriotyczny)
Polskość to nienormalność (bo patriotyczna)


Naród wspaniały, tylko ślepy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Słusznie go zawiesił, powinien zwolnić. To kto decyduje jakie warunki są na oddziale?


Zwolnił go nie za wieloletnie kiepskie zarządzanie tylko za jednorazowa krytykę systemu. Pech chciał ze zwolnił go facio który się dorobił na "niewydolności" tego systemu. Leśniewskim to on nie był, ten zwolniony :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 11:56  
Cytuj
CYTAT (cdn..)


Zwolnił go nie za wieloletnie kiepskie zarządzanie tylko za jednorazowa krytykę systemu. Pech chciał ze zwolnił go facio który się dorobił na "niewydolności" tego systemu. Leśniewskim to on nie był, ten zwolniony :-)


CYTAT
Rozgłośnia informuje o losach Janusza Malinowskiego - wspomnianego ordynatora - który podczas wizyty Zembali we Wrocławiu stwierdził, że kobiety rodzą w skandalicznych warunkach. Ordynator miał żalić się między innymi na brak łazienek w salach położnic.


Facet żalił się, że nie ma łazienek i że kobiety rodzą w skandalicznych warunkach. Kto za to odpowiada? System? Nie Ordynator? Wiesz czym zajmuje się Ordynator?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
PS. A co do Rydzyka,wiesz jaka jest różnica między Tuskiem,a Rydzykiem ? Ten Rydzyk NAMAWIA do wpłacania kasy,a Tusk Ci ją ZAPIERD... jawnie i bez pytania z emerytur...


Taaaa good ja się pytam ........ gdzie jest kasa na stocznie na którą zbierał ten wspaniały naród a ZŁODZIEJ rydzyk ją zapie.... i do dziś nikt nie śmie sie o nią upomnieć ? ...Stocznia zaorana a PiSowski papież ma się za to bardzo dobrze ... Jaro w pierwszym rzędzie bawi się u tego złodzieja na każdej imprezce ... ale to chyba normalne że ludzie z jednej branży trzymają się razem ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 13:41  
Cytuj
ty na te stocznie nie wplaciles nawet zlotowki,wiec po ch... ci ta wiedza ? a rzad kase z podatkow zajeb... bez pytania...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 14:23  
Cytuj
POSLD była za likwidacja stoczni i zmianie nazwy na Włodzimierza. Ślepy lud, wspaniały Naród.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 14:23  
Cytuj
Po to może żeby np. .... (w kropki wstaw sobie brakujące słowo jakie ci pasuje) miał zagadkę ...

Jakoś sobie nie przypominam żeby złodziej rydzyk pytał się mojego taty czy może zaje... jego i tysięcy jemu podobnych kasy (pierwsza i ostatnia wpłata)... Dobrze że jest jeszcze Owsiak któremu ludzie ufają od lat i powierzają swoją ciężko zarobioną kasę pomimo nagonki oszołomów ... A złodziej rydzyk już więcej narodu na bank nie wydyma mlotek


"POSLD była za likwidacja stoczni ..."

I to wg. ciebie upoważnia kogokolwiek do bycia złodziejem ? ... widzę jaka partia takie standardy ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 18:36  
Cytuj
Abberacja intelektualna jest dokuczliwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 20:55  
Cytuj
Trujące orliki tuska.

http://sport(...)17726328

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 125 126 127 128 129 130 131 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »