NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 120 121 122 123 124 125 126 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 00:40  
Cytuj
CYTAT


Kim są Nowocześni?


O Jezusicku, To oni wyjechali czy tylko się przesiedli?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 00:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 08:26  
Cytuj
Jeszcze odnośnie godnego przeżywania porażki . Wrzucam dwa filmy , oba pochodzące ze stacji TVN 24 ( żeby nie być posądzonym o jakieś propagandowe wrzutki) . Jeden filmik , to w dużym skrócie godne przeżywanie porażki w wersji soft uśmiech

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-gorycz-porazki,545618.html



i drugi w wersji hard:

http://faktypofaktach.tvn24.pl/fakty-po-faktach-dzwonili-do-mnie-ludzie-i-plakali,545586.html

Jeżeli tak mają wyglądać gratulacje albo przynajmniej elementarny szacunek dla Prezydenta-elekta , jak to co zaprezentował poseł Niesiołowski , to spuśćmy zasłonę milczenia nad dalszą dyskusją! Żenada i wstyd ,że taki człowiek zasiada w polskim parlamencie ( mam nadzieje ,że już niedługo).

Zastanawiający jest również powolny zwrot ideologiczny , który dokonuje się w kanałach Tusk Vision Network . Nie można powiedzieć ,ze TVN jest stacją obiektywną , ale zaczynają się chyba odbijać od dna. Może to spowodował nowy amerykański właściciel , a może po prostu sami dziennikarze poczuli , że stawali się pośmiewiskiem w internecie. Kto by chciał , żeby go porównywać do sowieckich propagandzistów? Chyba niewielu! Poza tym poparcie mainstreamu , udzielone Komorowskiemu , pewnie Mu raczej zaszkodziło niż pomogło. I może ktoś ogarnięty zaczyna wyciągać wnioski , że takimi metodami dalej jechać się nie da. W każdym razie zaczynam dostrzegać , że obok nachalnej PeOwskiej propagandy w tej stacji zaczyna się pojawiać coś na zasadzie uczciwej dziennikarskiej roboty. Co prawda w proporcjach 4 do 1. Ale jakby nie patrzeć w porownaniu do lat poprzednich i tak oznacza to progres.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 13:39  
Cytuj
TVN to stacja komercyjna, działa dla zysku obecnego klienta. Jutro dla drugiego. Ale zawsze jednego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 22:16  
Cytuj
KUBUS i ANDRZEJEK - nigdy nie było szacunku ze strony PiS, PO i SLD do żadnego prezydenta wybranego z obozu opozycyjnego... Sami kreujecie ten system i dzięki takim ludziom, jak wy (a jest was wielu z obu stron) ciagle tkwimy w gównie!!! JOW-y mogą to zmienić, ale nie muszą umiech Daja szansę, aby pozbyć się partyjniactwa i partiokracji, która od 20 lat niszczy ten kraj!!! Dzięki Kukizowi zwykli ludzie ( nie opętani międzypartyjnymi pseudo wojnami) wreszcie mogą spróbować coś zmienićumiech Wysłać większą część tego towarzystwa, które od 20 lat ciągle jest obecne w polityce w kosmos... W niebyt... I tu jest szansa dla Polski umiechumiechumiech Jedyna i niepowtarzalna umiechumiechumiech Dobrze, że paweł znalazł w sobie tyle siły, aby przeciwstawić się temu choremu systemowiumiechumiechumiech PO rzadzi, PiS rządził, SLD rzadziło i co??? Coś dla was jako obywateli się zmieniło??? Ja jakos ciągle widzę zmiany na gorsze. Mam firme i nie chcę takiego państwa!!! Nie chcę takich polityków i takich mediów!!! Chcę wybrać reprezentanta naszej społeczności i na pewno go rozlicze na koniec kadencji. Ma to być swój człowiek, którego znam i popieram. I żadnych partii!!! PARTIE TO NAJWIEKSZE ZŁO TEGO KRAJU!!! Ktos zarzucił Pawłowi, że nie jest politykiem!!! A kto tojest polityk???? Oni traktuja to jako zawód - paranoja. Polityk ma służyć narodowi, gdyż przez niego jest wybrany!!! A co jest u nas? Polityk służy, a wręcz wykonuje rozkazy swojej partii, a wyborców, naród na w dupie!!! A wy wspierając partie, dobro swojer i swoich dzieci również macie w dupie!!!Nie potrzeba nam polityków - potrzeba nam obywateli, którzy w sejmie sprawnie poprowadzą nasz kraj ku lepszej przyszłości dla nas i naszych dzieci!!!! Tak samo zresztą jest z urzędnikamiumiechumiechumiech to oni są dla nas, a niemy dla nich!!! Dlaczego bedąc w instytucjach miejskich ZUS, skarbowy, urząd miasta muszę zwracać uwage, że ja tu jestem ważniejszy, a oni mi służą!!! Przeciez siedza tam za moje pieniądze!!! i jest ich o 50% za dużo!!! Jak ma być dobrze w tym kraju???? no jak???? Dziadki pozdrowionka umiechumiechumiech

PS Sorki za ewentualne błędy, ale piszę w półmroku, gdyż mała dziecinka sp obokumiechumiechumiech mam nadzieję, że jak dorosnie, to nie pozna słowa PO, PiS i SLD umiechumiechumiech Chyba, że z podręczników historii umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 10:23  
Cytuj
"Rzeczpospolita" informuje, że grupa naukowców wspierana przez Fundację Batorego uzyska dostęp do kart do głosowania z wyborów samorządowych w 2014 r. Przypomnijmy, że padła wówczas rekordowa liczba głosów nieważnych (17,5 proc. w głosowaniu na radnych sejmików).

Eksperci sprawdzą, czy wynik zgadza się z protokołem przesłanym do PKW. Przyjrzą się także głosom nieważnym - czy częściej była to pusta karta wrzucona do urny, tak jak w poprzednich latach, czy częściej występowało np. podwójne skreślenie. Jeśli okaże się, że dominował drugi przypadek, wówczas możliwa jest analiza, czy oba skreślenia wykonano jednym długopisem lub jednym charakterem pisma."

To dobra informacja dla demokracji. Byc może badanie pomoże zrozumieć co działo sie w Polsce ostatnimi czasy.
Nie przesądzajmy niczego, mam nadzieję, że wyniki poznamy jeszcze przed jesiennymi wyborami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 15:54  
Cytuj
PO rusza z akcją „ratujmy dla siebie co się da”! Pierwszy cel: skok na Trybunał Konstytucyjny

http://wpoli(...)ytucyjny




Rząd w pośpiechu zmienia ustawę o NBP! Czy nie to zapowiadali na taśmach Sienkiewicz z Belką?!


http://wpoli(...)-z-belka

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Maja 2015r. 06:26  
Cytuj
CYTAT
KUBUS i ANDRZEJEK - nigdy nie było szacunku ze strony PiS, PO i SLD do żadnego prezydenta wybranego z obozu opozycyjnego... Sami kreujecie ten system i dzięki takim ludziom, jak wy (a jest was wielu z obu stron) ciagle tkwimy w gównie!!! JOW-y mogą to zmienić, ale nie muszą umiech Daja szansę, aby pozbyć się partyjniactwa i partiokracji, która od 20 lat niszczy ten kraj!!! Dzięki Kukizowi zwykli ludzie ( nie opętani międzypartyjnymi pseudo wojnami) wreszcie mogą spróbować coś zmienićumiech Wysłać większą część tego towarzystwa, które od 20 lat ciągle jest obecne w polityce w kosmos... W niebyt... I tu jest szansa dla Polski umiechumiechumiech Jedyna i niepowtarzalna umiechumiechumiech Dobrze, że paweł znalazł w sobie tyle siły, aby przeciwstawić się temu choremu systemowiumiechumiechumiech PO rzadzi, PiS rządził, SLD rzadziło i co??? Coś dla was jako obywateli się zmieniło??? Ja jakos ciągle widzę zmiany na gorsze. Mam firme i nie chcę takiego państwa!!! Nie chcę takich polityków i takich mediów!!! Chcę wybrać reprezentanta naszej społeczności i na pewno go rozlicze na koniec kadencji. Ma to być swój człowiek, którego znam i popieram. I żadnych partii!!! PARTIE TO NAJWIEKSZE ZŁO TEGO KRAJU!!! Ktos zarzucił Pawłowi, że nie jest politykiem!!! A kto tojest polityk???? Oni traktuja to jako zawód - paranoja. Polityk ma służyć narodowi, gdyż przez niego jest wybrany!!! A co jest u nas? Polityk służy, a wręcz wykonuje rozkazy swojej partii, a wyborców, naród na w dupie!!! A wy wspierając partie, dobro swojer i swoich dzieci również macie w dupie!!!Nie potrzeba nam polityków - potrzeba nam obywateli, którzy w sejmie sprawnie poprowadzą nasz kraj ku lepszej przyszłości dla nas i naszych dzieci!!!! Tak samo zresztą jest z urzędnikamiumiechumiechumiech to oni są dla nas, a niemy dla nich!!! Dlaczego bedąc w instytucjach miejskich ZUS, skarbowy, urząd miasta muszę zwracać uwage, że ja tu jestem ważniejszy, a oni mi służą!!! Przeciez siedza tam za moje pieniądze!!! i jest ich o 50% za dużo!!! Jak ma być dobrze w tym kraju???? no jak???? Dziadki pozdrowionka umiechumiechumiech

PS Sorki za ewentualne błędy, ale piszę w półmroku, gdyż mała dziecinka sp obokumiechumiechumiech mam nadzieję, że jak dorosnie, to nie pozna słowa PO, PiS i SLD umiechumiechumiech Chyba, że z podręczników historii umiechumiechumiech



Delta z tym szacunkiem do głowy Państwa pochodzącego z innego środowiska politycznego to różnie bywało. Z całą pewnością można powiedzieć ,że bywało raz lepiej raz gorzej. Ostatnimi czasy bywało gorzej , ale rolę główną odegrała katastrofa smoleńska. Gromy jakie spadały na Kaczyńskiego , nie przychodzącego na spotkania w BBN, były sporo przesadzone. Ten człowiek uważał ( jak najbardziej słusznie zresztą) że PO przyczyniła się do śmierci jego brata , więc nie chciał tego firnować swoim nazwiskiem. Gdybym był na jego miejscu postapil bym tak samo. I nie chodzi o to , że Putin detonował w Tupolewie ładunek , który Tusk wcześniej uzbroił.uśmiech. Chodzi o te ,że PO jako partia rządząca ponosi odpowiedzialnosc za wyszkolenie i wyposażenie polskiej armii , organizację lotu i w końcu oddanie śledztwa Rosjanom. W każdym razie mnie postawa Jarka nie dziwi .
Co do partiokracji , rozbuchanej i nadmiernej biurokracji to pełna zgoda. Ale akurat jeżeli chodzi o to drugie to siegnij do glebokiej pamięci internetu i zobacz jak PO zwiększała liczbę urzędników itp.
Jeżeli Paweł Kukiz wprowadzi coś rozsądnego , zdobędzie spore poparcie społeczne i to jest dobry prognostyk. Problem jest taki ,że on jeszcze nic nie zaczął , a Ty już wiesz ,że to jest właśnie to! Póki co poza deklaracjami Pawła nie znamy , żadnych konkretów. Więc rozsądek nakazuje spokój , a nie nadmierny entuzjazm.

A co do wieku ,skoro Ty masz ponad 40 lat , to w majestacie prawa możesz mnie tytulować :chlopcze.uśmiech Pozdrawiam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Maja 2015r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli Paweł Kukiz wprowadzi coś rozsądnego , zdobędzie spore poparcie społeczne i to jest dobry prognostyk. Problem jest taki ,że on jeszcze nic nie zaczął , a Ty już wiesz ,że to jest właśnie to! Póki co poza deklaracjami Pawła nie znamy , żadnych konkretów. Więc rozsądek nakazuje spokój , a nie nadmierny entuzjazm.

Witaj kubus28.
Nie twierdzę, że to właśnie to umiechumiechumiech Widzę tylko szansę na zmianę tej skostniałej rzeczywistości. Co więcej, uważam, że czasu do jesiennych wyborów dla Kukiza jest bardzo mało! Nie bardzo widzę, aby taki oddolny, społeczny ruch zdołał się zrodzić i wystawić odpowiednich ludzi w tak krótkim czasie. Myślę, że będzie się tam pchało sporo "politycznych świnek", które zmieniają poglądy, jak rękawiczki. W dużych miastach powinno być lepiej, gorzej na prowincji. Wolałbym Kukiza jako prezydenta i powolne tworzenie wokół niego ruchu społecznego. Na hop hurra to się często nie udaje. Ale cóż mi pozostało??? Poczekajmy i zobaczymy, co z tego wyjdzie umiechumiechumiech
Najnowszy sondaż o zaufaniu do polityków daje Kukizowi 58% poparcia społecznego i pierwsze miejsce!!! Wotum zaufania w narodzie jest. Tylko, jak to przełożyć na jesienne wybory??? Tu tkwi problem. Swoją drogą takie wyniki podane do wiadomości publicznej - czyżby media też nagle odwróciły się o 180 stopni??? A jeszcze parę dni wstecz Kukiz dla nich nie istniał!!! Dziwne, co nie ?
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2015r. 12:25  
Cytuj
Kukiz odbierze głosy głównie Platformie, dlatego oni już zaczęli z nim walczyc. Referendum w sprawie JOW-ow zostało ustalone na wrzesien, a wiec przed wyborami do Sejmu. Ruszy kampania informacyjna i okaże sie, że te JOW-y to nie jest remedium na wszystko. Twarde elektoraty głównych partii przywiązane do swoich wodzów prawdopodobnie zagłosują przeciw i wówczas JOW-y przepadna w referendum.
Wytrącą tym samym Kukizowi z ręki główny oręż, bo nie będzie mógł powiedzieć, że politycy sa przeciw, bo przeciw będzie naród.

Posunięcie byłoby wręcz mistrzowskie gdyby PO zrobiła to wcześniej czyli przed wyborami prezydenckimi.
To był jej błądumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Maja 2015r. 13:14  
Cytuj
Platforma, PiS i wcześniej SLD to pasmo samych błędów przez ostatnie 20 lat umiechumiechumiech Czy może być lepiej??? Czas pokaże umiech
Polityków tak, jak gacie należy zmieniać. U nas te same "mordy" od lat. Towarzystwo wzajemnej adoracji umiechumiechumiech Czas z tym zerwać!!!
Pozdrawiam Marek370

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2015r. 14:16  
Cytuj
Czy Ty też jesteś jedną z tych liczb?


rząd wyznaczył, ilu kierowców ma ukarać policja w 2015 r.


http://www.brd24(...)-2015-r/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 10:06  
Cytuj
Tak, to głupie i bez sensu wyznaczanie takich danych. Jest jednak pewien sposób na "nie danie się". Kultura jazdy i obserwowanie/pilnowanie licznika prędkości. Nie dajmy się ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1478
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 13:18  
Cytuj
Że też chodzą po ziemi takie naiwne indywidua jak Andrzejek.


http://fakty(...)977.html


Jechałeś te swoje przepisowe 50, w co wątpię, bo nikt tak nie jeździ z wyjątkiem eLek i starych dziadków (ale załóżmy, że jechałeś), a nagle zostajesz zatrzymany z informacją, że przekroczyłeś 70 tkę. Są to nierzadkie przypadki. W Stalowej Woli na Energetyków znajomego kierowcę Marcela tak miejscowe pały załatwiły. Wygrał w sądzie bo za dowód miał tarczę z tachografu rejestrującą prędkość. A jeśli nie masz żadnego dowodu na swoją niewinność, a policja chce zrobić statystyki mandatowe, bo akurat w tym dniu jej kiepsko szło to co zrobisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 13:25  
Cytuj
HIV to w ogóle czytasz co piszesz? Czy ktoś ci dyktuje? Twój kolega z Marcela to eLka czy stary dziadek?

PS. Mam wrażenie, że twój problem ma przyczynę właśnie w tym, że mniej wiesz a zbyt dużo ci się wydaje. A jeśli przekroczę prędkość to poniosę tego konsekwencje. Nie będę jak debil szukał winy w policji, rządzie i chuj wie w kim jeszcze.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1478
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 13:40  
Cytuj
Nie Andrzejku, to ty jesteś tępym lemingiem nie rozumiejącym otaczającego świata i praw nim rządzących. A teraz się skup na tym co napisałem wyżej, przeczytaj raz, drugi, trzeci, dziesiąty, obejrzyj film spod linku, może coś zrozumiesz. Chociaż wątpię. Takie indywidua są niereformowalne.

PS. Zastanów się i odpowiedz, co znajomy mógł wygrać w sądzie ze stalowowolską policją twierdzącą, że złamał przepisy, gdyby był rzeczywiście winny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 07:35  
Cytuj
Dobry przykład jak wygląda walka zwykłego , szarego człowieka z wymiarem sprawiedliwości. Młody chłopak , kibic Legii Warszawa , siedzi zamknięty już trzy lata bez wyroku sądowego. Prokuratorzy piszą wnioski o przedłużenie aresztu , sądy się przychylają i skutkiem tego młodemu człowiekowi rujnuje się życie.

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-3-lata-bez-wyroku,547027.html

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/kibic-legii-spedza-w-areszcie-trzeci-rok-bez-wyroku/18e0mg

Postawiony zarzut ma bardzo ciężki ( handel narkotykami ) , ale materiał dowodowy opiera się tylko na zeznaniu jednego człowieka . Kto się interesował sprawą innego kibica Starucha ( którego również próbowano wrobić w handel narkotykami) , świadka koronnego " Haniora " dobrze kojarzy. Nie rozstrzygam o winie bądź niewinności człowieka , ale czy trzymanie przez taki okres czasu ma jakieś racjonalne wytłumaczenie? Tak naprawdę każdego z nas może spotkać coś takiego. Wystarczy znaleźć się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie i bez wyroku sądowego zafundować sobie bardzo długie wakacje na koszt podatnika. Gdyby to nie było prawdziwe , to może nawet było by trochę śmieszne! Jeżeli do takich rzeczy dochodzi w samej Warszawie , to nikt mi nie wmówi , że na Podkarpaciu takich rzeczy nie ma. Jeżeli tak działają sądy , prokuratury , to tak samo będą działać policjanci. Przykład idzie z góry , a oni są w tej maszynie - najmniejszym i najmniej ważnym trybikiem. Dziwić albo gorszyć taka konkluzja , to może co najwyżej ignoranta . Ale skoro takich ludzi jest bez liku , więc ich oburzenie nie powinno szokować!
Przypominam fakt ,że PO wygrała wybory między innymi , pod takimi hasełkami jak koniec aresztów wydobywczych czy koniec inwigilacji obywateli. Wszystkie te szumne zapowiedzi ( jak zwykle w przypadku tej partii ) nie zostały zrealizowane. I wystarczy przeglądnąć statystyki liczby podsłuchów , na przestrzeni kilku lat , by poznać prawdy świadectwo. Tak wygląda polska rzeczywistość, tak wygląda wymiar sprawiedliwości. Bez względu na oburzenia ignorantów i naiwnych gamoni , to właśnie funduje nam nasza władza każdego dnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 09:38  
Cytuj
HIV szkoda z tobą rozmawiać. Masz duże doświadczenie w byciu debilem, nie mam zamiaru z tobą walczyć. mlotek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
... to ty jesteś tępym lemingiem ...


Kurde tak mnie ciekawi jak to jest być mądrym pięknym i takim cacy jak Wy ... (czytaj nie być lemingiem) mam nadzieje że nie będzie mi to dane ... ale mam prośbę ... Nie obrażajcie innych ok To samo Andrzejku do Ciebie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 10:28  
Cytuj
CYTAT ( el.Banan)
CYTAT
... to ty jesteś tępym lemingiem ...


Kurde tak mnie ciekawi jak to jest być mądrym pięknym i takim cacy jak Wy ... (czytaj nie być lemingiem) mam nadzieje że nie będzie mi to dane ... ale mam prośbę ... Nie obrażajcie innych ok To samo Andrzejku do Ciebie


Wystarczy, że zaczniesz głosować oraz kochać miłością bezwarunkową PiS i wszystkich ich przedstawicieli. jezyk

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 11:25  
Cytuj
Zbigniew Rynasiewicz ( min. członek Zarządu Krajowego PO ) podał się do dymisji z funkcji wiceministra w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju . Pan Rynasiewicz zrezygnował również z szefowania podkarpackiej Platformy i mandatu poselskiego. Jeżeli ktoś nie kojarzy człowieka , to wystarczy kilka minut na przewertowanie w sieci tematów " afera podkarpacka " i poczytać o szemranych interesach pana posła z innym podkarpackim bonzą , Janem Burym ( o tym Panu też warto poczytać ).
O obyczajowych tematach w stylu zatrudnianie własnej kochanki w spółkach zależnych od PO nie warto się rozpisywać!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019403,title,Dymisja-w-rzadzie-Ewy-Kopacz-Zbigniew-Rynasiewicz-odchodzi-z-przyczyn-osobistych,wid,17587577,wiadomosc.html


I jeszcze jeden filmik , tym razem na wesoło , jako ,że po przegranej gajowego dalej mamy karnawał!uśmiech Cieszmy się i radujmy , oglądając jak były minister określa swojego , nieco gapowatego , kolegę partyjnego , który zapomniał podnieść rękę w czasie obrad sejmowej komisji infrastruktury.

https://www.youtube.com/watch?v=HDx8ZXoRAHg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 08:26  
Cytuj
"Ponad pół miliona złotych kosztowało państwo pół roku prezesury Zdzisława Gawlika w Polskiej Grupie Energetycznej. Zarobki wyszły na jaw w oświadczeniu majątkowym byłego szefa PGE, który obecnie sprawuje funkcję wiceministra skarbu w rządzie PO.

Polska Grupa Energetyczna od 2009 roku zajmuje się realizowaniem programu polskiej energetyki jądrowej. Przez 6 lat nie udało się wprawdzie rozpocząć budowy elektrowni, ale wygospodarowano niemałe środki na wynagrodzenia dla zarządu spółki. Nieznane są całkowite koszty funkcjonowania PGE, jednak już sama pensja byłego wiceprezesa Gawlika, wynosząca 100 tys. zł miesięcznie, daje pewien obraz sytuacji."

A to na poprawę humoru w poniedziałek z ranaumiech
I żebyście nie mówili, że nie wiecie skąd sie bierze średnia krajowaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 21:59  
Cytuj
I jeszcze filmik z Sejmu , opanowanego przez dzieci i młodzież , w związku z pierwszym czerwca. Chłopaczek jest zdaje się od Wiplera ( gdzieś tak czytałem ) . Oczywiście media tego nie pokazują , bo skoro PO walczy o poprawę wizerunku to po co mącić ludziom w głowach?

https://www.youtube.com/watch?v=qpaPavvCWIM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 15:29  
Cytuj
100 tys. nowych miejsc pracyuśmiech :

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 18:05  
Cytuj
"Szydło zrobie z ciebie powidło" (itd) to musiał wymyślić PiSlamista z rozumem przedszkolaka ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 19:28  
Cytuj
Wzięli przykład z PiS to teraz funkcjonariusze się oburzają sciana

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 120 121 122 123 124 125 126 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »