NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 119 120 121 122 123 124 125 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 7
Dołączył: 12 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 11:18  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 11:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 14:14  
Cytuj
HEISENBERG - nie pisz głupot. Nieobecność w II turze wyborów w żaden sposób nie wpływa na ich wynik. Nie pisz więc, że nie głosując oddaje się głos na Komorowskiego. Ja oddam głos nieważny, gdyż nie ma już mojego kandydata, a o tej dwójce myślę tak: W PiS-du z tą PO-lską !!! Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 14:20  
Cytuj
ja też wychodzę z założenia że lepiej oddać nieważny głos jak w ogóle nie oddać - bynajmniej nikt nie wypełni za mnie karty wyborczej jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 21:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 11:35  
Cytuj
Na stronie Klubu Generałów WP ukazał się apel, zachęcający do popierania kandydata Platformy Obywatelskiej. W owym klubie zasiada nie byle kto, bo wierchuszka komunistycznych wojskowych, zaangażowanych w czasach PRL w zwalczanie opozycji, a także jeden z zastępców Wojciecha Jaruzelskiego oraz były szef WSI...
w Klubie Generałów są m.in. takie postaci:

gen. Franciszek Puchała – jeden z głównych planistów stanu wojennego, autor paszkwili atakujących płk Ryszarda Kuklińskiego;
gen. Roman Misztal – wieloletni szef komunistycznego wywiadu wojskowego, który zwalczał opozycję demokratyczną;
gen. Józef Użycki – szef Sztabu Generalnego LWP, członek WRON;
gen. Józef Baryła – członek WRON, członek Politbiura KC PZPR, autor książki „W marksizmie-leninizmie nasza siła”;
gen. Józef Szewczyk – w stanie wojennym Naczelny Prokurator Wojskowy, który domagał się jak najwyższych wyroków dla uczestników strajku w kopalni „Wujek”, podległe mu organy doprowadziły do zaocznego skazania płk R. Kuklińskiego na karę śmierci;
gen. Mieczysław Michalik – komendant Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego;
gen. Zbigniew Nowak – wieloletni wiceminister obrony narodowej PRL, zastępca gen. Jaruzelskiego;

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 13:22  
Cytuj
No to już wiadomo po co ci generałowie sa i aż tyluumiech

"Choć w polskiej armii służy niecałe 100 tys. żołnierzy, bijemy inne państwa na głowę. Nowoczesnymi samolotami, czołgami, rakietami? Nic z tych rzeczy. Jesteśmy potęgą pod względem ... liczby generałów

Nasze wojsko ma ich aż 119! Wielu z nich nigdy nie dowodziło wojakami, bo ich praca – choćby w tak zwanej logistyce czy w kadrach – to zwykłe urzędnicze zajęcie."

"To nie żart. Polska, choć nie jest militarnym mocarzem, „wygrywa" liczbą generałów z wieloma potężnymi armiami. ....
W armii amerykańskiej, która liczy 1,4 mln żołnierzy, generałów jest tylko... 40!

Zgadnijcie teraz kto nadaje stopnie generalskie i ile to kosztuje budżet MON te całe generalskie apanażeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 15:36  
Cytuj
PO wprowadzi 6 dniowy tydzień pracy: Bronisław Komorowski podpisze ustawę. Koniec z wolnymi sobotami

http://wgosp(...)sobotami

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 19:14  
Cytuj
Prawda bywa zaskakująca i bardzo bolesna, to co politycy różnej maści obiecują zwykle jest trudne bądź niemożliwe do spełnienia i wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, jednak kiedy obiecuje się coś a robi dokładnie odwrotnie to już jest poniżej wszelkiej krytyki...

" TARGET="_blank">

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 23:28  
Cytuj
Podpalenie budki pod ambasadą rosyjską na Marszu Niepodległości 2013 było prowokacją zaplanowaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

http://prost(...)owokacja

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 22:31  
Cytuj
Pogoda za oknem beznadziejna , ale za to są inne powody do zadowolenia.uśmiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 23:09  
Cytuj
Nie pomogły szechtery, blumsztajny, wajdy, hollandy, olbrychskie, sztury, opanie, salaty, nehrebeckie, kraski, lisy, olejniki, tadle i pochanki. Nie pomogły kampanie oszustwa. Bronek - ta ostatnia niedziela , dzisiaj się rozstajemy ....Szacunek dla wszystkich niezależnych dziennikarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Maja 2015r. 11:23  
Cytuj
Cieszmy się i radujmy!



Jak złośliwcy podają w sieci: Dzisiejszy pociąg do Berlina!uśmiech
Obrazek


i jeszcze to:
Obrazek

Podobno wczoraj ciemną nocą Skody Superb kursowały, tam i z powrotem, od i do BBN-u. Chyba ten aneks do raportu WSI rzeczywiście wymienia nazwisko Komorowskiego kilkadziesiąt razy!ok
Jeżeli Andrzej Duda komuś zawdzięcza swój wynik to tylko i wyłącznie Wojciechowi Sumlińskiemu. Jego książki i filmy w sieci, otworzyły oczy wielu ludziom w tym kraju. Przyznaję się sam do tego ,ze jeszcze rok temu uważałem Komorowskiego za nieszkodliwego starego safandułę, takiego swojskiego pożytecznego idiotę. Poznanie twórczości redaktora Sumlińskiego zdjęło bielmo z moich oczu! Przaśność , swojskość Komorowskiego w kontekście jego związków z WSI , daje zupełnie inny obraz człowieka. I uważam ,że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Wniosek o zawiadomieniu przestępstwa złożony w prokuraturze przez Wojciecha Sumlińskiego , czeka na zakończenie sprawy , w której redaktor jest oskarżonym . Istnieje taka możliwość , że za próbę nielegalnego dotarcia do tajnego dokumentu i kontaktowanie się w tym celu z człowiekiem , którego sam ówczesny Marszałek Sejmu podejrzewał o powiązania z rosyjskim wywiadem ( co sam zeznał Komorowski w prokuraturze) , przyszłość ustępującego Prezydenta nie rysuje się w różowych barwach! Gdyby Komorowski wygrał, takie zarzuty z pewnością nie były by Mu postawione , w tym momencie nie jest to wykluczone. W każdym razie po jesiennych wyborach niech się pisiory biorą najpierw za gospodarkę , z rozliczeniami na spokojnie i będzie jak trzeba! Najpierw ekonomia , potem walka z korupcją i za 10 , 15 lat mamy dobrobyt!

A dwóm panom z tego forum , panu Andrzejkowi i panu Bananowi, chciałem przypomnieć ,że od "bulu" dupy jest specjalizacja lekarska. Nazywa się ona proktologia i u lekarza takowej specjalności należy szukać pomocy. Wylewanie żali na forum na pewno nie pomoże. Żeby od tego wylewania żali zwieracze w odbycie ( mocno zruszone w końcu ) nie rozluźniły się jeszcze bardziej. Podobnie jak sztabowcy byłego Prezydenta wybraliście złą taktykę. On już nie ma szans na pozytywny obrót sprawy. W Waszym przypadku problem , z którym się zmierzyliście jest jeszcze do odwróceniauśmiech . Lepiej wcześniej skorzystać z pomocy specjalisty niż potem na stare late chodzić w pieluszkach i przeklinać na czym świat stoi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2015r. 11:25  
Cytuj
Ze stron internetowych Kancelarii Prezydenta zniknęła informacja o skierowaniu do konsultacji ustawy emerytalnej. Czyżby więc Bronisław Komorowski przyznał się, że cała ta propozycja, zgodnie z którą, przejście na emeryturę byłoby możliwe po 40 latach pracy, była ściemą?

Jeszcze w piątek Komorowski przekonywał, że projekt został skierowany do konsultacji z partnerami społecznymi...

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2015r. 12:47  
Cytuj
Mnie za to cieszy styl "przegranej" - żadna PiS_a nie mówi o fałszowaniu wyborów - nikt tu nie pisze że już kupuje bilety i wyjeżdża jak jakiś oszołom umiech- Jednak PiS__ być to trzeba się urodzić i to jednak stan umysłu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2015r. 19:20  
Cytuj
CYTAT (sPiSkowiec)
Mnie za to cieszy styl "przegranej" - żadna PiS_a nie mówi o fałszowaniu wyborów - nikt tu nie pisze że już kupuje bilety i wyjeżdża jak jakiś oszołom umiech- Jednak PiS__ być to trzeba się urodzić i to jednak stan umysłu ok


+1 ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Maja 2015r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Mnie za to cieszy styl "przegranej" - żadna PiS_a nie mówi o fałszowaniu wyborów - nikt tu nie pisze że już kupuje bilety i wyjeżdża jak jakiś oszołom umiech- Jednak PiS__ być to trzeba się urodzić i to jednak stan umysłu ok



Wróć do szkoły , poznaj tajniki języka ojczystego. Podszkól się w jego znajomości ( zwłaszcza w piśmie ) , wtedy wróć na to forum , i zacznij się udzielać! ok Dopóki tej sztuki nie opanujesz , dopóty daj sobie spokój z wietrzeniem spisków i piętnowaniem oszołomstwa! Właśnie brak zrozumienia często powoduje zarzut bycia oszołomem .I stawiając taką diagnozę zerkam w kierunku Twojej wypociny, którą niezwykle trudno zrozumieć. Wbrew pozorom "polska język nie być trudna" , tylko trzeba nad tym tematem trochę popracować! Może miałeś ciężkie dzieciństwo , może musiałeś od dziecka pracować i nie mogłeś regularnie poświęcać się edukacji , ale praca nad sobą jest w tym wypadku bardzo wskazana! Horyzont intelektualny to rzecz zmienna , którą z powodzeniem można zwiększyć , poprawić. W każdym razie trzymam kciuki za wydłużenie Twojego horyzontu i życzę szczerze powodzenia!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2015r. 19:48  
Cytuj
CYTAT (kubus28)


Wróć do szkoły , poznaj tajniki języka ojczystego. Podszkól się w jego znajomości ( zwłaszcza w piśmie ) , wtedy wróć na to forum , i zacznij się udzielać! ok Dopóki tej sztuki nie opanujesz , dopóty daj sobie spokój z wietrzeniem spisków i piętnowaniem oszołomstwa! Właśnie brak zrozumienia często powoduje zarzut bycia oszołomem .I stawiając taką diagnozę zerkam w kierunku Twojej wypociny, którą niezwykle trudno zrozumieć. Wbrew pozorom "polska język nie być trudna" , tylko trzeba nad tym tematem trochę popracować! Może miałeś ciężkie dzieciństwo , może musiałeś od dziecka pracować i nie mogłeś regularnie poświęcać się edukacji , ale praca nad sobą jest w tym wypadku bardzo wskazana! Horyzont intelektualny to rzecz zmienna , którą z powodzeniem można zwiększyć , poprawić. W każdym razie trzymam kciuki za wydłużenie Twojego horyzontu i życzę szczerze powodzenia!uśmiech


No i wyszła z ciebie PiS_a kubus28. smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Maja 2015r. 21:04  
Cytuj
Tak jak Ci już kiedyś pisałem Andrzejku :

Go fuck yourself nigga!


I tyle!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2015r. 07:20  
Cytuj
CYTAT (kubus28)
Tak jak Ci już kiedyś pisałem Andrzejku :

Go fuck yourself nigga!


I tyle!uśmiech


Ty jesteś zwolniony z pisania po Polsku? Was wybitnych dotyczą inne standardy? Sam je tworzysz więc masz prawo decydować kiedy będą stosowane? Ja odpowiem ci po Polsku. Wzajemnie prostaku ! uśmiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2015r. 08:04  
Cytuj
CYTAT

Go fuck yourself nigga!


A co to Andrzejek zmienił kolor skóry,że wyzywasz go od czarnuchów?Ty jesteś po prostu rasista jak uwazasz kogoś o innym kolorze skóry za kogoś gorszego od siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Maja 2015r. 18:21  
Cytuj
CYTAT

A co to Andrzejek zmienił kolor skóry,że wyzywasz go od czarnuchów?Ty jesteś po prostu rasista jak uwazasz kogoś o innym kolorze skóry za kogoś gorszego od siebie.



Nie wiem jaki kolor skóry ma Andrzejek ( z całą pewnością mogę tylko stwierdzić ,że od ubiegłego poniedziałku cierpi na " bul" dupy- czyli nabyty zespół powikłań po wygranych przez kandydata PiS wyborów prezydenckich ) , ale z tym rasizmem to pojechałeś za daleko. Nie uważam się w każdym razie za takiego , ale ok , każdy ma prawo do własnej opinii. Z tym czarnuchem to taka kpina , jakbyś trochę pooglądał amerykańskie filmy , to na pewno zwróciłbyś uwagę jak zwracają się do siebie występujący w nich Afroamerykanie. Tak właśnie mówią do siebie " what's up nigga ? - czyli co słychać czarnuchu? , albo " fuck you nigga " - wal się czarnuchu! A w końcu właśnie to go fuck yourself nigga , które ni mniej ni więcej oznacza pier.l się czarnuchu! W tym jest właśnie cały majstersztyk , że mówi to do siebie dwóch albo więcej ludzi o czarnym kolorze skóry. Oni po prostu tak do siebie nawijają, i to jest taki element ich kulturowego i językowego folkloru.uśmiech Zwróć uwagę ,że podobnym slangiem posługuje się niejaki Bolec z bardzo fajnej komedii " Chłopaki nie płaczą" , który do swojego zioma zwraca się per " czarnuchu" . A przecież wszystkim wiadomo ,że Czesiek ( ten rzeczony alfons z w/w komedii) nim nie był ! Ten zwrot to taki żarcik , bardziej uszczypliwy niż obraźliwy, tym bardziej ,że zawsze przy tym zwrocie załączam emotikona uśmiech . I właśnie dlatego sądziłem , że jest to rzecz niewymagająca wyjaśnienia, widać myliłem się w tej kwestii! Być może potrzebujecie więcej luzu , co swoja drogą też jest cytatem z " Chłopaki nie płaczą" uśmiech . Poczucie humoru , nutka autoironii i spora dawka dystansu do siebie i do innych, naprawdę pomaga nie popaść w małostkowość i zapalczywość.
Mam sporo zastrzeżeń do Andrzejka i jego roli na tematach politycznych na tym forum ( wespół z moderatorem Bananem) , ale mimo to jest on mi raczej obojętny. Nie traktuję go jako zażartego wroga czy kogoś w tym rodzaju. Tym bardziej , że niejeden raz czytałem posty innych albo sam udowadniałem w swoich jak bardzo się myli w wielu kwestiach. Gwoli ścisłości wypada przyznać , że Andrzejek myli znacznie rzadziej niż jego kamrat , ale akurat to , nie stanowi powodu do dumy. W każdym razie nie jest człowiekiem , który zasługuje na tak bardzo silną uwagę . To ,że czasem coś dowalę jednemu czy drugiemu to taka delikatna uszczypliwość - nic więcej! Rasizmu w to nie mieszajmy.ok A jak już jesteś taki wrażliwy na ludzką krzywdę to przewertuj starsze posty w tematach politycznych na tym forum i poczytaj sobie jak traktowali innych ( jakimi określeniami się przy tym posługiwali) dwa gołębie miłości i tolerancji tegoż forum. Poznasz prawdy świadectwo i być może pojmiesz w jakim stanie niedoinformowania do tej pory żyłeś.uśmiech .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Maja 2015r. 20:19  
Cytuj
kubus28 masz serio jakiś problem z tym twoim odbytem ... wiesz jaki lekarz bada te części ciała więc może na NFZ śmignij nim będzie za późno ...

ps. Przegrać nie potraficie no ale żeby i wygrać też nie nie wiem to już żenada ... a i bez takich miłosnych tekstów ... jak tak się miłujecie to piszcie sobie na priv

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2015r. 20:25  
Cytuj
Obrazek

Trwa pompowanie w mediach Ryszarda Petru, twarzy nowej formacji politycznej Nowoczesna PL. Na gruzach PO, po klęsce Bronisława Komorowskiego, dawni działacze Unii Wolności, PZPR-owski ekonomista i były współpracownik komunistycznego wywiadu szykują się do wyborów. Petru mówi o zmianach i świeżości...

Zdaniem Ryszarda Petru, który wystąpił we wczorajszym programie Tomasza Lisa wygrana Dudy jest "czerwoną kartką" dla PO i obozu władzy. - Kukiz pokazał, że 20 proc. Polaków oczekuje zmiany - mówił Petru i podkreślił, że jego zdaniem kampania pokazała Polakom, że zmiana jest możliwa. - Ludzie mają dość "przekazu dnia". Kukiz pokazał, że wszyscy chcą świeżości, powiewu i oderwania się - mówił Petru u Lisa.

Kim są Nowocześni? Petru to ekonomista i były działacz Unii Wolności, w latach 1997–2000 doradca Leszka Balcerowicza, ówczesnego wicepremiera i ministra finansów. Sam Balcerowicz - w PRL członek partii komunistycznej i pracownik Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR - także ma być jednym z inicjatorów nowego stowarzyszenia. "Nowoczesny" będzie Władysław Frasyniuk, oraz Andrzej Olechowski. Olechowski to były minister finansów i szef resortu spraw zagranicznych, a jeszcze wcześniej - współpracownik komunistycznego wywiadu (Departament I MSW); był kontaktem operacyjnym esbeka Gromosława Czempińskiego (w latach 90. szefa Urzędu Ochrony Państwa). W 2009 r. Czempiński w wywiadzie dla „Niezależnej Gazety Polskiej” przyznał, że był jednym z inicjatorów założenia Platformy Obywatelskiej, co było potwierdzeniem plotek, że PO została w pewnym sensie założona przez służby. Czy ktoś doszedł do wniosku, że w obronie III RP trzeba powołać do życia nowy byt polityczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Maja 2015r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
kubus28 masz serio jakiś problem z tym twoim odbytem ... wiesz jaki lekarz bada te części ciała więc może na NFZ śmignij nim będzie za późno ...

ps. Przegrać nie potraficie no ale żeby i wygrać też nie nie wiem to już żenada ... a i bez takich miłosnych tekstów ... jak tak się miłujecie to piszcie sobie na priv



Widzisz ja w ogóle dużo wiem ! Właśnie to plus niespotykana skromność mojej osoby i ponadprzeciętna inteligencja czynią mnie takim przechuj.m !uśmiech Takim młotem na platformerskie czarownice i naiwnych durniów wierzących w obiektywność TVN! Kiedyś nawet miałem taka ksywkę Torquemada , ale i tak nic Ci to nie powie ,więc nie będę kontynuował tego wątku!uśmiech

Proszę traktować moją odpowiedź jako połączenie nutki ironii i szczypty satyry. Nie dosłownie , bo się później bardzo spinacie jeden z drugim!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2015r. 22:00  
Cytuj
CYTAT


Kim są Nowocześni? Petru to ekonomista i były działacz Unii Wolności, w latach 1997–2000 doradca Leszka Balcerowicza, ówczesnego wicepremiera i ministra finansów.


miał ksywkę " Bułgar Balcerowicza" z tego co pamiętamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 119 120 121 122 123 124 125 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »