NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 118 119 120 121 122 123 124 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 12:09  
Cytuj
andrzej duda !!!
tylko andrzej duda!!!
i macierewicz
i kaminski
no i nie wiem jeszcze kto
gorzej jak nam lucka zabiora
to kto jego obietnice spelni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 12:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 12:33  
Cytuj
Jak drenowano kase z polskich kieszeni.
Dlaczego na wszystko brakuje?


Opublikowany w grudniu 2013 r. raport pozarządowej organizacji Global Financial Integrity (GFI) ukazuje rozmiar nielegalnych transferów kapitału w latach 2002-2011. Polska wedle tego zestawienia plasowała się na 18. pozycji w świecie (w Europie - na trzecim miejscu, za Rosją i Białorusią a przed Serbią). Łącznie wytransferowano z Polski 49,39 mld dol.,


Przeglądając przytoczone powyżej dane, można również zauważyć pewną prawidłowość. Otóż, o ile przed wejściem Polski do Unii Europejskiej (1.05.2004) i za rządów Prawa i Sprawiedliwości (2005-2007) mocno podkreślających konieczność walki z patologiami, wyciekanie kapitału mieściło się w stosunkowo niewielkim przedziale, ze znamiennym rokiem 2006, kiedy nie wyprowadzono z Polski zauważalnych kwot, o tyle skokowy wzrost nastąpił w latach późniejszych, czyli - mówiąc umownie - w "epoce zielonej wyspy" Donalda Tuska. Apogeum miało miejsce w roku 2008 i w trzech kolejnych latach, zupełnie jakby ktoś chciał sobie odbić przymusową wstrzemięźliwość we wcześniejszym okresie.


http://m.int(...)532,7035

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
andrzej duda !!!
tylko andrzej duda!!!
i macierewicz
i kaminski
no i nie wiem jeszcze kto
gorzej jak nam lucka zabiora
to kto jego obietnice spelni


A co masz do Macierewicza ? A Kamińskiego to którego masz na myśli? Porozmawiajmy o tym. Jak Ci nie pomożemy , zawsze możesz potem napisać ,że wszędzie szukałeś pomocy i wszyscy się na ciebie wypięli. uśmiech A tak proponujemy Ci możliwość wylania swoich żali i publicznego wygadania się ze swoich nocnych mar i koszmarów sennych. Psychoterapeuta bierze za to ciężkie pieniądze . Tu możesz opowiedzieć o tym co Cię boli i spędza sen z powiek za darmo. Musisz uwierzyć ,że takie fobie ,lęki są wyleczalne! Więc dawaj co tak bardzo Cię uwiera , chętnie pomożemy!uśmiech No dawaj co tam masz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 12:42  
Cytuj
macierewicza mi brakuje
dawno go juz nie widzialem
Kaminskiego tego od CBA tez mi brakuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 12:45  
Cytuj
hehe
nocnych mar nie mam
wszyscy oni nas potrzebuja tylko jak trzeba isc do wyborow
i bardzo szybko zapominaja co obiecywali
dzialaja na zasadzie strazaka
jak sie pali to gasic
z nich wszystkich najlepiej o siebie zadbal tusku
bedzie mial emeryture w granicach 80 tys zl
hehe miesiecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
macierewicza mi brakuje
dawno go juz nie widzialem
Kaminskiego tego od CBA tez mi brakuje


Apropo Kaminskiego czy ktos z peło by to zrobił?

http://www.wykop(...)e-z-cba/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 14:44  
Cytuj
Teraz zaczynam rozumieć co mialeś na myśli. Chcesz nam powiedzieć, że przejawiasz głęboka fascynację w stosunku do tych dwóch panów. Cóż , jeżeli tylko ich ogladanie w TV Ci wystarczy to pooglądaj czasem TV TRWAM . Zwłaszcza Macierewicz jest tam częstym gościem i może znajdziesz w tym ukojenie. Jeżeli marzysz o czymś wiecej to próbuj kontaktu przez ich biura poselskie. Zawsze możesz wysłać swoje rozbierane zdjęcie i poczekać na odzew. A nuż rybka chwyci przynętę! Z tego co wiem, obaj są stuprocentowymi hetero , ale próba nie strzelba. Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije-jak mawiają hazardzisci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 14:46  
Cytuj
Ćwiczenia Powszechnego Oszustwa; dźwięk musi być mocno podkręcony.
https://www.youtube.com/watch?v=XvNKAYZIUFQ&index=10&list=WL

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 18:06  
Cytuj
Mam nadzieję że widać jak się błąka Bronek w swoich wypowiedziach w mediach nie potrafi się odnaleźć my chcemy prezydenta który będzie dbał o interesy kraju a nie Tuska i innych platformiaków! TYlko Andrzej Duda jesteśmy z Tobąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 18:12  
Cytuj
Madialne psy pracują ciężko żeby podnieść kreskę wyborczą Bronkowi ale nic z tego Polacy już się nie nabiorą bo byłby to koniec dla Polski.Dość poniewierki młodych ludzi tu jest nasz kraj.Niemcy nie szukają u nas pracy na zmywaku my tez możemy to zmienić idźmy na wybory i zagłosujmy na Andrzeja Dudę który potrafi rozmawiać z ludźmi i nie ukrywa się pod żyrandolem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 19:15  
Cytuj
jeszcze mi brakuje tego grubego kaminskiego
oj i pitery tez mi brakuje
a przede wszystkim radka sikorskiego
to jest kwiat narodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 19:18  
Cytuj
Kubus28
w trwam to uwielbiam
ojca dyrektora
on czerpie wzorce od samego papieza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
Kubus28
w trwam to uwielbiam
ojca dyrektora
on czerpie wzorce od samego papieza


No i git! Z takim podejściem do tematu jedziemy z tym koksem!uśmiech Alleluja i do przodu , jak mawia czcigodny ojciec Dyrektor. Jak będziesz chciał jakieś dewocjonalia z Torunia , to pisz na priv , babcia działa w brygadzie szturmowej moherowych beretów i jestem dobrze zaopatrzony!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 20:26  
Cytuj
I kolejne rady wujka Bronka:

Obrazek


Polecam wszystkim facebookową stronkę: "Prezydent radzi". Naprawdę duża dawka humoru i jednocześnie cała masa praktycznych ,życiowych porad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 08:23  
Cytuj
http://wojciechsadurski.natemat.pl/141629,list-do-andrzeja-dudy

CYTAT
Dostałem właśnie list, podpisamy Andrzej Duda. List wysłany co prawda nie tylko do mnie, ale ponieważ jednak znalazłem się wśród adresatów, wypada odpowiedzieć.

"Szanowny Panie Doktorze Duda. W swoim liście, prosi Pan mnie o oddanie na Pana głosu. Niestety nie mogę przychylić się do Pańskiej prośby.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 09:30  
Cytuj
Jak wszyscy wiemy Prezydent Komorowski zmienił swoje hasło wyborcze z " Wybierz zgodę i bezpieczeństwo" na Komorowski - Prezydent naszej wolności". Powodem tej zmiany była krytyka działań doradców wizerunkowych pana Prezydenta. Na sztab spadła masa gorzkich słów za sposób prowadzenia kampanii , za prezentowanie wizerunku kandydata no i w końcu roztrwonienie ogromnej przewagi nad pozostałymi konkurentami. Spece od wizerunku, magicy od manipulacji społecznej i wizerunku politycznego wspominali ,że sztabowcom pana Prezydenta nie udało się stworzyć jednej , spójnej wizji kandydata i ogólnego pozytywnego przekazu płynącego do wyborców. Mam taki pomysł dla wszystkich zwolenników PO i pana Prezydenta, który ma szansę zmienić tą niejednomyślność przekazu. Takie hasło łączące wszystkich tych nieszczęśliwych ludzi w jedną całość. Tak ,żeby już nikt nie miał wątpliwości dlaczego PO , dlaczego Komorowski i dlaczego trzeba brnąć w tą patologię? Takie hasło-klucz , które wszystko wyjaśnia , i nawet pozostałym wyborcom tłumaczy co łączy , co spaja wyborców Platformy?

Uważam ,że takie szaletowe hasło dostosowane do potrzeb kampanii zwolenników PO zrobiłoby furorę :

"Oprócz rozumu nie brak nam niczego"



Uważam ,że takie hasło doskonale podsumowuje możliwości intelektualne tej formacji i jej zwolennikówuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 11:21  
Cytuj
Komorowski - Prezydent naszej wolności"

Ja to widze w ten sposób że to jest apel bula do wszystkich złodziei i aferzystów, jak mnie nie wybiorą to wasza wolność już nie jest taka pewna.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 14:13  
Cytuj
I jest w tym sporo prawdy jako ,że znowu we wszystkich zakładach karnych na terenie kraju ( w pierwszej turze-rzecz jasna) wygrał po raz kolejny kandydat PO. Czyli potwierdza się reguła z poprzednich lat, gdzie jest prawdziwy matecznik Platformy. I jaka część elektoratu tej formacji jest najbardziej zdyscyplinowana! uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 08:40  
Cytuj
Przestępcy wiedzą za jakiej opcji będzie im lepiejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:02  
Cytuj
Taśmy prawdy -kolejne odsłony:

https://www.youtube.com/watch?v=QszScC23NSw


Wicepremier polskiego rządu i szef służby specjalnej ( CBA) rozmawiają przy kolacyjce ( cena na razie nie podana do publicznej wiadomości , ale znając zamiłowanie do luksusu ludzi władzy , pewnie nie mała) o szefie resortu MSW, Bartłomieju Sienkiewiczu. Pan Wojtunik informuje panią Bieńkowską o telefonicznym sterowaniu przez pana ministra podległych mu funkcjonariuszy , i przy okazji wspomina o pewnej koncepcji ministra Sienkiewicza. Otóż słynne podpalenie budki pod ambasadą Federacji Rosyjskiej miało się odbyć na polecenie szefa MSW. Czyli teorie o prowokacjach podczas MN , znajdują odzwierciedlenie w faktach. Samo poszukiwanie osoby podpalacza idzie Policji bardzo niezdarnie. Człowiekowi , którego o to oskarżono z braku dowodów odpuszczono, ale śledczy dysponując filmem z momentu dokonywania przestępstwa wykazują zadziwiającą bezradność w kwestii identyfikacji podejrzanego. Pytań wiele , odpowiedzi brak. Ten rząd musi odejść , jeżeli w tym kraju ma zapanować normalność. Bo tego co jest teraz normalnością nazwać nie sposób!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
http://wojciechsadurski.natemat.pl/141629,list-do-andrzeja-dudy

CYTAT
Dostałem właśnie list, podpisamy Andrzej Duda. List wysłany co prawda nie tylko do mnie, ale ponieważ jednak znalazłem się wśród adresatów, wypada odpowiedzieć.

"Szanowny Panie Doktorze Duda. W swoim liście, prosi Pan mnie o oddanie na Pana głosu. Niestety nie mogę przychylić się do Pańskiej prośby.


Dlaczego wstawiłeś to do tematu z PO?

"Pisze Pan m.in. do mnie, że jeżeli będę na Pana głosował i zdobędzie Pan urząd prezydencki:
„Wniosę ustawę przywracającą poprzedni wiek emerytalny i ustawę podnoszącą kwotę wolną od podatku.”

Tu akurat źle Pan ze mną trafił: ja bardzo lubię swoja pracę i nie chcę iść na żadną emeryturę, zaś co do podatku, to wolę zapłacić go nawet od niższej kwoty, ale żyć w państwie, które jest w stanie porządniej zapłacić nauczycielom w szkołach publicznych i pielęgniarkom."

Może to i prawda ale z jego perspektywy. Jak to mówią "syty głodnego nie zrozumie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 10:37  
Cytuj

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 11:20  
Cytuj
Generalnie jestem więcej niż zaskoczony ilością negatywnych artykułów w necie na temat obecnej koalicji, tego nigdy nie było.
Oto dzisiejsze tematy na interii:

- Paweł Kukiz przedstawił swoje polityczne plany
- "Rz": Ataki prezydenta dzięki danym fundacji córki
- Poważna wpadka Tomasza Lisa. Krytykował Kingę Dudę
- Kurski: Państwo używa służb do podpalenia i prowokacji

Czyżby jakieś szersze elity sterujące z tylnego siedzenia tym państwem (bo w wolność redaktorów portali internetowych nigdy nie wierzyłem) stwierdziły, że dalsza władza obecnej koalicji będzie dla nich szkodliwa?

Może myślą, że nie da sie wydajnie eksploatować siły roboczej i zasobów tego kraju, utrzymując na górze skompromitowane elity, bo to grozi niekontrolowanymi ruchami społecznymi.

Podczas gdy Kerry i Nuland lataja do Moskwy zakończyć sprawe Ukrainy, bo mają dużo większe problemy na morzu południowochińskim, nasza ekipa mogła stać sie dla nich już niewygodna.
Tylko, że teraz tzreba będzie odbudować mocną nadszarpniętą pozycję Polski w regionie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 11:46  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 22:33  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 118 119 120 121 122 123 124 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »