NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 106 107 108 109 110 111 112 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 10:45  
Cytuj
Wyborne.
CYTAT
"Gazeta Polska Codziennie" skupia się na treści rozmowy Sikorskiego z Rostowskim. Jak pisze, "rzuca ona nowe światło na stosunek polityków Platformy Obywatelskiej do wyborców". Byli ministrowie często żartują, były szef resortu spraw zagranicznych stwierdza m.in, że "dwa razy obiecać, to jak raz dotrzymać". Natomiast były minister finansów uważa, że "obietnice polityczne wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą".

http://fakty.interia.pl/polska/news-afera-tasmowa-nieznane-fragmenty-rozmow-politykow,nId,1585462#iwa_item=7&iwa_img=0&iwa_hash=34560&iwa_block=facts_news_small

Hehehe
CYTAT
Po ujawnieniu adresu strony, na której zamieszczone zostały nagrania, przestała ona działać. Administrator wyjaśnia, że powodem jest zbyt duże zainteresowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 10:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 11:35  
Cytuj
No chyba zaczyna naprawde brakować pieniędzy w budżecie państwa skoro rząd w roku wyborczym wziął sie za likwidacje kopalń.

Nawet jak PO spuści ze smyczy swoje najlepsze propagandowe psy to trudno będzie tym górnikom przykleić plakietkę pisowskich katoli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 12:18  
Cytuj
Duda: Do protestów mogą dołączyć kolejarze, energetycy, pocztowcy

Przewodniczący "S" Piotr Duda ostrzegł, że do górniczych protestów mogą dołączyć kolejarze, energetycy, pocztowcy i być może zbrojeniówka.

Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome


Marku napisz mi gdzie była "S" jak jakieś 10 lat temu może więcej zaczynał się początek końca HSW ? Gdzie był PiS który w 2005 roku zaczynał rządy by nie dopuścić do upadku huty ? Nie jest Ci głupio że Kaczyński i Duda x 2 tak bronią niedochodowych kopalni a olali was w pisowskim grodzie ? Nie wiem ile masz lat i czy pamiętasz jeszcze "tamte" czasy ale chyba nie było rodziny w Stalówce żeby ktoś nie tyrał w HSW ... Jakoś "daliśmy" radę ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 13:55  
Cytuj
Nie jestem populistą i Ty chyba też nie jesteś tylko pewnie twoja "misja" propagandowa na tym forum przymusza cie aby wywoływać te huciane resentymenty pełnego dobrobytu miasta utrzymywanego przez huteumiech.
Obaj wiemy, że prywatyzacja huty jak i likwidacja czy restrukturyzacja tych kopalń jest konieczna, tylko najlepiej dla koalicji było to zrobić rok po wygranych wyborach.

Rządzenie to nie polityka miłości, czasem tzreba byc twardym jak Margaret.
Wiele innych spraw też zostało zaniedbanych i płącimy za to wszyscy i chyba budżet długo tego nie wytrzyma:
- uproszczenie procedur w administarcji panstwowej i jej ograniczenie
- reforma wymiaru sprawiedliwości i uwolnienie zawodów prawnczych
- reforma szkolnictwa ( drogie podreczniki i najkrocej w Europie pracujacy nauczyciele)
- górnictwo , kolej itd

Pracownicy sprywatyzowanych przedsiębiorstw wiedzą co to jest praca, a inni np lekarze śpiący na dyżurach niekoniecznie.

PO skupiło sie głównie na utrzymywaniu sie przy władzy, choć mając większość parlamentarną mogło cos zdziałać.
Jeśli jakikolwiekk rząd sie za to weźmie będę głosował na niego rękami i nogami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 16:39  
Cytuj
Duda straszy posłów "wiemy jak się nazywacie ... znamy wasze adresy" to bojówka PiSu chyba już przegięła ...

Marku ja to już od dawna piszę ... wszelkie molochy powinny być pozamykane a związki rozgonione w PiS-du ...wszelkie utrzymywanie ich z podatków jest głupotą .. gdzieś słyszałem że w kopalniach działa 160 (sto sześćdziesiąt) związków :szok: Jak sam widzisz PO raczej robi co musi bez populistycznych zagrywek ... reformy tego typu nigdy nie są mile widziane ale kiedyś trzeba to zrobić ... co na to "ukryta opcja niemiecka" zapewne dziś i po wyborach nie będą z tego zadowoleni ... Ja mam tylko nadzieje że Kopacz nie zmięknie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 17:27  
Cytuj
Jestem osoba apolityczna. Malo kiedy na ten temat sie wypowiadam. Ale od nowego roku trudno jest nie komentowac sytuacji w naszym kraju. Jesli chodzi o strajk lekarzy a teraz gornikow. Dam sobie reke obciac ze gdyby u wladzy byl PiS , SLD , PSL stanowiska wobec warunkow protestujacych byly by takie jak obecnego rzadu a to ze wzgledow budzetowych. Gdyby ktos z was mial firme i 10placowek w polsce a 4 z nich przynosily by straty co wtedy byscie zrobili ? Ciagneli to dalej ?
Pamietam jak upadala huta i z dnia na dzien oboje rodzicow stracili prace a w domu czworo dzieci na utrzymaniu. Dlaczego wtedy mimo nie rentownosci zakladu solidarnosc nie pomogla, a stalowa przez lata wychodzila z problemu bezrobocia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 17:50  
Cytuj
Władza od kilku miesięcy grube miliardy inwestuje w kopalnię i obecnie ją likwiduje. Ten kto to obejmie będzie miał jak znalazł.

Wg Kopacz:
Likwidujemy wam miejsca pracy, ale robimy to dla waszego dobra – mówi górnikom rząd Ewy Kopacz. Po prostu musicie coś poświęcić. Musicie z czegoś zrezygnować, na czymś oszczędzić. Od ponad siedmiu lat Polacy słyszą, że muszą iść na jakieś kolejne wyrzeczenia, bo inaczej się nie da. I jednocześnie słyszą, że Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nieustannie ma wzrost gospodarczy i w nie zaznał recesji. My, obywatele, musimy. Oni, władza, nie muszą nic.

Urzędnik, minister czy nawet premier może doprowadzić do zmarnotrawienia miliardów złotych albo do tego, że miliardy nie wpłyną do budżetu, ale nigdy za to nie odpowie. Za te miliardy można by rozwiązać wiele problemów społecznych, utrzymać setki tysięcy miejsc pracy. Ale to nieważne. Bo jeśli tych pieniędzy nie będzie, to się zamknie kopalnie, wyrzuci ludzi z pracy, zmusi Polaków do ograniczenia konsumpcji, wepchnie w biedę kolejne tysiące osób, w tym dzieci. Trzeba być przecież gotowym na wyrzeczenia. A jeśli ktoś sobie nie radzi, to najwidoczniej jest jego wina, bo powinien wziąć jeszcze jedną fuchę na czarno, jeszcze więcej śmieciówek, zgodzić się na jeszcze bardziej obniżoną stawkę godzinową. Wprawdzie taki ktoś nie będzie miał w przyszłości nawet głodowej emerytury, ale kogo to obchodzi. Każdy jest kowalem swego losu. Jest przecież wolny rynek...............

Polacy emigrują nie tylko z tego powodu, żeby lepiej zarabiać. Przede wszystkim emigrują do strefy normalności z obszaru niezliczonych patologii i kompletnej nieodpowiedzialności władzy. Kiedy zaznają normalności i skosztują wygody oraz łatwości życia, nie chcą wracać tam, gdzie prawie nic nie funkcjonuje tak jak powinno. I szybko się przekonują, że gdy już osiągną jakąś stabilizację, pracują znacznie mniej niż w Polsce, a stać ich na znacznie więcej. Stać ich po prostu na lepsze życie. Ale ogromna większość przecież została w Polsce. I dla nich rządy Tuska, a teraz Kopacz oznaczają wyłącznie wezwania do oszczędzania, poświęcania się, do kolejnych wyrzeczeń. Oni, władza, mogą spartolić wszystko, czego się tylko tkną, mogą nie dotrzymać żadnego danego słowa, mogą złamać każde zobowiązanie i zmienić wszelkie ustawowe gwarancje, gdy tylko potrzebują pieniędzy, bo nie potrafią sprawnie rządzić i tych pieniędzy dla budżetu zarobić.

Ta władza ma do powiedzenia Polakom tylko tyle, że są jakieś obiektywne konieczności (ekonomiczny i historyczny determinizm), które mają status praw przyrody. Dlatego Polacy (poza grupą pasożytów żyjących dzięki władzy) po prostu muszą się dostosować, muszą się zgodzić na kolejne wyrzeczenia. I nikt nie tłumaczy, że w wielu krajach, w tym w tych, które są w prorządowej propagandzie przedstawiane jako stojące na krawędzi upadku, ten determinizm nie obowiązuje. A Polacy przecież to wiedzą, bo albo sami pracowali w tych krajach, albo mają tam krewnych czy przyjaciół. I wiedzą, że Polska nie musi być miejscem, gdzie się tylko nawołuje do wyrzeczeń, jak obecnie, przy okazji tzw. reformowania górnictwa węgla kamiennego. Nikt przy zdrowych zmysłach nie neguje potrzeby respektowania praw rynku, ale niech najpierw respektuje je władza, a potem niech wymaga od obywateli. A ona te prawa ma gdzieś, bo z łatwością może je obejść. I może traktować obywateli jak śmieci albo roszczeniowych żuli, bo przecież robi im taką wielką łaskę rządząc.

Za podsumowanie tej sytuacji niech wystarczą fragmenty piosenki Kazika Staszewskiego „Jeszcze Polska”:

Popatrz…

Popatrz dookoła, ile brudu na ulicy.

Jacy ludzie są zniszczeni, jacy oni umęczeni.

(…) Te kobiety, co pracują dni i noce po fabrykach.

Ci mężczyźni, którzy topią swoją rozpacz w tanich winach.

Nie widzący ładnych rzeczy, dla nich nie ma ładnych rzeczy.

Popatrz, popatrz dookoła i nie staraj się zaprzeczyć

(…) To początek końca, heheheheheh!

(…) I coście skur…y uczynili z ta krainą?

Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma”.

Zdjęcie Stanisław Janecki
autor: Stanisław Janecki


Jak widać po wcześniejszych tekstach bardzo dobrze władzy to napuszczanie ludzi na siebie wychodzi. Wystarczy cytat z eksperta gospodarczego i światowej sławy ekonoma Banana
Marku ja to już od dawna piszę ... wszelkie molochy powinny być pozamykane a związki rozgonione w PiS-du ...wszelkie utrzymywanie ich z podatków jest głupotą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 18:02  
Cytuj
Dopoki w polityce sa te same geby i nazwiska dopoty w Polsce nie bedzie dobrze.

Polecam KULT-Prosto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 20:22  
Cytuj
Nic dodać nic ująć....................https://www.youtube.com/watch?v=UYdQO58FXvE&feature=share
pozdrawiamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 20:55  
Cytuj
Nie wiem czy zauważyłaś że ten pan Nigel Faragel jest takim samym emigrantem jak Tusk ;) zapewne mniej też nie zarabia niż u siebie ... Jak dla mnie idiota śmieje się sam z siebie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 22:03  
Cytuj
Podaję za wikipedią
Nigel Paul Farage (IPA: [ˈfærɑːʒ], ur. 3 kwietnia 1964 w Farnborough w Londynie) – brytyjski polityk, przewodniczący Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP). Eurodeputowany V, VI, VII i VIII kadencji, współprzewodniczący frakcji Europa Wolności i Demokracji.

Pośmiej się Banan sam z siebiesmiech2 Londyn to takie miasto w Anglii jestumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2015r. 22:35  
Cytuj
A Bruksela to takie miasto w Belgii cool girl ... i się zastanawiam co ta twoja wrzutka miała udowodnić ... i co do tego wszystkiego ma Londyn co już nie wspomne o tym śmianiu z samego siebie ... (mam pewne podejrzenia ale poczekam co odpiszesz przed wyciągnięciem wniosków)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 06:29  
Cytuj
To może inaczej
Emigrant, osoba emigrująca, opuszczająca kraj, miejscowość, najczęściej w celu zapewnienia sobie lepszych warunków życia. Rozróżnia się emigrantów: stałych, sezonowych, okresowych, zarobkowych i politycznych.
Tyle mówi najprostrza encyklopedia onet. I co do Tuska 100/100!

A to mowi Banan o człowieku, który urodził sie w Londynie, żyje, pracuje w Anglii.
Nie wiem czy zauważyłaś że ten pan Nigel Faragel jest takim samym emigrantem jak Tusk ;) zapewne mniej też nie zarabia niż u siebie ... Jak dla mnie idiota śmieje się sam z siebie


To co pisze Banan to zwykła manipulacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 08:27  
Cytuj
Elizabet a ja widzę, że opisujesz również sytuację tego Fragela a tego nie dostrzegasz. Ten człowiek również wyemigrował do Brukseli. Tam pracuje i tam zarabia. Trudno tu mówić o sezonowości jak gość jest 4 kadencję umiech

No ale twoja prawda jest twojsza umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 09:54  
Cytuj
A kto w Brukseli jest tam z dobroci serca i chce poprawy dla europy ? Tudziez swojego kraju ? Wszyscy sa dla pieniedzy np Korwin Mikke n w prosrt powiedzial ze w d**ie ma Unie i jest tam dla kasy. Wszyscy jestesmy emigrantami od kiedy jestesmy w UE i owoce i warzywa musza posiadac odpowiednie cm lub katy zgiecia zawiniecia itp a slimak stal sie ryba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Sty 2015r. 10:53  
Cytuj
Elizabet miałem nadzieje że się ogarniesz i napiszesz byłam po paru browarach niewyspana i nie pojęłam co tam napisałeś ... i ok dziś pisalibyśmy o czym poważniejszym lub o sposobach leczenia kaca ... a ty brniesz i jeszcze zarzucasz manipulacje mlotek

Więc się ciebie pytam jak tak świetnie objaśniasz wszelkie zagadnienia co jest manipulacją z mojej strony bo ja ci udowodnię zaraz że bredzisz i masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu czytanego umiech

Zacznijmy od pana Tuska umiech nie wiem czemu tak zawzięcie chcesz udowodnić że Tusk jest emigrantem skoro od początku tego nie neguje :szok: z faktami się nie dyskutuje

Teraz o panu Farage i mojej "manipulacji" ...wykożystam tylko to co sama tu wrzuciłaś (chyba tylko po to żeby udowodnić że nie wiesz co piszesz)

Nigel Paul Farage ur. 3 kwietnia 1964 w Farnborough w Londynie (to takie miasto w Anglii jest umiech )

pracuje i zapewne przynajmniej okresowo mieszka w Brukseli (to takie miasto w Belgii jest) ... Eurodeputowany V, VI, VII i VIII kadencji

Emigrant, osoba emigrująca, opuszczająca kraj, miejscowość, najczęściej w celu zapewnienia sobie lepszych warunków życia. Rozróżnia się emigrantów: stałych, sezonowych, okresowych, zarobkowych i politycznych.

Jak rozumiem to są fakty ... sama je wrzuciłaś jak dla mnie to pan Faragel to 100% emigrant jeżeli masz inne zdanie to już możesz zacząć śmiać się sama z siebie ok

ps. sumując zachowanie pana Farage (to typowo brytyjskie nazwisko smiech2 prawie jak Bond lub Smith) "śmiejąc się" z emigrantów idiota śmieje się sam z siebie zarumieniony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 11:57  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 12:11  
Cytuj
Zlikwidowac sprywatyzowac nad nami nikt nie plakal jak huta upadala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 22:41  
Cytuj
Jak oszukują w kopalniach - spowiedź górnika

Ile lat pracował pan na kopalni?

Ponad 30. Na różnych stanowiskach, ale cały czas przy produkcji.

Dlaczego rozmawiamy anonimowo?

Nie jestem zainteresowany karierą medialną na stare lata. Poza tym moi bliscy pracują na kopalni i chciałbym, by spokojnie pracowali dalej.

Dlaczego tak trudno jest restrukturyzować górnictwo?

Bo ci, którzy chcą to robić, nie znają się na tym, a ci, którzy się znają, nie chcą tego robić. Reformatorzy leczą skutki, a nie usuwają przyczyn. A żeby poznać przyczyny, trzeba poznać atmosferę na kopalni i relacje między ludźmi.

...

Więcej TU



Filmik to wersja dla leniwych umiech

bobi126 wstyd nie ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 09:11  
Cytuj
A ja bede pracowac zapewne do 70 roku zycia bo jeszcze nie raz zmienia wiek emerytalny i dostane gowno a nie emeryture.

Dziadostwo i zlodziekstwo.

Lekarze strajkowali gornicy tez... Teraz kto pielegniarki, nauczyciele, mundurowi czy inne budzetowki.

Ale tak wszyscy dostana podwyzki, z roznica oni w wynagrodzeniu a my w podatku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2015r. 17:53  
Cytuj
http://wmeritum.pl/w-sieci-komorowski-tusk-chcieli-sprzedac-polskie-lasy-splacic-zydow/

Taki kwiatek

„W Sieci”: Komorowski i Tusk chcieli sprzedać polskie lasy, by spłacić Żydów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 02:18  
Cytuj
CYTAT
http://wmeritum.pl/w-sieci-komorowski-tusk-chcieli-sprzedac-polskie-lasy-splacic-zydow/

Taki kwiatek

„W Sieci”: Komorowski i Tusk chcieli sprzedać polskie lasy, by spłacić Żydów


By żyło się lepiej(komu?)

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 09:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2015r. 11:36  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sty 2015r. 12:46  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem czy zauważyłaś że ten pan Nigel Faragel jest takim samym emigrantem jak Tusk ;) zapewne mniej też nie zarabia niż u siebie ... Jak dla mnie idiota śmieje się sam z siebie


Z faktu że Tusk opuścił Polskę , powinien teoretycznie być w emocjonalnym orgazmie jego największy oponent,czyli Kaczyński.
Początkowo tak było.
Naśmiewał się z jego funkcji,ale czynił to jak zazdrosny przedszkolak.boks
Dla mnie to(jak sam powierdzi)ł-kurdupel,tyle że polityczny.sciana
Urody nie oceniam,bo i sam nie chciałbym być tak ocenianym.potluczony

Wytykanie Tuskowi,że wyjechał do Brukseli niczym emigrant,jest czystą złośliwością.3m sie
Wychodzi na to,że tylko Belg może tam "pracować"?

Odnośnie górników.
Z różnych źródeł słyszę(ale sprawdzać mi się nie chce-chciało,ale lenistwo się wpierd...),że rząd wpakuje kolejne 2,3 albo 3,2 mld złotych w "ratowanie" 4 kopalń tj.2-3 tys.miejsc pracy dla górników.
Jaka to średnia na "łepka"-też nie chce mi się liczyć-ale robi to wrażenie.
Doopę normalnie urywa.:szok:
A to jeszcze nie koniec...zaklopotany
Pomyślcie jak wyglądałaby Stalówka(huta),dostając tyle kasiory!

PS.Długo mnie nie było,i to przemilczałem fakt żarcia fastfudowego przez pewną posłankę.good
I znów nie chcę człowieka oceniać po wyglądzie,ale przynajmniej umyte włosy potrafią wiele poprawić w wyglądzie...ok
Do tego trzech"muszkieterów"z Madrytu i "Dartanian"czyli Girzyński,a nic dziwnego,ze prezes "pisuarów" leży...
A tacy fajniusi byli.całus

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 106 107 108 109 110 111 112 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »