NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 104 105 106 107 108 109 110 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 07:42  
Cytuj
Sztuczny tłum? ten sam nr IP? mlotek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 07:42  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 11:05  
Cytuj
Hehe, lobby PO się denerwujeumiech
A może by tak cenzuraumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 15:20  
Cytuj
Marku tu nie chodzi o cenzurę tylko zasady umiech Chcesz takiego syfu jak pod artykułami ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 23 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2014r. 15:22  
Cytuj
prawda jest taka ze z podkarpacia to i tak sie dostanie sam pis z podkarpacia umiech sory takie mamy wojewodztwo parafrazujac cytat pewnej pani ze swiata polityki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 10:50  
Cytuj
Takie rzeczy tylko w Rosji i Polsce:

http://fakty(...)ws_small

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
Takie rzeczy tylko w Rosji i Polsce:

http://fakty(...)ws_small


Nom ... i to wszystko pod nosem Rydzyka co napisał byś do nie go żeby coś zaczął działać a nie za darmo bierze kasę ...

ps. Wczoraj odszedł Marian Jurczyk ... [*] ... Jeden z tych którzy nie musieli kupować sobie przeszłości/dokonań ...swoją drogą jeden z "przeciwników" Wałęsy

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Nom ... i to wszystko pod nosem Rydzyka co napisał byś do nie go żeby coś zaczął działać a nie za darmo bierze kasę ...

Co ma piernik do wiatraka ? Czy zwolennicy Władzy nie mają argumentów ?
Życzę wszystkim i sobie w nowym roku: Zmiany władzy na lepszą.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 17:10  
Cytuj
echodna ... Ja wiem że PiS to nie partia a stan umysłu ... ale może mi wyjaśnisz co wspólnego z PO ma to że sąd "wypuścił" kilku panów z budynku sądu ...czy zwolennicy opozycji nie mają lepszych argumentów żeby czepić się tej nędznie rządzącej koalicji ? potluczony

Edo czyżby sędzina była cioteczną wnuczką pradziadka kolegi wnuczki syna ciotecznego przyjaciela samego Bąka ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 19:35  
Cytuj
Edo czyżby sędzina była cioteczną wnuczką pradziadka kolegi wnuczki syna ciotecznego przyjaciela samego Bąka ?

Znając realia to jest dużo krótsza droga do sukcesu, pewnie córcia albo wnusia z jakiejś uprzywilejowanej kasty prawniczej. Inna opcja jest możliwa jak 1/1000.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 19:49  
Cytuj
CYTAT

Nom ... i to wszystko pod nosem Rydzyka co napisał byś do nie go żeby coś zaczął działać a nie za darmo bierze kasę ...

ps. Wczoraj odszedł Marian Jurczyk ... [*] ... Jeden z tych którzy nie musieli kupować sobie przeszłości/dokonań ...swoją drogą jeden z "przeciwników" Wałęsy



Z tym nosem Rydzyka , to jak zwykle w swoim stylu , Bananie! Nos Rydzyka musi być bardzo długi , bo sam ojciec Dyrektor urzęduje w Toruniu , a opisywane wydarzenie miało miejsce w sądzie w "Bydgoszczu" ( jak powiedział człowiek który uratował Polskę przed kryzysem - wspaniały ekonomista Jacek Rostowski-Rothfeld). Widzisz pewnie nie wiesz ( tu się kłania unikanie czytania wartościowych rzeczy a nie bezmyślne przeglądanie spieprzajdziadu.pl) , że chociaż oba te miasta leżą w województwie kujawsko-pomorskim to między nimi jest ok 40 km odległości . Mieszkańcy oby tych miast delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą i używają wobec siebie takich określeń jak " Tyfusy" ( bydgoszczanie wg torunian) albo " Krzyżaki" ( torunianie wg bydgoszczan). Zapewniam Cię w związku z tym ,że nos ojca Dyrektora tak daleko nie sięga. Gdybyś napisał" macki ojca Dyrektora" , to było by co innego , figlarzu. Ale tak nie napisałeś , a to już rzeczywiście inna historia. Wiem ,że od interesiarza Rydzyka zawsze wolałeś innego biznesmena w koloratce ks. Kazimierza Sowę ( byłego dyrektora Religia.tv , brata marszałka województwa małopolskiego-z PO jakby inaczej, oraz członka zarządu min. Krakchemii . No widzisz dyrektorowanie telewizji katolickiej pod szyldem ITI , księdzu Sowie nie szło zbyt dobrze i telewizja zbankrutowała , ale doświadczenie zebrane w tej pracy oraz zaangażowanie się w kampanie wyborcze po stronie PO ( już sam Jarek Kuźniar nic nie mówił o mieszaniu się Kościoła do polityki-pewnie dlatego ,że był po właściwej stronie) , pozwoliło ks. Kazimierzowi dorwać się do żłoba i drzeć ile wlezie. No ale co wolno Sowie , to nie Rydzykowi, co nie figlarzu?


Co do kupowania sobie przeszłości to obawiam się ,że znowu piszesz coś , czego do końca sam nie rozumiesz. Zamiast tłumaczyć Ci historię Mariana Jurczyka ( rzeczywiście bardzo odważnego i prawego człowieka - prawie tak prawego jak Jarosław Kaczyński), lepiej udać się na imprezę sylwestrową. Nie wiem , jakie masz plany na dzisiejszy wieczór , ale lepiej módl się gorąco ,żebyś po Nowym Roku nie potrzebował pomocy lekarskiej. Bo może się okazać że pocałujesz klamkę . No ale to przecież nie wina rządu . Wina rządu to była jak przy białym miasteczku pisiory pożałowali kaski biednym pielęgniarkom , ale teraz to już zupełnie inna historia, co nie , figlarzu? Odkąd stery przejęła PO problem służby zdrowia już nie istnieje, to im trzeba przyznać!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 20:46  
Cytuj
W planach mam oglądać na Trwam noc sylwestrową ... no chyba że wybiorę opcję "B" ... co tak cienko zabrakło rozumku żeby napisać kto założył oba grody i całą historie dlaczego się tak nie lubią ? chciałeś zabłysnąć to trzeba było walnąć wypracowanie na 3 strony ale cóż jaki ynteligent takie wywody cool girl Ja zostanę przy stwierdzeniu "pod nosem"

Co do białego miasteczka to dobrze że nikt nie używa policji politycznej jak PiS i nie blokuje telefonów komórkowych ... (ty serio jesteś tak mało myślący żeby wchodzić w takie tematy ?) ... życzę więcej rozumku w 2015 ...dużo rozumku

ps. Zapomniałeś opisać czyja to rodzina ta wredna PeOwska sędzina która wypuściła kolegów z PO ? (Lewatywa i Smoła ... zapewne jacyś lokalni baronowie Pełowscy potluczony) ... aaa i jeszcze jedno ... Kaczyński chciałby być przynajmniej w 1/10 tak "prawy" jak Jurczyk cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 21:11  
Cytuj
OK Jurczyk człowiek prawy, a czy Banan ma jakiś sąd o Andzeju Gwieździe i Pani Walentnowicz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
W planach mam oglądać na Trwam noc sylwestrową ... no chyba że wybiorę opcję "B" ... co tak cienko zabrakło rozumku żeby napisać kto założył oba grody i całą historie dlaczego się tak nie lubią ? chciałeś zabłysnąć to trzeba było walnąć wypracowanie na 3 strony ale cóż jaki ynteligent takie wywody cool girl Ja zostanę przy stwierdzeniu "pod nosem"

Bardzo dobrze ,że oglądasz Trwam , Bananie , bo od tego TVN-u autentycznie Twój stan zaczął się niepokojąco pogarszać! W pewnym momencie byłem przekonany ,że już jest tak źle ,że nie może być gorzej. Ale chyba myliłem się , cały czas mnie zaskakujesz , figlarzu! Z całą pewnością mógłbym Ci opisać historię powstania tych grodów , ale jaki sens by to miało? Tym bardziej tłumaczenie tego osobie o Twoim pokroju! Absolutnie żaden , szkoda zachodu! Co do nosa Rydzyka , prosiłem Cię już kiedyś ,żebyś czcigodnego ojca Dyrektora , zostawił w spokoju. Kiedyś możesz tego żałować , ale wciąż pozostajesz głuchy jak pień na moje dobre rady! Twój wybór , tylko potem nie płacz , że nie wiedziałeś!uśmiech
CYTAT
Co do białego miasteczka to dobrze że nikt nie używa policji politycznej jak PiS i nie blokuje telefonów komórkowych ... (ty serio jesteś tak mało myślący żeby wchodzić w takie tematy ?) ... życzę więcej rozumku w 2015 ...dużo rozumku


Z tą policją polityczną to nie bardzo wiem o co chodzi ( masz na myśli CBA pod rządami Kamińskiego - Dzierżyńskiego?) , ale sam fakt użycia siły do rozpędzenia biednych pielęgniarek woła o pomstę do Nieba! Jakie to szczęście ,że w państwie PO pielęgniarki dobrze zarabiają i nie muszą strajkować. To jest właśnie ten cud, o którym Donald Tusk kiedyś mówił! Z tym zagłuszaniem telefonów komórkowych przed Kancelarią Premiera , to już coś mi się obiło o uszy.Podobno jakiś naukowiec z USA to wyjaśniał , ale w Trwam go obśmiali. Myślisz ,że do tego zagłuszania użyto helu czy trotylu? A na necie pisali ,że jakiś pijany generał usiadł za sterami maszyny zagłuszającej i tak się bawił przełącznikami ,że pozbawił głodujące pielęgniarki i wspierające je bezinteresownie osoby łączności z rodzinami. Jakie jest Twoje zdanie na temat , figlarzu? Hel, trotyl czy pijany generał?
CYTAT

ps. Zapomniałeś opisać czyja to rodzina ta wredna PeOwska sędzina która wypuściła kolegów z PO ? (Lewatywa i Smoła ... zapewne jacyś lokalni baronowie Pełowscy potluczony) ... aaa i jeszcze jedno ... Kaczyński chciałby być przynajmniej w 1/10 tak "prawy" jak Jurczyk cool

W sprawie pani sędziny , to na dwoje babka wróżyła. Może jest od Kryżego , a może od Tulei, tego nie rozstrzygam.
Co do tych baronów z PO , to wcale bym się nie zdziwił. Kiedyś po wyborach z 2005 r. , przedstawiono wyniki z zakładów karnych na terenie całego kraju i zwycięstwo PO było druzgocące. Niektórzy publicyści mówią ,że matecznikiem Platformy jest Pomorze albo Dolny Śląsk , ale może to właśnie więzienia powinny otrzymać taka nazwę. Tym bardziej ,że ani na Pomorzu ani w Dolnośląskim , PO nigdy nie wygrała w stosunku 99:1. Mów co chcesz , ale to naprawdę robi wrażenie!
Ty , a tak na koniec, to 1/10 to wyliczyłeś z jakiegoś wzoru? Masz jakieś dane na ten temat bo chętnie się z nimi zapoznam. Dlaczego 1/10 a nie np 1/50 ? Zaintrygowałeś mnie figlarzu!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 12:20  
Cytuj
Elizabet ... pytasz mnie o co ? Nawet przygłup Macierewicz ma swoje zasługi dla Polski w tamtych czasach czego nie można mu odebrać ... więc pozwoli Pani że napiszę że nie rozumiem pytania "ma jakiś sąd" ... Jeśli chodzi o dokonania/zasługi to zapewne p. Andrzej Gwiazda i p. Anna Walentynowicz takowe w tamtych czasach mieli ...

Edo ta twoja "żona" to przykrywka ? te twoje zwroty z "portali dla chłopców" zachowaj dla "kolegów"

I pouczę cię ( i nie tylko) że za pisanie postów nie na temat jest warte +20 bo znów zaczniesz beczeć ...to tak na przyszłość

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 14:28  
Cytuj
CYTAT


Edo ta twoja "żona" to przykrywka ? te twoje zwroty z "portali dla chłopców" zachowaj dla "kolegów"

I pouczę cię ( i nie tylko) że za pisanie postów nie na temat jest warte +20 bo znów zaczniesz beczeć ...to tak na przyszłość


Co tam figlarzu , straszysz czy obiecujesz z tym banowaniem? W sumie to już miałem kilka kont na tym forum , czemu mam nie założyć następnego? Te zwroty z "portali dla chłopców" to już grubo pachnie homofobią ! Żeby Twój najlepszy friend ,Andrzejek,się za to nie obraził na Ciebie , bo on się znowuż kreuje na wielkiego obrońcę kochających inaczej! A jak będziesz dalej mówił taką mową nienawiści to napiszę na Ciebie donos do Roberta Biedronia , że na portalu stalowemiasto moderatorem jest agresywny homofob , wymyślający ludziom w bardzo brzydki sposób! Pomyśl figlarzu , przyjedzie taki Biedroń ze swoimi kolegami do Stalówki i urządzą pikietę z transparentami! Oddałbym za to połowę wypłaty ,żeby zobaczyć taką hecę! Czuj się zaproszony, figlarzu!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 18:23  
Cytuj
Zapytałam, bo ty Banan masz sąd na każdy temat. Ale reguła jest taka, na żadne zadane pytanie od ciebie konkretnej odpowiedzi nie będzie. Co niewygodne to zagadasz, zakleisz następną prasówką z jakiejś g..nianej gazety. Każdego buraka i złodzieja usprawiedliwisz, albo po prostu udasz, że nie ma spraswy. Tak robisz jak te media, na które się powołujesz.

Twoja metoda to pomniejszanie zasług ludzi mądrych, uczciwych, patriotów, bo ci na samo słowo PiS mgła nienawiści oczy przesłania. Swoje obelgi i przytyki zaczynasz od wciskania każdemu że jest PiSowcem, bo to wg ciebie największa hańba. Mnie też parę razy tu próbowałeś coś imputować, chociaż ci pisałam, że nie należę do PiS, nie przesiaduję w kościele, nie dzwonię do Rydzyka. Ty jednak wiesz swoje.

Wg mnie prawda taka, że ludzie nie dzielą się na PiSowców, Peowców i innych partyjniaków, tylko na mądrych i głupich, uczciwych i kanciarzy, patrotów i zdrajców ...... itd, itd. Kim jesteś, kim będziesz? Prawdy nie da sie tak wymazać, jak kilka niewygodnych artykułów albo komentarzy na stalowym mieście. Kto się będzie swojego pisania wstydził za kilka, kilkanaście lat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 11:05  
Cytuj
Myślę , że masz zbyt wysokie oczekiwania wobec człowieka całkowicie niereformowalnego! Zdarzają się przypadki przyznania do błędu , zmiany poglądów , zakwestionowania dotychczasowych dokonań i całkowite przeorientowanie systemu wartości , niemniej jednak w tym konkretnym wypadku, jest to całkowicie wykluczone. Jest to czynność niemożliwa do wykonania! Widzisz , ktoś to kiedyś porównał ( może nawet ja pod innym nickiem) , że umysł osobnika , którego chcesz edukować to taka masa zastygającego betonu. No weź się uprzyj i spróbuj to z powrotem przekształcić w stan ciekły. Nie masz szans , zapewniam Cię , nie ma takiej fizycznej możliwości! Myślę ( ze wrodzoną sobie skromnością ) że moja metoda jest trochę lepsza. Absurd i wyszydzenie to czasami jedyne sposoby na takiego niereformowanego dogmatyka o niskim poziomie inteligencji , za to nadrabiającym niewiarygodnie wysokim zacietrzewieniem i skłonnością do dominacji. Taki trochę figlarz a trochę dominator. On się tu czuje jak samiec alfa wśród stada , nie dostrzegając ,że raczej wzbudza śmiech i politowanie niż posłuch czy szacunek. Widzisz kiedyś pod innym nickiem próbowałem Twojej metody i nie dałem rady. Mam na myśli tłumaczenie krok po kroku , pewnych rzeczy , wyjaśnianie na tzw. logikę pewnych kwestii. Nie ukrywam ,że odniosłem wtedy porażkę i wyciągnąłem z tego wnioski . Co doradzam również Tobie, nie ma szans na dyskusję z ignorantem. Andrzejek wrzucił tu kiedyś fajny cytat , omyłkowo przypisywany Markowi Twainowi :" Nie dyskutuj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu , a potem pokona doświadczeniem."
Cytat ten był skierowany do mnie , ale osobiście pomyślałem ,że Andrzejek nieświadomie doskonale podsumował swojego przyjaciela - figlarza, nie sądzisz? Moim skromnym zdaniem ten cytat w stu procentach oddaje rzeczywistość! Za tych kilka słów prawdy , pewnie dostanę nawet forumowego bana , ale wisi mi to ! Założę sobie nowe konta i dalej będę szydził z jego głupoty. co zalecam również Tobie , bo tłumaczenie i wchodzenie w dyskurs z tym osobnikiem są z góry skazane na niepowodzenie.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 12:03  
Cytuj
Dziękuję ci Edo za te słowa. Masz rację. Już nawet myślałam kiedyś, że te poglądy ze strony Banana moderatora to zwykła przekora, żeby nakręcać forum, by było jak najwięcej wejść na stronę. Nie mogłam sobie wyobrazić, że ktoś może być .... a zresztą nie chcę pisać to co myślę. To twoje porównanie z betonem - super. Mówisz że jak Banan zabananuje, tfu zbanuje, to trzeba zalogować nowego nicka i dalej do roboty. Miałam wycofać się z pisania tutaj, ale po twoim wpisie rozumiem, że nie mogę tego zrobić.
Chcę wirzyć, że Stalowe Miasto to nie bananowe miasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 13:31  
Cytuj
Pobili sobie brawo ... pomiziali się ? to cacy już atmosfera jak na niezależnej ?

CYTAT
Zapytałam, bo ty Banan masz sąd na każdy temat. Ale reguła jest taka, na żadne zadane pytanie od ciebie konkretnej odpowiedzi nie będzie. Co niewygodne to zagadasz, zakleisz następną prasówką z jakiejś g..nianej gazety. Każdego buraka i złodzieja usprawiedliwisz, albo po prostu udasz, że nie ma spraswy. Tak robisz jak te media, na które się powołujesz.


Co to jest ten sąd ? chodzi ci o zdanie ? jeśli tak to zapewne mam swoje zdanie na tematy które mnie interesują ..Nie satysfakcjonuje cię odpowiedz na temat Gwiazdy i Walentynowicz ? przykro mi nie wiem czego się spodziewałaś ?? że walne ich życiorys i ewentualne osiągnięcia a to już Pytaj Eda on walnie kwiecistą mowę ... Co do gazet/portali to myślałem że to Edo jest cenzorem ale jego zdani interesuje mnie jak zeszłoroczna zima to pozwolisz że to ciebie będę pytać co jest trendy u "PiSlamistów" a co nie ... i kto jest burakiem ... złodziejem

CYTAT

Twoja metoda to pomniejszanie zasług ludzi mądrych, uczciwych, patriotów, bo ci na samo słowo PiS mgła nienawiści oczy przesłania. Swoje obelgi i przytyki zaczynasz od wciskania każdemu że jest PiSowcem, bo to wg ciebie największa hańba. Mnie też parę razy tu próbowałeś coś imputować, chociaż ci pisałam, że nie należę do PiS, nie przesiaduję w kościele, nie dzwonię do Rydzyka. Ty jednak wiesz swoje.


Wg. kogo ludzi mądrych, uczciwych, patriotów ? Ja nawet oszołomowi Macierewiczowi przyznaje zasługi więc nie wiem czego się czepiasz wręcz po raz kolejny mijasz się z prawdą ...PiSowcem ... potluczony to taka obelga ? Ja mogę być Walenistom (czy jak to napisać) lemingiem i jest o.k jakoś cię to nie rusza a obrażasz się na stwierdzenie "PiSowiec" nie wiem ...Ale wiem jak sie czujesz ok Tyle razy co ja pisałem że nie jestem za PO a tylko przeciw PiSowi i jakoś do "was" to też nie dociera ... z tym imputowaniem to taki żart ? A o tym Rydzyku to nie przesadzaj bo psujesz Edowi statystyki i wszelkie wyliczenia a z kościołem to niema się czym chwalić ... wręcz czas się nawrócić !!


CYTAT
Kim jesteś, kim będziesz? Prawdy nie da sie tak wymazać, jak kilka niewygodnych artykułów albo komentarzy na stalowym mieście. Kto się będzie swojego pisania wstydził za kilka, kilkanaście lat?


Kim jestem/będę wg. kogo ? Ja tak "wymazuje" prawdę ? ... napisał bym coś ale się powstrzymam ... a kto będzie się wstydził swojego pisania za kilka lat tego nie wiem ...Wiem kto się nie będzie ... zarumieniony


Mam nadzieje że rozwiałem wszelkie wątpliwości

CYTAT
a tych kilka słów prawdy , pewnie dostanę nawet forumowego bana , ale wisi mi to ! Założę sobie nowe konta i dalej będę szydził z jego głupoty. co zalecam również Tobie , bo tłumaczenie i wchodzenie w dyskurs z tym osobnikiem są z góry skazane na niepowodzenie.


"Bochater" istny patriota ... Prawdziwy Polak jak sam Jarosław potluczony


Edo "chłopcze" na twoje zaczepki nie chce mi się odpisywać ... a na sprowokowanie mnie jesteś za cienki cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 16:15  
Cytuj
Pobili sobie brawo ... pomiziali się ? to cacy już atmosfera jak na niezależnej ?

Edo "chłopcze" na twoje zaczepki nie chce mi się odpisywać ... a na sprowokowanie mnie jesteś za cienki

No, no, a jednak Banana można łatwo sprowokować.

a z kościołem to niema się czym chwalić ... wręcz czas się nawrócić !!
Ot Banan foglarz /jak to mówi Edo/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 16:33  
Cytuj
figlarz - oczywiście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
figlarz - oczywiście


Edo pisze takie głupoty że nawet by nikt nie zauważył ...W ramach przeszkolenia napiszę pani że pod wiadomością którą dodałaś jest opcja "zmień" gdy to naciśniesz będziesz mogła zmienić "foglarza w figlarza" i nikt nic złego o tobie nie pomyśli ok Eda "nauczyłem" cytować wrzucać foty i takie tam i teraz jest już prawie 100% wyjadaczem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 17:41  
Cytuj
No to faktycznie masz się czym chwalić. Znam 8-letnie dziecko, które też to potrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 10:00  
Cytuj
CYTAT


Edo pisze takie głupoty że nawet by nikt nie zauważył ...W ramach przeszkolenia napiszę pani że pod wiadomością którą dodałaś jest opcja "zmień" gdy to naciśniesz będziesz mogła zmienić "foglarza w figlarza" i nikt nic złego o tobie nie pomyśli ok Eda "nauczyłem" cytować wrzucać foty i takie tam i teraz jest już prawie 100% wyjadaczem


Pełna zgoda , Bananie ! Czynienie postępów , konkretny progres to nic innego jak rzeczy wynikające z ludzkiej natury. Człowiek zawsze chce coś poprawić , zmienić lub ulepszyć . Między innymi to i abstrakcyjne myślenie odróżnia istotę ludzką od np. inteligentnego zwierzęcia. Bardzo się cieszę ,ze dostrzegłeś ten progres w moich postach i ich obróbce, ale ja niestety nie mogę o Tobie napisać tego samego. Twój poziom jest jest raczej regresywny i na razie nie widać odbicia. A przecież ktoś mądry kiedyś powiedział :
...Wymagaj dużo od innych , ale najwięcej wymagaj od siebie...


Więc mimo szczerych chęci i ogromnej wdzięczności za te miłe słowa pod moim adresem , niestety nie mogę ich odwzajemnić w stosunku do Ciebie, figlarzu!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
No to faktycznie masz się czym chwalić. Znam 8-letnie dziecko, które też to potrafi.


Hmm ja wiem że to nic trudnego ... w zasadzie przeciętnie uzdolniony 8 latek już to umie ... ale jak tego nauczyć Eda nie wiem "Mission: Impossible" a jednak się dało cool

CYTAT
Mówisz że jak Banan zabananuje, tfu zbanuje, to trzeba zalogować nowego nicka i dalej do roboty. Miałam wycofać się z pisania tutaj, ale po twoim wpisie rozumiem, że nie mogę tego zrobić.
Chcę wirzyć, że Stalowe Miasto to nie bananowe miasto.


Kurde gdyby "profesor" Pawłowicz widziała ten heroizm zapewne napisała by na swoim profilu na FB o was umiech że to oni walczyli by Stalowe Miasto było nadal polskim miastem ... i piszę to nie na żarty ... (nie mylić z konsumpcją pani "profesor") smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 104 105 106 107 108 109 110 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »