NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 101 102 103 104 105 106 107 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 23:03  
Cytuj
Kilka fajnych fotosów z neta:


Obrazek



Obrazek



Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2014r. 23:03  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2014r. 11:10  
Cytuj
"Wprost": Sikorski, Arłukowicz. Cwaniaczki z Wiejskiej



Jak informuje "Wprost" w najnowszym numerze, Radosław Sikorski pobrał dziesiątki tysięcy złotych zwrotu kosztów za używanie prywatnego auta do celów służbowych. Duże pieniądze na przejazdy własnym autem pobiera z Sejmu także minister zdrowia Bartosz Arłukowicz i jego zastępca Sławomir Neumann.

http://m.int(...),1570500

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 07:58  
Cytuj
A finał będzie taki, że temat rozejdzie sie po kościach i nikt nie poniesie kary, bo wszystko jest legalne a dalej będą wszyscy kradli na potęgę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2014r. 18:36  
Cytuj
Radzio obieżyświat odwiedził chatkę samego Dziadka Mroza!


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Gru 2014r. 20:30  
Cytuj
Senator PO o Radziu obieżyświacie:

http://wiado(...)ja/674k8


I jeszcze o imprezce Radzia:

http://wiado(...)on/w4j77





Wiem ,że trochę w stylu Barana , ale na osłodę wrzucam to:



Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2014r. 08:50  
Cytuj
Na oficjalnej stronce PO na Facebooku ciekawa wymiana opinii nt. dzisiejszego marszu Kaczyńskiego. Administrator tej zacnej stronki reprezentuje równie wysoki poziom merytoryczny co , tutejszy Banan. Zastanawiam się ,czy on nie jedzie na dwa etaty , bo nawet używa tych samych argumentów! Chociaż , z drugiej strony słyszałem ,że facebookową stronkę PO prowadzą nastoletnie dzieci polityków Platformy. A Banan jest poniekąd trochę starszy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2014r. 20:56  
Cytuj
I jeszcze opis " Błękitnego Marszu " PO z października 2006 r.
Oczywiście wszelkie analogie są niewskazane i świadczą tylko i wyłącznie o niezrozumieniu sytuacji politycznej . Jak społeczeństwo wyprowadza na ulicę PO to jest to marsz obywatelski. Taki sam marsz w wykonaniu pisiorów to zamach na demokrację i podpalanie Polski.



"Polska wolna, solidarna!", "Wolne media!", "Chcemy demokracji!" - takie okrzyki wznosili uczestnicy "Błękitnego Marszu" PO, na czele którego niesiony był transparent w kształcie wielkiego serca z napisem "Kocham Polskę". Uczestnicy marszu trzymali transparenty z napisami: "Dość kaczorów, chcemy wyborów!", "Polska wolna - solidarna", "Prawo i Sprawiedliwość to semantyczne nadużycie", "Przeproście i Spadajcie". Można również usłyszeć okrzyki: "Giertych, zostaw nasze dzieci!" Demonstracja przeszła następnie Krakowskim Przedmieściem na Plac Zamkowy.

źródło: TOK FM




Pamięć ludzka jest ulotna, ale głębiny internetu nie. I całe szczęście ,że tak jest. Zastanawiam się ,czy gdyby platfusy zorganizowały taki marsz dzisiaj , to czy również adresatem ich okrzyków byłby człowiek zwany koniem!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 09:09  
Cytuj
Władza demoralizuje, wiadomo, ale niech przynajmniej rządzą ci których uczciwie wybrano. Kamery w lokalach wyborczych i przy wspólnym liczeniu głosów to powinien być standard.
Ciekawe dlaczego PO i PSL tego nie chce.

Zwyciestwo PSL w mazowieckim 47% w 2006, a po tym zawiadomienie JKM do prokuratury to już powinien być sygnal do działania. Nie zrobiono nic.
Sądzę, że przekroczona została jakaś cienka granica i ludzie już nie odpuszczą.
Niech rządzi ten lub tamten, PO, PIS, Korwin lub Miller. Jak będzie rządzil źle to następny raz go nie wybiorą.
Ale żeby było wiadomo, że jego właśnie wybrali.

Trzeba się obudzic i działać, póki się Komorowski całkiem z generałami nie dogada. Bo jak nie to obudzimy się wkrótce w jakimś autorytarnym kraiku, w którym wygrywa zawsze jedynie słuszna partia, której rządy sa na rękę uni europejskiej, a przez media nic się nie prześliźnie.
Analogie sa dość wyraźne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 09:40  
Cytuj
Święte słowa Marek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 10:32  
Cytuj
Wolałbym by o fałszerstwie lub nie decydował sąd a nie polityk opozycyjny. Wynik w danym województwie nie jest dowodem na fałszerstwo.


PS. Dziś pierwszy kurs Pendolino. "Eksperci" jeździli po tym pociągu jak po łysej kobyle. Określenie, że bubel i niewypał to delikatnie mówiąc najlżejsze epitety używane przez "ekspertów". Ludzie wysiadający z pociągu zachwyceni i to mi wystarcza do określenia tych "ekspertów" mianem krytykantów.

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi".

Tadeusz Boy-Żeleński

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 11:05  
Cytuj
W PRL tez były sądy.
Przestańmy się obrzucać błotem i przygotujmy razem, siłami wszystkich sił politycznych jasne, przejrzyste wybory.
To jest teraz wielka próba dla Polski.

Po takich wyborach ja będę szanował każdą opcje, która wygra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 11:21  
Cytuj
CYTAT (Marek370 )
W PRL tez były sądy.
Przestańmy się obrzucać błotem i przygotujmy razem, siłami wszystkich sił politycznych jasne, przejrzyste wybory.
To jest teraz wielka próba dla Polski.

Po takich wyborach ja będę szanował każdą opcje, która wygra.



Tak były ale nie wszyscy sędziowie byli kur**mi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 13:04  
Cytuj
Pendolino - wielki sukces rządów platformy nagłaśniany gdzie się da.
Ale jak nie ma innych........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 13:14  
Cytuj
13 grudnia - dzień wprowadzenia w Polsce stanu wojennego
14 grudnia - świętego Pendoliniego


Prawda jest taka, że to, co się nam próbuje przedstawić jako niesamowity skok w przyszłość jest tylko skromną próbą zapewnienia klientowi takiego standardu, jaki mu się należy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 16:19  
Cytuj
Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko,
zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie
tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo.
Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca
przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego
samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po
uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino
wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na
włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem
i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się,
dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200???
Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał
na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty,
5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy
nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna!
Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462
przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie ,
od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego
sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać
do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys.
To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od
zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a
Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po
cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był
okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,
mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym
podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje
resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym
inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i
służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki,
media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i
religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę
przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do
feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki
i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i
gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,
a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty
, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się
wokoło!!!!!!"dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci" -
Donald T.
Przepraszam za długi tekst........ale w kilku słowach nie da się tego ująć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Pendolino - wielki sukces rządów platformy nagłaśniany gdzie się da.
Ale jak nie ma innych........


"eksperci" przewidywali klapę, narzekań było cała masa a dzisiaj same szpiegi TVNowskie i Pełowskie wysiadające z pendolino piała z zachwytu. Masakra z tymi ludźmi, jak mogą takie dziadostwo chwalić. Na gołe oko widać, że to podstawieni urzędnicy kancelarii premiera.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 21:36  
Cytuj
Pendolino to jest niewypał, bodajże w tym roku okazało się, że część składów ma usterki i ma zamontowane używane części. Poza tym przy naszych liniach to prędkości Pendolino są fikcją, tylko niewielki odcinek pozwala na rozwinięcie... 160km/h... sorry.
Oglądałem niedawno zresztą program, w którym była prezentacja pociągu dla dziennikarzy - pociągi ciasne, korytarze masakrycznie ciasne.
Było kupić coś z Pesy Bydgoszcz - nie dość, że nasze krajowe to pewnie jeszcze tańsze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 21:44  
Cytuj
irkuck ciekawe jest to co piszesz. Dziś pociąg rozwinął 200 km/h. Pasażerowie nie narzekali jak dziennikarze. Może nie są tak obyci z nowoczesnością jak nasi dziennikarze umiech

PS. Bardzo lubimy narzekać i nic nam sie nie podoba. To już takie nasze, Polskie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 22:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2014r. 23:05  
Cytuj
CYTAT

Było kupić coś z Pesy Bydgoszcz - nie dość, że nasze krajowe to pewnie jeszcze tańsze...


czemu Pesa nie wystartowała w przetargu?
Nasze, Polskie, Tańsze pewnie by wygrali.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 10:57  
Cytuj
W naszym kraju nastąpił kolejny skok cywilizacyjny, a naszym rodakom dalej mało! Wyjeżdża takie Pendolino z Katowic do Warszawy a pasażerów brak. Przez cały weekend jeździli nim dziennikarze z zaprzyjaźnionych redakcji ( głownie " nasi przyjaciele z TVN-u") , a teraz szaraki co? Nie chcą wjechać nowoczesnym pociągiem w dwudziesty pierwszy wiek? Takie fajne to Pendolino ,czego Wy jeszcze chcecie?


Obrazek



Tusk Wam wybudował stadiony , autostrady i kupił Pendolino ( i to wszystko praktycznie za swoje) z Wy jeszcze narzekacie? Oj przewraca Wam się w głowach z tego dobrobytu!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 11:26  
Cytuj
Ty jako 105% PiSior przecież nie oglądasz TVNu nie jeździsz Pendolino nie korzystasz z Polskich autostrad nie używasz orlików ... (itd) na "Narodowy" zapewne też nie zaglądniesz bo to nie twój kraj więc po co się plujesz ?

a zapomniałem "człowiek z szafy" tak kazał to trzeba

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 12:19  
Cytuj
Ja myślę, że Pendolino to olbrzymi sukces Polski.
Miło pomyśleć, że Polska ma tak nowoczesny i szybki pociąg.
Dzięki temu nie pozostajemy w tyle za innymi krajami.

PS. Moja znajoma jechała w sobote intercity z Poznania do Wawy, jak powiedziała warunki fatalne jak za komuny.

Cieszę sie więc, że Pendolino ratuje honor naszych przewozów pasażerskich. Oby było ich więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 16:03  
Cytuj
Taki komentarz znalazłem i to nie jedyny w podobnym tonie. Oczywiście dopóki człowiek się osobiście nie przejedzie to nie będzie miał 100% pewności. Niemniej pokrywa się to z moimi obserwacjami z relacji z przejazdu testowego tego pociągu w tv.

CYTAT
Jechałem dzisiaj. Kraków Warszawa. Wrażenia z 1 klasy - ciasno, o wiele ciaśniej niż w normalnym bezprzedziałowym EIC. Miejsca naprzeciwko siebie ze stolikami pośrodku kompletnie nie mają miejsca na nogi! W pierwszej klasie. Trzeba siedzieć na zakładkę z pasażerem naprzeciwko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
Ty jako 105% PiSior przecież nie oglądasz TVNu nie jeździsz Pendolino nie korzystasz z Polskich autostrad nie używasz orlików ... (itd) na "Narodowy" zapewne też nie zaglądniesz bo to nie twój kraj więc po co się plujesz ?

a zapomniałem "człowiek z szafy" tak kazał to trzeba


Bananie , jak Bóg miły , określenia " człowiek z szafy " nie rozumiem i nie wiem o kogo chodzi . Słyszałem kiedyś o "człowieku z teczki" , ale na pewno nie od Ciebie ani od spieprzajdziadu.pl . Musiało to być gdzieś indziej . Jak sobie przypomnę to zapodam! Jako osoba oczytana , używająca kwiecistego , wyrafinowanego języka i literackich porównań znaj realia, mocium panie! Nie wszyscy czytają tyle , co Ty i dlatego nie wszyscy są w stanie zrozumieć co masz na myśli! Musisz po prostu pisać trochę jaśniej! Wiem ,że jesteś psotnikiem i figlarzem , ale na to forum zaglądają w większości zwykli ludzie , a nie takie omnibusy intelektualne - chodzące encyklopedie jak Ty!

Co do Stadionu Narodowego to nie masz racji , 11-go Listopada między innymi po to wybrałem się na MN , żeby zobaczyć go w pełnej krasie . Niestety , awaria systemu energetycznego spowodowała zaciemnienie i efekt był znacznie słabszy niż oczekiwałem! Może kiedyś w przyszłości nadrobię ten temat!

Pendolino jest fajne , za te pieniądze niech by nie było ! Wtedy minister Nowak musiałby się tłumaczyć nie tylko z zegarka od teściów rencistów , ale ze sprawy znacznie grubszego kalibru! Ale ponieważ nie chcemy problemów dla pana Sławka , więc nie wywołujmy wilka z lasu! Te kłamstwa dziennikarzy od trotylu ,że w ciągu 5 lat Pendolino sprzedano do 15 krajów w Europie i w 14 ten zakup jest lub był badany pod kątem wątków korupcyjnych, zostawmy bez komentarza. Dla takich ludzi szkoda strzępić języka, a nawet klawiatury komputera!

Orliki , Bananie , to dla mnie melodia przeszłości . Po prostu nie korzystam ze względu wieku, ale moje dzieci i wnuki na pewno będą!
te wszystkie kłamstwa NIK o ewentualnych nieprawidłowościach przy ich budowie , nie znalazło potwierdzenia w postępowaniach prokuratorskich i sądowych! Szczególnie ,że największy boom budowy tych orlików przypadł na czas urzędowania w ministerstwie sportu , pana Drzewieckiego , znanego z bezstronności i uczciwości. Zasługi tego pana są powszechnie znane , i nie ma sensu tutaj dywagować!


Autostrady , Bananie , to również , dowód na skok cywilizacyjny jaki dokonał się w naszym kraju pod rządami PO. Ja nawet słyszałem ,że część z sieci autostrad wybudował pan premier ze składek członkowskich członków PO. Nie wiem , czy to prawda , sprawdzę na spieprzajdziadu.pl . Może tam coś znajdę!


TVN , Bananie , obaj wiemy ,że ostatnio ta stacja dostała jakąś ważną nagrodę ! Co prawda nikt o niej oprócz Ciebie i spieprzajdziadu.pl nie słyszał, ale ja ufam Wam bezgranicznie. Głosy malkontentów o tym ,że sami sobie dali tą nagrodę trzeba włożyć między bajki. Tym bardziej ,że obok TVN nagrodę dla gazety 25-lecia dostała " Wyborcza" , więc jakiekolwiek wątpliwości w tym momencie upadają pod siłą argumentów!
Wszyscy wiemy , że TVN i Gazeta Wyborcza to urzeczywistnienie wizji mediów bezstronnych i rozliczających każdą władzę . Co prawda oglądając TVN czasem mam wrażenie ,że te wstrętne pisiory cały czas rządzą , ale może mi się tylko zdaje.


Coś jeszcze figlarzu?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 101 102 103 104 105 106 107 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »