NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ...
Wszystko o PO,
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2020r. 01:47  
Cytuj
CYTAT
Tak się gra jak przeciwnik pozwala, dobrze ze juska mam po mojej stronie. Wyobrażacie sobie co by się tu działo przez następne parę tygodni nie wiem jezyk mlotek placze potluczony


CYTAT
@art2deco.
Znasz moją reputację i opinie o mnie.chytry
Nie prowokuj.potluczony
Jak powiem,że Cie kocham,będziesz miał pszeyebane jak kret na lodowisku.nie wiem

PS.Wiem ze alkohol zabija komórki mózgu,ale tylko te najsłabsze.Tak mają wszyscy geniusze-Winston Churchill ,Ernest Hemingway...no i teraz Ja,Jusek.good
PS.Co się będzie działo?Ja potrafię dni zmieniać w miesiące,tygodnie w lata,dekady w stulecia.3m sie


Proszę bez znęcania się nad kretami, Zieloni cie zadenuncjują do Wolnych Klatek i Greenstapo przyjedzie po Ciebie.

Źle rozpoznajesz zwyczajną propagandę, ona nakierowana jest na politycznie niewyrobioną część wyborców. To tzw. środek co chce ale się boi podjąć decyzje głową wiec trzeba pomagać oczami.

Ale to jest pozytywna propaganda która podpowiada "dlaczego tak" na dobrych przykładach, gdy porównasz do negatywnej propagandy, która mówi "dlaczego nie" na złych emocjach.

Wybierz swoją truciznę, a może już wybrałeś jusek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2020r. 01:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2020r. 01:53  
Cytuj
@art2deco.zdegustowany
Jesteś...
...Forumową...
cykutą.sciana
potluczony
PS.Co z go321?
Komornik i ...most most Geierlay w górach Harz.Nieżle tam pod nim pizd...tzn.wieje.mlotek

http://chwyt(...)emczech/

Mieli go wywalić z Szówska i rancza pod Jarosławiem.
A Tobie to polecam...chytry

http://www.krajo(...)ch-21154

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2020r. 20:01  
Cytuj
Sędzia Tuleya będzie pierwszą ofiarą szalejącego faszyzmu. Al Jahira re-emituje wzruszający wywiad wspominkowy, ostatni wywiad łańcucha w todze.

Obrazek



https://www.msn.com/en-us/video/wonder/judge-igor-tuleya-fights-against-judicial-indolence-in-poland/vp-BBZ3viI

PS.
Wyłącznie dla twardzieli placze
https://mobile.twitter.com/Michal_Bilewicz/status/1232785479373934592

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2020r. 18:38  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2020r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Mirek, w swoim żywiole. Oczywiście to nie jest hejt tylko takie małe złośliwości. Głos ludu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2020r. 19:23  
Cytuj

Obrazek
Kida chce być jak Feniks,
czy PO odrodzi się z popiołów VAT-u i poszybuje jak OLT Express jeszcze raz?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Marz 2020r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek



Mirek, w swoim żywiole. Oczywiście to nie jest hejt tylko takie małe złośliwości. Głos ludu.


Właśnie dlatego my obrońcy praworządności musimy wznieść się ponad to i dawać przykład jak nienawidzić z klasą. Dał nam przykład sokuzburaka jak obrażać mamy...


Kiedy Hołowczyc wygra majowe wybory , wtedy wielu zrozumie prawdziwy sens demokracji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 18:36  
Cytuj
Hałownia będzie zawzięcie walczył o słoiki w wielkich miastach z PSL umiech Nauczyli się po wpadce w eurowyborach żeby zostawić to zapleczu Tuska, Jażdżewskiego i Kidawy. Wystrugali wiec Hołownię.

Obrazek
Mnie w każdym kolorze jest do twarzy.
Obrazek

Obrazek
Podziały w rodzinie polskojęzycznej? Wolne żarty.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 19:09  
Cytuj
W Stalowej Woli pojawiły się banery kandydatki na prezydentkę.

Wyraz twarzy - dziwny, sztuczny grymas. Wygląda jak drwiący, lekko bezczelny uśmieszek... trochę mi to przypomina jokera.

Oj kiepsko.

Pani kandydatka 6 marca 2020 r. :

"Panie Prezydencie, stracił Pan szansę, żeby oprzytomnieć. Podpisuje Pan ustawy bez namysłu. Wiem jedno, tego podpisu Polacy Panu nie zapomną. 2 mld na kłamstwa TVP, a nie na onkologię - wstyd."

Pani kandydatka w 2014 roku:

"Dla mediów publicznych ważne jest nie tylko, żeby się zmieniały, ponieważ telewizja w ogóle na świecie się zmienia, ale żeby miały pewne i stabilne źródła finansowania, bo to jest niezbędne przy szerszym planowaniu"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 03:36  
Cytuj
Mirek zgasił panią kandydatke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 19:54  
Cytuj
Wątpię. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Wątpię. potluczony


Ja również zaklopotany

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 04:36  
Cytuj
kto by się przejmował tym co mówi Kidawa, nie jest od myślenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Marz 2020r. 22:13  
Cytuj
Ponad 50 pracowników – byłych pracowników lub współpracowników służb specjalnych PRL - odeszło z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w związku z nowelizacją ustawy o służbie zagranicznej. Większość z nich złożyła skargę do niezatapialnego ORP Bodnara, który, nie pytając Trybunału Konstytucyjnego uznał, że nowelizacja nie była zgodna z konstytucją.

Następny po Grodzkim równy wojewodzie,,,

Obrazek
Nie wstyd ci?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Marz 2020r. 22:44  
Cytuj
Zgadzam się stwierdzeniem,ze"wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu Holokaustu.W TYM NARÓD POLSKI".chytry

Zgadzam,ale pod pewnymi warunkami.zdegustowany
Wśród Narodu polskiego było wiele nacji w tym Polacy,Ukrańcy...ale też Żydzi.Nazwałbym ich "obywatele polscy,żydowskiego pochodzenia".

W gettach czy obozach koncentracyjnych w których gromadzono obywateli polskich narodowości żydowskiej,funkcyjnymi tzw.kapo byli...żydzi.good

Żydokomuna-to stwierdzenie wyraźnie opisuje kim oni byli.Mam na myśli ich narodowość. Żydami z pochodzenia była większość "politbiura",wojska,itp. w "sowieckim sojuzie".ok

https://cieka(...)erwonej/

Naziści pod koniec wojny lokowali pieniądze w amerykańskich bankach należących do...oczywiście żydów.sciana
Pieniądze zrabowane(po uprzednim zamordowaniu),należące do noco...innych żydów.potluczony

Jest jednak sposób na antysemityzm.3m sie

https://demotywatory.pl/2107556/Zydzi

Wirus antysemityzmu zwalczać należy poprzez usunięcie przyczyny choroby.:cwaniak:

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Marz 2020r. 18:59  
Cytuj
Intencją ORP Bodnara było oskarżenie Narodu Polskiego o kolaboracje
w ludobójstwie wśród niewymienionych z imienia nieznanych narodów świata nie wiem To ta sama narracja co u towarzysza Cimoszki i Putina. Co ich łączy ze tak chcą,,,

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1447626,praworrzadnosc-w-polsce-debata-parlament-europejski.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2020r. 11:31  
Cytuj
Obrazek

I jeszcze kilka książek "autorstwa" tw bolkaok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Marz 2020r. 17:57  
Cytuj
Niezawodny Kuźniar, jeszcze parę dni temu płakali gdzie działania profilaktyczne. Trump zablokował przyloty z UE do USA. Co dziwnego z UK wolno przylatywać,,,

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 07:00  
Cytuj
Obrazek

oj...potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2020r. 21:18  
Cytuj
A co tam słychać w Gdańsku? Czy już zdejmują ze ścian obrazki świętego Adamowicza czy wręcz przeciwnie? Bo kryształowa Dulcynea oczywiście nic nie wiedziała.
Pisowska prokuratura prowadzi śledztwo więc nie że się nie da ale ciężko będzie coś ukryć.
Andrzejku czy twoje podatki też padły łupem tych niegodziwców czy to za daleko i ewentualnie zostały rozgrabione gdzieś po drodze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 10:26  
Cytuj
"Małgorzatę Kidawę-Błońską zapytano w Radiu Zet co to jest opłata prolongacyjna. Kandydatka PO na prezydenta jąkała się długo, aż w końcu wypaliła "nie jestem dobra z ekonomii, od razu to mówię".

potluczonypotluczonypotluczony

Czyli jak odbierać sobie jakiekolwiek szanse w wyborach.
Komoruski w spódnicy.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 16:44  
Cytuj
ale Sztab jest matematycznie uzdolniony...

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2020r. 17:08  
Cytuj
Jakubiak przymierza się do kandydowania. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 16:02  
Cytuj
......przy Kuźniarze z TVN okazało się ze wszyscy Faktycznie jesteśmy moralnymi karłami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2020r. 18:51  
Cytuj
"Było już o "75. rocznicy zbrodni katyńskiej" (w rzeczywistości - 80. rocznicy); mówiła też o prezydencie "Andrzeju Dudli", wsparciu "kolegów i koleżanek z PiSu", a ostatnio - "uczniowie i ich nauczycielowie"; i w końcu słynne "inspiratory". "

A teraz:


"- Nie da się tych wyborów w tym termonie przeprowadzić. Stoję na straży konstytuści... konstytucji i wolności obywatala, wprowadzam stan i przekładam wybory, to jest zadanie dla premiera"

Może pani kandydatka Kidawa przesadziła z botoksem i tak jej sparaliżowało aparat mowy, że.... no sam nie wiem.jezyk

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ...
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »