NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ...
Wszystko o PO,
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 17:31  
Cytuj
A art2deco znowu ma problem z Demokracją.

Sieg Heil lepsze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 17:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 17:52  
Cytuj
Z narodowym socjalizmem jeszcze większe, a z marksizmem nieustające umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 19:56  
Cytuj
@art2deco

A także z konstytucją, teorią ewolucji, składnią, logiką, procentami.


Jak się nazywa ta jednostka chorobowa, gdy człowiek ma z wszystkim problem?


Dystopia poznawcza?


Zapomniałem. Ty nie z wszystkim masz problem. Nie masz nic przeciwko bydlakom, którzy strzelają do kobiet i dzieci.


Ale tylko wtedy, gdy wywodzą się ze środowisk "narodowych".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 18:18  
Cytuj
Trzy pokolenia pracujące w tym polskojęzycznym środowisku niczego nie zmienia.

Obrazek



Cimoszewicz o amerykańskiej ustawie 447: W naszym kraju za cnotę uważa się obronę tego, żeby nie zwrócić tego co się komuś należy tylko dlatego, że był Żydem, do tego ofiarą holokaustu.



Obrazek
To dobry moment, aby PO wytłumaczyła dlaczego zgodziła się na deklaracje z 2009 i czy podtrzymuje zawarte tam tezy o zwrocie mienia bezspadkowego?



Powinni cie znacjonalizować i rozkułaczyć chłopie, bo nie pamiętasz co zrobiliście ludziom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Maja 2019r. 19:55  
Cytuj
No i po wyborach. Inter-Galaktyczna liże rany. Zjednoczony świat dystopii nie dał rady w Polsce a i w Europie widać jego nieuchronny koniec :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2019r. 07:41  
Cytuj
Obrazek

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2019r. 20:03  
Cytuj

Równość i otwartość preferencji hetero nie obejmuje!



"Karta LGBT wprowadza np. stosowanie klauzul antydyskryminacyjnych w umowach z kontrahentami miasta. Jak wynika z analizy, ich założenia są sprzeczne z konstytucyjną zasadą równości wobec prawa oraz zasadą wolności gospodarczej. Godzą również w wolność sumienia polskich przedsiębiorców.

Postanowienia Karty prowadzić mogą do preferencyjnego traktowania przez władze publiczne określonych podmiotów, które wspierają konkretne inicjatywy polityczne związane z działalnością ruchu LGBT."


To takie,,, drzwi z klauzulą od tyłu do miejskich kontraktów umiech


http://telewizjarepublika.pl/szyc-nienawistnie-atakowal-zofie-klepacka-nie-zauwazyl-jednego-co-za-kompromitacja-aktora,80671.html



Tymczasem PO staremu:
Nie zdążyliśmy jeszcze zapomnieć widoku Grzegorza Schetyny i Rafała Trzaskowskiego wspierających pączkami i obietnicą pomocy mieszkańców gminy Wadowice Górne, którzy ucierpieli skutkiem powodzi a dziś już wiemy, że tylko pączki były prawdziwe.

Oto klub PO w stołecznej radzie miasta, nie wyraził zgody na pomoc finansową wizytowanej przez szefa PO i prezydenta stolicy gminie. Brawo Rafał! Brawo Koalicja!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 07:02  
Cytuj
Obrazek


Obrazek

"o take" polskojęzyczni walczyli i w końcu wyemigrowali :cwaniak:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 07:11  
Cytuj
Co my tu mamy?
bolek - kosmita ze sługusem sachsa, chyży rój, świnia w błocie i "nic nie umiem" - kosiniak kamysz - chrześcijanin, zdradek, poskomuna, smutny szetyna (likwidować wszystko), ewa kłamacz.

Doborowe towarzystwo.
Prawdziwe elity.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 11:10  
Cytuj
@mirek777

"kosiniak kamysz - chrześcijanin"

Miruś, ty nasze Przedmurze Chrześcijaństwa, które pewnie nie zabijałoby kobiet i dzieci, nie przeszkadza ci Jezus w worku?


A swoją drogą, pomnik w Licheniu mogliby odsłonić.

Jezus z papieżem, który niczym chińskie małpki nic nie widzi, nic nie słyszy i pedofilem.

To chyba kwintesencja chrześcijaństwa?

Celnicy, nierządnice, trędowaci, łotrzy.

Można dodać niedowidzącego i niedosłyszącego papieża i pedofila.


Dlaczego na tym forum nikt nie ma odwagi bronić Jezusa?


Cały czas wypisujecie teksty o tym jak to Chrześcijaństwo jest prześladowane na całym świecie, a najbardziej w Europie Zachodniej. Gdzieś tam chcą usunąć krzyż, gdzieś tam gmina z przewagą muzułmanów nie zgodziła się na choinkę.

Ale kiedy z niewiadomego powodu zasłania się Jezusa to nikt z was nie powie nawet słowa w Jego obronie.


Jak Biblia nazywała takich ludzi jak wy?

Faryzeusze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 19:48  
Cytuj
Co my tu mamy? Trzy pokolenia iluzjonistów cool girl


zNOWU kOSMICZNE jAJA
Obrazek
Podpisali Deklarację Wolności od Solidarności



W poniedziałek rano prezydent Gdańska zapowiedziała, że będzie chciała powitać przebywającego tego dnia w Gdańsku premiera i zaprosić go do rozmowy przy Okrągłym Stole - chyba dojrzeli do stanu ze tylko rozmowy im pozostały, wyborów zachachmęcić już się nie uda. Donald stawił się na miejscu. Kartka z historii – To był wynik pewnego kontraktu politycznego, który część strony solidarnościowej z Lechem Wałęsą na czele zawarła z komunistami. W wyniku czego doprowadzono do wyborów do Sejmu kontraktowego – unikam nazwy do częściowo wolnych wyborów, bo z punktu widzenia obowiązującej, proceduralnej demokracji to były wybory antydemokratyczne, niewolne i w obecnym kształcie krajów cywilizowanych nie zostałyby zaakceptowane - mówił na antenie Telewizji Republika Piotr Woyciechowski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 13:15  
Cytuj
Krzysztof Wyszkowski o tusku:

"- Ja od dawna mówię, że Donald Tusk to jest "Bolek-bis". Wałęsa w latach 70. XX w. brał pieniądze od SB, Tusk na przełomie lat 80. i 90. brał pieniądze Służby Bezpieczeństwa, czy one pochodziły z FOZZ-u, czy innego źródła, to już jest drugorzędna kwestia. To były polskie pieniądze, poza tym brał niemieckie pieniądze, więc rzeczywiście jest patentowanym "Bolkiem-bis"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2019r. 22:34  
Cytuj

Nowo wybrana europarlamentarzystka Ewa Kopacz została właśnie wiceprzewodniczącą
Europejskiej Partii Ludowej.


Obrazek
elita z mocnym trzymaniem umiech




PS
Jak wygląda wiarygodność dzisiejszej opozycji mogliśmy się przekonać choćby na przykładzie wyraźnego podniesienia wieku emerytalnego kobietom! zamiast walki ze złodziejami VAT. I przesiewaniem ziemi na metr,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2019r. 21:12  
Cytuj

Po Wiośnie przyszło Eko-pobudzenie smiech2




Obrazek
Nowa świecka tradycja wyborcza od społeczności celebryckiej.



Obrazek
Orangutany wam tego nie wybaczą!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 21:14  
Cytuj

Donald picuś przeszedł samego siebie



- Skład władz nowej KE wzmocni ją w staraniach o przestrzeganie rządów prawa we wszystkich krajach członkowskich, także w Polsce - stwierdził Donald Tusk. - Jeśli ktoś miał nadzieję, że wybór inny niż Fransa Timmermansa osłabi determinację UE, aby rządy prawa były regułą obowiązującą w całej Europie, to jest w błędzie. Jest dokładnie odwrotnie, te nasze decyzje są także decyzjami na rzecz rządów prawa w Europie i każdym kraju członkowskim - dodał.


A juści ze o rządy prawa i równe traktowanie wszystkich krajów unijnych zadbały,,, ale ofiary Fransa, Guya i lokalnej ekspozytury.

Obrazek
Jest dokładnie odwrotnie Donku jak było... szampany w PO nie strzelają.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 21:24  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
@mirek777

"kosiniak kamysz - chrześcijanin"

Miruś, ty nasze Przedmurze Chrześcijaństwa, które pewnie nie zabijałoby kobiet i dzieci, nie przeszkadza ci Jezus w worku?


A swoją drogą, pomnik w Licheniu mogliby odsłonić.

Jezus z papieżem, który niczym chińskie małpki nic nie widzi, nic nie słyszy i pedofilem.

To chyba kwintesencja chrześcijaństwa?

Celnicy, nierządnice, trędowaci, łotrzy.

Można dodać niedowidzącego i niedosłyszącego papieża i pedofila.


Dlaczego na tym forum nikt nie ma odwagi bronić Jezusa?


Cały czas wypisujecie teksty o tym jak to Chrześcijaństwo jest prześladowane na całym świecie, a najbardziej w Europie Zachodniej. Gdzieś tam chcą usunąć krzyż, gdzieś tam gmina z przewagą muzułmanów nie zgodziła się na choinkę.

Ale kiedy z niewiadomego powodu zasłania się Jezusa to nikt z was nie powie nawet słowa w Jego obronie.


Jak Biblia nazywała takich ludzi jak wy?

Faryzeusze?


Palak z Polski? Nie.Faryzeusz jak ten ryży kudła z Kaszub.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 19:50  
Cytuj

Pokłosie Przerwanej Dekady Totalnych

Boom Mieszkaniowy EKO+



https://static1.squarespace.com/static/57aa677df5e2314c50955c04/t/5c2663ea8a922d73db0f4917/1546019832107/Treetop-Movie-Theater-2018-Nelson-Treehouse-29.jpg?format=1000w

Czy program na swoim był, czy nie był rentowny?

W międzyczasie,,,

Oto ogłoszono, że partii Biedronia przypadnie szefowanie komisją ds. Praw Kobiet i Równouprawnienia. O sukcesie swej formacji poinformował eurodeputowany Biedroń na Twitterze. Z jego wpisu wynika, że to on sam zostanie szefem komisji zaklopotany

Tymczasem wszyscy uczniowie jeżdżą za darmo w wielkich miastach:
https://twitter.com/tvp_info/status/1150636522212929536?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1150636522212929536&ref_url=https%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F279947-kowalski-zaoral-po-po-czym-poznac-ze-polityk-platformy-klamie-gdy-porusza-ustami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2019r. 08:07  
Cytuj
Szkoda, że przegapiłem wizytę ekipy #POrozwalajmy.
Chętnie bym podyskutował. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4949
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2019r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
@mirek777




A swoją drogą, pomnik w Licheniu mogliby odsłonić.

Dlaczego na tym forum nikt nie ma odwagi bronić Jezusa?


Ale kiedy z niewiadomego powodu zasłania się Jezusa to nikt z was nie powie nawet słowa w Jego obronie.

Jak Biblia nazywała takich ludzi jak wy?

Faryzeusze?


Pomnik w Licheniu nie odsłonięto, a zasłonięto.Eugeniusza Makulskiego który jest podejrzewany o pedofilię.
https://natem(...)elskiego

Jezus jako Bóg, jak będzie chciał,sam się obroni.Z tego co widzę nie chce się bronic.Ja nie będę wtrącał się w Jego plany.

W Biblii, jeśli już,ktoś spisał słowa w Dekalogu.

"Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym(...)".

Jako niewierzący nie mogę być faryzeuszem.

I wszystko jasne.zdegustowany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2019r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Jako niewierzący nie mogę być faryzeuszem.


Ani ekspertem od czegoś, co jest dla ciebie nieuchwytne. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4949
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2019r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jako niewierzący nie mogę być faryzeuszem.


Ani ekspertem od czegoś, co jest dla ciebie nieuchwytne. potluczony


Duchowni ,teoretycznie nie mający pojęcia o życiu rodzinnym i seksie,w tych tematach są ekspertami Level 10.
Można?Oczywiście!sciana
A po to mamy rozum ,aby zadawać pytania i podawać swoje wątpliwości.
Tego w Biblii nie zakazano.
Chyba iż"fachowcy" wiedza lepiej.co

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2019r. 09:57  
Cytuj
To duchowni nie mają: ojców, matek, babć, dziadków, rodzeństwa?
good
Zanim ktoś zostanie księdzem, zakonnikiem, siostrą zakonną - miewa różne przygody i doświadczenia. Łącznie z seksem.

Idąc twoim tokiem rozumowania, nie powinienem wypowiadać się o polityce, bo nigdy nie byłem politykiem.zaklopotany
Dalej - ginekologią nie powinni zajmować się mężczyźni.
Samoloty powinni budować tylko ludzie będący pilotami, statki - tylko marynarze... i tak dalej. potluczony

Wiara jest zupełnie inną sprawą.
To coś niedotykalnego dla osób niewierzących.
A tacy właśnie pseudoateiści jak ty - uważają się za największych ekspertów.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4949
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lip 2019r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
To duchowni nie mają: ojców, matek, babć, dziadków, rodzeństwa?
good
Zanim ktoś zostanie księdzem, zakonnikiem, siostrą zakonną - miewa różne przygody i doświadczenia. Łącznie z seksem.

Idąc twoim tokiem rozumowania, nie powinienem wypowiadać się o polityce, bo nigdy nie byłem politykiem.zaklopotany
Dalej - ginekologią nie powinni zajmować się mężczyźni.
Samoloty powinni budować tylko ludzie będący pilotami, statki - tylko marynarze... i tak dalej. potluczony

Wiara jest zupełnie inną sprawą.
To coś niedotykalnego dla osób niewierzących.
A tacy właśnie pseudoateiści jak ty - uważają się za największych ekspertów.potluczony


Z tego co wiem,duchowni oprócz dziadków,rodziców ect. mają także partnerki i dzieci.całus
Biorąc nawet średnią statystyczną(badania),można domniemywać iż ok.1,5 -2 proc.populacji ma skłonności homoseksualne.W KrK jest ok.30 tys.duchownych ,czyli może ich być kilkuset.
Porównaj -tych hierarchów na wysokich stanowiskach jest procentowo więcej.sciana
Oficjalne i te nie wyjaśnione sprawy na to wskazują.Przykładem jest kościół w USA,afery pedofilskie w Australii,Irlandii,Niemczech,Hiszpanii itd.Tam było to wyjaśniane publicznie,a więc nie przesadzam.
Nawet jeśli -jak to określił jeden z watykańskich duchownych-doszło do jednego z czynów pedofilskich,było to o jeden raz za wiele.neutralny
Tu zacytuję "kurwizję"-za czasów rządów PO i PSL(koniec cyt.) tego obawiano się ruszać.Teraz robi się wszystko ,aby sprawę rozmyć.Niestety gówno śmierdzi.:szok:
Twierdzisz ,że zanim ktoś zostanie duchownym,zakonnicą itp.ma doświadczenia seksualne.zarumieniony
Jak się ma takie zachowanie do dwóch przykazań z dekalogu?Tych z pożądaniem i cudzołóstwem.co

Nie jestem ginekologiem,ale anatomię kobiet znam.Dogłębnie by powiedzieć....Prawie ekspert.chytry
A Ty, jako wierzący, "dotykasz"wiary?Domyślam się, że w sposób namacalny.Ale czy to nie jest aby biblijny cielec?
Nie mogę wypowiadać się (wg Ciebie) w sprawach religii,ale duchowni włazić moje życie prywatne już tak?zaklopotany

Nie muszę być pilotem aby go skonstruować,latać nim,tak jak też mechanikiem aby go naprawić.Podstawowe informacje jak działa to urządzenie i jak"obsługuje "się fachowca -znam.Wystarczy jego wiedza i moje pieniądze.ok

Nie jestem"pseudoateistą".Po prostu pytam.Pytania o wiarę,powodują iż mam mniej wątpliwości czy istnieje Bóg.
Niestety, ale im więcej tłumaczeń "fachowców",tym mam więcej pytań.
Wątpliwości też.nie wiem

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2019r. 16:28  
Cytuj
Z tego co wiem, to jusek jest gejem nie praktykującym, a to dla tego że żaden pederasta nie chce z nim spółkować, nawet pedały w czarnych sutannach,stąd u tego osobnika taka frustracja smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ...
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »