NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ...
Wszystko o PO,
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Wiesz Mirosławie, obecnie Polska bardziej przypomina Białoruś niż za rządów Tuska w więc bardziej mi tu pasuje "Kaczyszenko". Za Tuska byliśmy w Europie a teraz jesteśmy bliżej Białorusi. Takie PIS ma standardy umiech


Podpisali i nie wiedzieliśmy. To było o nas, za może i 500 mld. Elita wybrańców to ma rozmach w swoich sprawach zarumieniony a dla Polaków nawet 500 nie mieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 17:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
W mojej młodości nie było gimnazjów. Mieliśmy pokomunistyczną szkołę ośmioklasową a po niej szkołę średnią.
Czekaj a co teraz mamy ? aaaa to samo od tego roku smiech2. Taki dobry, sprawdzony wzorzec z PRL.


Czyli przeleżałeś marcinku pod lodem.....
ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wiesz Mirosławie, obecnie Polska bardziej przypomina Białoruś niż za rządów Tuska w więc bardziej mi tu pasuje "Kaczyszenko". Za Tuska byliśmy w Europie a teraz jesteśmy bliżej Białorusi. Takie PIS ma standardy umiech


Podpisali i nie wiedzieliśmy. To było o nas, za może i 500 mld. Elita wybrańców to ma rozmach w swoich sprawach zarumieniony a dla Polaków nawet 500 nie mieli.


Za to obecna "elyta" dojnej zmiany ma dla Polaków po 500, żeby zamknąć usta "ciemnemu ludowi" a ile ma dla siebie na nagrody? Jak zapewne słyszałaś 1 700 000,00 w Stalowej Woli. Dla porównania w Rzeszowie 560 000,00, czyli trzy razy mniej.
To są standardy PIS, mówimy oficjalnie jacy to święci jesteśmy a pod stołem kręcimy lody. No ale przecież wyborca PIS jest taki zaślepiony, że nie ma szans tego zobaczyć ... bo 500+ dostał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 10:03  
Cytuj
Jak zobaczę miarodajne dane z całej Polski i będzie w nich, że rzeczywiście PiS wydał więcej na nagrody w porównywalnych ze sobą resortach, organach (w tych samych ramach czasowych)... itp - to wtedy na pewno to skrytykuję.

Porównywanie czegokolwiek do czegokolwiek, czy wyszukiwanie skrajności jest bez sensu. Takimi zmanipulowanymi danymi jarają się tacy jak ty - zdesperowani i sfrustrowani zaprogramowani przez media głównego ścieku.

Po wyliczeniu ci przykładów olewania suwerena i łamania demokracji przez PO-PSL dalej uważasz, że teraz jest dyktatura a wtedy był demokracja?chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 10:21  
Cytuj
Oczywiście, że tak uważam. Tak samo przykłady łamania demokracji na ogromną skalę i olewania suwerena można wymienić w kontekście obecnej władzy PIS. Nawet daleko nie trzeba szukać, bo na naszym podwórku, na tym forum cenzura zamyka wszystkie tematy o nagrodach jakie zostały rozdane w naszym mieście. Mamy coraz dalej do demokracji. Pozostaje mi mieć nadzieję, że kolejne wybory wygra ktokolwiek, tylko nie PIS. Może to być nawet SLD. ... tylko jak sobie poradzą wtedy te wszystkie misiewicze, jak się ich od koryta odspawa?

Takie pytanko Mirosławie. Dostałeś też nagrodę, czy pominęli Cię placze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 10:33  
Cytuj
Czyli tak jak napisałem wcześniej - jesteś zaprogramowany - nie ma szans na samodzielne myślenie w twoim wykonaniu.good

Podaj realne przykłady łamania demokracji przez PiS.good
(tylko nie pitol o konstytucji, bo to PO-PSL powołało sobie sędziów TK "awansem")

To wam dają jakieś nagrody za to co tu wypisujecie?:szok:
marcinku - jestem zwykłym "kowalskim". Nie należę do żadnej partii, nie pracuję w budżetówce. Nie dostaję żadnych nagród. (No chyba, że za swoją pracę inżynierasmiech2)

A tu masz przykład "demokracji" u naszego "szacownego" sąsiada....

"Władimir Uglew, jeden z głównych członków rosyjskiego zespołu, który stworzył nowiczok - substancję, za pomocą której otruto Skripalów - miał wypadek. Naukowca potrącił rozpędzony samochód. Jeszcze niedawno Uglew w komentarzach dla zagranicznych mediów mówił, że nie ma wątpliwości co do tego, że do zamachu użyto substancji, którą wraz z innymi naukowcami wynalazł w latach 70."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 13:36  
Cytuj
Pewnie, mam nie mówić o Trybunale, o konstytucji, o sądach, o prezydencie, który podpisuje prawie wszystko, o marszu niepodległości, o porażce polityki zagranicznej, o aresztach dla działaczy opozycji w oparciu o zarzuty korupcyjne a tymczasem senator z PIS a takimi samymi zarzutami chodzi wolno, mam nie mówić o procesie działacza PO za składanie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych a tymczasem stodoła Szyszki oczywiście nie skończyła w sądzie .... do Ciebie szkoda pisać bo jesteś zaprogramowany przez TV PIS. Szkoda klawiatury. Ty widzisz wszystko przez swoje szkiełka jakie dostałeś od PISu. Widzisz tylko to, co te szkiełka pozwolą Ci zobaczyć. Czyli w zasadzie ślepy jesteś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 14:39  
Cytuj
Brak zgody na aresztowanie senatora Koguta - to błąd - zresztą pomijasz reakcję Kaczyńskiego na to.
Trybunał za Rzeplińskiego... to było coś...
PAD już nie ma mojego poparcia - czy twoim zdaniem powinien prawie niczego nie podpisywać?zaklopotany
Nadzwyczajna kasta jak widzę ma swoich obrońców...good
Co z tym marszem niepodległości?
Na czym polega porażka w polityce zagranicznej? Że się postawiliśmy? Że przestaliśmy być popychadłem? To jest normalne że sprzeciw "sługi" powoduje agresję u "pana"potluczony
stodoła Szyszki? - kolejny fejk? - co ty marcinku czytasz? wybiórczą? urbana? good

A gdzie to łamanie demokracji?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 18:13  
Cytuj
Marek M. pseudonim „Oczko” to groźny przestępca. Sprawa, w której został obecnie zatrzymany, dotyczy udziału w grupie przestępczej przemycającej i handlującej narkotykami (sto kilogramów amfetaminy i tysiąc tabletek ecstasy).

Minister Ziobro, prokurator generalny, podjął decyzje o odwołaniu szefowej szczecińskiego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Powodem odwołania jest postanowienie o zmianie aresztu zastosowanego wobec Marka M. na poręczenie majątkowe w wysokości 400 tys. złotych.

Odwołany został również prokurator referent, który na tą zamianę się zgodził.

Szeryf pilnuje równości nadzwyczajnej kasty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
....

A gdzie to łamanie demokracji?potluczony


Ty go nie zobaczysz. Nie staraj się nawet. W TVPIS tego nie mówią wiec takie coś nie istnieje. Tak jak nie istnieją nagrody w wysokości 1 700 000,00 w Stalowej Woli. To fejk przecież. Zresztą tak samo jak stodoła Szyszki smiech2. Wszystko jest wspaniale, śpij dobrze. Może nie obudzisz się w "Polskiej Białorusi" a nawet jeśli to i tak tego nie zauwazysz mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 07:05  
Cytuj
marcinku - pokaż mi to łamanie demokracji.
TVP oglądam rzadko - straszna propaganda sukcesu.good
Czekam - oświeć mnie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 09:13  
Cytuj
Przecież Ci napisałem ale Ty nie rozumiesz. Więc nie będę Ci pisał więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 10:13  
Cytuj
Nie podałeś żadnych przykładów łamania demokracji w Polsce.
Nie wstydź się marcinku. zarumieniony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 11:34  
Cytuj
Podałem, tylko Ty czytać nie potrafisz. Poczytaj posty na tej stronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 11:39  
Cytuj
Głupia dziecięca zabawa.
Nie ma sensu dyskutować z kimś, kto funkcjonuje na zasadzie katarynki ignorującej fakty.

Czekam na konkrety.

A - tak mi się przypomniało.... pamiętasz procentowe udziały głosów nieważnych w poprzednich wyborach samorządowych?
Fałszowanie wyborów to łamanie demokracji czy nie?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 18:54  
Cytuj
Leśne Dziadki w PKW nie ustępują a raczej przewyższyli standardy praworządności SN-KRS.

Obrazek



I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf bezpośrednio po wyborze nowego przewodniczącego KRS - sędziego Leszka Mazura - opuściła posiedzenie Rady. - Chciałam zostawić tę Radę samą sobie - powiedziała.

Dlaczego tyle ci to zajęło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 09:09  
Cytuj
po emocjach lokalnych trochę "sponsorowanej" rozrywki międzynarodowej smiech2


Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk otrzymał nagrodę Polonicus za… promowanie Polski w Unii Europejskiej.

Nagroda Polonicus jest przyznawana przez Polonię "europejską", a jej inicjatorem jest działający w Akwizgranie Instytut Polonicus.

Nagroda jest wręczana od 2009 r., wśród jej laureatów znaleźli się – Lech Wałęsa, Agnieszka Holland, Leszek Balcerowicz, Róża Thun i Krystyna Janda.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 09:44  
Cytuj
CDN czego PIS nie wyniesie nas z uni jak ona taka zła. Deputowani by włosy z głow rwali jak tam takie pensyjki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 13:45  
Cytuj
Nie chodzi o to by z UE wyjść, ale by w niej zaprowadzić porządek.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2018r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
Nie chodzi o to by z UE wyjść, ale by w niej zaprowadzić porządek.


Nie wyszlo to PIS i nie wyjdzie. Psiocza ale kase biorą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Maja 2018r. 16:01  
Cytuj
Podczas uroczystości z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja prezydent Andrzej Duda podał datę referendum konstytucyjnego i zapowiedział szeroką debatę w tej sprawie.

– Chciałbym aby to naród, polskie społeczeństwo zostało zapytane przez rządzących o to, jakiej Polski chce – powiedział Andrzej Duda.

Referendum to pytania. Naród może tylko ustosunkować się do propozycji Pana Prezydenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2018r. 09:19  
Cytuj
PO wymyśliło nowe znaki w Warszawie smiech2
Odholują każdego kto nie jest z PO smiech2

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2018r. 13:11  
Cytuj
Moim zdaniem Duda wybrał kiepską datę referendum.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2018r. 15:39  
Cytuj
Czekamy na pytania, obecnie lans Agaty i ocieplanie kiepskiego wizerunku opowiadacza. Orban chce wpisać w konstytucje nadrzędność prawa Węgrów nad Niemcami i Sorosem w przypadku znęcania kontyngentami islamistów. PAD się nie odważy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2018r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
Moim zdaniem Duda wybrał kiepską datę referendum.

Czemu?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ...
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »