NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 191
Wszystko o PO,
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 08:09  
Cytuj
A AD nasz przecudowany wspaniały wszechwladny co zrobił jak wygrał wybory.
Była katastrofa z prezydentem 7 lat temu a teraz pozwala wozić się ulicami gdzie inni jeżdżą jak wariat.
Następnie jego przełożeni czyli Beata i Antek to samo... Zero skruchy sama pycha... arogancja i kpina.
Kto z nas zrobił wypadek nawet najmniejszy wie co to kara za to i wydatki.
Jak można wiedząc że blok wschodni bida aż piszczy chwali się że kupił 50 limuzyn.
Za coś takiego Donalda by powiesił na drzewie.
Jak można do ludzi co są w sejmie od roku powiedzieć że macie krew na rękach
To co ja niby też mam bo popieram PO. Paranoja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 08:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 08:19  
Cytuj
Trick - dałeś się wciągnąć w manipulację. Za PO-PSL - też było trochę pękających opon, stłuczek, kolizji.

O PAD - piszesz tak, jakby pęknięta opona była jego winą...:szok:

Co by było, jak Premier Szydło wyszłaby z tego w Częstochowie bez szwanku, a kierowca Seicento byłby w ciężkim stanie lub zginął?

Oj byłby ogromne plakaty z Panią Szydło i zakrwawionymi rękami. ok

Był wypadek z Komorowskim - dziecko trafiło do szpitala - nawet nie wiedzieliśmy. Ktoś go próbował wieszać? Ktoś nawołuje do tego teraz?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Trick - dałeś się wciągnąć w manipulację. Za PO-PSL - też było trochę pękających opon, stłuczek, kolizji.

O PAD - piszesz tak, jakby pęknięta opona była jego winą...:szok:

Co by było, jak Premier Szydło wyszłaby z tego w Częstochowie bez szwanku, a kierowca Seicento byłby w ciężkim stanie lub zginął?

Oj byłby ogromne plakaty z Panią Szydło i zakrwawionymi rękami. ok

Był wypadek z Komorowskim - dziecko trafiło do szpitala - nawet nie wiedzieliśmy. Ktoś go próbował wieszać? Ktoś nawołuje do tego teraz?


To był jeszcze jeden wypadek? Ja i chyba cała Polska słyszała o Oświęcimiu. Przybliżysz nam ten drugi wypadek z Częstochowy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 09:20  
Cytuj
Ale.... o co Ciiii chooooooodzi? :szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 10:20  
Cytuj
Nie zgodzę się. Byłem w służbach i wiem jedno. Rozkaz to rozkaz. A kierowca limuzyny to żołnierz lub funkcjonariusz i dostał rozkaz... dowieść premier bezpiecznie... i co. Nie wykonał rozkazu. Nie ma myśleć co by było jak by zabił tego z seicento ... a jak by ten z seicento był terrorysta?
Skoro sami będziemy selekcjon gdzie i kto jest bandyta to po co ochrona? I nie pierdziele mi o plakatach że ... premier... plakaty... krew... a czym się różni ten wypadek od katastrofy smoleńskiej... ano tym że tu nikt nie zginął ale również ktoś podjął błędna decyzja i nie piszcie że nie wiem co pisze bo... każdy pisze to co myśli.
A ja nie pisze po to by się spytać jak zyc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 10:24  
Cytuj
Jak każdy z nas, masz prawo do swojego zdania.

Być może tak właśnie jest, że kierowca nie wykonał rozkazu. A być może, usłyszał polecenie "Jedź tak, żeby nikomu nic się nie stało"

Widziałeś jaki był hejt po tym zdarzeniu? Więc wiesz, co by było, gdyby stało się o wiele gorzej.ok

W jakich służbach byłeś?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 11:41  
Cytuj
Kto przejmuje się heyt em?
Rano PIS prosi... nie piszcie głupot w internecie ... straszą sądem za heyt a w południe... cytat:
Dziś jak można było przeczytać w omentarzach że większość ludzi chce by ... i np aresztu Tuska czy Inne tam bzdety...
Więc albo żyjemy i opieramy się na wpisach Andrzeja 2.0 czy TRICKA albo straszymy ich sądem za wpisy swojej opinii.
Bo wg mnie to nasze wpisy to takie wyłonienie swojej opinii ale bez okazania się. Bo nie jeden z tych co pisze na pustyni siedzi w starostwie na stołki

CB 6BTR... tam sluzylem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 13:06  
Cytuj
Trick - zaszpanowałeś - oznaczenie oczywiście nic mi nie mówi.potluczony

Wiesz dobrze, że w wypowiedziach - nawet tych internetowych, są pewne granice. Życzenie komuś śmierci, to co innego, niż pisanie, że np. Tusk powinien siedzieć.

Jaka Twoim zdaniem jest granica? Gdzie kończy się wyrażanie własnej opinii, a gdzie zaczyna przestępstwo, sianie nienawiści?

Ja oczywiście nie zaprzeczam, że niektórzy popierający obecną władze przesadzają w pyskówkach. Nie popieram tego.

Też uważam, że wiele komentujących tu osób, to pracownicy różnych urzędów. Z pewnych źródeł wiem, że wielu tych pierdzistołków hejtuje PiS w internecie, a chwilę później uśmiech do Lucka....

Hiper obłuda.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 16:47  
Cytuj
Skrót bardzo tajemniczy.
Nie mogę go rozwinąć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 18:31  
Cytuj
Tak trzymaj!

Agencie.... X good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 18:38  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 19:44  
Cytuj
To jest wbrew naturze.

Bleeeee.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2017r. 17:05  
Cytuj

To jest ich natura




Radek Sikorski naucza: „Jeśli Żołnierze Wyklęci, czyli szlachetni samobójcy, mają być wzorem patriotyzmu, to obawiam się, że młodzież raczej wyjedzie niż to kupi”.

Justyna Klimasara naucza: "Wśród Wyklętych było mnóstwo bandytów, ale też dzieciobójców i pedofilii! Mordowali także niewinne dzieci, wspominają ich ludzie bezduszni... Wyklęci byli nierobami, którzy zamiast odbudowywać swój kraj i pracować, woleli pochować się w lasach i napadać uczciwych obywateli!".







Szczere słowa córki rtm. Pileckiego: Dziękuję Panu prezydentowi, który potrafi służyć Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2017r. 20:33  
Cytuj
W tym roku media głównego ścieku i pseudo autorytety dostały polecenie zaatakować Żołnierzy Wyklętych.

Prosty zamysł - młodzi ludzie nie mogą mieć takich idoli. Trzeba im to odebrać, bo to powoduje samodzielne myślenie, krytyczne podejście do lewackich postaw i patriotyzm bez kompromisów.

A to się wielu szujom nie podoba.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2017r. 16:31  
Cytuj
Komisja wolności liberalnych Parlamentu Europejskiego zapowiedziała przeprowadzenie dyskusje o Polsce. Tematem przewodnim ma być... „poszanowanie państwa prawa w Polsce”

Z informacji służb prasowych europarlamentu wynika, że Komisja wolności obywatelskich, sprawiedliwości i spraw wewnętrznych Parlamentu Europejskiego przeprowadzi w przyszły czwartek dyskusję na temat poszanowania państwa prawa w Polsce. Frans Timmermans ma przedstawić europosłom stan procedury ochrony praworządności prowadzonej wobec Polski.

Podejrzany o korupcję, naczelnik Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu Marcin K. został odwołany ze stanowiska - poinformowała w czwartek Izba Administracji Skarbowej w Katowicach.

Prokuratura przedstawiła naczelnikowi 23 zarzuty, dotyczące korupcji i nadużycia władzy. Według prowadzących śledztwo, kwota przyjętych przez niego łapówek to 160 tys. zł. Mężczyzna jest aresztowany.



To już chyba przesada, będą musieli się spotykać co tydzień.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2017r. 18:20  
Cytuj
Niech się spotykają i codziennie - tylko niech się od Polski odpie....dolą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 08:07  
Cytuj
Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła czterem członkom zarządu PKP zarzuty karalnej niegospodarności i nieumyślnego wyrządzenia szkody wielkiej wartości w wysokości 1,9 mln zł w mieniu spółki - poinformował rzecznik prokuratury Michał Dziekański. Chodzi o śledztwo dotyczące umowy na zabezpieczenie dworców podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Rozumiem żarty typu sok z buraka i sok z kroku. OK. Ale nie rozumiem ludzi wyśmuewających się z czyjejś orientacji seksualnej?
Przecież tego się nie wybiera jak filmu w wypożyczalni.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 13:55  
Cytuj
Naśmiewanie się z katolików że ich wiara jest taka i owaka i że wierzą w gusła to już Ci Klemens nie przeszkadza. Nie zauważyłem abyś protestował gdy ktoś plyje na KK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
Naśmiewanie się z katolików że ich wiara jest taka i owaka i że wierzą w gusła to już Ci Klemens nie przeszkadza. Nie zauważyłem abyś protestował gdy ktoś plyje na KK.


Niedokładnie czytasz wątki w takim razie. Poczytaj wątek o " kler okrada metodą na Boga"
Pisałem tam o tym co wspominasz.
Przeszkadza mi naśmiewanie się z religii i wierzących. Przeszkadza mi naśmiewanie się z niewierzących przez wierzących. Uważam że jedni i drudzy mogą żyć nie konfliktowo.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 14:35  
Cytuj
Nie zaglądam na forum codziennie i nie jestem wstanie przeczytać wszystkie, ale skoro twierdzisz że jest inaczej niż ja myślę to Ok. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 14:52  
Cytuj
ok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 18:49  
Cytuj
Jak wiemy Ministerstwo Spraw Zagranicznych wystosowało notę do MSZ Republiki Malty, w której formalnie przedstawiło polską kandydaturę na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej.

W nocie MSZ Rząd RP proponuje kandydaturę Jacka Saryusz-Wolskiego na Przewodniczącego Rady Europejskiej.

Po tym komunikacie na Twitterze PAP poinformował: - Zarząd PO na wniosek Grzegorza Schetyny zdecydował o wykluczeniu Jacka Saryusz-Wolskiego z szeregów partii - powiedział rzecznik PO.


SCHETYN: wszystko dla ojczyzny ponad interesami nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 19:16  
Cytuj
Szetyna wywalił Saryusz-Wolskiego z PO. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 12:41  
Cytuj
Tak się tylko zastanawiam smiech2


Obrazek




.


Obrazek



Bo co by powiedzieli sponsorzy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 191
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »