Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 211 212 213 214
Wszystko o PO,
Posty: 2289
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
cdn... - Dobry tekst - wart poczytania.

Gdy któreś z mediów głównego ścieku już nie ma pomysłu na ataki:

Obrazek
Mogą wykazać się w poważnych sprawach:

Skala procederu, odbierania polskich dzieci w Wielkiej Brytanii jest ogromna. Polskie rodziny są zastraszane, sytuacja jest bardzo ciężka. Zainteresowania mediów i ambasady nie jest na tyle duże, jakie powinno być. Niewiele środowisk polonijnych próbuje coś zrobić. Ta sytuacja nie wygląda dobrze. Za każdym razem kiedy mogę występować we mediach, mówię o tym głośno. Trudno ustalić konkretne statystyki, ponieważ wiele rodzin jest zastraszone. Ostatnio widziałem tabele, gdzie Wielka Brytania odbiera ok 220 dzieciaków, jednak myślę, że te statystyki są zaniżone. Bariera językowa niemożliwa Polakom walkę o swoje dzieci.

– Ten proceder jest popierany przez sąd rodzinny. Sędzia potrafi grozić mi, że jeśli będę pisać o tych sprawach, odpowiem karnie - mówi Piotr Szlachtowicz, redaktor naczelny portalu „Nowy Polski Show”. Wychodząc z sali sędzia zatrzymał całą sprawę i powiedział, że nie mogę zdradzić nazwisk, miejsca i wszystkich szczegółów sprawy, pod pretekstem ochrony danych osobowych. Sędzia tłumaczył, że chodzi od dobro dziecka, które nie chce rozgłosu. Ale to są uprowadzenia! Jest zmowa milczenia. Sąd rodzinny w WB jest ponad prawem, może robić co che. Sędzia jest bezkarny, może zabronić komukolwiek, aby sprawy nie ujrzały światła dziennego. To jest zabranie wolności słowa, tłumacząc, że to dla dobra dzieci. Jednak to nie ma nic wspólnego z dobrem dziecka.

– Zajmuję się sprawami dzieci odbieranych od 3 lat. Politycy nie do końca chcą wierzyć, że tak się dzieje. Zawsze powtarzam brońmy nasze dzieci! 95% przypadków to są zwykłe kradzieże! Przyczyny odbierania dzieci są kuriozalne i niepoważne. Kiedy zacząłem badać temat coraz głębiej, widzę, że te sytuacje są straszne. Dzieci zabiera się normalnym rodzinom, a daje się homoseksualistom! To nie ma nic wspólnego z normalnym społeczeństwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6090
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 18:11  
Cytuj
"Zarzut znieważenia policjanta i naruszenia jego nietykalności usłyszała Agnieszka G., działaczka Komitetu Obrony Demokracji i Strajku Kobiet. Do zdarzenia doszło w grudniu 2016 r. w Jeleniej Górze. Teraz tylko czekać na głosy oburzenia oraz histeryczne komentarze polityków totalnej opozycji, kodziarzy i reszty przeciwników obecnego rządu.

W grudniu 2016 r. podczas wizyty minister edukacji Anny Zalewskiej w Jeleniej Górze Komitet Obrony Demokracji demonstrował przeciw reformie edukacji. Kiedy minister opuszczała budynek Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, gdzie odbyło się spotkanie, doszło do szamotaniny demonstrantów z będącymi po cywilnemu policjantami."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2289
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2017r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
Tymczasem, gdy wreszcie GB wyjdzie z UE:

Tereska May sformułowała nowe zasady polityki imigracyjnej, które wychodzą na przeciw spodziewanej wielkiej wewnętrznej emigracji europejczyków z krajów o 30% i większej populacji imigrantów o nieeuropejskim pochodzeniu i religii (punkt uznawany za punkt przejęcia władzy lokalnej na poziomie całych dzielnic w większych miastach całego kraju). Nie trudno sobie wyobrazić ze najbardziej poszkodowana azjo-afrykańską imigracją będzie biedniejsza ludność dużych miast europejskiego pochodzenia, zmuszana do życia i mieszkania w ekspresowo podupadających (ucieczka zamożnych kupców mieszkań, spadek wartości nieruchomości i w rezultacie dostępnego do wykorzystania kapitału w nieruchomości) dzielnicach 'mieszanych' z pełzającym prawem szariatu i życiowym przymusem kształcenia swoich pociech w klasach w których połowa uczniów otwarcie gardzi lokalną ludnością i ich kulturą, i nie ma żadnych ambicji z wyjątkiem liczebnej dominacji i stadnej przemocy. Takie środowisko to środowisko demoralizacji, albo inaczej społecznego regresu. To autochtony doszlusowują do poziomu kulturowego imigrantów.

Tego zapewne GB się obawia, stawiając na otwartość granic tylko dla poszukiwanych przez pracodawców profesjonalistów i przedsiębiorców. Moglibyśmy przypuszczać ze uderzy to najdotkliwiej w niewykształconych emigrantów z Afryki i Azji. Ale to jednak płonna nadzieja. Imigracja z krajów 3-go świata kieruje się innymi prawami pod auspicjami ONZ. Niemcy błyskawicznie wytłumaczyły "dualizm" świata globalizacji tak skutecznie, a powołując się jedynie na własną opinie i chęci, ze jedynym dopuszczalnym pytaniem zachodnich elit jest "ile tym razem musimy przyjąć". W przypadku krajów granicznych UE, nawet nie pytają się ile, robią za pompę. Gdy obozy się zapełniają szukają ochotników do przyjęcia obecnych. Ale ochotników zabrakło, gdy wyborców ubywa. To oznacza ze ONZ wytłumaczy to również GB, o ile jeszcze będzie zjednoczonym królestwem Anglii z innymi narodami.
Nie jest możliwym w zadnym przypadku, stosowanie jakichkolwiek wymagań dla imigracji z 3-go świata, gdyż jest to traktowane jako oczywista dyskryminacja bogatego zachodu skierowana przeciwko niewinnym imigrantom z nierozwiniętych krajów. Dyskryminowanie jak widzimy za Odrą staje się popularne i znajduje powszechną akceptacje w ONZ-cie.

To jest również olbrzymia szansa dziejowa dla krajów naszej grupy etnicznej, do wykorzystania tym razem drenażu odwróconego, przyciągania tych, którym nie odpowiada kalifat politycznej poprawności i mają coś do zaoferowania starając się to uratować. Wyścigu który już się zaczął na poważnie gdy czytamy treść planu działania rządu Wielkiej Brytanii. Z informacji "The Guardian" wynika, że Downing Street przekazało sekretariatowi Antoniego Tajaniego, że brytyjska premier jest skłonna spotkać się tylko za zamkniętymi drzwiami, z liderami najważniejszych grup politycznych wchodzących w skład tzw. Konferencji Przewodniczących Parlamentu Europejskiego. Nie jest zainteresowana słuchaniem medialnych połajanek od niemieckich urzędników i ich unijnych satelitów. Łatwo możemy dostrzec różnicę jak my jesteśmy traktowani przez zewnętrzne siły i ich wewnętrznych akolitów. Wewnętrzna opozycja do polityki Brexitu nie jest podnoszona przez KE, uznano demokratyczny wybór społeczeństwa i decyzje jego rządu.

Ponad 80-stronicowy dokument brytyjksiego ministerstwa spraw wewnętrznych opisujący plan nowej polityki imigracyjnej opublikował dziennik "Guardian". Główna idea post-brexitowego podejścia do imigracji ucieleśnia parafrazę trumpowskiego hasła "Britain first".

"Mówiąc prosto, oznacza to, że imigracja, aby być wartościowa dla całego kraju, powinna przynosić korzyści nie tylko samym migrantom, ale też czynić obecnych mieszkańców zamożniejszymi" - brzmi myśl przewodnia dokumentu.
Niechęć obecnych elit UE do pozostawienia ostatniej enklawy europejskości w samym sercu Europy jest widoczna. Znajduje coraz więcej otwartych wypowiedzi znanych polityków o tym, że tu chodzi wyłącznie o imigrację muzułmanów i tych z Azji i Afryki. Niekoniecznie lekarzy, inżynierów i prawników. Ostatnia próba zachęcenia imigrantów do wybrania Polski (poprzez zrównanie wypłacanych zasiłków) jest obślizgła jak Budka. Dlaczego nie oferowali wyrównania zasiłków dla polskich bezrobotnych w czasie wielkiej zapaści transformacyjnej, gdzie była ich pomoc socjalna i polit-poprawne smiech2 miłosierdzie? Nauczali nas że tak wygląda twarda rzeczywistość zachodu, - Balcerowicz, Lewandowski, Rosati, Olechowski itp. Dzisiaj nauczają że należy się po równo, takie nawet 200 euro dla Polaka bez pracy wtedy to byłoby coś.

Masz racje cdn... , chcą nam zabrać przewagę atrakcyjności posiadaniu ładu społecznego, doprowadzając do transplantacji tych samych problemów co sobie sami wyhodowali za profit wagonów złota z kolonii. To wszystko zajmuje zaledwie 10 lat od czasu wpuszczenia pierwszych 10 tys , wtedy europejczycy z zachodniej Europy uznają że skończymy tak samo.

Za 10 lat Zachodu nie poznamy, tam będzie segregacja albo partyzantka na skale państwa. Zależy od leaderów opozycji. Ilość białych emigrantów do Polski będzie poważna.
Musimy przetrzymać, rezydentura u bram i w mieście dybie na otwarcie bram.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6090
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 11:35  
Cytuj
"Internauci zauważyli, że na trójwymiarowych wizualizacjach kościołów i katedr na mapach Google brakuje krzyży. Sprawę wyśmiał portal „Gazety Wyborczej”. Rzekomo sprawdzili opisywany problem. Rzecz w tym, że najwyraźniej nie wiedzieli co sprawdzać. Do sprawy odniósł się również Piotr Zalewski z Google Polska potwierdzając brak krzyży. – Przepraszamy, wynika to z błędu w naszym automatycznym mechanizmie modelowania budynków 3D – powiedział w rozmowie z WP Tech."

Taaaaa jasne. A świstak siedzi i zawija w te sreberka...zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2289
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 18:07  
Cytuj

Odmienne stany świadomościNie chcą ranić uczuć anty chrześcijańskich. Ale 'półksiężyc' podpada pod karę więzienia i publiczne potępienie w Unii Cudzoziemskiej.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6090
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2017r. 21:03  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2289
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 15:42  
Cytuj
Parlament Europejski przyjął dziś sprawozdanie okresowe, w którym wzywa wszystkie kraje Unii Europejskiej do ratyfikacji Konwencji Stambulskiej, a odmowę prawa do zabicia dziecka w łonie matki uznaje za formę przemocy wobec kobiet - informuje Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.
Z przyjętego sprawozdania okresowego wynika, że środowiska lewicowe, które zdominowały Komisję Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych (LIBE) oraz Komisję Praw Kobiet i Równouprawnienia (FEMM), zamierzają narzucić państwom członkowskim akceptację radykalnych rozwiązań polityki genderowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6090
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 19:53  
Cytuj
"Twitter zawrzał po ogłoszeniu przez przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude’a Junckera propozycji połączenia stanowisk szefa Rady Europejskiej, które obecnie zajmuje Donald Tusk, i szefa KE. „Tusk za Junckerem marynarkę nosił, a ten chce go ciepłego miejsca w szatni pozbawić. Jak żyć?” – ironizują internauci."

Był "krulem europy" - to teraz pewnie zostanie imperatorem potluczony

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2289
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2017r. 16:18  
Cytuj

Fakty i FejkiJednym z zadań Wojsk Obrony Terytorialnej jest "ochrona ludności przed skutkami klęsk żywiołowych, likwidacja ich skutków, ochrona mienia, akcje poszukiwawcze oraz ratowanie lub ochrona zdrowia i życia ludzkiego, a także udział w realizacji zadań z zakresu zarządzania kryzysowego". Ten właśnie zapis wykorzystują politycy opozycji do ataków na rząd i WOT - mówiła z mównicy poseł koła Republikanie, Anna Siarkowska.

To bardzo brzydka gra, w której wykorzystywana jest ludzka tragedia. Poza tym jakoś "zapomnieli", że to właśnie politycy PO uniemożliwili stworzenie oddziałów WOT na Pomorzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2249
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2017r. 19:42  
Cytuj

FAKTCYTAT

Fakty i FejkiJednym z zadań Wojsk Obrony Terytorialnej jest "ochrona ludności przed skutkami klęsk żywiołowych, likwidacja ich skutków, ochrona mienia, akcje poszukiwawcze oraz ratowanie lub ochrona zdrowia i życia ludzkiego, a także udział w realizacji zadań z zakresu zarządzania kryzysowego". Ten właśnie zapis wykorzystują politycy opozycji do ataków na rząd i WOT - mówiła z mównicy poseł koła Republikanie, Anna Siarkowska.FEJKCYTAT
To bardzo brzydka gra, w której wykorzystywana jest ludzka tragedia. Poza tym jakoś "zapomnieli", że to właśnie politycy PO uniemożliwili stworzenie oddziałów WOT na Pomorzu.


Zgadłem?


Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6090
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 20:29  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2289
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 01:31  
Cytuj
Więc czas najwyższy na naukę cool girl w miejsce przejmowania się skomleniem Artystów na obcym angażu,
"co oni na to powiedzą?". Wiadomo, słyszymy codziennie od przegranych wyborów - nie ma demokracji :-) dlatego musimy odebrać im władzę. Nałożyć sankcje żeby potem je znieść, dla dobra tego samego ludu gdy będziemy już rządzić.

A co niby Merkel i Putin mają powiedzieć na reperacje za zniszczenie i okupacje Polski.
Nie wspomnę o tych, którzy mieli z tego posadę.Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6090
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2017r. 14:53  
Cytuj
Obrazek

Smutna prawda...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 03:25  
Cytuj
Polska płaci Gazpromowi 40% więcej niż partnerzy zachodni.

Demokracja i europejskie wartości rezydentury PO und PSL

Obrazek

Rodzina ok pomaga w ochronie przed wypłatą reperacji wojennych i powojennych. W podzience za utrzymanie stanu posiadania po stanie wojennym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1283
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 07:13  
Cytuj
Urząd Skarbowy zajął z prywatnego rachunku bankowego Gronkiewicz-Waltz cztery grzywny nałożone przez komisję weryfikacyjną w wysokości 12 tysięcy zł wraz z odsetkami.

W końcu sprawiedliwość zaczyna wygrywać!
Brawo!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2249
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
Polska płaci Gazpromowi 40% więcej niż partnerzy zachodni.

Demokracja i europejskie wartości rezydentury PO und PSL

Obrazek

Rodzina ok pomaga w ochronie przed wypłatą reperacji wojennych i powojennych. W podzience za utrzymanie stanu posiadania po stanie wojennym.


PO/PSL dalej decyduje? Dwa lata po zwycięstwie prawdziwków nadal rządzi PO/PSL?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 778
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 07:38  
Cytuj
CYTAT
Polska płaci Gazpromowi 40% więcej niż partnerzy zachodni.

Demokracja i europejskie wartości rezydentury PO und PSL

Obrazek

Rodzina ok pomaga w ochronie przed wypłatą reperacji wojennych i powojennych. W podzience za utrzymanie stanu posiadania po stanie wojennym.


Masz rację, powinni ich wszystkich w skarpetkach puścić smiech2

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/wojciech-jasinski-z-pis-przez-niego-mamy-najdrozszy-gaz-w-europie_246790.html

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6090
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
Urząd Skarbowy zajął z prywatnego rachunku bankowego Gronkiewicz-Waltz cztery grzywny nałożone przez komisję weryfikacyjną w wysokości 12 tysięcy zł wraz z odsetkami.

W końcu sprawiedliwość zaczyna wygrywać!
Brawo!


I bardzo dobrze. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 211 212 213 214
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »