NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Alutec przykład polskiego obozu pracy,
~~~~!!~~
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:08  
Cytuj
Otwieram nowy wątek cos jak w stylu ATS przykład polskiego obozu pracy

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~mieszkaniec ...
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:22  
Cytuj
//nie zaniżaj poziomu
z.

 
 
 
 
~~cmbalista
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 19:40  
Cytuj
jedo zgnojone bezsensown forum wam mało ? moze zaluzcie jeszcze jeden wątek : kretyni kontra kretyni

 
 
 
 
~~taka jedna
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
//-tresc moderowano


Nie bulwersuj się tak mieszkańcu. Po pierwsze jak chcesz kogoś obrazić to najpierw poćwicz ortografię, a po drugie jak Ci nie pasuje to nie komentuj, a po trzecie to każdy ma prawo do różnych opinii i nie koniecznie Ty musisz się z tym zgadzać.

 
 
 
 
~~riku
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 21:43  
Cytuj
Alutec kołchoz i tyle !

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 02:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
:wśceikły:I ZADOWOLONY JESTES KRETYNIE Z OTWARCIA NOWEJ STRONY POŚMIEWISKA - TY TCHÓRZU..., BO INACZEJ NIE NAZWE TEGO - TO JEST TAKIE PROSTE, ŻE AZ GŁÓPIO... SAM ZAPIERDALASZ TAK JAM OBAMA I OCZERNIASZ TYCH, CO DAJA KAIE BY NIE BYŁO WYNAGRODZENIE... SPADAJ Z FORUM !!!! SPADAJ !!!!:wśceikły:


Nie bulwersuj się tak mieszkańcu. Po pierwsze jak chcesz kogoś obrazić to najpierw poćwicz ortografię, a po drugie jak Ci nie pasuje to nie komentuj, a po trzecie to każdy ma prawo do różnych opinii i nie koniecznie Ty musisz się z tym zgadzać.


Brak ortografii to jedno, ale obłuda th ludzi to drugie. Jak dla niego to "obó pracy" to nich odejdzie i pracuje u porzadnego pracodawcy, albo niech leży do góry brzuchem i szuka kogoś kto mu będzie za to płacił, a nie chodzi dzien w dzien tam do pracy (z własnej nieprzymuszonej woli) wraca z pracy i obraza firme dzieki ktorej ma co do garnka wlozyc. Za mało? To niech idzie pracować do innej firmy, albo lepiej założy swoją, a nie zakłada kolejny głupi i bezsenswny wątek.

 
 
 
 
~~Ada
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 02:12  
Cytuj
CYTAT
Alutec kołchoz i tyle !

A to forum i te wątki to miejsce gdzie nieudacznicy wywalani z pracy, albo z zepsutym humorem wchodzą tylko po to żeby publicznie poobrazac swoich przelozonych podając przy tym ich dane

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Alutec kołchoz i tyle !

A to forum i te wątki to miejsce gdzie nieudacznicy wywalani z pracy, albo z zepsutym humorem wchodzą tylko po to żeby publicznie poobrazac swoich przelozonych podając przy tym ich dane


Bo to forumowi napinacze, bez honoru, którzy zamiast iść do swoich przełożonych jak i kolegów z pracy i przedstawić sprawę jasno wolą sie tutaj podbudować, że niby ten lepszy od tamtego. Najlepsze rozwiązanie to spotkać się w kółku i oprac sobie gęby a nie wypisywać durnotę bez końca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~taki jeden
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 14:33  
Cytuj
W takich dużych zakładach to normalne że się komuś coś nie podoba, bo pomiata tobą ktoś kto czasami jest głupszy niż ustawa przewiduje.Ale w tak dużym zakładzie pracodawca nie jest w stanie poznać każdego z osobna. A to że się ktoś tutaj żali to niech się żali - wolna wola. Niestety przyszly czasy takie, że trzeba sobie popłakać zakasać rękawy i znowu iść do pracy.
Niestety, to nie jest takie kolorowe jak niektórzy twierdzą "jak się nie podoba to idź robić do kogoś innego". Pracodawca też musi wiedzieć, że jak nagle wszyscy tak dla zasady się na niego wypną to nie wiem komu będzie w takiej sytuacji ciężej? Sam jestem pracodawcą i w ciągu wielu lat nauczyłam się pewnej zasady: że nie wolno ludźmi pomiatać i traktować ich jak coś niższego od nas pracodawców, bo niestety prawda jest taka, że to oni na nas pracują i to dzięki tym ludziom mamy to co mamy a niektórzy bardzo dużo. Więc błagam jak któraś czy któryś nie pracował fizycznie to niech zachowa swoje puste rady dla siebie bo jak czytam to to mi się żal robi jak was rodzice wychowali...

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 16:54  
Cytuj
takijeden: a skąd wiesz że osoby które zostały przedstawione tutaj w tych wątkach (nieraz z imienia i nazwiska) jest głupsza od tego kto to pisze? A może pisący to dupek i palant i bawi się pozorną anonimowością? Dlatego tak pisać nie wolno, tam ten człowiek nie wiemy czy mądry czy głupi, zyje sbie nie wiedząc często że jego nazwisko jest wyzywane na tym forum, chodzi do pracy, jego dzieci do szkoły ... ehhh
Szlag mnie trafia jak to widze. Przecież moderatorów tego portalu nic nie obchodzi. Mają daleko prawo i zwykłą ludzką przyzwoitość. Pewnie nawet nie czytają tego, tylko czekaja na wejscie z reklamami...

 
 
 
 
~~marcin zawol
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
Alutec kołchoz i tyle !

gozej jak oboz pracy,tam ludzie glupie zapieprzaja i boja sie szfaba,a on cieszy sie tym,np pawel caly szef produkcji,nic nie robi sciga tylko i zwalnia,poprostu oboz pracy jak w oswiecimiu

 
 
 
 
~~gorki
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Alutec kołchoz i tyle !

gozej jak oboz pracy,tam ludzie glupie zapieprzaja i boja sie szfaba,a on cieszy sie tym,np pawel caly szef produkcji,nic nie robi sciga tylko i zwalnia,poprostu oboz pracy jak w oswiecimiu
ZAPRASZAM DO ATS TAM JEST SUPERok

 
 
 
 
~~BUKY
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 18:54  
Cytuj
pracować , nie narzekać

 
 
 
 
~~zestresowany
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:32  
Cytuj
maja prace i narzekają

 
 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2016r. 22:35  
Cytuj
Witam chcialbym sie dowiedziec ja wyglada u was praca na lakierni.Tylko serio bo slyszalem ze nie ma złej roboty? Prawda to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 15 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2016r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Witam chcialbym sie dowiedziec ja wyglada u was praca na lakierni.Tylko serio bo slyszalem ze nie ma złej roboty? Prawda to?
Pewnie praca super lekka wpadasz lezysz osiem godzin , ewentualnie poprosza cie zebys zostal na jakies nadgodziny i 5000 na reke jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Alutec kołchoz i tyle !

A to forum i te wątki to miejsce gdzie nieudacznicy wywalani z pracy, albo z zepsutym humorem wchodzą tylko po to żeby publicznie poobrazac swoich przelozonych podając przy tym ich dane


Bo to forumowi napinacze, bez honoru, którzy zamiast iść do swoich przełożonych jak i kolegów z pracy i przedstawić sprawę jasno wolą sie tutaj podbudować, że niby ten lepszy od tamtego. Najlepsze rozwiązanie to spotkać się w kółku i oprac sobie gęby a nie wypisywać durnotę bez końca. [/


Skoro ludzie obrażają to znaczy że sobie na to kierownictwo zasłużyło
/--/
Moderowano przez: sm
Proszę nie zaniżać poziomu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2016r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Alutec kołchoz i tyle !

A to forum i te wątki to miejsce gdzie nieudacznicy wywalani z pracy, albo z zepsutym humorem wchodzą tylko po to żeby publicznie poobrazac swoich przelozonych podając przy tym ich dane


Bo to forumowi napinacze, bez honoru, którzy zamiast iść do swoich przełożonych jak i kolegów z pracy i przedstawić sprawę jasno wolą sie tutaj podbudować, że niby ten lepszy od tamtego. Najlepsze rozwiązanie to spotkać się w kółku i oprac sobie gęby a nie wypisywać durnotę bez końca.
ja wam kobietki proponuje abyście się razem spotkały i wyczyściły sobie wzajemnie patelnie językiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 15 Lip 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 03:14  
Cytuj
Tak z Ciekawości dalej potrzebują ludzi do pracy

rrr
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 09:23  
Cytuj
600 osób do zwolnienia zlikwidowali 4 brygadówke są tylko 3 zmianyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2016r. 11:42  
Cytuj
Korekta 500osób dokladnir

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2016r. 08:25  
Cytuj
Czy ktoś wie czy po Nowym Roku w Alutecu wróci sytuacja do normy czy te zwolnienia to na stałe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 15:32  
Cytuj
w tym super alutecu to faktycznie jest obóz pracy, pracowałem tam kilka lat i widziałem wiele; od ludzi tzw pociotków ,którzy nic albo prawie nic nie robią a pramie mają b.duże po kierowników bez pojęcia -takich którzy zostali wrzuceni na stanowisko przez kolegów dyrektorkow rewanżujących się za efektywne donoszenie na kolegów! Oczywiście nie wszyscy są tacy sami i trafiają się też noremalni ludzie. Największym problemem tego zakładu są główni włodarze czyli Kogut, Skowron i jeszcze kilku innych -ich błędy ,a raczej brak wykształcenia sprawia że zakład zalicza zjazd w dół po równi pochyłej!!! a na tym cierpią zwykli ludzie, tacy którzy poświęcili wiele swoich sił i wiele włożyli serca po to by teraz zostali OLANI-potocznie mówiąc , nie ważne czy potrafią coś zrobić, nie ważne czy się poświęcali -WON DO DOMU-wypowiedzenie i już! Zaraz tu pewnie któraś z pań z biura napisze riposte -bo utożsamia się z tą "wspaniałą firmą", ale nawet jeszcze nie przypuszcza że jeśli firma (kochane dyrektorki bez szkoły(ratowniki basenowe itp)zechce, "BO TAK" to ją też zwolnią bez żadnych skrupułów. Ostatnimi czasy w trakcie teraźniejszych zwolnień da się zauważyć najbardziej efekt zwalniania wszystkich tylko nie synków i kolegów chociaż młody jest przez work serwis zatrudniony to musi pozostac, bo jest kawalerem i zbiera kasę na konto a człowiek mający na utrzymaniu żonę i rodzine zostaje zwolniony! Sam jak sie przyjmowałem do tego zakładu słyszałem wiele negatywnych opinii, ale myślałem tak jak wielu że to są sfrustrowani ludzie za nieróbstwo wyrzuceni z pracy ,lecz przebywanie w tym zakładzie nauczyło mnie niechęci do innych ludzi,nieufności ,ale podpierdzielania i dupowłaztwa nie nauczę się nigdy. Może to i dobrze że tam już nie pracuję, może wylecze się z nawyków tam nabranych , może jeszce będę umiał żyć mniedzy normalnymi ludźmi!, i na tym pozytywnym nastawieniu kończe! POZDRAWIAM!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś wie czy po Nowym Roku w Alutecu wróci sytuacja do normy czy te zwolnienia to na stałe?


Narzekacie imo tylko i nadajecie.
Praca jak każda inna... trzeba zrobić swoje i iść do domu.
Najlepiej załapać się na Kontrole Jakości, CNC, montaż albo lakiernie. Praca lekka, niezbyt męcząca i jakoś płatna... Na montażu 2 zmiany, reszta ekip 4 brygadówka. Największym bólem jest fakt iż siedzi się przez naprawdę długi czas na WORK SERVICE i te umowy na 2 miesiące ... po roku czasu masz szanse przejść na Alutec... ale czy warto ? Otóż sam nie wiem... na Work Service zarabiłem więcej, ale nie miałem żadnych premii na święta, dziecko czy innych przywilejów a tylko goła wypłata z premią produkcyjną i motywacyjną.
Średnio 2800zl na rękę więc tragedii nie ma.
Póki ni jesteś kierownikiem i innym wyżej pracownikiem, wszystko po Tobie spływa i tego się trzymaj... rób swoje, 8h i idź do domu, zapomnij o pracy ot to wszystko. Takie mam podejscie po kilku latach pracy w tej firmie.

Kierownictwo... hm... na różnych działach są naprawdę różni, ale żeby źli ? Raczej nie, jesli dobrze się żyje z kierownikiem to jest spoko.

Dyrekcja to faktycznie spaprane osoby i akurat do nich to lepiej nic nie mówić a jedynie dzień dobry jak zobaczysz i odwracać się w drugą stronę bo zaraz 200 pytan CO TY TU ROBISZ jesli jestes nie na swoim dziale...

Zwoleniania były, ale teraz są przyjęcia... jak co roku...

Praca jak każda inna, w każdej są popaprani ludzie ale są i tacy z którymi robi się przyjemnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2017r. 00:58  
Cytuj
Wicked dobrze piszesz i na temat ale z tymi 2800 trochę pojechałeś chyba ze bruttook
taka kasa to była w tamtym roku jak zrobiłeś 2 soboty i miałeś 30%,teraz jak pykniesz 30 nadgodzin nawet tyle nie wezmieszok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »