NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Tanie drewniane podłogi - gdzie?,
Posty: 9
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 10:44  
Cytuj
interesuje mnie gdzie w stalowej woli lub okolicach można kupić podłogę drewnianą, panele-gdzie jest duży wybór i przystępne ceny...jeśli kojarzycie jakieś sklepy, hurtownie proszę o namiarzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 10:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 11:13  
Cytuj
w pajtonie możesz kupić podłogi, w mrówce mogą być i kiedyś kolo policji byłozaklopotany drew-panel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 11:52  
Cytuj
..............kiedyś to może i było zaklopotany....teraz o ile się nie mylę jest tam Rustica III zaklopotany

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:18  
Cytuj
a i tak najtaniej w rzeszowie w leroy merlin. o ile na panelach róznica 3-5 zł / metr o tyle listwy to juz przepaść i akcesoria naroznikowe itp. więc warto jechać do rzeszowa

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:24  
Cytuj
osobiscie nie kupiłbym w leroy merlin owszem tanio ale jakość towaru bardzo srednia, no ale z czegoś musi wynikac niska cena

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:33  
Cytuj
my kupowaliśmy panele obok Centrum Stalowa Wola, jak się zjedzie z wiaduktu, po prawej stronie, najpierw jest chyba sklep z dywanami a później ten sklep z panelami. Wybór paneli mniejszy niż w Pajtonie ale cenowo napewno taniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:35  
Cytuj
wolałabym jakieś podłogi drewniane niż panele ale chyba cenowo jest duża przepaść...w stalowej chyba tylko pajton ma jakieśzaklopotany drewno?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:41  
Cytuj
W metalowcu coś kolesie otworzyli na 2 pietrze, nie wiem jak to wygląda ale słyszałem że właśnie podłogi drewniane sprzedają.

P.S. ja osobiście paneli bym w życiu nie położył. plastikowy badziew jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 13:31  
Cytuj
no niby plastikowy badziew ale tańszy niż podłogi drewniane...z drugiej strony lepiej zainwestować w jakoś i trwałość...cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 13:45  
Cytuj
Patrząc na ceny jakiś lepszych paneli to wcale dużo nie różni się od drewnianych. Ja tam osobiście byłbym nawet za tym żeby dopłacić parę groszy ale mieć porządną podłogę z drewna na lata, paneli raczej nie prze cyklinujesz jak się z czasem zjadą. U rodziców w domu położyli panele w przedpokoju i po 3 latach wyglądają ...a raczej już w ogóle nie wyglądają umiech

Sam też teraz szukam jakiś podłóg do domu, ale nad panelami nawet się nie zastanawiam mimo że finansowo jakoś super nie stoję to wole raz więcej zapłacić ale za coś konkretnegoumiech

P.S. Jak coś fajnego w regionie trafie to mogę dać znać na forum ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 15 Lut 2010r.
Skąd: PIASKI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 15:05  
Cytuj
popytaj w stolarni turbia pare lat temu kupowałem u nich dębowe deki na felc cena była przystępna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 16:38  
Cytuj
ludzie ale kto mówi o najtańszych panelach. przykład produkcja: Barlinek wytrzymałość : przemysłowa więc najwytrzymalsze w Pajtonie 55 zł / metr w Rzeszowie 40 zł / metr. Mowa o tych samych panelach

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
ludzie ale kto mówi o najtańszych panelach. przykład produkcja: Barlinek wytrzymałość : przemysłowa więc najwytrzymalsze w Pajtonie 55 zł / metr w Rzeszowie 40 zł / metr. Mowa o tych samych panelach



W temacie były drewniane podlogi, a nie panele.

Ja zdecydowałem się na parkiet. Cztery lata temu. Klepkę dostarczył fachowiec od parkietów, cena była dobra, bo on zamawia hurtowe ilości u producenta i ma duże upusty, ja dokonałem wyboru z dosyć szerokiej oferty. I jestem zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 20:55  
Cytuj
Odświeżam temat bo właśnie jestem na etapie kładzenia podłóg, kilka ciekawych firm znalazłem ale nic w pobliżu w stalowej.
Czy ktoś może kupował drewnianą podłogę w stalowej ( jak tak to prosiłbym o info gdzie i czy towar jest sensowny, no i najważniejsze cena umiech ). A jeśli nie stalowa to może okolice ( Tarnobrzeg Sandomierz , Rzeszów) ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 20:59  
Cytuj
jata rzeszów i tyle w temacie. odsprzedaje parkiet firmom dalszym

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 21:16  
Cytuj
Jakąś taką biedną stronę mają, nie ma tam nic o produktach, bardziej usługi pokazują. A wolałbym się wcześniej coś zorientować zanim specjalnie będę jechał do rzeszowa.

Szczerze to się nad dębem zastanawiam, tylko dylemat mam miedzy parkietem a dechą :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 09:57  
Cytuj
Witam. Gdzie w tym roku polecacie wybrac się po zakup deski podłogowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 12:08  
Cytuj
Nie wiem o co wam chodzi z tymi panelami?Co w nich takiego złego?Jaki badziew?? Ja kładłam panele po zakupie mieszkania, czyli juz 10 lat temu.Nie pamiętam ile kosztowały, ale na pewno były z tej nizszej pólki, jesli nawet nie najtańsze, bo nie dysponowałam dużym budżetem.I co? Do dziś są jak nówki, nic sie kompletnie z nimi nie dzieje. W dodatku nie mam dywanów, więc zdarza mi się przejsc np. w szpilkach. I kompletnie nic!! Zresztą ja osobiście lubię zmiany, więc nigdy nie chciałabym czegoś trwałego na co musiałabym patrzec przez kolejne 30 lat... Myślę teraz wprawdzie o zmianie tych paneli ale tylko dlatego ze zamarzyły mi się w ciemnym odcieniu a mam jasne-no ale to juz taki kaprys bo szkoda je nawet zdzierac skoro wyglądają idealnie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
ludzie ale kto mówi o najtańszych panelach. przykład produkcja: Barlinek wytrzymałość : przemysłowa więc najwytrzymalsze w Pajtonie 55 zł / metr w Rzeszowie 40 zł / metr. Mowa o tych samych panelach


Racja, super trwałe i piękne panele mozna kupic za 80 zł, na pewno do 100 zł za m kw. + do tego korek i listwy - wiadomo. Chyba ze ktos szuka marketowej plastikowej tandety za 20 zł... Beda na pewno trwalsze niz drewno bo z czasem drewno nawet najlepsze zjedzie się i trzeba cyklinowac. Drewno nie bedzie mialo takiej twardosci jak panele premium o przemysłowej wytrzymałosci. (bardzo szybko pojawia sie ryski itd, nie ma cudow). Drewno to juz odrebny temat bo od tej kwoty zaczynaja sie podlogi drewniane z prawdziwego zdarzenia a koncza na prawie 500 zł na mkw. + do tego wymagana jest dobra robota zeby bylo to ładnie połozone co tez kosztuje i byle kto nie połozy. A takie panele jak nie ma sie lewych rak kto mozna polozyc samemu - wystarczy weekend, wyzynarka i odrobina starannosci i mozna ulozyc na pewno kilkadziesiat m kw. Poza tym jak biezasz panele z usluga to masz (przynajmniej niedawno byl) vat 8% wiec z robocizna ulozenia wychodzi tyle samo co same panele na 23%...
W pajtonie masz katalog i probki lepszych paneli, mozna zamowic i ponegocjowac taka cene jak i na necie masz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 5 Sty 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2017r. 07:24  
Cytuj
Wszystko zależy od tego co się komu podoba. Dla niektórych deska wygląda atrakcyjniej niż panele i własnie dlatego się na nia decydują. Z wytrzymałością absolutnie się zgadzam ponieważ mozna obecnie znaleźć naprawdę dobre panele, które powinny dobrze wyglądać przez wiele lat oraz nic nie powinno się z nimi stać.
Najlepiej jest zorientować się jak panele prezentują się na miejscu w sklepie ( tak wiec odradzam zakup konkretnie przez internet).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2017r. 20:21  
Cytuj
Komfort , mrowka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 8 Lis 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Lip 2017r. 12:25  
Cytuj
Najlepiej jest przejść się po sklepach z materialami budowlanymi. Popatrzeć sobie co mają. Nie kupować podłogi pierwszej z brzegu bo tania ale zwrócić uwagę na jej wykonanie, na to jaką ma klasę ścieralności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 10:35  
Cytuj
A na taras zewnętrzny... Czy drewniane deski, po odpowiedniej impregnacji, konserwacji to dobry pomysł?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 10:58  
Cytuj
listwy i podloge kupowalem w leroy w rzeszowie, deska barlinecka 50 pare złotych za metr kw, czyli wyszlo jakies 30-50% stalowolskich cen,a co do listew to w stalowej sprzedają śmietnik, nie te co z leroy, miękkie, dobrze się czyszczą i nie pękają jak zahaczy się o naroże odkurzaczem...

panele są dużo trwalsze jak jaka kolwiek deska, dlatego u nas deske mamy tylko w sypialni ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 11:16  
Cytuj
CYTAT

panele są dużo trwalsze jak jaka kolwiek deska


Potrafisz to udowodnić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »