Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
tanie drewniane podłogi - gdzie?,
Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 10:44  
interesuje mnie gdzie w stalowej woli lub okolicach można kupić podłogę drewnianą, panele-gdzie jest duży wybór i przystępne ceny...jeśli kojarzycie jakieś sklepy, hurtownie proszę o namiarzapytanie

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 11:13  
w pajtonie możesz kupić podłogi, w mrówce mogą być i kiedyś kolo policji byłozaklopotany drew-panel

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 11:52  
..............kiedyś to może i było zaklopotany....teraz o ile się nie mylę jest tam Rustica III zaklopotany

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:18  
a i tak najtaniej w rzeszowie w leroy merlin. o ile na panelach róznica 3-5 zł / metr o tyle listwy to juz przepaść i akcesoria naroznikowe itp. więc warto jechać do rzeszowa

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:24  
osobiscie nie kupiłbym w leroy merlin owszem tanio ale jakość towaru bardzo srednia, no ale z czegoś musi wynikac niska cena

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:33  
my kupowaliśmy panele obok Centrum Stalowa Wola, jak się zjedzie z wiaduktu, po prawej stronie, najpierw jest chyba sklep z dywanami a później ten sklep z panelami. Wybór paneli mniejszy niż w Pajtonie ale cenowo napewno taniej

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:35  
wolałabym jakieś podłogi drewniane niż panele ale chyba cenowo jest duża przepaść...w stalowej chyba tylko pajton ma jakieśzaklopotany drewno?

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 12:41  
W metalowcu coś kolesie otworzyli na 2 pietrze, nie wiem jak to wygląda ale słyszałem że właśnie podłogi drewniane sprzedają.

P.S. ja osobiście paneli bym w życiu nie położył. plastikowy badziew jezyk

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 13:31  
no niby plastikowy badziew ale tańszy niż podłogi drewniane...z drugiej strony lepiej zainwestować w jakoś i trwałość...cool girl

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 13:45  
Patrząc na ceny jakiś lepszych paneli to wcale dużo nie różni się od drewnianych. Ja tam osobiście byłbym nawet za tym żeby dopłacić parę groszy ale mieć porządną podłogę z drewna na lata, paneli raczej nie prze cyklinujesz jak się z czasem zjadą. U rodziców w domu położyli panele w przedpokoju i po 3 latach wyglądają ...a raczej już w ogóle nie wyglądają umiech

Sam też teraz szukam jakiś podłóg do domu, ale nad panelami nawet się nie zastanawiam mimo że finansowo jakoś super nie stoję to wole raz więcej zapłacić ale za coś konkretnegoumiech

P.S. Jak coś fajnego w regionie trafie to mogę dać znać na forum ;)

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 15:05  
popytaj w stolarni turbia pare lat temu kupowałem u nich dębowe deki na felc cena była przystępna

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 16:38  
ludzie ale kto mówi o najtańszych panelach. przykład produkcja: Barlinek wytrzymałość : przemysłowa więc najwytrzymalsze w Pajtonie 55 zł / metr w Rzeszowie 40 zł / metr. Mowa o tych samych panelach

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 18:24  
CYTAT
ludzie ale kto mówi o najtańszych panelach. przykład produkcja: Barlinek wytrzymałość : przemysłowa więc najwytrzymalsze w Pajtonie 55 zł / metr w Rzeszowie 40 zł / metr. Mowa o tych samych panelach

W temacie były drewniane podlogi, a nie panele.

Ja zdecydowałem się na parkiet. Cztery lata temu. Klepkę dostarczył fachowiec od parkietów, cena była dobra, bo on zamawia hurtowe ilości u producenta i ma duże upusty, ja dokonałem wyboru z dosyć szerokiej oferty. I jestem zadowolony.

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 20:55  
Odświeżam temat bo właśnie jestem na etapie kładzenia podłóg, kilka ciekawych firm znalazłem ale nic w pobliżu w stalowej.
Czy ktoś może kupował drewnianą podłogę w stalowej ( jak tak to prosiłbym o info gdzie i czy towar jest sensowny, no i najważniejsze cena umiech ). A jeśli nie stalowa to może okolice ( Tarnobrzeg Sandomierz , Rzeszów) ?

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 20:59  
jata rzeszów i tyle w temacie. odsprzedaje parkiet firmom dalszym

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 21:16  
Jakąś taką biedną stronę mają, nie ma tam nic o produktach, bardziej usługi pokazują. A wolałbym się wcześniej coś zorientować zanim specjalnie będę jechał do rzeszowa.

Szczerze to się nad dębem zastanawiam, tylko dylemat mam miedzy parkietem a dechą :/

Prywatna wiadomość 

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »