NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pediatra,
~~anka
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 23:57  
Cytuj
Witam.
Potrzebuje namiar na dobrego pediatrę dla mojego trzylatka. Może być gabinet prywatny.Dz.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 23:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~mama
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Potrzebuje namiar na dobrego pediatrę dla mojego trzylatka. Może być gabinet prywatny.Dz.


Witam Aniu jesli pediatra to polecam Doktora Chmielewskiego, to jest naprawde jedyny lekarz, którzy nie daje zastrzyka dla dzieciaka na starcie jak inni doktorzy. Moge z ręką na sercu go polecić z jego usług korzysta mase moich znajomych i również mogą potwierdzić, Sama mam dzieciaczki więc wiem co pisze w nocy o północy przyjdzie i okażdej porze dnia i zawsze wyjasni i doradzi. Przyimuje w przychodni nr 6 chyba tylko 2 razy w tygodniu ale niewiem jakie dni, natomiast wykonuje wizyty domowe On do Pacjenta a nie Pacjent do Niego. Opłata to 20 zł za wizyte a nie 50 jak inni lekarze. Warto

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 08:39  
Cytuj
Przychodnia koło szpitala - doktor Krystyna Toruń cool mój pierwszy i jedyny lekarz umiech cud miód i orzeszki umiech cholernie sympatyczna no i dobra w swoim fachu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mamagatki
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 11:11  
Cytuj
Oprócz dr.Chmielewskiego osobą godną zaufania jest dr.Bożena Vodka -Micał.Wprawdzie wizyta kosztuje 50 zł ale antybiotyki i zastrzyki to u pani doktor ostateczność .Leczę u niej swoje dzieci od 13 lat, polecam znajomym i nigdy się nie zawiodłam.

 
 
 
 
~~RUDY
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 11:14  
Cytuj
Polecam doktor Micał 8421030. Wczoraj byłem z 2 dzieci- koszt wizyty 80zł

 
 
 
 
~~mamusia
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 11:30  
Cytuj
Ja równiez polecam Micał. Przychodnia koło elektrowni, tam przyjmuje dzieci, można się zapisać. W tej przychodni super jest nie tylko pani dr ale i inne panie. Pozdrawiam. Wizyta nic nie kosztuje.

 
 
 
 
~~mamuska
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 15:30  
Cytuj
Najlepszy jest dr. Chemielewski.. moze przyjechac do domu za 20 zl i bardzo do leczy nie jak inni lekarze trzeba isc do nich ijeszcze 80 zl zapłacic.... moim zdaniem doktor Chmielewski jest najlepszy

 
 
 
 
~~xxxxxxx
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 15:31  
Cytuj
dr.Rajmund Chmielewski

 
 
 
 
~~ktossss
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 15:43  
Cytuj
dr.Chmielewski ---> zdecydowanie

 
 
 
 
~~Mama :)
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 19:35  
Cytuj
Chmielewski to lekarz z powołania to widać od razu jak nawet zagada do swojego małego pacjenta,rodziców nie traktuje z góry,zawsze można Go zapytać o jakiś problem,nie jest nastawiony na "branie kasy" i naprawdę za 10-20 złotych przyjedzie do domu.

 
 
 
 
~~mama1
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 21:52  
Cytuj
też uważam że dr.Chmielewski-nigdy nie odmówił przyjęcia dziecka czy wizyty domowej-a nieraz mróz był taki ża auta nie można było uruchomic.A jak było w domu kilka osób chorych-bo i tak się zdarzyło to zbadał i leki zapisał wszystkim a koszt wizyty 20 zł.W dzisiejszych czasach to unikat-oby się nigdy nie zmienił.Zdecydowanie polecam

 
 
 
 
~~mamaaaaa
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 22:11  
Cytuj
Zgadzam sie, ze dr.Chmielewski - dobre podjescie, dobrze leczy, i do domu przyjedzie nie trzeba dzieci po przychodniach targac tam gdzie najwiecej zarazkow.... i wezmie 20 zl z dojazdem a nie jak to juz ktos powiedzial 80 i to jeszcze trzbba isc do lekarza -> przesada! Jak bys chciala namiar na tego lekarza to pisz ktos Ci napewno poda

 
 
 
 
~~Mamunia
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 22:41  
Cytuj
Też moje dzieci leczę u dr Chmielewskiego po wizytach pewnego lekarza pediatry który nie dość,że za wizytę zdzierał kupę kasy a wcale z niego nie taki super specjalista to jeszcze nieproszony, niby to z wielką troską, przychodził do domu oczywiście nie za darmo!

 
 
 
 
~~mamcia
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 23:10  
Cytuj
Ja z Panem doktorem Chmielewskim nie mam miłych wspomnień w leczeniu mojej córeczki. Ale ile ludzi tyle zdań. Fakt jest faktem że nie jest lekarzem dla pieniędzy i ukłon za to w jego stronę. Ja osobiście polecam Panią doktor Halinę Zając. Podejście do dzieci wymienite. Przyjmuje w przychodni w Nisku i jeździ do bardzo chorych dzieci na wizyty domowe umawiane w przychoni za free. Genialny lekarz. Zawsze można zadzwonić do domu i zapytać się o wszystko jeśli podczas wizyty się czegoś nie zrozumiało lub jesli jest cos nie tak jak powinno. Jeszcze polecam doktora Dąbka. Nie spotkałam osoby której ci lekarze nie wyleczyli dzieci. Każdy pisze o kasie ale moim zdaniem jeśli się nie ma pieniędzy to się idzie do Przychodni jak większość ludzi co jest normalne. Ale jeśli nas stać na wizyty domowe to czy za zdrowie dziecka jest jakaś cena?

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiście polecam Panią doktor Halinę Zając. Podejście do dzieci wymienite. Przyjmuje w przychodni w Nisku i jeździ do bardzo chorych dzieci na wizyty domowe umawiane w przychoni za free. ?

witam
mozna jakis namiar na pania Zajac. Przyjmuje prywatnie???
dz

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiście polecam Panią doktor Halinę Zając. Podejście do dzieci wymienite. Przyjmuje w przychodni w Nisku i jeździ do bardzo chorych dzieci na wizyty domowe umawiane w przychoni za free. ?

witam
mozna jakis namiar na pania Zajac. Przyjmuje prywatnie???
dz

 
 
 
 
~~mamcia
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 13:58  
Cytuj
Ja tez polecam dr Zając. Moim zdaniem cała Przychodnia nr 3 w Nisku jest godna polecenia. Wszystko miło sprawnie bez większych kolejek. Jest możliwość prywatnych wizyt co jest ważne na weekendzie.ja osobiście chodzę do dr Tylus, ona przyjmuje tez tram gdzie dr Zając. Zawsze trafia z diagnozą tez unika antybiotyków. Pozatym obydwie mają doświadczenie ponieważ pracowały w Nowej Dębie w szpitalu. A tak wogoóle to każdy chwali swojego lekarza umiech

 
 
 
 
~~adamvv
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Potrzebuje namiar na dobrego pediatrę dla mojego trzylatka. Może być gabinet prywatny.Dz.


Do ~anka
Polecam Doktora R. Chmielewskiego - namiary mogę podać przez adasko-73_(at)_wp.pl

 
 
 
 
~~pacjent
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 10:54  
Cytuj
ja tez

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 12:05  
Cytuj
wybaczcie mój brak rozeznania, ale czy dr Chmielewski jeździ na odpłatne wizyty domowe tylko do swoich małych pacjentów z przychodni czy też do każdego dzieciaka, jeśli się poprosi - to dla mnie ważne więc proszę o informacje umiech

 
 
 
 
~~Mamusia
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
Polecam doktor Micał 8421030. Wczoraj byłem z 2 dzieci- koszt wizyty 80zł



A czy dostałeś rachunek?

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam doktor Micał 8421030. Wczoraj byłem z 2 dzieci- koszt wizyty 80zł



A czy dostałeś rachunek?


To rachunki leczą?zdziwiony

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
wybaczcie mój brak rozeznania, ale czy dr Chmielewski jeździ na odpłatne wizyty domowe tylko do swoich małych pacjentów z przychodni czy też do każdego dzieciaka, jeśli się poprosi - to dla mnie ważne więc proszę o informacje umiech

Droga Ewo, doktor Chmielewski jeździ do pacjentów nie tylko swoich i nie tylko do małych. Mam dwie córki, żadna nie jest pacjentką doktora Chmielewskiego, jedna z nich to już duża panna, ale nigdy nie zdarzyło się, by doktor odmówił nam wizyty. Przyjeżdża zawsze, nawet jeżeli jest już późno. Pozdrawiam.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 21:57  
Cytuj
ziuta - bardzo dziękuję za informacje, skorzystam umiech

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 11:14  
Cytuj
Witam! czy ktoś może mi powiedzieć ile obecnie kosztuje wizyta domowa u Pana dr Rajmunda Chmielewskiego? Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »