NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
tabletka 72 po... który ginekolog przepisuje?,
Posty: 2
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 19:02  
Cytuj
czy ktoś może mi powiedzieć który ginekolog przepisze od ręki taką tabletkę? jeśli jest to taka sprawa, nie ma co czekać, potrzebna jest szybka pomoc. a tu każdy lekarz mówi, że nie, nie przepisuje, a jak już ktoś się znalazł kto by przepisał to aktualnie nie ma czasu bo wszystkie wizyty zajęte. przepraszam, ale wypisanie recepty plus jakieś ewentualne dodatkowe pytanie nie zajmują więcej niż 10-15 min. czy ktoś był w podobnej sytuacji jak moja? może mi kogoś polecić? proszę o pomoc...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 19:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 19:06  
Cytuj
udaj się do dr Urszuli Drabik-Wojnarowskiej (na bialych blokach kolo pralni) . Zapłacisz 10zł (chyba ze badania) i magiczna recepte na magiczny srodek o nazwie Postinor Duo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 19:14  
Cytuj
o dzięki umiech a nie wiesz gdzie Ona przyjmuje? bo telefony które znalazłam w internecie nie odpowiadają..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 19:16  
Cytuj
napisałem, kolo pralni na bialych blokach. Zycze powodzeniasmiech2 a na raz nastepny proponuje metode kalendarzykowa albo analek smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 21:59  
Cytuj
Nie chcę prawić kazań i nie wiem, kto takie tabletki przepisuje, ale mam nadzieję, że wiesz, że tabletki 72 po to środki poronne, które wcale nie "zapobiegają ciąży" jak to się ładnie mówi (i że niby nie należy ich mylić z tabletkami wczesnoporonnymi, którymi de facto są). Tabletki "po" powodują poronienie - czyli nie dopuszczają do zagnieżdżenia zarodka w macicy i powodują zniszczenie rozwijającego się organizmu dziecka (ich używanie jest po prostu chemiczną aborcją). Doskonale wiedzą o tym ginekolodzy, dlatego nie chwalą się wypisywaniem recept. I myślę, że pani Wojnarowska-Drabik też nie byłaby (nie będzie) zachwycona z reklamy na tym forum... Jeśli podejmujesz jakąś decyzję, to rób to z pełną wiedzą i pełną świadomością.

"Innym preparatem o działaniu wczesnoporonnym jest D-norgestrel (levonorgestrel), zarejestrowany w Polsce pod nazwą handlową Postinor-Duo. Produkowany jest przez węgierską firmę Gedeon Richter. Levonorgestrel ma silne działanie progestagenowe, antyestrogenowe i antygonadotropowe. To syntetyczny progestagen w wysokiej dawce, który oddziałuje na błonę śluzową macicy, nie dopuszczając do zagnieżdżenia blastocysty, czyli poczętej istoty ludzkiej w zarodkowym okresie życia".http://www.szansaspotkania.net/index.php?page=2515 (i inne...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:01  
Cytuj
Albo porostu inni maja odmienne zdanie na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:03  
Cytuj
A ja słyszałem (nie próbowałem) , że zamiast "tabletek po" można zażyć 3 antykoncepcyjne i ponoć efekt ten sam;


Zakaz abrocji nic nie daje.Turystyka aborcyjna kwitnie i nikt nie jest w stanie rzetelnie oszacowac tej liczby w prawie kazdym kraju podaje sie zawsze te same fałszywe dane od 80tys.do 400tys. nielegalnych aborcji rocznie-a tak naprawde nikt nie ma pojecia ile ich jest-tym bardziej jak wiele jest turystycznych aborcji-ktore w ostatnich latach w Polsce cieszą sie ogromnym zainteresowaniem i nic dziwnego skoro mozna usunać ciaze legalnie i bezpiecznie w cywilizowanych krajach w Europie.

Ze względów społecznych:

-Wielka Brytania(aborcja legalna do 24 tyg. ciąży
z przyczyn społecznych i medycznych; bezpłatna
w publicznej służbie zdrowia)

-Estonia

-Francja

-Grecja(na życzenie do 12 tyg.; z powodów med.-psych., gwałtu i innych przestępstw do 20 tyg.; ze względów genetycznych
do 24 tyg. ciąży)

-Holandia(do 90 dni ciąży na życzenie; do 24tyg. z powodu "nieznośnej" sytuacji kobiety, zdefiniowanej wspólniez lekarzami)

-Jugosławia

-Litwa

-Łotwa

-Macedonia

-Mołdawia

-Niemcy(na życzenie do 12 tyg.; do 22 tyg. w przypadku gwałtu lub innych przestępstw kryminalnych.; bez ograniczeń
z przyczyn zdrowotnych -także psychologicznyc oraz genetycznych)

-Norwegia

-Rumunia

-Rosja(rowniez zaawansowane ciąże)

-Słowenia( prawo kobiet do przerwania ciąży zapisano
w konstytucji)

-Ukraina

-Szwecja(do 12 tyg. na życzenie; do 18 tyg. konsultacja;
w przypadku ciąży powyżej 18 tyg. zgoda Rady zdrowia)

-Szwajcaria

-Węgry

-Włochy( powyżej 90 dni ciąży z powodów medycznych, gwałtu lub innych przestępstw seksualnych)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:04  
Cytuj
Podobno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:15  
Cytuj
kolski: to czy tabletki 72 po są środkiem poronnym i chemiczną aborcją czy tylko "zapobiegają ciąży" nie jest kwestią odmiennego zdania, tylko faktów!!! ciąża nie zaczyna się od momentu zagnieżdżenia zarodka w macicy (choć taką bzdurę ostatnio pewne firmy mocno lansują i mnie to osobiście przeraża) tylko od momentu zapłodnienia. Odmienne zdanie to można mieć tylko w kwestii tego, czy aborcja jest czymś dobrym czy złym. Jak ktoś uważa, że aborcja jest czymś dobrym, to żaden problem - tabletki 72 po są do zdobycia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:16  
Cytuj
nie wszystkie tabletki antykoncepcyjne działają jak te 'po' a branie ich wiąże się z ryzykiem nie tylko skuteczności ale też zdrowia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:18  
Cytuj
nadziejka to powiedz mi jak wg Ciebie poczecie jest od zaplodnienia, to czy jak ktos zazyje tabletke "po" (bez wczesniejszych stosunkow) to tez dokonal aborcji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
czy ktoś może mi powiedzieć który ginekolog przepisze od ręki taką tabletkę? jeśli jest to taka sprawa, nie ma co czekać, potrzebna jest szybka pomoc. a tu każdy lekarz mówi, że nie, nie przepisuje, a jak już ktoś się znalazł kto by przepisał to aktualnie nie ma czasu bo wszystkie wizyty zajęte. przepraszam, ale wypisanie recepty plus jakieś ewentualne dodatkowe pytanie nie zajmują więcej niż 10-15 min. czy ktoś był w podobnej sytuacji jak moja? może mi kogoś polecić? proszę o pomoc...


To w kraju żałoba a ty się pieprzysz nie wiadomo z kim :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:20  
Cytuj
kutak zal ci co ? nie martw sie minie jeszcze pare lat i kogos poznasz. Trzymam kciuki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:21  
Cytuj
Kolski zawsze możecie z Kutakiem sprobowac seksu analnegoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:23  
Cytuj
kolego powtarzasz sie.. chyba ci sie marzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:25  
Cytuj
Mnie anal nie rajcuje (wole jak czlowiek , a nie jak czlowiek z psem, albo chlop z chlopem)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
nadziejka to powiedz mi jak wg Ciebie poczecie jest od zaplodnienia, to czy jak ktos zazyje tabletke \"po\" (bez wczesniejszych stosunkow) to tez dokonal aborcji?


No powaliłeś mnie na łopatki! albo masz genialne poczucie humoru albo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
kutak zal ci co ? nie martw sie minie jeszcze pare lat i kogos poznasz. Trzymam kciuki

O tatuś się odezwał good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:28  
Cytuj
nadziejka chce miec z toba dzieci!! planowane;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:29  
Cytuj
bylo polknac ustami a nie kroczem to bys nie miala takich problemow ladacznicomlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:30  
Cytuj
Nadzieja matką głupich ..wiec dzieci mogą mieć problem z odnalezieniem się w obecnym świecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
bylo polknac ustami a nie kroczem to bys nie miala takich problemow ladacznicomlotek


Spotykają się dwa plemniki i jeden nie wie jak wygląda jajeczko, ten drugi mówi:
- będziesz leciał takim długim tunelem, prosto, prosto i spotkasz cos okrągłego powiesz "dzień dobry jestem plemnik" a to coś okrągłego odpowie "dzień dobry jestem jajeczko”.
Plemnik zrobił jak mu kazał tamten, leci tunelem i spotkał coś okrągłego, mówi do niego:
- dzień dobry, jestem plemnik
A to coś odpowiada:
- dzień dobry, jestem migdałek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 23:59  
Cytuj
nie podam Ci nazwiska ale w ambulatoriu jest taki ginekolog podjedz sprawdz i nie sluchaj kretynow pieprzacych o aborcji zapobieganie zaplodnieniu jest chyba lepsze niz niechciane dziecko ale z gory Ci powiem ze mojej dziewczyna po tej tabletce sfiksowala miesiaczka no ale .......... nie biegamy z wozkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2192
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 01:44  
Cytuj
Moze zapytaj mamy i taty powiedz ze sie puscilas a teraz jeszcze tylko wnuki chcesz zabic przecierz to takie proste odwagi chyba jak nadstawialas to liczylas sie jakie moga byc tego konsekwencje jak teraz zabijesz to co zyje w tobie to tez poniesiesz tego konsekwencje !!

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 07:56  
Cytuj
jak ona ma przeciez 14 lat... zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »