NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Salon kosmetyczny Gracja,
~~klientka
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 11:25  
Cytuj
Chciałabym aby wszystkie Panie Młode zanim umówią sie do salonu Gracja w Stalowej Woli który znajduje się w pobliżu białych domów, dobrze się zastanowiły czy czasami nie lepiej zapisac sie do innej kosmetyczki. Ja w dzień mojego ślubu byłam umówiona do właścicielki Pani Ani W. , jakie było moje zdziwienie kiedy weszłam tam i dowiedziałam się, że jej nie ma. Myślałam że zwątpię w życie. Mało tego na kanapie siedziały 3 Panie umówione na tę samą godzinę co ja !!!:szok:
Ale pracownica owej Pani była całkiem wyluzowana i stwierdziła żebym się nie denerwowała bo jak ślub mam na 13:00 to na 12:30 będę na pewno gotowa!!!nie wiem
Nie wiem jak kobieta która chce uchodzić za bardzo dobrą kosmetyczkę i taki chce też salon prowadzić, wystawia ludzi do wiatru w taki dzień i nawet nie raczy wcześniej powiadomić.
Totalna porażka proszę Pani!!! Myślałam że usługi za cenę jakią Pani świadczy są coś warte ale teraz wiem, że to Pani nie jest nic warta...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 11:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 11:37  
Cytuj
no przyznam ze wkurzylabym sie strasznie gdyby taka sytuacja mnie spotkala i to w dzieb slubu. ale niestety takie rzeczy sie zdarzaja i dotycza roznych obszarow. sama jestem w trakcie przygotowan do slubu i przynam ze spotykam sie z niekompetencja roznych osob ktorzy reklamuja sie jako profesjonalisci w swej dziedzinie. czasem poprostu rece opadaja....wszytskim przyszlym pannom mlodym zycze jak najmniej stresu...umiech)

 
 
 
 
~~buuu
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 09:29  
Cytuj
ta właścicielka jest wyjątkowo bezczelna,jej pracownice nielepsze odradzam korzystanie z tego zakładu

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 13:34  
Cytuj
Dokladnie, zarozumiała i niemiła Pani Włascicielka :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 18:51  
Cytuj
W ostatnim czasie zwolniły sie 2 panie,do których z przyjemnością chodziłam.Teraz na pewno już nie pójdę,bo do nikogo nie mam zaufania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
ta właścicielka jest wyjątkowo bezczelna,jej pracownice nielepsze odradzam korzystanie z tego zakładu

100%racji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 21:43  
Cytuj
a do tego dość drogo,
ostatnio, siedząc już na fotelu zostałam poinformowana, ze podwyższyli ceny... i ja zamiastt zejść i podziękować to siedziałam tam, wkurzałam na salon, że tak się nie robi, zamiast się zrelaksować, to klęłam w myślach umiech)))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 17 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2015r. 22:45  
Cytuj
Byłam niedawno. . Więcej nie pójdę, byłam w szoku jak te wszystkie akcesoria do manicure są zużyte. Nie polecam nikomu, co do właścicielki to zgadzam sie w zupełności, umawia sie - nie przychodzi ,nawet nie przeprosi.sprawia wrażenie jakby była jakaś boginią w środowisku kosmetyczek, a jest marnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2015r. 19:59  
Cytuj
Panie nie informują o zmianie cen, w sumie nawet "chyba" nie mają cennika bo tak się stało, że równocześnie weszłam z inną kobietą i nagle usłyszałyśmy inne ceny za tą samą usługę.

Znajoma była tam kiedyś, to masakra babka jej pół brwi wyrwała, hennę zrobiła to już pod wieczór jej prawie wyblakła. Żadnych przeprosin... szkoda nerwów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 11:37  
Cytuj
Z tymi cenami to prawda. Henna i regulacja brwi 20 złote.Wczesniej 10. Poinformowana zostałam dopiero w momencie zapłaty. Absolutnie nie w porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 20:11  
Cytuj
Ja się nie mogę zgodzić z powyższymi opiniami... Wgl nie rozumiem czemu wykopywany jest tak stary temat... Tylko po to by kogoś zmieszać z błotem? Jak ktoś nie umie się spytać o cenę to już jego problem, najwyraźniej nie umie sobie w życiu radzić :x

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 08:42  
Cytuj
Standardowo.. każdy chciałby taniej, a nie patrzycie Państwo na jakość? widziałam xxx gabinetów w okolicy, które w 98% odbiegają od norm, które powinny spełniać aby sanepid dopuszczał do otwarcia, a jeżeli w gabinecie znajdują Państwo kompleksowe usługi, to najłatwiej się doszukiwać podwyższenia cen o dwa zł umiech polska polityka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
Standardowo.. każdy chciałby taniej, a nie patrzycie Państwo na jakość? widziałam xxx gabinetów w okolicy, które w 98% odbiegają od norm, które powinny spełniać aby sanepid dopuszczał do otwarcia, a jeżeli w gabinecie znajdują Państwo kompleksowe usługi, to najłatwiej się doszukiwać podwyższenia cen o dwa zł umiech polska polityka.



Nie od 2zł tylko o drugie tyle,a to jest różnica!przynajmniej dla mnie. Nie krytykuję wyposażenia i profesjonalizmu pani Ani, bo jest na wysokim poziomie, szwankuje jednak tu kontakt z klientem. Nigdy też nie wiadomo ile zapłacimy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 12:55  
Cytuj
zresztą chyba właśnie po to pani właścicielka odkopała temat po 2 mc, żeby się wytłumaczyć... Uważam, że cennik powinien być gdzieś do wglądu szczególnie jeśli w ostatnim czasie ceny podskoczyły 2ktornie umiechA przynajmniej stałego klineta można poinformować przed wykonaniem zabiegu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 13:09  
Cytuj
Dokładnie o to chodzi.Jeśli zmieniają się ceny to albo cennik nowy "bije po oczach" albo panie uprzedzają. Nie pomoże także zakładnie nowego nicka na poprawę wizerunku własnego, niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie o to chodzi.Jeśli zmieniają się ceny to albo cennik nowy "bije po oczach" albo panie uprzedzają. Nie pomoże także nakładzie nowego nicka na poprawę wizerunku własnego, niestety.


Oh Jesus... Padłam i nie wstałam. Nie powiem jakim trzeba być burakiem żeby zarzucać komuś "zakładnie nowego nicka na poprawę wizerunku własnego". No ale oczywiście wszystko wiedzące Panie obeznane z internetem wiedzą wszystko. Masakra...

I jeżeli ktoś nie potrafi wyjaśnić nieporozumienia, tylko potem ma ból czterech liter o te 10 zł i wyżala się tym podobnym do siebie osobom na publicznym forum to osobiście drogie Panie ale wasza opinia jest kij warta ;* Żeby się czepiać takich błędów popełnionych z własnej winy... Porażka.

Wracając do tematu, chodzę do Pani Ani od 2 lat i jakoś wszystkie zmiany (cen jak i personelu) mnie drastycznie nie ruszyły, szczególnie do tego stopnia, by pisać o tym na forum...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 22:28  
Cytuj
Natomiast przeczytana opinia tak Cie poruszyła, że aż wczoraj założyłaś nowe konto żeby nam o tym powiedzieć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 10:50  
Cytuj
Happis, kimkolwiek jesteś, nie kompromituj się.Chodzi i o dyche, i o zasady, i o uczciwość wzgledem klienta.
No i ciekawe dlaczego nie ma bardzo dobrych kosmetyczek, które tam pracowały.Pewnie niewdzięcznice zwiały z niewiadomych powodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 14:00  
Cytuj
Nie mam pojęcia jak owa Pani wykonuje zabiegi i na czym, ale śmiem twierdzić ,że za 10 a nawet za 20zł bałabym się zrobić sobie depilacje i henne brwi i rzęs w jakimkolwiek salonie. Taki zabieg MUSI kosztować więcej.. po pierwsze ze względu za zużyte materiały czyli sama henna (oryginalna) i penseta która musi iśc do sterylizacji.. waciki, patyczki, i 'usługa' to wszystko kosztuje.. Nie oszukujmy sie nikt nie będzie dokładał do interesu. No chyba ,że ktos wyposaża salon na allieexpress:szok:

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 14:17  
Cytuj
Może nie przesadzaj?Mowimy o samych brwiach, tak dla ścisłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »