NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
dobra kosmetyczka,
~~aga
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 11:58  
Cytuj
witam,

szukam dobrej kosmetyczki w stalowej. chodzi mi o oczyszczanie twarzy. mozecie kogos polecic?

z gory dziekuje
aga

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 11:58  
Cytuj

 
 
 
 
~~niżanka
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 12:23  
Cytuj
Polecam gabinet Kleopatra w Nisku.
Oczyszczanie nie jest drogi ekoszt ok 65-90 pln. aróżnica w cenie polega na masce jak nałoży po oczyszczaniu. Ja chodzę tam i jestem bardzo zadowolona. Fakt jakości uslug mówi o klientach gabinetu. Nawet na zrobienie brwi trzeba sie umawiec bo jest tyle klientek i klientów, choć pracuje tam trzy osoby. POLECAM GORĄCO

 
 
 
 
~~olga
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 12:53  
Cytuj
a slyszalyscie cos o Studio Urody i Zdrowaia na ul. Krzywej?

olga

 
 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 13:23  
Cytuj
Ja mam na twarzy kurzjki /chyba/. Chcę usunąć ale sie boję żeby mi byle nowicjuszka nie narobiła klopotów. Możecie mi kogos polecić?

 
 
 
 
~~nutka
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 15:11  
Cytuj
Anka najpierw wybierz się do dermatologa niech to oceni i doradzi co z tym zrobićumiech

 
 
 
 
~~ocz
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 15:30  
Cytuj
zapping dr Clark , nic nie boli, a działa.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 17:11  
Cytuj
Jakbys dziecko glosowala na PiS nie na platforme to by problemow nie bylo.

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 22:50  
Cytuj
ja od kilku lat chodzę do "Sary" w Rozwadowie, podobnie moje koleżanki. Wszystkie jesteśmy zadowolone. Polecam.

 
 
 
 
~~Michal
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
Ja mam na twarzy kurzjki /chyba/. Chcę usunąć ale sie boję żeby mi byle nowicjuszka nie narobiła klopotów. Możecie mi kogos polecić?

jesli kurzajki to tylko dermatolog i to jak najszybciej bo to sie roznosi na calym ciele a poza tym to zarazasz innych

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 16:10  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
~~ijo
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 14:59  
Cytuj
ja też gorąco polecam "Sarę" w Rozwadowie, tam jest najlepiej

 
 
 
 
~~hankafanka
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 17:57  
Cytuj
jak chcecie wyjsc takie jak weszlyscie, to tak - idzcie do sary. ja chodze do pani agnieszki w rozwadowie i jestem zadowolona, tylko ciezko ostatnio u niej z terminami.

 
 
 
 
~~iwona
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 10:51  
Cytuj
hey dziewczyny ,moze ktos wie ile w salonie SARA wezma za zrobienie zelowych pazurkow??? czekam umiech

 
 
 
 
~~spa
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 10:55  
Cytuj
oczyszczanie twrzy najlepiej sara w rozwadowie p. Basia

 
 
 
 
~~gość
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:31  
Cytuj
Jak na oczyszczanie twarzy to polecam Sarę, byłam parę razy na oczyszczaniu . Natomiast jeśli chodzi o paznokcie żelowe to Sarę odradzam. ja i znajoma robiłyśmy tam paznokcie i nie są wytrzymałe, odpadają, łamią się. Robiłyśmy paznokcie w Gabrielu i gorąco polecam tam zakład kosmetyczny jeśli chodzi o paznokcie (tylko paznokcie tam robiłam).

 
 
 
 
~~reni
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:48  
Cytuj
jeśli chodzi o oczyszczanie to również polecam salon SARA ,z tym że tylko u Pani Basi.

 
 
 
 
~~jagoda
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 12:19  
Cytuj
polecam pania basie w rozwadowie

 
 
 
 
~~asia
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:12  
Cytuj
nie polecam pani agnieszki w jej niby salonie jest nie za czysto i totalna lodówka

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 21:57  
Cytuj
Nie polecam salonu za bankiem BGŻ. Pani Agnieszka ok., ale oszczędza na grzaniu do przesady. Trudno wyleżeć na zabiegu- zimnica.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »