NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Gdzie rodzić?, Gdzie lepiej rodzic?? W Stalowej czy w Nisku?
Posty: 83
Dołączył: 1 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:52  
Cytuj
Rodziłam w Stalowej Woli i nie narzekam i nie dałam nikomu żadnej łapówki. Za to zawsze słyszałam, że w Nisku jest beznadziejnie (zaznaczam, że tylko słyszałam). O Stalowej też różnie słyszałam. Jedni sobie chwalą inni nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:52  
Cytuj

 
 
 
 
~~ysa
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
... a ja wam podam taki oto przykład ze Stalowej miałam wyznaczony poród na pewien dzien,dni mijały a porodu nie było było juz kilka dni po wyznaczonym terminie.Mąż postanowił odwiedzic pana ordynatora Ryszarda N w wiadomym celu niejaki pan ordynator Ryszard N zajżał w koperte gdzie były 3 banknoty po 200pln i stwierdził ze na oranżade to jeszcze go stać.Poza tym z moich obserwacji i rozmów z współpacjetkami jakie miałam podczas kilkunastodniowego pobytu w szpitalu moge stwierdzic ze jast to opryskliwy, niemiły, przekupny, łapówkarz, na oddziale licza się tylko jego prywatne pacjentki, nawet w prywatnym gabinecie warunki uragające człowieczeństwu,kobiety czekaja na śmierdzacym korytarzu w towarzystwie jego psów...na oddziale wprowadza swoje własne zasady..np.że lekarz prowadzacy nie może przyjść na poród, chyba, że ma dyżur akurat.
Podobno ma bardzo szerokie \\\"plecy\\\" dlatego trzyma się na stanowisku, mimo, że po pijanemu zabił człowieka na przejściu dla pieszych.
Nie chciał skierowac pacjentek na badania, o które prosiły (na priv. wizycie), bo on wie lepiej, co ma robic!! NIE POLECAM!!!!



jak dobrze,że rodziłam daleko stąd

 
 
 
 
~~ggg
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 00:05  
Cytuj
Mamy w stalowej najgorsza porodowke w podkarpaciu! Skorumpowany, chamski personel. Zastanawiam sie jakie wlasnie trzeba miec plecy zeby kierowac tym oddzialem po takiej wpadce jak zabicie pieszego na przejsciu pod wplywem alkoholu. Alewlasnie ludzie sami sa sobie winni bo daja temu debilowi w lape. Po co koles szedl do niego i 600 zl dawal. Po co? Dalbys mu 2000 to by wzial a i tak nie wiele zrobil - pewnie lepiej by sie salowej kazal opiekowac i dla pozoru ze dwa razy by przyszedl zapytac "jak sie pani czuje". A on ma zasrany obowiazek udzielic opieki medycznej! I sa na to paragrafy tylko Wy debile nauczyliscie ze trzeba dac!!!

 
 
 
 
~~soo
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 09:18  
Cytuj
chyba najgorszą w Polsce,a ten łajdak dawno powinnien siedzieć,za wypadek i za łapówkarstwo

 
 
 
 
~~polo
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 13:38  
Cytuj
przyjdzie czas na niego

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 23:07  
Cytuj
odczepcie sie od szpitala w stalowej woli to najlepsza lecznica

 
 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 23:17  
Cytuj
nalepsza lecznica to nie jest, może i nie najgorsza, ale pozostawia wiele do życzenia,
to zakład pracy, gdzie ludzie zarabiają pieniądze, ale niestety niektórym się wydaje że są bogami, którym wszysko wolno
koleżanka była własnie pacjentką okulistyki i bardzo chwaliła panią doktor o podwójnym nazwisku, o żadnej łapówce nie ma mowy
faktem jest,że jakiś czas temu wielu lekarzy odeszło do Niska i to dobrych lekarzy, a szkoda

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 23:19  
Cytuj
W Stalowej Woli jest okropnie. Warunki jak z XIX wieku.Brudno,poprostu strach tam przebywać.Mam nadzieję, że ktoś w końcu zrobi z tym porządek.Dziwię się, że Sanepid się tym nie zajmuje?
Tarnobrzeg- inny świat.Ktoś z głową tym zarządza.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 23:36  
Cytuj
Nie wiem jak jest na porodówce, ale na ginekologii jest tak jak piszesz. W toaletach brud, smród ....
Nie polecam.

 
 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 11 Sty 2009r.
Skąd: Trewir
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 02:55  
Cytuj
Jak to? Przeciez to panstowa sluzba zdrowia! Nie jakas prywata...

К сожалению для российских, но я использую Google переводчик.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 08:48  
Cytuj
Trochę dziwne jest to co piszecie,
Rodziłam w szpitalu w stalowej woli takiej obsługi jak Ja miałam to jak widzę możecie pozazdrościć. Ani jedna pielęgniarka nie była opryskliwa, ani jedna nie pozostawiła mnie samej sobie Opieka była naprawdę w porządku. Aż Mnie to dziwi co wypisujecie Co do lekarza to w gruncie rzeczy On jako lekarz nie powinien dostać ani złotówki bo to nie on drogie panie pomaga dziecku wyjść na świat a położne, które tam pracują. Lekarz nimi dyryguje i nic więcej. Śmiechu warte jest to że lekarz dostaje po 2 tys czy tez inną sumę skoro to pielęgniarki Tobą się zajmują. Miałam może nie tak super lekarzy przy porodzie ale tak jak mówię to nie on mi podawał środki przeciwbólowe ani nie nacinał jak trzeba było.
To w tym momencie nasuwa sie pytanie : Gdzie rodzić ?? bo jak widzę wpisy nie ma gdzie zostaje własny dom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~=Leona=
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 08:54  
Cytuj
A ja rodziłam 17 lat temu i do dziś pamiętam siostrę Jelonek , która w środku nocy w drewniakach zasuwała po oddziale tłukąc się niemiłosiernie . Na moją prośbę o złagodzenie bólu odpowiedziała , że sama sobie jestem winna i" nietrza było dawać dupy". Od tamtego czasu postanowiłam nigdy więcej nie odwiedzać porodówki jako pacjentka.

 
 
 
 
~~rodzaca w nisku
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 14:00  
Cytuj
Witam ja rodziłam w Nisku, ogólnie jestem zadowolona, w szczególności z personelu. jeżeli chodzi o warunki lokalowe to takie średnie. Natomiast jeżeli chodzi o poród rodzinny to nie bardzo są możliwości. mi bardzo brakowało tego ze maż nie mógł być przy mnie podczas pierwszej fazy porodu, nie miał mi kto nawet wody podac gdy zwijałam się z bólu

 
 
 
 
~~bastion
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
Witam ja rodziłam w Nisku, ogólnie jestem zadowolona, w szczególności z personelu. jeżeli chodzi o warunki lokalowe to takie średnie. Natomiast jeżeli chodzi o poród rodzinny to nie bardzo są możliwości. mi bardzo brakowało tego ze maż nie mógł być przy mnie podczas pierwszej fazy porodu, nie miał mi kto nawet wody podac gdy zwijałam się z bólu


Co przypadek to inny.Moja żona rodziła w nisku z powodu deznsekcji w stalowej woli zakupiłem w stalowej poród rodzinny tzn.ubranie specjalne!!! kosztowało mnie to sto złoty.W dzien porodu odesłali nas do niska i bylismy o trzeciej w nocy obudzilismy jedna z poloznych która miała dobry sen.Była nie przyjemna i nie chciała mnie wpuscic na góre z żona (zastapiła mi droge do windy ale ja ja przesunełem i weszłem i powiedziałem ze nie wyjde)Na szczescie rano konczyła zmiane i przyszła położna PANI ELZBIETA MAJcałus.Kobiety tej nie zapomne do konca mojego życia była to kobieta wspaniała i Strasznie jej za to dziekuje.Standard nie jest zaspecjalny ale za to byłem przy porodzie i nikt odemnie nie wołał ani złotówki.Poród przebiegł idealnie i szybko.Miało to miejsce 24.02.2005 i było wspaniale.po dwóch dniach odebrałem syna i żone do domku.Podziekowania należa sie tylko i wyłacznie dla pani MAJ.Dziekujeok

 
 
 
 
~~Fazi
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
odczepcie sie od szpitala w stalowej woli to najlepsza lecznica


Chyba weterynaryjnamlotek

 
 
 
 
~~lola
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:41  
Cytuj
No właśnie co pzypadek to inna sytuacja i tak bedzie nadal. Ja rodziłam w Stalowej Woli i niestety koszmar. To była noc, zwijałam się z bólu na porodówce a Połozna grała w pansjansa na komputerze i narzekała ze ja boli gołowa, wiec co ja miałm powiedzieć. Po porodzie dostałam goraczki bo nie miał mi kto wody podać, a póxniek przyszedł Pacański, nie wiem po co ten Idiota jeszcze przebywa w tym szpitalu i tak mnie zszył ze przez rok miałam problemy.mlotek

 
 
 
 
~~joan
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:32  
Cytuj
Ja rodziłam w Nisku, nikt nie robił problemów z porodem rodzinnym, położne super przemiłe.Miałam super położną panią Baran Marzenę.Do tej pory jestem jej wdzięczna za pomoc, porady, bo dziecko 4600 gram urodziłam w 2,5 godziny - naturalnie.Chodzę do dr Madoń. Czy prywatnie czy w przychodni jednakowo traktuje pacjentów. Polecam. W Stalowej na ginekologii przeżyłam szok. Nigdy wiecej Stalowej.

 
 
 
 
~~coco
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
... a ja wam podam taki oto przykład ze Stalowej miałam wyznaczony poród na pewien dzien,dni mijały a porodu nie było było juz kilka dni po wyznaczonym terminie.Mąż postanowił odwiedzic pana ordynatora Ryszarda N w wiadomym celu niejaki pan ordynator Ryszard N zajżał w koperte gdzie były 3 banknoty po 200pln i stwierdził ze na oranżade to jeszcze go stać.Poza tym z moich obserwacji i rozmów z współpacjetkami jakie miałam podczas kilkunastodniowego pobytu w szpitalu moge stwierdzic ze jast to opryskliwy, niemiły, przekupny, łapówkarz, na oddziale licza się tylko jego prywatne pacjentki, nawet w prywatnym gabinecie warunki uragające człowieczeństwu,kobiety czekaja na śmierdzacym korytarzu w towarzystwie jego psów...na oddziale wprowadza swoje własne zasady..np.że lekarz prowadzacy nie może przyjść na poród, chyba, że ma dyżur akurat.
Podobno ma bardzo szerokie \\\\\\\"plecy\\\\\\\" dlatego trzyma się na stanowisku, mimo, że po pijanemu zabił człowieka na przejściu dla pieszych.
Nie chciał skierowac pacjentek na badania, o które prosiły (na priv. wizycie), bo on wie lepiej, co ma robic!! NIE POLECAM!!!!

Calkowicie sie zgadzam.Ja rodzilam 19 lat temu i ciagle pamietam lapowke dana Napierale,mimo,ze bylam jedna z poloznych tam pracujacych.Napierala to lapowkarz,zupelnie nie rozumiem jak taki czlowiek moze ciagle funkcjonowac w szpitalu z taka opinia.

jak dobrze,że rodziłam daleko stąd

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 19:24  
Cytuj
Rodziłam w Stalowej 19 lat temu, 16 lat temu i 2,5 roku temu(tak -jestem stara matka!).Nie spotkałam się ani z chamstwem położnych ,ani głupimi docinkami w stylu"trzeba było d... nie dawać(a tak na marginesie myślę,że to zmyśliłaś).Faktem jest ,że niektórzy lekarze brali, biorą i będą brali.Ja nie dawałam nikomu,chociaż byłam zaopatrzona w ten niezbędnik.Prawdą jest,że można się wkurzyć,że lekarz prowadzący nie jest już prowadzącym przy porodzie i wszystko dzieje się pod dyktando ordynatora.Boja się go to widać gołym okiem.Poszłam dzień po terminie i na drugi zrobili mi cięcie.Prawda ,że najpierw się ocierpiałam cholernie.Ale nikt na mnie nie wrzeszczał,nikt nie dogryzał,nie spotkałam się z nadmierną życzliwościa ale też nie "dopadło "mnie chamstwo.Myślę,że niektóre dziewczyny zmyślają,żeby ubarwić swoje przeżycia związane z porodem i tyle.

 
 
 
 
~~bbb
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 08:02  
Cytuj
Nie polecam porodu w Stalowej Woli!!! Personel pacjentki traktuje jak zwierzeta,,,podam przyklad: gdy zaczol sie porod kazaly mi chodzic po korytarzu bo nie bylo miejscumiech)chodzilam ponad 6 godzin po czym zemdlalam to wtedy mnie wzieli i polozyli na sale ,, lezalam prawie ze nieprzytomna ponad 14 godzin ,,,wiec mąz musial pojechac wybrac kase i wtedy dopiero zaczela sie pomocumiech)taka jest prawda o Szpitalu stalowowolskim!!!!!A po cesarce nie mogac wstac z łozka nikt nie przyniosl nawet szklanki wody,,,nie mogac wstac z łozka bo wiadomo ból po cesarce niesamowity nikt mi nie pomogl ani pacjentkom lezacym w tej samej sali,,,zero opieki,,,zero pomocy,,,kazdy tylko patrzy na kase!!! Chamstwo niesamowite w tej Stalowej woli!!!

 
 
 
 
~~ekolo
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 08:06  
Cytuj
Najlepiej ekologicznie w lesie pozdroumiechgood

 
 
 
 
~~Jadzia
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 09:37  
Cytuj
Witam nie polecam rodzic u nas w stalówce samo kurw...a i złodziej cos strasznego co za wredne baby och....nie moge ! ! ! ! zarumienionypozdrawiam

 
 
 
 
~~jojo
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 14:49  
Cytuj
Do Niska rodzic

 
 
 
 
~~Asia
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 16:44  
Cytuj
Rodziłam w Stalowej Woli,i nie mogę czytac takich złych i krzywdzacych (ludzi ciężko pracujących i oddających serce) opini. Jak można tak pisać. Leżałam w ciąży w szpitalu bardzo długo i obserwowałam ludzi nie tylko personel ale i pacjentki i ich rodziny, ich zachowania i odzywki do personelu. trzeba mieć stalowe nerwy do ludzi i widzieć też swoje zachowania. Jak można opisywać i wyzywać ludzi, którzy niosą pomoc w swoim czasie wolnym w święta i w nocy nie znam żadnego zawodu który by tak się poświęcał. Zastanów się jedna z drugim co ty wypisujesz, podpisz się z imienia i nazwiska jak tak bardzo ktoś cię skrzywdził.

 
 
 
 
~~iza
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 16:57  
Cytuj
Polecam Stalową jest Ok. Nisko nie polecam. Do porodu trzeba dojrzeć, ból przeżywać godnie i każdy bedzie dla ciebie otwarty.

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »