NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Gdzie rodzić?, Gdzie lepiej rodzic?? W Stalowej czy w Nisku?
~~Dzastina
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 21:13  
Cytuj
Witam! Niedługo będę mamą i zastanawiam się, gdzie isć rodzić dzidziusia. Słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat Niska. Jak tam wygląda poród rodzinny? Czy wogóle nie będzie żadnych niespodzianek typu brak wolnej sali do takiego porodu??
Na razie zaczęłam chodzić do lek. Piechnika ale jeszcze nie rozmawiałam z nim na temat porodu w Nisku. Proszę o opinie mam rodzących z Stalowej i w Niskuumiech


najlepiej w szpitaluumiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 21:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~dr melino
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 21:40  
Cytuj
możesz u mnie. co tam... nie takie sie działy rzeczy!!!

 
 
 
 
~~nizanka
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 00:10  
Cytuj
ja rodziłam niedawno w stalowej i jestem zadowolona i to bardzo ale wierz mi rodzi sie tak samo czy w nisku czy w stalowej czy w lublinie albo w warszawie...pisze o naturalnym. Najwarzniejsze to przejsc ciaze bez komplikacji a poród to pestka w porównan9iu z karmieniem pierasa

 
 
 
 
~~Matka
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 08:38  
Cytuj
Rodziłam w Stalowej i nie polecam.

 
 
 
 
~~:))
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 11:35  
Cytuj
ja rodzilam w nisku i jestem zadowolona bardzo z kadry i opieki, jezeli chodzi o porod rodzinny to jest tylko jedna sala porodowa wiec jak jest dwie rodzace to nie ma mozliwosci zeby sie odbyl tak bylo w moim przypadku

 
 
 
 
~~lula
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 11:44  
Cytuj
ja rodzilam niedawno w stalowej woli i jestem bardzo zadowolona z poloznych i lekarza polecam

 
 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 14:59  
Cytuj
a jak jest w Stalowej z salą do porodów rodzinnych?? Tez jest jedna sala i może być odbierany tylko jeden poród rodzinny??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 15:17  
Cytuj
Łóżko w środku i dookoła fotele jak w kinie, miejsca od strony "wyjścia" +50% ceny, ale gratis pucha popcornu. Można robić camripy. ;]

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kiio
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 23:26  
Cytuj
facet za frre bez problemu moze sie przygladac...tylko czy wytrzyma twoje wrzaski?

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 08:38  
Cytuj
A co moje drogie panie myślicie o ginekologu o nazwisku Polski z Niska lub ginekologu Flisie prosze o jakies konkretne podpowiedzi ewentualnie jakiego byście poleciły z niska i na jakiej ulicy przyjmuje na umowe z NFZ z góry serdecznie dzieki.

 
 
 
 
~~anias80
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 20:55  
Cytuj
Witam wszystkie przyszłe mamy !!! Pytacie gdzie rodzić ??? Nie w
Stalowej !!! Tu apel do Was i przestroga !!! Mojej przjaciółce dosłownie zamordowali dziecko !!! Cholerne pogotowie, które nie przyjęło ją na oddział !!! Nie będe pisała o szczegółach , bo za bardzo jestem zdenerwowana i wstrząśnięta !!! A służbie zdrowia w Stalowej mówię wielkie NIE......, bo nie będe używała wulgaryzmów !!! Brak słów :((((((((((((((((((

 
 
 
 
~~malutka
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 21:47  
Cytuj
Z tego co wiem w Nisku tez nie popisali sie przy porodzie i dzieco jest pod respiratorem juz chyba 3 miesiace.
Ja polecam Stalowa, moze nie wszystkich ale sa tam naprawde wspaniali lekarze i położne.

 
 
 
 
~~kaśka
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 00:29  
Cytuj
ja mam dwójkę dzieci jedno rodziłam w Stalowej drugie w Tarnobrzegu i moim zdaniem dużo lepiej jest w TBG

 
 
 
 
~~nutka
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 20:44  
Cytuj
ja rodziłam w stalowej i nie narzekam,ale zawsze mogło by byc lepiej. Ale ponoc najlepiej jest w Tarnobrzegu. W nisku podobno trzeba miec swoje ubranka i wszystko dla dziecka a w stw tylko pampersy bo nie mająnie wiem

 
 
 
 
~~anifa
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
ja rodziłam w stalowej i nie narzekam,ale zawsze mogło by byc lepiej. Ale ponoc najlepiej jest w Tarnobrzegu. W nisku podobno trzeba miec swoje ubranka i wszystko dla dziecka a w stw tylko pampersy bo nie mająnie wiem


i tu się z tobą nie zgodzę... wcale nie trzeba mieć swoich ubranek w Nisku... ja miałam więc ubierałam syna w swoje ubranka, ale kto nie miał no to były szpitalne...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
podobno trzeba miec swoje ubranka i wszystko dla dziecka a w stw tylko pampersy bo nie mająnie wiem


Co żałujesz dziecku ubranek , parę dni na "państwowych" ciuchach - straszny zysk .

 
 
 
 
~~kaziczka
ff
Wysłany: 9 Sie 2008r. 03:07  
Cytuj
Ja rodziłam w St. Woli i byłó super ,cholera sam poród boli ale co za radość kiedy już się skończy,polecam rodzić wSt.Wolipa:zakochany

 
 
 
 
~~MARIOLA
ff
Wysłany: 15 Sie 2008r. 20:08  
Cytuj
... a ja wam podam taki oto przykład ze Stalowej miałam wyznaczony poród na pewien dzien,dni mijały a porodu nie było było juz kilka dni po wyznaczonym terminie.Mąż postanowił odwiedzic pana ordynatora Ryszarda N w wiadomym celu niejaki pan ordynator Ryszard N zajżał w koperte gdzie były 3 banknoty po 200pln i stwierdził ze na oranżade to jeszcze go stać.Poza tym z moich obserwacji i rozmów z współpacjetkami jakie miałam podczas kilkunastodniowego pobytu w szpitalu moge stwierdzic ze jast to opryskliwy, niemiły, przekupny, łapówkarz, na oddziale licza się tylko jego prywatne pacjentki, nawet w prywatnym gabinecie warunki uragające człowieczeństwu,kobiety czekaja na śmierdzacym korytarzu w towarzystwie jego psów...na oddziale wprowadza swoje własne zasady..np.że lekarz prowadzacy nie może przyjść na poród, chyba, że ma dyżur akurat.
Podobno ma bardzo szerokie "plecy" dlatego trzyma się na stanowisku, mimo, że po pijanemu zabił człowieka na przejściu dla pieszych.
Nie chciał skierowac pacjentek na badania, o które prosiły (na priv. wizycie), bo on wie lepiej, co ma robic!! NIE POLECAM!!!!

 
 
 
 
~~17 lat
ff
Wysłany: 16 Sie 2008r. 21:58  
Cytuj
Niemal codziennie mamy do czynienia z "pielgrzymkami" lokalnych oszustow smietnikowych na osiedlu HUTNIK. Kosz ustawiony miedzy ul. Dabka 10a i 10b, stal sie nie do wytrzymania smierdzacym przybytkiem smieci, glownie jednak nie mieszkancow spoldzielni... ale miejscowych wlasicieli prywatnych jednorodzinnych domkow. Bezczelnie i na chama, przyjezdzaja zwlaszcza w soboty samochodami, rowerami, z taczkami, na piechote i wloka ze soba co tylko sie da, zeby zostawic niebezpieczne chemikalia, gnijaca trawe, instalacje azbezstowe, azbest z remontowanych domow...a wszystko to wprost pod okiem ... zastepcy prezesa spoldzielni i bezradnych mieszkancow spoldzielni z domu przy ulicy Dabka 10a. Taka kryminalna dzialalnosc jest juz nie do zniesienia, bo przy rekordowych temperaturach, smrod jest rowniez rekordowo uciazliwy. Czas skonczyc z bandyckim podrzucaniem smieci i uprzykrzaniem zycia uczciwym i placacym coraz wiecej za smieci mieszkancom stalowoslkiej spoldzielni mieszkaniowej. Co na to straz miejska? Co na to miejscowe wladze? Bardzo by sie tu przydaly czeste wizyty strazy miejskiej i policji. Jak dlugo jeszcze lokalny bandytyzm bedzie sie tu panoszyl? A moze straz miejska wezmie sie na serio do swoich obowiazkow i zacznie w koncu egzekwowac prawo, i nalezne miastu oplaty i podatki... czekamy, bardzo czekamy...

 
 
 
 
~~Elka
ff
Wysłany: 17 Sie 2008r. 09:17  
Cytuj
CYTAT

Niemal codziennie mamy do czynienia z \"pielgrzymkami\" lokalnych oszustow smietnikowych na osiedlu HUTNIK. Kosz ustawiony miedzy ul. Dabka 10a i 10b, stal sie nie do wytrzymania smierdzacym przybytkiem smieci, glownie jednak nie mieszkancow spoldzielni... ale miejscowych wlasicieli prywatnych jednorodzinnych domkow. Bezczelnie i na chama, przyjezdzaja zwlaszcza w soboty samochodami, rowerami, z taczkami, na piechote i wloka ze soba co tylko sie da, zeby zostawic niebezpieczne chemikalia, gnijaca trawe, instalacje azbezstowe, azbest z remontowanych domow...a wszystko to wprost pod okiem ... zastepcy prezesa spoldzielni i bezradnych mieszkancow spoldzielni z domu przy ulicy Dabka 10a. Taka kryminalna dzialalnosc jest juz nie do zniesienia, bo przy rekordowych temperaturach, smrod jest rowniez rekordowo uciazliwy. Czas skonczyc z bandyckim podrzucaniem smieci i uprzykrzaniem zycia uczciwym i placacym coraz wiecej za smieci mieszkancom stalowoslkiej spoldzielni mieszkaniowej. Co na to straz miejska? Co na to miejscowe wladze? Bardzo by sie tu przydaly czeste wizyty strazy miejskiej i policji. Jak dlugo jeszcze lokalny bandytyzm bedzie sie tu panoszyl? A moze straz miejska wezmie sie na serio do swoich obowiazkow i zacznie w koncu egzekwowac prawo, i nalezne miastu oplaty i podatki... czekamy, bardzo czekamy...


Spadaj bucu tu sie pisze o powaznych sprawach.

 
 
 
 
~~Mat28
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 13:00  
Cytuj
Do Mariolki!

Zgadzam się z Tobą w 100%.Też rodziłam w Stalowej 2 lata temu i jestem bardzo niezadowolona.Poszłam do szpitala już po terminie ale oczywiście ta akcja "rodzić po ludzku" podobno zabrania podawania pacjentkom wspomagaczy na szybszy poród. Oczywiście nie dotyczy to pacjentek Pana ordynatora który swoimi pacjentkami zajmuje się z ojcowska wręcz troskliwością.I zgadzam się że jest okropny łapówkarz zresztą wszyscy o tym wiedzą ale mam nadzieję że i do niego zapuka kiedyś redaktorka UWAGI i narobi mu obory na cała Polskę należy mu się. Jedyne z czego jestem zadowolona to z Zymruza (nie był moim lekarzem prowadzącym), może jest oryginalny ale gdyby nie on leżałabym na tej porodówce jeszcze z 2 tygodnie. To jest świetny lekarz wszystkimi pacjentkami zajmował się jak swoimi nikogo nie wyróżniał i wszystkim nam porody przyspieszył mimo iż wszyscy mówili że nie można. Wogóle to mogłabym jeszcze wiele napisać o tej pseudo porodówce w Stalowej. Nigdy w życiu nie chce tam już rodzić i nikomu nie polecam!!!:zły:

 
 
 
 
~~commonwealth
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 14:05  
Cytuj
Gdzie rodzic? Ja nawet girl nie mam. Nie wku ludzi takim czyms. A gdzie ku...sic i z kim?

 
 
 
 
~~monika
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 14:48  
Cytuj
ja zamierzam rodzić w Nisku .Chodze w trakcie ciazy na wizyty do gin.Polskiego. Polecam.Prywatnie i drogo ale ok.

 
 
 
 
~~mma
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 13:23  
Cytuj
Ja rodziłam w Nisku i polecam,położne i pielęgniarki bardzo miłe,ja nie mogłam się ruszyć cały dzień po porodzie to co chwilę przylatywały i herbatkę mi przynosiły,naprawdę bardzo miło,lekarze też w porządku z wyjątkiem Flisa szczerze odradzam,beznadziejny.

 
 
 
 
~~lilka
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 13:40  
Cytuj
hej.ja rodzilam dwa razy w janowie lubelskim.i naprawde polecam.nie dawalam w lape!!!!!!!doktor kowal zajal sie mna jak wlasna corka.jestem strasznie zadowolona.polozne byly przemile.zajely sie mna naprawde wspaniale.po porodzie pytaly czy chce dziecko czy moze wole odpoczac,zrobily cieplej herbaty.....mialy ludzkie podejscie,odpowiadaly na wszystkie pytania.jestem zadowolona.polecam janow lubelskiok

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »