NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Szkoła rodzenia w Stalowej Woli,
Posty: 11
Dołączył: 13 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
Szkole rodzenia jest bezpłatna. Przychodzisz na spotkanie i dostajesz karteczkę na której podpisuje po każdym spotkaniu prowadząca. Daje ci to możliwość uczestnictwa męża przy porodzie (oczywiście musisz mieć tą karteczkę przy porodzie ). Spotkań jest 8. Trwają 40 min. Do szkoły rodzenia możesz zacząć chodzić po 5 miesiącu.


nie chodziłam do szkoły rodzenia, więc mąż też nie uczestniczył, karteczki nie mieliśmy, maż był przy porodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 21:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 22:37  
Cytuj
a powiedzcie mi gdzie to dokładnie jest? jak tam się wchodzi smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 21:06  
Cytuj
czy ktoś się orientuje jaki temat będzie omawiany w przyszłym tyg na szkole rodzenia? i czy odbędzie się ona normalnie we wtorek o 11 czy znów jakoś inaczej, bo już się pogubiłam.

czy na szkole rodzenia dostaje się jakąś listę, co spakować do torby? wydawało mi się, że kiedys taka lista była na stronie szpitala, ale teraz nie mogę jej znaleźć. bardzo możliwe, że widziałam to jednak na stronie profamilii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 07:38  
Cytuj

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 09:08  
Cytuj
tyle to sobie sama wyczytałam. sęk w tym, że pierwsze zajęcia wrześniowe miały się odbyć dopiero 11 września (tak informowała położna na zajęciach sierpniowych, z których odbyło się jedno), a tu widzę są już od 27 sierpnia ;p
próbowałam dzwonić, ale trafiam za każdym razem na osoby, które nie są kompetentne, żeby mi odp na pyt jaki teraz temat i kiedy odbędzie się to spotkanie popołudniowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 09:27  
Cytuj
Może spróbuj porozmawiać z p.oddziałową lub sekretarką. Ewentualnie poproś o kontakt do położnej zajmującej się szkołą rodzenia. Skoro zajęcia prowadzone są przy odd ginekologi,spróbuj się tam dowiedzieć. Wydaje mi się, że prowadzi szkołę położna pracująca na odd. ginekologii.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 10:07  
Cytuj
z tego co się dowiedziałam to każde spotkanie prowadzi inna położna i dezinformacja jest totalna. no nic, może jeszcze się uda dowiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »